Reklama

Liposukce

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 20:05)

Jinak jsem vycetla z chytrych clanku, ze je mozno odsat az 3 l tuku najednou a ze se da delat trojkombinace (bricho,stehna,boky) najednou, ale v celkove anestezii. Ale vydedukovala jsem si z toho, ze asi tedy celkovy objem tuku nesmi byt vyssi. Myslim, ze jen na brise mam tak 2l :-)))), ale jako sen je to parada, predstavte si usnout a zaspat cely ten kolotoc s napoustenim a vysavanim a probudit se az stihla. Jen ty naklady...to je slusny trochu ojety auto :-)))))))))), ale do pristiho leta to musim zvladnout-najednou nebo po castech.Jinak stale doufam, ze mi ty stehna splasknou, protoze i kdyz uz to neboli a nemam modriny (dnes 10.den), tak objem je porad desivej. Jen se oddelila mista, kde je misty tvrda boule a kde mekke boule ( do ted to byla jedna tvrda boule- a pred vykonem spis pytlik s rosolem), ale fesanda teda jeste nejsem. Z

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 19:05)

hm, to jsem zase objevila ameriku

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 18:05)

uz jsem neco nasla http://www.doktorka.cz/run/redsys/hubnuti/r-art.asp?id=2160

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 18:05)

a taky se tam v tom clanku krome jineho a tumesc. liposukce, pise o Ultrajemné liposukci (a to je novinka 2004!). .... nevim o cem je rec, patram dal, co se tim mysli, skoro bych rekla, ze jde o ultrazvukovou, ale to snad neni tak horka novinka, nevite nekdo co to je?

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 18:05)

Aby tělo získávalo energii spalováním tuků, měla by se vaše tepová frekvence při zátěži pohybovat v rozmezí cca 125-140 tepy za minutu (přesné hodnoty je třeba zjistit individuálně). Tuto hranici si těžko ohlídáte spoléháním na své subjektivní pocity, proto nelze jinak, než si tepovou frekvenci měřit pomocí sportesteru. ....to sem nasla jinde

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 18:05)

Svetlusko,pro hubnutí je třeba pohybovat se v 55 - 65% maximální tepové frekvence,a kdyz se to překračuje,tak se místo hubnutí trénuje silova vytrvalost.Takze spinning je vytrvalostni, lepsi je sporttester a nebo běhat venku nebo na běhacím pásech nebo na kole nebo choďte do kopce nebo jezděte na kolečkových bruslích ...... Tolik slova odbornice

sametka (Čt, 27. 5. 2004 - 16:05)

Svetlusko ano, tepova frekvence (TF) se musi udrzovat kolem 120(nebo tak nejak,ted presne cislo nevim,ale to si najdes v kdejake brozure nebo na jinych chatech treba www.zhubneme.cz) aby telo spalovalo tuk,jinak se buduje svalova hmota a kondice. Stejne jako pri posilovani s vyssi zatezi se buduji svaly,a pri nizsi zatezi a vice opakovanich ubyva tukova hmota.ale to je cela veda,neda se to do jedne vety sem vepsat. Vseobecne ale plati zasada,ze idelani tepova frekvence na spalovani tuku (treba pri behu,rotopedu) je takova, kdyz muzes v pohode s nekym jeste klabosit (no rekneme si na rovinu ze v pohode to nikdy nebude,ale proste ze nelapas po dechu,jenom tak zlehynka jsi zadychana). Nizsi TF (t.j. zadne zpoceni, zadne zadychani) je spis takove dovolenkove tempo,a vyssi frekvence (ze nemuzes ani sluvko ze sebe dostat) je zase hodne kondicni tempo, ideal je tedy zlaty stred.

Světluška (Čt, 27. 5. 2004 - 15:05)

Zuzko prosím tě jak jsi to myslela s tou tepovkou při cvičení? že když je moc vysoká tak se nespaluje?

Světluška (Čt, 27. 5. 2004 - 15:05)

Ahojky sametko díky za odpověď. Jsi opravdu studna informací to se ti musí nechat o to vís si cením tvých příspěvků když vím že jsou podloženy zkušeností a to je k nezaplacení.. Holky i vám všem ostatním díky že se tak hezky rozepisujete.Ahojky Moniko držím ti palce, máme myslím stejný problém nemožně vystouplá vnější stehna a k tomu úzký pas. Sama se chystám také na liposukci, ale až na začátku podzimu přes léto to ještě nechám ikdyž budu zase trpět komplexy hlavně v plavkách jojo co naplat. Když budeš mít chuť napiš jak vše probíhalo.Budu ráda za všechny nové informace abych byla co nejlépe připravená:))))) Přeji hodně zdaru.

