Reklama

Liposukce

sametka (St, 2. 6. 2004 - 11:06)

Kvitko, prave jsem si do diare na pristi tyden (protoze tento uz mam zcela nmarvany) planovala den,kdy se ti ozvu ohledne setkani. Ale ted me napada,ze to nase "prvni rande" muzeme klidne skloubit s tim Liposukcnim babincem, co ty na to? Ja mam ted totiz docela husty pracovni obdobi,kvuli vstupu do EU, cili jsem fakt priserna kdyz se s nekym domlouvam,porad to pak presunuji,rusim a tak... takze bych to videla spis na ten babinec,kdy se tady ZAVAZNE vyhlasi termin a misto LIPO-RANDEZ-VOUS:) ju?

sametka (St, 2. 6. 2004 - 10:06)

Holky, tak ten Liopsukcni babinec je tedy vamakanej nazev pro to posezeni:) Budeme odted tomu tak rikat-moc se mi to libi!:))))Zuzi - neblbni,proc poslouchas sveho muze, ktery do liposky prd vidi?:) Nebud labud a hezky se tady s nami zamysli: Add1/ kazde telo je vice nebo mene nesoumerne. Tim,ze kazde oko je naprogramovano tak, aby vysledny obrazek,ktery pred sebou vidime nebyl zdvojeny (jako casto u opilych vidame,protoze nervove centrum ma utlumenou aktivitu), tak je to proste zarizeno tak,ze si jedno oko vytvori druhou polovinu toho obrazu pred sebou vytvorenim dokonale ale zrcadlove kopie te prvni poloviny. Proto se nam i nase tvar i telo zda v zrcadle soumerne, a i tvare lidi ktere potkavame. Ale to je jen takova mala fales centra zraku:) Tolik k teorii. A ted k praxi, ja mam treba jedno prso vetsi a nikdo o tom nevi jenom ja, jednu nohu mam vetsi, taky svaly prave ruky (jako pravacka) mam vetsi, a myslim ze mam i o malinko jednu nohu kratsi,spis to budou milimetry,ale myslim si to. Proste nase telo je neoumerne, adokonce byla vypracovana vedecka studie, ze kdyby byli lide dokonale soumerni,vypadali by opravdu OTRESNE! Ukazovaly tam schvalne obrazky obliceju, kde ustrihli jednu polovinu a na druhou stranu dali zrcadlovy obraz te prvni poloviny, no to byli patvary!:)Add2/ mame parove organy jako 2 oci, 2 ruce, 2 nohy, 2 ledviny a pod. pravou nohu si oznacme jako nohu A , levou jako nohu B. Kdyz se "relativne" stejnomerne bouchnu do obou nohou na stejnem miste, proc mi vznikne na kazde noze jinaci tvar a velikost modriny? Proc tio neni kopirove stejne jako na druhe strane? Protoze kazda ta noha, A i B si zije svym vlastnim zivotem, oteka si jak se ji zachce, hoji se jak se ji zachce, a proto treba v porovnani po liposce se jedna louda zatimco druha uz je celkem fit. Je to jednoduche, koukejte se na to takhle totalne laicky, nijak odborne. Proste to nelze srovnavat. Dokud trvaji otoky a podkozni jizveni a hojeni, projevy techto jevu budou na kazde noze stejne. Nevidim absolutne zadny duvod k panice, protoze navic mas Zuzko teprve 2 tydny po zakroku! Panikar az po 3 mesicich, kdyz jsou jizvy tak z 60-70?% zahojeny a porad to bude jedna noha vetsi nez druha. I kdyz si myslim ze 1 nebo 2 cm v obvodu tak velke casti jako je stehno, nemuze byt v konecnem vzhledu nijak napadne viditelne! To chce klidek! Ja mam 2 mesice po liposce kotniku a mam taky jednu nohu uz fit a druhou jeste kousek nateklou. I modriny jsem mela na jedne asi ve 2nasobnem mnozstvio v porovnani s tou,ktera uz je ted fit.Cili Zuzi, urcite ti to splaskne ale ver tomu ,ze ty nohy stejne nebudou nikdy dokonale stejne. Ja myslim, ze v konecnem efektu budes mit rozdil max 1 cm a tim bych si hlavu vubec nelamala.

