Reklama

LINDYNETTE 20

Tereza (Pá, 3. 9. 2004 - 09:09)

Terka: za sebe můžu říct, že jí věřím na 100%. Samozřejmě ale za podmínky, že jí budeš tak jak se má, tzn. bez zapomínání.

Terka (Čt, 2. 9. 2004 - 19:09)

Ahojte lidičky..brala jsem minisiston ale nevyhovoval mi,bolela mě šíleně hlava apod..tak jsem teď dostala na zkoušku lindynette..jsem opravdu zvědavá:-)..ale chci se hlavně zeptat jestli naprosto důvěřujete spolehlivosti HA???já jsem totiž ještě docela mlada a otěhotnět fakt nechci...můžu tomu věřit?

katka (Čt, 2. 9. 2004 - 14:09)

Ahoj,čekám na menzes a měla bych si taky vzít první pilulku Lindynette. Mám docela strach...kouřím!!! a po posledním těhotenství mi zůstali velké pigmentové skvrny na obličeji.Takže se děsím,že mi někde klepne a nebo že zflekatím úplně všude. Ale představa,že to mám jen 3 dny je lákavá (momentálně 7 dní :( ) Tak mi držte palce a případně varujte včas...díky!

Tereza (Út, 31. 8. 2004 - 10:08)

iliška: No dobrat ho samozřejmě nemusíš, ale počítej s tím, že po vysazení to hned dostaneš a pak v tom asi budeš mít trošku bordel.

iliška (Po, 30. 8. 2004 - 08:08)

Poraďte mi, chci praštit s práškama (a hlavně s těmato..) nikdy jsem se po nich necítila tak mizerně. Mám dobrat celé plato, nebo můžu přestat hned po prvním týdnu braní? Sama osobně si myslím, že to musím dobrat, ale taky si myslím, že chci slyšet, že už si dneska brát nemusím :(

Kite (Po, 30. 8. 2004 - 07:08)

dnes beru 20 tabletku: vůbec žádné kilo navíc , velká chut na sex :o), žádné bolení břicha ani hlavy ....měsíčky normální kolem 5ti dnů a pak dva dny špinění a potom co třetí den špinění ale malinko a myslím že je to tím že si tělo teprve zvyká po tak dlouhé době zase na tabletky :o)

Jana (Út, 24. 8. 2004 - 14:08)

Tak holky, přečetla jsem si co je nového. Každá jsme jiná, tělo si musi zvyknout. Užívám 2.platíčko. Jak jsem psala, první měsíc byl problematický, špinila jsem celou dobu. Pak byla menzes - skončila. Byla slabá a 3 dny. Teď užívám 10. den druhé balení a vše je v pořádku. Nešpiním, hlava mě nebolí. Pokud to vydrží, tak to bude v púohodě. Zase někdy kouknu.

iliška (Út, 24. 8. 2004 - 14:08)

Docela uvažuju, že HA úplně vysadím.Četla jsem si na jiné diskuzi o Pharmatexu, tak do toho zřejmě půjdu.Dřív mi tyhle hormony ani nějak nevadily, ale před rokem to začalo bolestivější mentruací, po dalších práškách nechuť na sex a teď zase nechuť. Nechci brát antikoncepci, která mi zabrání v početí tím, že vůbec žádný důvod k otěhotnění nebude :)

Tereza (Út, 24. 8. 2004 - 11:08)

Tak moje zkušenosti po dvou platech jsou takovéto. Nešpinim, menstruace 5 dnů, bolesti jsou, takže toto beze změny. Netloustnu, žádné potíže. Změna k lepšímu, že mi přestaly otékat nohy. Mrzí mě, že se mi nezkrátil menzes, ale jinak dobrý.

ari (So, 21. 8. 2004 - 17:08)

to jana z 12.8.:)tak ja teda sem spokojen...4 naproto notrmalni mesice:)mozna sem blba ale vazne nechapu jak to muze ekomu nebyhovovat...mam pocit ze kazdej furt jen vidi naky zapory...pribere hned je to po antikonceoci,hhubne za to muze HA,boli me hlava ...atd...jen si myslim ze ta hlava boli i jindy a tak...nerikam ze vsichni lzete to ne...tak me nekamenujte ale vazne si myslim ze nekteri lidi prehanej...to ze se zmensej prsa...to je nemozny...naopak brala bych ze jako vedlejsi ucinek se po naky muzu zvetsit ale to ze se pak zmensej je zas jen navrat do normalu....a nevim proc vsichni furt cekate zazraky....nezapomente ze to je proti otehotneni a ne proti menstruaci,proti bolestem hlavy,prot tloustnuti,na zvetseni prsou bla blabla....

