Reklama

LINDYNETTE 20

Tereza (St, 26. 5. 2004 - 14:05)

Makča: mně taky doktorka řikala, že budu mít menstruaci jen 2 dny a bezbolestnou a o to mi hlavně jde. Teď totiž beru Femoden, který mi jinak vyhovuje, ale šíleně mě při menzes bolí břicho. A mít to jenom 2 dny, to je taky bomba, teď to mám normálně 5 dnů, i když ne moc silně. Před Lyndinette si něco už brala?

makča (St, 26. 5. 2004 - 14:05)

spinila jsem cely mesic, ale jak rikas, slipovka to vyresila, hlava me boli porad, ale nevim jestli je to z toho, v patek zacnu druhe baleni, momentalne mam sedmidenni pauzu a mela jsem to fakt 2 dny, tak doufam ze zas nezacnu spinit, kdyz to zacnu brat, s pribiranim nevim, ja pribiram kdyz se cpu, takze s praskama souvislost nevidim...

Tereza (St, 26. 5. 2004 - 13:05)

makca: Tak to je dobrá zpráva. Takže celkové si špinila jak dlouho, měsíc?A hodně? Představuju si to na slipovku denně. A jak to vypadá s tim bolením hlavy a přibíráním? Díky ahoj Tereza

makča (St, 26. 5. 2004 - 12:05)

tak ja zacla druhy mesic, menses jsem mela 2 dny a uz nespinim, mozna je treba vydrzet ten prvni mesic a pak uz to bude dobry

Tereza (St, 26. 5. 2004 - 11:05)

Hm, tak to jste mě moc nepotěšily. Já jí mám předepsanou od dalšího měsíce a všude čtu, že se po ní špiní. Prý je to nízkou dávkou hormonů. Má s ní někdo vůbec dobré zkušenosti?

makča (Pá, 14. 5. 2004 - 10:05)

tak jsem dneska zavolala doktorovi na gyndu a pry ze si na to telo zvyka, ze je to normalni, za mesic se tam mam ukazat, a kdyz by to nebylo lepsi, ze to vymenime. ale s jinou antikoncepci se mi tohle nestavalo.

martina (Čt, 13. 5. 2004 - 15:05)

Ja to beru 14 dni a mam divny uzkostny a lehce depresivni stavy, nevim jestli to s tim nejak souvisi.

makča (Čt, 13. 5. 2004 - 13:05)

tak to beru 14 dni a porad spinim, to se mi s jinou nestavalo, a taky me boli hlava a pribiram, doufam ze to prestane. ale zkusim si zajit tuhle antikoncepci zmenit. poradte neco jineho?

tereza (Čt, 13. 5. 2004 - 13:05)

Holky máte zkušenosti s lindynette? Jsem už zoufalá z mirellu,pořád špiním,tak chci předepsat novou a uvažuji právě o lindynette.Díky

makča (Út, 27. 4. 2004 - 15:04)

tak jsem myslela ze se neco dovim, prave jsem prisla od doktora a dal mi zkusebni zdarma vzorek na mesic, pry kdyz to bude sedet, tak mi je predepise. pry stoji kolem 400,- na 3 mesice, tak to se docela da, ale jestli je to dobre nebo ne to nevim. kazdopadne muzu informovat jake budou zkusenosti.

Katka (Út, 9. 3. 2004 - 10:03)

tak jsem na to mrkla a skoro se mi zdá, že to je totéž co Logest, ne?! Akorát od jiného výrobce...

Iva (Po, 8. 3. 2004 - 23:03)

Člověče,to jsem ještě neslyšela a to mám o HA docela přehled,možná totální novinka,to by bylo fajn,taky mám s HA problémy.Cauky.

Linda (Po, 8. 3. 2004 - 22:03)

Chtěla bych se zeptat ,jestli máte někdo s touto HA zkušenosti?? já jsem četla na této stránce :http://antikoncepce.zizkov.net/lindynette_20.html , že je to nějáká nová HA..?? tak bych ráda věděla, jaká je, jelikož mám problémy s HA. děkuji

Reklama

Přidat komentář