Kvítko (St, 2. 6. 2004 - 10:06)

Ahojky Zuzko, Sametko - jsem pro setkání :). Jednoznačně. A myslím, že takových nás bude více. Zuzko, levou nohu - stehno, jsem měla oteklé více. Splasklo. Jinak jsem nesouměrná, takže jak bok tak stehno na levé straně mám o pár cm větší - ale to už jsem měla před lipoškou. Proto jsem si ani neměřila každé zvlášť, což u vnitřních stehen samozřejmě jinak nejde :)). Jsem taky z Prahy. Stačí domluvit kdy, kde a kolik - a bude pěkná drbárna, co?

Zuza (St, 2. 6. 2004 - 10:06)

Sametko a vsichni tady, rozhodne hlasuji pro setkani ve velkem, koukala jsem, ze prazacek je tu docela dost a snad se prida nekdo dalsi. Bezva napad.Liposukcni babinec :-), nakonec pochlubit se clovek muze zase jen tady, tezko to muzu vytroubit jinde.Jinak mate jeste nekdo zkusenost s nesymetrickyma otokama? Proste leva je oteklejsi nez prava a jinak. Muz dnes prohlasil, ze treba mi to tak uz zustane. Jezis!

sametka (St, 2. 6. 2004 - 09:06)

Jinak jeste jednou radim pro ty co trpite otokya modrinami - zkuste ten Lioton 100 000. Ja taky tropim na modriny a i z mensich bouchnuti mam hned podlitiny, ktere pak chytaji postupne nadechy duhy:) a po cca 10-14ti dnech mizi. S Liotonem mi zmizely modriny do 2 DNU!!! Coz je tedy nesrovantelne lepsi komfort. A ani tak neboli an dotek. Lioton stoji cca 120-140 Kc, myslim ze tolik do sebe muze ivestovat kazda, i ta co na liposce jeste nebyla a trpi na modriny.

sametka (St, 2. 6. 2004 - 09:06)

Zuzko a vsechny ostatni-diky ze nelenite :-)) Tak se mi to libi. Koukam ze nas - adeptek liposukce je stale vic:) Coz me teda docela tesi, protoze na ten okamzik kdyz je clovek pred vykonem a tesne po, jsou tyto debaty dobre. A taky pro nove prichozi, ktere si to tady podrobne louskaji a vahaji - jit / nejit. Dtejne nakonec kazda pujde:) Protoze si precte o uspesnych trampotach a peripetiich s liposukci a proste touha byt kransa je silnejsi nez vize 14-ti dennich otoku. Ale uz moc filozofuji. Holky, napadlo me, ze bychom se nekdy mohly sejit ve vetsim poctu abychom si vymenily ty informace primo z oci do oci, ty co jsou po zakroku,tak nam ukazi jak maji hezke hladke prdelky, nebo resp. jenom se pochlubi jak to vypadalo drive a jak jim to dokonale telicko ted muzeme zavidet ty, co na ten zazrak teprve cekame:) Myslim ze to neni spatny napad, a taky si toho rekneme urcite vic,nez tady pres chat, protoze to psani je stejne zdrzovarna:-) Tak jaky na to mate nazor vy? Myslim ze spise z Prahy a blizkeho okoli. Ale stejne "liposukcni posezenicko" by jste si mohly zrealizovat treba holky Brnacky a z okoli Brna (Breclav a pod.) - nebo severni morava... Tak to jen takovy kreativni napad ode mne:)

Zuza (St, 2. 6. 2004 - 09:06)

Koukam, ze uz jste vsechny krasne a neni o cem tu diskutovat coz?

Zuza (Út, 1. 6. 2004 - 19:06)

Tak gratuluji Marketo k zivotu bez bombardaku ( to je stejne vyraz co :-)a jak se ujal )a jsem zvedavka zvedava, co rozmery?

Marketa (Út, 1. 6. 2004 - 18:06)

Ahoj Zuzi,bez bombardaku jsem poprve az dnes. Ve ctvrtek jsem je odlozila na noc, tedy po 14 dnech. Pres den jsem je ale nosila. Dnes jsem to zkusila bez nich uplne, je to super. Take mi uz pri pohledu na ne naskakovaly pupinky. Ale pri zatezi je mam take v zaloze. Co se tyka kuze, tak jsem se na to dost vyptavala, protoze po porodu se mi specialne na brise vytahala kuze, tak ze budu muset na plastiku (ale az po dalsim diteti). Kuze by se ti z otoku vytahat nemela, neni to tak dlouhodoby a velky tlak. Zatim ahoj Marketa

Zuza (Út, 1. 6. 2004 - 17:06)

Jo a puvodne jsem mela pres stehna nahore 63 cm, pro ty co sleduji, jestli to ma nebo nema smysl. Takze jedna nozka je 15.den o 5 cm uzsi a ta druha se jeste coura.

