Reklama

Lidé na vozíku a sex.

IM_cookie=true (St, 30. 5. 2007 - 14:05)

jistě, mělo by, ale často jde především nebo víc o sex :-))), což konstatuji leč neodsuzuji. Prostě mě jen zajimalo, do jaké miry je tvůj vztah vazaný jen na prožitek těla. Ale protože jsi odpověděl na délku současného vztahu (díky Kuse)tak to bude asi vic o citech? Myslím si, možná špatně, nevím, že tu jistou fyzickou nedostatečnost musíš vyvážit nejen obratností, ale především hloubkou prožitku a to je víc o citech, ne? Ptát se na věk tvůj a tvé partnerky by bylo moc troufalé?

kára (St, 30. 5. 2007 - 14:05)

IM:v každém vztahu by mělo jít vic než jen o sex!!

kára (St, 30. 5. 2007 - 14:05)

aha omlouvám se je to 1,5 roku

Návštěvník (St, 30. 5. 2007 - 11:05)

Káro, neodpověděl jsi jak dlouho jsi se svou současnou partnerkou. Kus

IM_cookie=true (St, 30. 5. 2007 - 11:05)

No jo, není, ale proč jsi nevzal na vědomi, že ti to nejdřív přeju? Musíš být silná osobnost. A v tvem vztahu jde vic o sex nebo je to i jinak?

Kara (St, 30. 5. 2007 - 10:05)

nezávid to není hezká vlastnost :-) ne nebyli ta puvodní ode mne odešla..

IM_cookie=true (St, 30. 5. 2007 - 09:05)

Moc ti to přeju i závidím. Můžu se zeptat, jak dlouho se svou partnerkou jsi? Tedy přesněji - byli jste spolu už před tvou autonehodou?

kara (St, 30. 5. 2007 - 07:05)

maja:tak jak je to časté po autonehodě...ale jinak s Tebou souhlasím..

Kara (St, 30. 5. 2007 - 07:05)

asi když je nová partnerka tak je ti ntenzivnější, ale mámstálou partnerku a je to super.vzrušuje a přitahuje mě pořád.Toužím neustále potom, aby jsem ji hladil a všechny ostatní věci..

IM_cookie=true (Út, 29. 5. 2007 - 17:05)

Pro Káru. Napsal jsi, že tě vzrušuje vzrušení ženského těla. Chci se zeptat, zda máš stálou partnerku. Vzrušení je bohužel dost pomíjívá věc v čase. Platí také pro muže tvého typu, že s novu partnerkou je vzrušení intenzivnější? Díky IM

Návštěvník (Út, 29. 5. 2007 - 17:05)

Dobrý večer. Máte zajímavé téma. Myslím, že se dá souhlasit s Károu, že když muž myslí víc na partnerku, může být pro ně oba sex fantastický.Jisté fyziologické omezení se dá vyladit fantasií. Muži se často dopouští osudného omylu, když se domnívají, že kvalitní sex je jen o primitivním pronikání. Zdá se, že pro muže na vozíku může být jejich "omezení" cestou ke kvalitnímu milování. A to jste, vážení, zatím zcela vynechali citovou stránku, která jak známo činí sex "božským dílem". Tak ať se všem daří!

včelka mája (So, 26. 5. 2007 - 18:05)

zažila jsem sex s vozíčkářem a musím říct, že to nemělo chybu, jsou daleko ohleduplnější a musím uznat, že opravdu stačí, když má chlap mrštnej jazyk a ruce.
Káro, jak jsi se dostal na vozík?

kára (Čt, 10. 5. 2007 - 19:05)

pí.Filipovou znám pár věcí jsem o ní četl..znám pár kde jsou dva na vozíku a mají dítě takže opravdu vše je možné...Terka s tím, že při polohách je to možná lepší, ale já si myslím, že i tak se dá vše krásně užívat...

kara (St, 9. 5. 2007 - 12:05)

jaruš:jo to má pravdu sice nějaké omezení jsou,ale i tak se to dá náááádherně užívat!!

jaruš (St, 9. 5. 2007 - 12:05)

text

jaruš (St, 9. 5. 2007 - 12:05)

Nedovedu si představit sex s vozíčkářem,ale manžel říká"že když má chlap zdravé ruce a jazyk,tak dokáže udělat ženu šťastnou!

kara (St, 9. 5. 2007 - 10:05)

mery:na vozíčkáře platí to co na jiné :-) a je to různé prostě každého vzrušuje něco!!!

kara (St, 9. 5. 2007 - 10:05)

kačabačka:ahoj.no život na vozíku je trochu jiný než normálně,ale funguje se taky a to bez problémů a pokud to mamina zvládne a přijme to tak, že prostě se to stát může a život jde dál tak to bude dobrý a kor pokud bude mí okolo sebe lidi, kteří ji s tím aspoň pro začátek pomůžou.Kolik je mamince?

kara (St, 9. 5. 2007 - 10:05)

lena:jo myslím, že ano jsou sterilní rovnou připravený k použití a není třeba je namáčet apod.

Kačabačka (Út, 8. 5. 2007 - 21:05)

Promiňte,že vstupuju do diskuse,nezajímá mě ani tak sex,jako obyčejný život.Karo,jsi paraplegik?Ptám se protože moje mamča má nádor v míše a čeká jí život paraplegika...

Reklama

Přidat komentář