sametka (Čt, 27. 5. 2004 - 15:05)

No vidite, Monika je jedna z tech stastnych,kterym to vyjde hned na poprve:) Uprimne ti Moniko zuavidim,ze mel Vrbicky dovolenou:) Ja tro stesti nemela a odevzdala jsem do jeho rukou osud svych nohou. No moje malinkate nadhernoucke stihloucke nozky:))) Ale ne, na Linzera se moc tesim,az se sejdeme na sale. Ja si myslim, ze on ma velmi dobre vyzarovani (jako clovekú, pusobil na mne svoji charizmou, a hlavne jeho pani. Ja vam nevim proc, ale vzdycky se mi libi vice lide,kteri jsou mistri sveho oboru ale v podstate jsou skromni, nez takovi, co moc kecaj kolem toho a skutek utek. Protoze dobre veci nepotrebuji reklamu, delaji si reklamu sami. Ja treba kdysi davno jsem se zacala venovat malovani na tricka,ruzne batikovani (podobne jako Adelaida,pokud to znate¨), akorat ze tam to je desne predrazeny,protoze maji kramek primo pod Petrine,ani se nedivim,ten najem musi vypadat! A malovala jsem to zejmena pro sebe a pro deti mych znamych,ani nevim jak,se to zazracne rychle rozneslo, ze delam to a to (hlavne zdarma! - protoze me to bavi a je to mym konickem i kdyz kvuli praci to vubec nestiham) a najednou mam "objednavek" ze nevim co driv:) Po plastice nosu jsem mela 3 tydny dovolene, tak jsem udelala asi 60 tricek:) Proste dle meho, dobra prace (pekna kvalitni) si reklamu udela sama uz jen tim, ze je.

monika (Čt, 27. 5. 2004 - 15:05)

ahoj holky, už nějakou dobu tady čtu vaše příspěvky, já jdu na tumescentní lipošku zítra k MUDr. Linzerovi do Břeclavi, mám obovsky vystouplá stehna vnější oproti velice úzkému pasu a vypadá to fakt hrozně. nikdy mě nenapadlo že to půjde nějak vyřešit proto když kamarádka přišla s tím že na to jde (i když k MUDr. Vrbickému) tak jsem neváhala a chtěla se objednat na konzultaci, ale pan doktor měl zrovna dovolenou tak jsem se dřív dostala na konzultaci k MUDr. Linzerovi a okamžitě jsem věděla že to je ten pravý komu se svěřím po ruce. a to jsem ani nikoho jiného už pak nenavštívila. ceny jsou o dost vyšší než u MUDr. Vrbického, ale ten se to učil u MUDr. Linzera proto nemůže nasadit tak vysoké ceny. cenu mi řekla pí. Linzerová po telefonu aniž mě před tím viděli takže to asi mají pevně dané a nedělají to podle jednotlivce.tak mi zítra držte palce, vyrážím v půl čtvrté ráno protože zákrok mi začíná v břeclavi už v sedm ráno, veze mě manžel a už se těším jak si budu moct koupit normální kalhoty v obchodě.

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 14:05)

Souhlasim se Sametkou, vim totiz, ze cena v ceniku pak nemusi byt stejna, pani, co tam byla se mnou pak platila mene, nez v ceniku

sametka (Čt, 27. 5. 2004 - 14:05)

Jen doplnim: Ty ceny,o kterych ja vim,jsou zhruba o 20% vyssi od Mudr. Vrbickeho. Ale opravdu jenom hruby odhad, kdyz to chcete vedet lip,proc nezavolate tomu Jirkovi,co tady daval svuj telefon i email, a nezeptate se primo? Taky nevim proc neni cennik na webu,ale asi proto, ze se odviji od individualniho zakroku. Nejlepsi je vzdycky udelat si konzultaci. Za prve uvidite s kym mate tu cest, za druhe uvidi lekar vas a rekne vam co mozne je a co neni,a za treti vam rekne i co a jak a za kolik a s jakym procentem uspesnosti vam udela. Nemyslite ze ty osobni konzultace s lekarem jsou lepsi nez se tady dohadovat o cenach? Ja jsem vzdycky za osobni kontakt. Veni, vidi, vici :-)

sametka (Čt, 27. 5. 2004 - 14:05)