Zuza (Út, 1. 6. 2004 - 16:06)

Jojo holky, dam na vasi radu a jeste je teda nevyhodim (nevyhodim je stejne, protoze pujdu jeste na vnejsi stehna a budu je potrebovat, i kdyz ne hned), navliknu si je aspon na chvilku pres den. Ted jsem objevila doma jedny starsi kalhoty, co uz mi byly pres stehna male, obleknu je a super mi sedi, tak je mam dnes na sobe misto stahovacek /stahuji taky/. Docela jsem se dnes pobavila pri mereni nohou, kazdy den vstavam s nadeji, ze se neco zmeni...pochopitelne. napadlo me zmerit si i tu druhou nohu, nepochopitelne si merim jen levou a ta ma v tom nejsirsim miste 60 cm a ta prava :-)))) 58 cm a vubec neni tak natekla a ma krasne vypnutou kuzi a je proste tak jak by mela byt, jak jsem cekala. Tak ted musim pockat, jestli se rozhodne i ta leva, ze bude taky krasna, aspon zevnitr jako jeji dvojce. Ta leva je porad tak trochu sharpej. Ale uz to, ze obleknu ty kalhoty mi zvedlo nesmirne naladu.Ahoj vsem.

Kvítko (Út, 1. 6. 2004 - 15:06)

Ahoj Zuzko, všude říkají 10-14 dní, ty jsem si s boky vytrpěla a pak ty fešné kalhotky začala pomalu zkoušet NEnosit. Celý den bez nich jsem vydržela asi 16tý den po liposukci. Měla jsem stejné pocity jako ty, ale na bocích by jsi nepoznala, že jsem někdy na nějaké liposukci byla. Naopak jsem tam měla jizvičky potom, jak byly veliké a i ty krásně zmizely. Mám hladkou kůži. Ty stehna mě opravdu bolely tak, že jsem nemohla chodit - proto jsem i pak nechodila do práce. Takže jsem nosila i na radu pana doktora kalhotky 3 týdny, sundala jsem je a stejná věc - i když jsem ještě měla docela velké otoky, jsou pryč a kůže se vrací do normálu. Je to věc individuální. Mě pak doktor jenom řekl, že bych na nich ještě nějakou dobu neměla ležet - což jsem nedodržovala, protože já usnu jedině schoulená do klubíčka na boku :)). Zkus den bez nich, uvidíš. Pak si je zase vem - a co ti bude vyhovovat dělej. Nebo zkus zavolat panu doktorovi. Přece tu je od toho. Já jsem sice nepochodila, ale protože je dneska úterý - pracovní den a ještě 3 dny do víkendu - máš větší šanci ho sehnat. No a maximálně to ještě vydrž do pátku ... příští týden jdeš stejně na kontrolu, ne? Tak hodně štěstí, ať už je můžeš opravdu někam SCHOVAT ;)))

monika (Út, 1. 6. 2004 - 15:06)

ahoj zuzko,říkal mi pan doktor, abych po 14 dnech nezahazovala kalhoty úplně ale postupně, tak jestli přemůžeš odpor tak je ještě na chvíli denně obleč a budeš mít klid bez výčitek.

Zuza (Út, 1. 6. 2004 - 13:06)

Jinak jsem bez "bombardaku", ale porad premyslim, jestli mi ty otoky nemuzou vytahat kuzi a jestli se zase do nich nenavlict, ale odpor k nim je vetsi, ale pochybnosti zase hlodaji. Nerada bych zahodila vysledek tim, ze se na to vykaslu ( byt pry vnejsi stehna mohou ty vnitrni jeste stahnout a na ne ja se chystam taky), tak to asi necham konovi, ten ma vetsi hlavu.

