Reklama

Liposukce

Jůlie (Pá, 28. 5. 2004 - 18:05)

Čus Sametko a Jirko, píšete, že jste slíbili diskrétnost vůči cenám tumescentní liposukce, že levné nemusí být dobré ale ani drahé nemusí být lepší....atd atd no zkrátka něco v tomto smyslu atd....Myslím, že nikdo z nás nechce to nejlevnější, alébrž jen aby měl vůbec PŘEDSTAVU, kolik peněz si má našetřit!Bylo by mi dost trapný, kdybych se dohodla s Linzerem na konzultaci, jel by do Prahy, zkonzultoval to se mnou, pak by si mě objednal a teprve pak bych se dozvěděla, že za to, co bych potřebovala vysát ( u mě od pasu ke kolenoum VŠECKO :) ) chce víc, než mám k dispozici!!!Tzn. že můžu počítat třeba se 25.000,- ale bude chtít 40.000,- a to je velkej rozdíl.Nechci si vybírat jak v "hrabárně", kdo mi "to" udělá, chci jít k němu, ale když mám plat 10.000,- čistýho, tak na to halt musím nejdřív našetřit! A jak mám vědět kolik?Přijde mi lehčí zeptat se vás moudrých, kdož to již podstoupili a mají zkušenosti, než jak trapka volat jemu, "kolik to stojí???"Leda že by vaše odpovědi byly v podstatě od lidí, kteří liposukci provozují a chtějí se takto "zviditelnit".Internet je halt takový anonymní.Díky za ujasnění!!!!

Zuza (Pá, 28. 5. 2004 - 15:05)

Alo, valeckovat se ma po klasicke liposce, resp. asi po kazde, jen po te tumescencni se nemusi, ja se ptala,mam to spis nechat v klidu. Ale ono to stejne tak bolelo, ze predstava, ze bych delala cokoliv razantnejsiho, nez jemne vtirnuti liotonu je desiva. Ale mozna ze co odbornik to nazor, ale ja jeste odbornik nejsem :-))) Valeckovaly se myslim ty jizvy po klasicke.

Eli (Pá, 28. 5. 2004 - 15:05)

Ahoj Jirko,byla bych celkem ráda, kdybys mi ten "jídelní lístek" poslal mailem,i když určitě tě potěším, že i tak jsem na 99% rozhodnutá, že půjdu k Linzerovi. Bohužel se ale asi nesetkáme, protože to mám daleko blíž do Břeclavi:-) Na konzultaci se ale objednám až na podzim, za týden vyjíždím na 3 měsíce do USA, abych si vůbec na tu lipošku vydělala :-) A upřímně, už se nemůžu dočkat, až se zbavím toho, co odolává veškerému cvičení. Můj mail je: psliske1"centrum.cz. Přeju ti úspěšné hojení, i když zdá se, že to pro tebe není problém, to se máš :-) Zatím ahojky a díky.

sametka (Pá, 28. 5. 2004 - 15:05)

Mne reklMudr. Linzer ze mirna masaz neni na skodu, zda se jedna o valeckovani to tedy nevim,ale kdyz uz je masaz mozna (to znamena ze neni to misto na dotek tak velmi citlive) tak si to treba masirujte, zlepsi se tak prokrveni podkozi,ale JEMNE! treba si tak vmasirujte ten gel Lioton 100 000, üdelate sluzbicku i vnitrnim otokum a modrinam a trake samotnemu zakroku. Ja co jsem mela ty nohy,tak jsem to nemasirovala,nejdriv me to bolelo jak cert a pak uz kdyz nebolelo,tak jsem to nechala jen stahnute. Mozna ta masaz zlepsuje (zrychluje) hojeni ale myslim si ze vysledny efekt (tedy jestli budou hrbolky nebo ne) zarucuje lekar pri vykonu,nikoliv pooperacni pece-i kdyz i ta je dulezita, ovsem rozhodujici je kvalita provedeni samotneho zakroku. Pokud jste se tedy ptali na to masirovani kvuli tomuto.

Ala (Pá, 28. 5. 2004 - 15:05)

Ahoj holky,konečně jsem se dostala k PC a čtu a čtu další nové příspěvky..ale že se jich nashromáždilo..všechny si zasloužíte pochvalu..přesně ale řečeno všechny ženský a jeden chlap:-)A teď k tématu-jsem měsíc po zákroku a mám pocit že hojení se nějak "zaseklo"-břicho pořád bolí na dotek,je hrbolaté,zatvrdlé a to pořád nosím sexy prádlo:-)- a co se týče válečkování--mě naopak bylo doporučeno.Zuza psala že se válečkovat nemá, tak teda nevím.Snad až se odborník Jiří dostane k PC--tak nám poradí.Přeji pěkný zbytek dne.

Zuza (Pá, 28. 5. 2004 - 13:05)

neee

Světluška (Pá, 28. 5. 2004 - 13:05)

Holky asi se budu ptát hloupě,ale je potřeba po lipošsce(tumescentní)vysátá místa válečkovat?

