Reklama

Lindaxa

Návštěvník (Pá, 20. 4. 2007 - 12:04)

Nevěrte nikomu, myslím to smrtelně vážně a nekupujte od nikoho tablety na dobírku....lidi jsou fakt vychytralí......sama jsem naletěla a dostala jsem tampony.........radši zajděte k lékaři nebo tam pošlete někoho, kdo potřebuje dietu a veme si tablety na sebe......ale cizím lidem nevěrte.

Návštěvník (Pá, 20. 4. 2007 - 12:04)

JO zapoměla jsem na jméno, vystupuje pod mailen peekyy"seznam.cz - je to obyčejná socka nic víc

Návštěvník (Pá, 20. 4. 2007 - 12:04)

NEKUPUJTE tato slečna posílá na dobírku krabičku tamponu plnou multivitamínů.......je to ZLODĚJKA dejte si na ní bacha.

Martina (Pá, 20. 4. 2007 - 12:04)

Mám zájem o Lindaxu, prosím nabídněte.
Děkuji

puzzli (Čt, 19. 4. 2007 - 23:04)

Ahoj, je mi 20 let. V devatenácti mi zjistili sníženou funkci štítné žlázy, začala jsem brát léky a během půl roku jsem přibrala z 63 na 73 kg. (a 165 cm) Když jsem naznačila endokrinologovi, jestli by mi nemohl nějak upravit hormony, protože mě ta váha znepokojovala, sám mi nabídl Lindaxu, že mi pomůže. Mám už třetí balení, čili tři měsíce, už mám zase 66 kg, vůbec necítím nějaké vedlejší účinky.. cítím se fakt báječně, přestala jsem spát celé odpoledne, jím opravdu jen málo... jen se bojím, jak to bude, až to přestanu brát. ale snad se dostanu do těch stravovacích návyků... ale fakt ji zatím můžu jen doporučit, a nejsem jediná z mého okolí, komu pomohla. tak směle do toho :)

nelis (Čt, 19. 4. 2007 - 22:04)

Lindaxu by jste měli užívat s vědomím vašeho lékaře a ne si jen tak od někoho koupit.Není to zázračná pilulka co vyřeší vaši nadváhu bez vašeho přičinění.Je potřeba správně jíst a zvýšit pohybovou aktivitu a to i po dobrání tablet - navždy!Lindaxa vám pomůže překonat chutě na sladké a zamezí večernímu mlsání,nebo jedění z nudy.Ale něco se jíst musí (jinak jsou z vás anorektičky) a hlavně se musí každá naučit správně jíst.Dobře vám poradí na Merry lince (tel.seženete v každé lékárně).Já mám Lindaxu měsíc a půl.Nemám nijak vážné vedlejší projevy (sucho v ústech),což se dá zvládnout,ale má kamarádka má návaly a bolesti hlavy,Lékař ji doporučil L.vysadit.Zvýšil se jí tlak.Meridii jsem brala před rokem a půl bez efektu.Teď mám dole 6 kilo,doufám že zvládnu tak 15.

Andrea (Čt, 19. 4. 2007 - 13:04)

Prodám Lindaxu 10, 90 tablet + nějaké zbylé z 1. balení. Cena 500,-. Ex 1/2008 . andrea.22"seznam.cz

Lindys (Čt, 19. 4. 2007 - 09:04)

Mám zájem o Lindaxu, je ještě k mání?

Martíkl (Čt, 19. 4. 2007 - 07:04)

Mně Lindaxu předepsala poprvé obvoďačka, podruhé kožařka. Obě mi daly 10, když jsem jim řekla, že bojuju s nadváhou a chtěla bych se dostat na normální váhu. Jsem trochu oplácanější, BMI 27, takže mi daly tu slabší verzi a vůbec v ničem jim to nevadilo. Zvláště když jsem řekla, že cvičím a hlídám si stravu. Obvoďačka, která je ze starších ročníků a nikdy bych si nemyslela, že je tohoto příznivce, mi ji nabídla sama. A kožařka už s ní měla své zkušenosti, takže také bez problémů. Oni jsou rádi, když lidé mají o sebe péči a chtějí něco zhubnout. No a právě ta obvoďačka mi říkala, že ona zkouší všechny tyto léky sama na sobě, aby věděla, co to dělá a jak to působí. Po Adipexu jí bylo strašně zle, prý to oblbuje mozek a vůbec by mi to nenapsala. Lindaxa má dle ní minimální vedlejší účinky, v mém případě žádné, takže tu mi napsala. Ještě mi k tomu dala brožuju o obezitě, ve které jsou různé rady a taky tabulka s tím, kolik při které činnosti spálíš kJ. Byla jsem z toho příjemně překvapená. Proto radím všem, co mají nějaké to kilčo navíc, aby se nebály zeptat své doktorky. Pokud nemáte problémy s tlakem nebo srdcem, neměl by být problém. Může se stát, že i vás překvapí váš lékař tak, jako mě má obvoďačka.

