Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Kay (Út, 5. 6. 2007 - 11:06)

To Kára. Tak to jsme skoro stejně mladí :-) Já taky nemám děti a momentálně ani stálou dívku. Dokonce si nejsem jistý, jestli děti vůbec chci. Trochu kvůli svému pohodlí ale hlavně kvůli tomuhle světu, který se mi moc nelíbí a nemůžu s tím nic moc dělat. Je to o odpovědnosti. V tvé situaci mít děti je víc o odvaze a taky o ženě, která s tebou "do toho půjde". A teď jednu otázku. Vím, že u nás v ČR a zejména v Praze (jsi z Prahy? Ja ano.) nic moc bezbariérové podmínky pro vozíčkáře nejsou. Matně se mi vybavuje, že se snad někdo obrátil se stížností na ČR k mezinárodnímu soudu. Jsi v nějaké organizaci, nebo o nějaké víš, která by prosazovala vaše oprávněné zájmy. V senátu snad sedí nějaké senátorka na vozíku, dělá pro vás něco? Jo a poku chceš vědět něco o mně, klidně se ptej. Pěkný den všem.

kára (Út, 5. 6. 2007 - 08:06)

Ahoj je mi 32 děti žádné nemám,ale doufám, že na to taky dojde :-) a opravdu nemá cenu se přít o tom jestli je někdo ve skutečnosti kluk nebo holka....a nechci si povídat o sobě,ale o tom jaký je život, když je člověk na vozíku, protože plno lidí o tom má milné představy..a nechat se zneužít?no porč ne ?! :-)

Kus (Po, 4. 6. 2007 - 17:06)

Tak já nehraju

Kay (Po, 4. 6. 2007 - 17:06)

Souhlas. Můžeme to vyzkoušet. Ahoj Káro, sice si neřekl kolik ti je, ale můžeš říci, máš-li děti? A pokud ano, narodilo se některé i po tvém úrazu?

Im_cookie=true (Po, 4. 6. 2007 - 17:06)

Tak tady je veselo, jak říkává Kára. Co takhle vyhlásit podmínečné příměří a spíš se věnovat původnímu tématu. Měli byste si uvědomit, že Kára si chce povídat o sobě a je ochoten, alespoň myslím, odpovídat i na otázky, na něž těžko naleznete někde odpověď. Tak to nekaž, Kus, pro tebe budu klidně i chlap :-))

Kay (Po, 4. 6. 2007 - 17:06)

Proč hned ty expresní výrazy? Jen jsem řekl svůj názor.

Kus (Po, 4. 6. 2007 - 17:06)

Jsi blbej a nevíš o čem mluvíš. Nikoho nechráním, jen se mi Kukyn nelíbí sejně jako kotěnanočníku. Kukyn je horší, protože je za slušňáka.

Kay (Po, 4. 6. 2007 - 17:06)

No nevím, přečetl jsem, ale mně zase nepřipadá, ze by Kára byl nějaký chudinka, kterýho musíš chránit. Třeba by se zneužít dal rád :))

Kus (Po, 4. 6. 2007 - 17:06)

Kay: osobní ne, ale už jsem zažila par chatu, kde tyhle týpci nadělai pěknou paseku, tak jsem asi alergická. A tady je to slušný a Kára si nezaslouží, aby ho někdo zneužil, na což se Kuky chystá, přečti si ho

Kay (Po, 4. 6. 2007 - 17:06)

To Kus. Proč jsi taková netolerantní? Máš nějakou špatnou osobní zkušenost? A "kotěnanočníku" :)) nech plavat, nereaguj. Ten se vyskytuje a jakmile mu začneš nadávat, setrvá, když bude ignorován vypaří se.

Kus (Po, 4. 6. 2007 - 15:06)

Kuky: jasně, že vím, co je být pod obojí. A co to mění na tom, že jsi kluk?

Kus (Po, 4. 6. 2007 - 15:06)

Hele, ty kotěnanočníku běž prudit jinam. Tady se bavěj dospěláci o věcech, který jsou mimo tvůj mozeček.

kotěnočkin (Po, 4. 6. 2007 - 14:06)

znám jednoho chlápka, kterého postihla mozková mrtvice a ochrnul na levou půlku těla. Měl ale štěstí, že když cítil, jak to na něho jde tak honem přehodil ptáka z levé nohavice do pravé. Díky tomu mu zůstala funkčnost toho aparátu zachovaná a pořád si užívá jak zamlada

Im_cookie=true (Po, 4. 6. 2007 - 12:06)

Kára: ty mně zajímáš. Můžu se tě ptát? Jsem z Prahy. Souhlasím s tebou, že ve finále je je jedno kdo je kdo a nebudeme to řešit.

Im_cookie=true (Po, 4. 6. 2007 - 12:06)

Kus: NoTěbuh. To jsou vášně. Tak já se přiznávám k bisexualitě. Víš, ty malej inkvizitore, co to je?

Kus (Po, 4. 6. 2007 - 10:06)

Kára: jsem z velkýho města. A kdo je kdo jedno není ani na začátku, ani ve finále. Je mi fuk, že starci na itači hrajou mlady kluky a baby naivky. Ale chlapy co si hrajou na baby ... A že si taky myslíš, že je Kukyna mužskej mne potěšilo. Já surově nesnaším ty týpky, co předstíraj že jsou ženský, lákaj informace a pak je onanujou. Na babskej ch-tech jich je plno. A některý to maj jako sport a vzrušuje je to, blbce. Ale tenhle je fakt průhlednej a nemá tady co dělat. Ja ja mam zase sport je chytat :o))) Kus

kára (So, 2. 6. 2007 - 17:06)

no přiznat by se měl,ale nijak ho k tomu nedonutíme..odkud kdo jste??

Kus (So, 2. 6. 2007 - 10:06)

Teda Káro, to je zbabělost. A´T se přizná. K

kára (St, 30. 5. 2007 - 20:05)

no kouikám že je to veslé..ve finále je ti jedno kdo je kdo, protože někdo nebude tvrdit pravdu tak lže a nejvíc ubližuje sobě, protože mě to je jedno jestli se přetvařuje...takže to nebudem řešit

IM_cookie=true (St, 30. 5. 2007 - 18:05)

Kus: Škoda, že jdeš. Kára taky nikde. Vlastně teď už tady nikdo není, tak jdu taky. Jdu na gyndu se poradit, jak ze sebe co nejrychleji udělat chlapa, když setkání podmiňuješ tou maskulinitou (fuj!). Nemáš nějaký chytřejší nápad? Já se sem ještě příležitostně mrknu za tebou a Károu. A jsem fakt holka už dost let, tedy od narození. Docela jsem se pobavila. Je to tu dost dobrý. Tak někdy zase ty Kuskusko, to je lepší než Kusko, ne?

Reklama

Přidat komentář