Kalimero (St, 18. 8. 2004 - 10:08)

Já beru Lindynette už 6 měsíců předtím jsem brala asi 5 let Trinordiol 21 brát jsem ho přestala kvůli dlouhodobé nechuti na sex. Problémy nemám žádné, bolesti stejné, špinění žádné, menses tak 5 dní, ale asi se my zhoršila pleť, taky jsem trochu víc přibrala,ale to je tím že se cpu jak neurvalá takže si myslím, že s tím to nemá nic společného. jenže jde o to že po 6 měsících se chuť na sex nějak nenavrací možná ze začátku to bylo lepší,ale ted jsem tam kde jsem byla tak nevím co mám dělat. Asi jsem nějaká vadná nebo co.

Petra (Út, 17. 8. 2004 - 09:08)

Ahojky, do teď jsem brala Trisiston a dneska jsem dostala od doktora zkušební balení Lidnynette 20. No jak jsem to tu pročítala tak to na každýho působí asi fakt úplně jinak - pro mě by bylo příznivý to snížení dnů menstruace (mám to vždycky tak 5 dnů), ale děsí mě to špinění. No příští pátek je začnu brát tak jsem moc zvědavá...

iliška (Út, 17. 8. 2004 - 07:08)

Taky mi přijde, že po nic přibírám.Teda, jestli se to po dvou platech může projevit. Dřív jsem měla svou stabilní váhu a celkom ploché břicho, ale posle měsíc se nepoznávám, hlavně v oblasti břicha a stehen.

Qvitko (Út, 17. 8. 2004 - 07:08)

V roce 1999 jsem začala brát Diane a ta byla v pohodě.V roce 2002 jsem dostala mononukleozu a zrovna v té době jsem přecházela na Cilest.Kvůli financím.Nevím moc žádný efekt to nemělo.Před 4 měsíci jsem přešla na Lindynette a je to čím dál tím horší.Menses bolí,natíkají mi dost nohy,začala jsem mít kašel-a není důvod proč-a dost mě bolí u srdce.To neříkám o těžkých migrénách.No prostě hrůza.Chci na nějaký čas antikoncepci vysadit-nebo se vrátit k Diane-jo a přes rok jsem přibrala 10cm v pase i v bocích a do ničeho se nevlezu-ach jo.A to jsem 26 let měla 55 kg a ani o gram víc.

iliška (Po, 16. 8. 2004 - 16:08)

U mě bývá 3-denní menstruace normální, výjimkou nejsou ani 2 dny.

Zuzana (Po, 16. 8. 2004 - 15:08)

ahojky, tak ja jsem uz po 2. pilulkach stratila menstruaci a to jsem ji mela mit jeste asi 3 dny, je to normalni?

Lucka (Ne, 15. 8. 2004 - 22:08)

ahojte,ja začala brát Lindynette před 10ti dny a pořád špiním =( snad to brzo přestane..Předtím sem žádnou HA nebrala,takže si asi tělíčko zvyká.. Doufám,že si zvykne hodně brzo,protože to špinění je fakt vopruz!!!A teď v létě =( budu doufat...Mějte se

makča (Pá, 13. 8. 2004 - 15:08)

ja dobrala ctvrte baleni a dostala jsem to, naprosto v pohode, slabe, skoro bezbolestne, trpela jsem jen prvni mesic, ale to uz jsem tu psala. tak holky treba se to i vam umoudri

Kite (Pá, 13. 8. 2004 - 07:08)

takže dnes beru třetí tabletku a zatím v poho :o).....uvidím co bude dál :)

Jana (Čt, 12. 8. 2004 - 12:08)

Mariano, takže něco, jak zkušební králík, že jo? Já špiním 30. den. V týdnu, kdy jsem tablety vysadila, ani nevím jestli menzes přišla nebo ne, protože to špinění bylo skoro stejné. Doberu 2 balení a uvidím. Prsa mám také zmenšené, a sex? Co to je, pořád špiním a není mi to příjemné...Chuť by byla, ale??? Proč se tady jenom neukáže někdo , kdo je celou dobu spokojený????

Reklama

Přidat komentář