Denisa (St, 18. 4. 2007 - 15:04)

Prodám lindaxu10 50 tabletek z lékárny za 700kč.Jestli máte někdo zájem tak se ozvěte na den74"seznam.cz.Není to žádný podfuk jak se někde inzeruje.Zbylo mi,už jsem zhubla tak už lindaxu nepotřebuji.

petisek (St, 18. 4. 2007 - 15:04)

prodam lindaxu 15 na tri mesice za 1000, pokud mate zajem ozvete se na peekyy"seznam.cz

dája (St, 18. 4. 2007 - 14:04)

Martíku, díky za radu a nevíš kde Lindaxu nebo Meriii seženu?

Martíkl (St, 18. 4. 2007 - 14:04)

Adipex si nekupuj, je to strašné svinstvo, co ti oblbuje mozek. Lindaxa nebo Meridie jsou mnohem lepší a méně zatěžují tělo.

dája (St, 18. 4. 2007 - 12:04)

Koupím Lindaxu, Meridii nebo Adipex, máte někdo možnost tyto zázraky na hubnutí sehnat?

mamina (Út, 17. 4. 2007 - 23:04)

Tak dámy a pánové, zase jsem se mrkla na nové příspěvky a koukám, že opravdu některé mrzí, že jsou zdraví. Já Lindaxu 10 beru čtvrt roku, mám dole 20kg a jsem fakt spokojená, ale měla jsem BMI 36 a ne 20,5!!!! Holka NEBLBNI!!!! Mrkni na fotky opravdu obézních lidí (je jich všude dost a dost) a pak jukni do zrcadla. Máš špeky a "velký" zadek? To se ti opravdu jen zdá. Užívej si své štíhlé postavy a na případní špíčky se vykašli. Každý živý tvor přeci potřebuje alespoň malé množství podkožního tuku, tak si ho užívej jako nový kabát. Chrání tě a zahřívá, to je vše. Všem ostatním kuličkám držím pěsti a přeji optimistický pohled na krásný jarní svět.

Daniela (Út, 17. 4. 2007 - 17:04)

Koupím Lindaxu, Meridii nebo Adipex.. daniela-b"email.cz

Martíkl (Út, 17. 4. 2007 - 11:04)

Ano, Lindaxa je skvělý pomocník při hubnutí - o tom žádná. Měly by ho však využívat jen lidé s nadváhou nebo obezitou a ne lidé, kteří jsou na hraně normální váhy a podváhy. Jak říká příbalový leták tohoto léku - je to lék určený k léčbě obezity a není proto určen k rozmarům každé mladé slečny, co se považuje za "tlustou" - o tom se s BMI 20,5 dá mluvit jen těžko. Je dobře, že je to lék na předpis a nemůže se k němu dostat každý, kdo si myslí, že je tlustý, bez ohledu na své BMI. Samozřejmě - může ti dát doktorka dávku na 10 dnů pro odstranění posledních "držících" kil, ale byla to doktorka a ta snad ví, co dělá. Pochybuju, že by to dal nějaký lékař dívce s BMI 20,5!

Tereza (Út, 17. 4. 2007 - 10:04)

Ja jsem potrebovala schodit jen tri kila, se kteryma jsem nemohla pohnout. Lindaxu jsem brala jen deset dni a skvele mi pomohla bez jakychkoliv vedlejsich ucinku.

Martíkl (Út, 17. 4. 2007 - 10:04)

Nedalo mi to a přepočítala jsem tvoje BMI. Máš 20,5 a pod 20 je to už podváha! Norma je 20 - 25!
Pokud bys zhubla 5 kg - na 53 kg, bylo by tvé BMI 18,8!!! Začni o sobě přemýšlet!!! Jestli se na sebe opravdu nemůžeš dívat, začni se léčit!!!

Martíkl (Út, 17. 4. 2007 - 06:04)

Tak si zajdi k doktorovi, ať ti dá něco na hlavu, protože nejsi normální. Mám pocit, že se sem dostala bláznivá anorektička či bulimička, co to nemá v hlavě moc v pořádku a chce být hubená za cenu zdraví.

Reklama

Přidat komentář