Reklama

Lidé na vozíku a sex.

mery (Út, 8. 5. 2007 - 16:05)

a nevím jak na něj

mery (Út, 8. 5. 2007 - 16:05)

Káro a co třeba orální sex, líbí se ti, když ti ho partnerka provádí, někde jsem četla, že to vozíčkáře dokáže při pohledu na něj vzrušit...
Sorry, jestli jsem až moc zvědavá, ale chystám se na jednoho vozejčkáře :o)

lena (Ne, 6. 5. 2007 - 21:05)

to kara: používám lubrikované katetry od firmy Coloplast.Myslíš, že ty od Braunu jsou lepší?

kara (Ne, 6. 5. 2007 - 20:05)

lena:no ot je velice individuální já třeba mám močení spontálni, ale jsou kluci, kteří se taky cévkují nebo jsou na plínkách je to taky hroznš individuální..jo a pokud můžu doporučit cévky tak zkus os firmy Braun..možná by jsem Ti sehnal nějaké vzorky..

kara (Ne, 6. 5. 2007 - 20:05)

jsem už 7 let..sex je fajn a dokáže mě vzrušit prakticky cokoliv ale nejraději mám vzrušené ženské tělo..

lena (Ne, 6. 5. 2007 - 15:05)

Mohla bych se zeptat,jak to mají vozíčkáři s močením?Já na vozíčku nejsem,ale mám v důsledku cukrovky poškozený močový měchýř,takže se musím pravidelně cévkovat a docela by mě zajímali zklušenosti a postřehy jiných na selfkatetrizaci....

mery (Ne, 6. 5. 2007 - 14:05)

káro, jak dlouho jsi na káře? jak prožíváš ty sex? co tě řeba dokáže vzrušit?

kára (St, 2. 5. 2007 - 13:05)

lu:jo jo jenom s Tebou musím souhlasit...opravdu jsem dříve více myslel na sebe,ale dneska jsem se naučil si myslím dokonale používat právě jazyk a ruce a myslím, že je to lepší než se jen sam udělat a partnerku odfláknout :-) a ještě k tomu je dnes tolik pomůcek, které mohou přispět k tomu aby vše bylo pestřejší..

lu (St, 2. 5. 2007 - 12:05)

taky nevím co je na tom nevkusného.snad každý zbožnuje sex, mazlení a snad i debaty o tom.

například s mím partnerem jsme nevozíčkáři, ale třeba když si lehne na záda a já obkročmo nad jeho obličej moooc rád mi to dělá jazykem...dokonce si to vyprošuje

to mě jenom tak napadlo jak ktrásný věci se daj dělat s minimálním využitím těla...

dokonce si myslím že namachrovaný borečci, kterým příroda nadělila na kráse a zdraví jsou v posteli tragédi, ti co nejsou tak dokonalí( at už v čemkoliv )aspon vynaloží snahu a to je pro mne podstatný...

kára (St, 2. 5. 2007 - 10:05)

Ahoj,souhlasím s Mery.Není na tom nic špatného a pokud někdo nebude chtít se doi debaty zapojovat tak není problém. No prožívání v sexu u mne není takové jkao před urazem. Tzn. , že nefunguju dole tak jak by jsem měl, ale někdy to i jde bez použití medikamentů.ovšem ejakulace u mne není..což má svéí nevýhody,ale i výhody.

mery (Út, 1. 5. 2007 - 15:05)

Mně ale nepříjde, že by se tady rozebíralo něco nemístného, lidí na vozíku přibývá, já už to beru jako normální věc a nechápu, proč bychom si tady o tom nemohli vyměnit pár názorů, nikdo tady přeci nikoho neuráží a doufám, že se to nikoho nedotýká.

puk (Út, 1. 5. 2007 - 13:05)

mery
Připadá mi to nefér vůči vozíčkářům, taková nemístná zvědavost obecně, není myšleno na tebe.
Mimochodem kvadrupostižení může být lehké třeba na rukách /paraparesa horních končetin/ a úplná ztráta hybnosti nohou /paraplegie dolních končetin/. Čili i při kvadrupostižení může být paraplegie.

mery (Út, 1. 5. 2007 - 12:05)

já na tom zas nevidím nic nevkusného, s vozíčkáři mám taky nějaké zkušenosti a myslím si, že to je úplně normální výměna názorů a tom to je. Literatury jsem o tom přečetla taky vcelku dost, ale jsou to všechno odborné názory, ale vlastní zkušenost je vlastní zkušenost, nebo ne?

puk (Út, 1. 5. 2007 - 08:05)

Nelíbí se mně vůbec toto téma, příspěvky jsem nečetl. Ač nevozíčkář / nikdo před tím není uchráněný/ o tom z pracovních důvodů vím dost, ale tady mně to rozebírání od nevozíčkářů případá mírně řečeno nevkusné, dalo by se to nazvat i jinak.
Ať si tady vozíčkáři hledají přátele, ať se seznamují a to další mohou probírat soukromě s nimi.
Když chce někdo detaily, ať si je někde přečte. Literatury je dost.

mery (Po, 30. 4. 2007 - 22:04)

ahoj káro, prosím tě a co při sexu zažíváš ty? Vím, že sposta vozíčkářů žije téměř normálním sex.životem, ale je to spíš u kvadroušů, ale co para? tam je to trochu obtížnější, ne

kára (Út, 24. 4. 2007 - 11:04)

neznám povídej

Návštěvník (Út, 24. 4. 2007 - 07:04)

Mistr světa v lukostřelbě vozíčkář.
Jistě většina vás zná.

kára (Po, 23. 4. 2007 - 11:04)

omlouvám se dlouho jsem tu nebyl..tak nahodte téme

Návštěvník (St, 4. 4. 2007 - 18:04)

Já taky.

IM_cookie=true (St, 4. 4. 2007 - 18:04)

Já bych si povídal.

Reklama

Přidat komentář