Zuza (Út, 1. 6. 2004 - 13:06)

Mariko, je to tak jak pise Sametka (aby se nerozcilovala, ze jsme liny :-),stezujeme si, ze cm je malo dole, ale to je tim, ze jsme jeste kratce po zakroku a vysledek, ten definitivni je az tak za dva mesice (ja jsem teprve 15 dni), taky zalezi na tom, co se dela, nohy otekaji vic, moje vnitrni jeste vic, tak si na vysledek musim trpelive pockat. Taky zalezi jak kdo tam mel tuku, jestli trochu rosolu jako ja, vysledek nebude tak obrovsky jako jinym na bocich. Koukala jsem, ze tu nekdo dosahl i 18 cm ubytku, to je super ne?A co se tuku tyka, pokud je odsaty a neni, nemuze se nic zvetsovat, pokud je nekdo rozezrany (nebo hormonalne porouchany), ty bunky co zbyly se samozrejmne nafouknou a asi to bude delat peknou hrbolatou paseku- mista, kde nic a mista, kde se to nafoukne...brr, ale kde tuk neni, novy nenaroste.

Marika (Út, 1. 6. 2004 - 13:06)

Sametko, mám 171cm a nyní 64kg, jinak když jsem "tlustoch" tak okolo 70kg, stehna a zadek mám vyloženě dědičný :( jinak míry pas 67cm a boky těch 102cm.

monika (Út, 1. 6. 2004 - 12:06)

ahoj sametko,já byla v břeclavi s vnějšíma stehnama a už teď po 4 dnech je to vidět ale otok asi bude značný, protože se mi vylepšila silueta ale oblečení je mi stejně, takže se těším až to začne splaskávat.

sametka (Út, 1. 6. 2004 - 12:06)

Mariko - pri konzultaci ti kvalifikovany lekar zcela jiste rekne co asi muzes od liposky ocekavat,prohlidne te a uvidi okem odbornika co je tuk a co uz kost a tak.... Ty 3 cm to ubylo holkam spise pres ty stehna,protoze ta jako nejvice ze vseho natekaji,cili boky urcite hodi vice cm.Jinak on ti neudela liposku celych bokou naraz,jako vnejsi stehna,zadek,a horni boky,nebo jak si to predstavujes. Zvazi dle tve vahy a vysky kolik litru roztoku do tebe muze nalit a podle toho ti urci,treba na 2 zakroky. do mist liposuikce uz by se pribirat nemelo,ale kdyz se zacnes nezrizene cpat apriberes 20kilo tak urcite pocitej s tim ze odsate misto nezustane vyjimkou:)ale urcite se tam usadi mene tuku nez na pocatku. lepe receno on se neusadi ale "tuk.bunky se roztahnou".Holky, vy jste liny jak vopice, vsem abych tady ja odepisovala:)

Marika (Út, 1. 6. 2004 - 09:06)

Ahoj holky, tak nevim, myslíte, že při konzultaci, je lékař schopný Vám říci jaký výsledek by byl reálný? Celkem mě děsí jen 3 cm úbytek jako u některých z Vás...a hlavně jestli je schopný ten výsledek opravdu dodržet a provést, asi by jsme byla pak dost sklamaná. Mám přez zadek tak 102 stehna to nevim, ale jsou dost silná, tak by jsem si představovala od všad tak aspoň -5 cm. Myslíte, že je to reálné? A pak jsem slyšela také dohady o tom,že i do odsátých míst se ten tuk vrací, znám tu teorii že se tukové buňky tvoří do cca 20let a pak se už jen zvětšují. Většinou to, že pak stejně přiberu na oněch místech propagují slečny taktéž "oplácané" které se ale bojí či je jim to proti srsti něco takového podstoupit.

Zuza (Út, 1. 6. 2004 - 08:06)

Ahoj Kvitko,dik za radu, boli me to jen tu chvilku, kdyz se treba najednou postavim, nez se to tam urovna... jinak, kdyz chodim nebo stojim, je to dobry. Zkusim jit bez a jak rikas, radeji si to pribalim sebou. To ale nevyrazim v sukynce, ale zase natahnu kalhoty. Stejne se pocasi pokazilo, tak to neva. Ty stahovacky se daji nosit pod jedinymi kalhotami co doma mam, tak uz v nich chodim 14 dni, asi pujdou do kose s tema stahovackama, uz mam na ne taky alergii. Okoli, ktere nic netusi si mysli, ze mam nejspis alzheimera, kdyz chodim porad v jednom.Ahojky a hezky den.Z.

Reklama

Přidat komentář