Co se tyce cen Mudr. Linzera, on zrejme nejdrive musi videt svoji klientku, a podle slozitosti zakroku (kterou muze urcit pouze jeho oko odbornika) vam asi rekne cenu. Ja nechci tady psat moc o cenach, ktere sice vim, jake maji,ale slibila jsem diskretnost. Ja vas vsechny chapu,ze to nechcete mit drahe, ze chcete byt hezke, a ze chcete byt spokojene, jak se zakrokem tak i po nem. Ja tu psala o penezich hlavne proto, abyjste se nesnazily ZA KAZDOU cenu jit na to nejlevnejsi co je na trhu dostupne,protoze tam vetsinou nemate zadne zaruky (mnozi neseopisuji s klientem zadne smlouvy) a co kdyz se dilo nezdari? Kam si pujdete stezovat? Na lamparnu? Je to preci vase telo a v konecnem vysledku vam pravnik rekne ze i vase blbost ze jste sla na slepo k nekomu "pod skalpel". Tak ja mam radsi,nebo jsem klidnejsi,aspon kdyz vidim certifikat toho lekare,Vrbicky mi ukazal ruzne certifikaty, tak me to uklidnilo. ALe zase na druhou stranu nechci tady nikoho premlouvat, klidne si najdete pro vas prijatelnou cenove dostupnou kliniku a zkuste to. Mam ovsem obavy ze nekdy to je sazka do loterie. Mozna jenom ja jsem tak neduveria po svych nedobrych predchozich zkusenostech a navic jsem takova "akoratni" :-) Ja vim. Ale pokud si mohu vybrat, vyberu si kvalitku. Videla jsem totiz teda docela otresne fotky, ze zakroku ktere se nevyvedly. Holky, myslite ze na webu budou nepodarky? kazdy si tam vystavi jen to nejlepsi co se povede. Proto jsem v tomto smeru velmi velmi opatrna. Ale jinak vam vsem drzim palce a hodne moc preju aby jste byly spokojene.

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 14:05)

Jinak jsem na ICQ 48784470, kdyby nekdo chtel podrbat o vsem moznem.

sametka (Čt, 27. 5. 2004 - 14:05)

Marketo, ja az nekdy na podzim,az budu dohojena:) Cili me to nepospicha.

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 14:05)

Pokud je ta moznost splacet, tak dnes s tim co o tom vsem uz vim, urcite je lepsi zajit si na konzultaci, tu maji snad vsichni bezplatnou a rozhodnout se podle dojmu, jaky na vas lekar udela a bud do toho pujdu s hotovosti trochu mensi nebo dam o trochu vic, ale muzu to treba splacet, i kdyz nekde to bude vic a pritom splatky nenabidnou...penize resime vsechny, nakonec i ti co maji az moc, hledi na kazdou korunu o to vic,( protoze kdybychom nehledeli, tak nemame za chvilku nic), ale preci jen je dobre vybrat kvalitniho doktora, protoze opravy budou pak mnohem drazsi. Je to i dost individualni, ja mela kliku a asi to dopadne dobre, pristupovala jsem k tomu, ze resim fyzicky problem a ani tak ne ten esteticky, bricho nebo boky...to uz je neco jineho, to budu delat pro krasu...tak budu vybirat peclive.

Eli (Čt, 27. 5. 2004 - 13:05)

Ahoj Markéto, díky za informaci. Podle tve ceny doufám, že bych se se stehny vlezla do 20 000, vic fakt nemůžu. Nicméně plně souhlasím se Sametkou, že se na vzhledu nemůže šetřit, co potom s pokaženým tělem, že :-) A jestli jsou možný ty splátky, tak to vlastně vyřeší problém, kde vzít najednou tolik peněz. Vono to totiž vážně není jednoduchý, při studiu na Moravě. Stále se tu ale ještě nikdo nevyjádřil k cenám Dr.Linzera, přece jen bych potřebovala znát alespoň přibližnou částku... A to, že ceník na svých www stránkách nemají, je podle mě trošku neseriózní. I když je konečná cena jiná, alespoň rozmezí by bylo fajn.

Zuza (Čt, 27. 5. 2004 - 13:05)

:-))) ceny jsou ruzne, koukala jsem na vsechny dostupne kliniky, co maji nejake informace na netu, cenik ma teda malokdo, ale myslim nejlevnejsi je www.ilk.cz, to jsou nejake Budejovice nebo co, jsou vyrazne levni, ale jak tu psala Sametka, asi se da cekat cokoliv...v zivote jsem se setkala spis s variantou cim levnejsi, tim vetsi kram, ale neplati to universalne, mozna jim krivdim.

Markéta (Čt, 27. 5. 2004 - 13:05)

Jeste by me take zajimala cenova relace, nemas o tom trochu prehled. Ja u Linharta platila za boky 14420,-Kc. Marketa

Reklama

Přidat komentář