Světluška (Pá, 28. 5. 2004 - 12:05)

Holky, díky tak to sem fakt nějak netušila, že takto je to s tou tepovkou. Chtěla sem začít se spinningem , ale vytrvalost trénovat nechci...

sametka (Pá, 28. 5. 2004 - 10:05)

Zuzo-no jo sny se plni v pohadce:) Bylo by to samozrejme moc prima,ale nechci pak videt po probuzeni tu bolest:))))))))))))) clovek by si ani poradne nemohl lehnout:)

Zuza (Pá, 28. 5. 2004 - 09:05)

Ja to vim Sametko, nekamenujte me, byl to jen sen..zaspat to.

sametka (Pá, 28. 5. 2004 - 09:05)

Jirko - ses divnej :-)))) Jsi asi prvni chlap, ktery do sebe investoval a chtel zkrasnet a ani moc neknuci po zakroku:) Jinak holky, ja ho videla osobne, on je opravdu stihlej vysportovanej mladej chlap! Ja si prve predstavovala ze na liposku bricha jdou jenom takovi ti s pivnim svalem (brucepsem:) , kteri uz pres brisko nedovidi na .... :))) Ale byla jsem v soku,kdzy jsem videla mladeho pohledneho sportovne vzhlizejiciho chlapa:)

sametka (Pá, 28. 5. 2004 - 09:05)

Zuzo, ale vzdyt dobre vis (takova prukopnice liposkama) ze v celkove anestezii NEMUZE byt pouzita TUMESCENTNI METODA! Kdyby te uspali,tak by te hezky rovrtali bud ultrazvukovkou nebo klasickou.... Mozna ta tumesc. je nejneprijemnejsi co se tyce bezprostredne zakroku ,protoze jsi porad v plnem vedpmi,a sem tam to napousteni stipe, ALE zase ten vysledny efekt mas zaruceny,protoze te lekar (jak ktery:) postavi a ukaze v zrcadle jestli spokojenost nebo jeste odsat (protoze bezprostredne pri zakroku a tesne po nem jest enejsou oblasti otekle,proto je mozne ihned videt vysledek a pak si na nej treba mesic pockat v kalhotkach a otocich. Navic riziko trombozy (nebo jak se rika tem krevnim srazeninam, ktere mnohdy zapricinovali smrt pri klasicke liposukci,ktera je dnes jiz zastarala - masarina) u tumesc. liposukce je NULOVE, pacient nespi, muze se hybat...

Zuza (Pá, 28. 5. 2004 - 09:05)

Hm,Jirko, tak to uz jsem fakt spala. Jinak diky. Me nikdo nenabidl, ze mi udela vse v celkove...jen jsem to cetla v nabidce nejakeho plast.chirurga a pripadalo mi to jako uzasny napad usnout a probudit se vysoustruhovana. Vydrzet ty bolesti uz jen nejakych 14 dni a pak mit uz navzdy pokoj.Realita bude jina. Ahoj Z.

Jirka (Čt, 27. 5. 2004 - 23:05)

Pro Zuzanu .Koukám , že ještě nespíš. Klidně mi zavolej. Stejně ještě pracuju. 603524124

Jirka (Čt, 27. 5. 2004 - 23:05)

Zuzano, když Ti někdo nabídne, že Ti udělá v lokálce břicho,stehna a boky najednou tak se raději poraď ještě někde jinde.Vím o čem mluvím a přestože Tě neznám , tak to myslím s Tebou dobře.Zavolej mi a já ti alespoň krátce řeknu o co jde. JirkaP.S. Reaguji na Tvůj dotaz na str.58

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 22:05)

Ne, fakt me to zajima, jak se to bude vyvijet, povidej, prehanej, protoze ja se chystam k vam na to same :-)

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 22:05)

To ja totiz taky...a jake bylo moje prekvapeni, ale treba te to mine, nadeje umira posledni

Jirka (Čt, 27. 5. 2004 - 21:05)

Tak to ti teda opravdu moc děkuju. Myslel jsem , že už mám vyhráno.

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 21:05)

Uvidime tak treti-ctvrty den Jirko, jinak ti teda zavidim, chlap...a neumiraaa po zakroku? :-)))

Jirka (Čt, 27. 5. 2004 - 21:05)

Pro ELI, chápu Tvé rozčarování nad tím, že na našich stránkách nejsou ceny za zákrok, ale nechceme aby si nás klientela vybírala jenom protože jsme nejlevnější, nebo nejdražší. Ono jde opravdu o to jaký dojem na sebe uděláme při osobní konzultaci a jak Tě budeme schopni přesvědčit o kvalitě naší práce. Na jídelním lístku jsou taky různé ceny a přitom to nejdražší se někdy nedá ani pozřít a naopak.V každém případě to co si při konzultaci řekneme , tak za tím si stojíme. Neslibujeme zázraky, ale jen to co jsme už mnohokrát dělali a s čím máme bohaté skušenosti. Když budeš chtít, můžu ti ,, jídení lístek poslat,, ale dej na osobní jednání - ve všem. Všechny tímto pozdravuji. JirkaP.S. Jsem den a půl po liposukci břicha. Žádné bolesti, žádné modřiny - asi jsem divnej !

Reklama

Přidat komentář