Reklama

lupenka

LUCKA zDěčína (Čt, 13. 3. 2008 - 09:03)

mám lupénku asi 14 let po dítěti jediná v rodině vyzkoušela sem ůplně všechno nic nakonec sem dostala inj. za 50.000,- raptiva asi rok a půl super tělo a potom nic moc tak mi je vzali ted sem tam kde sem byla na začátku je mi 31 let sem plná elánu mám 2 zdraví děti 15 a 10 let .Ted jedeme k moři do španělska tak uvidíme co to udělá poradte mi někdo čauky .'

JANA (Po, 7. 1. 2008 - 16:01)

CAU,JSEM Z JIZNI MORAVY.LUPENKU MAM 9LET.ALE PORAD JE TO DOKOLA-MASTICKY....UZ ME STOHO HRABE!!!NEJHORSI JE TO V LETE,KAZDEJ SE DIVA JAK NA OPLZLIKA.CAU JANA

Petra (Čt, 16. 8. 2007 - 22:08)

Zdravim vsechny lupenkare.Hledam lidicky,kteri by se mnou jeli na prelomu duben/kveten 2008 do Izraele na 3 tydenni pobyt.Cca 18 dni u Mrveho more + 3 dny u Rudeho more v Eilatu. Rada bych jela s partou lidi,tri tydny jsou dlouha doba.Bydleni bych zajistila v Kibbutzu - En Gedi.Jsou to prima domecky v krasne botanicke zahrade,zadne luxusni predrazene hotely.Vzdalenost od more je 5 km,jezdi previdelne shuttle bus zdarma.V cene je zahrnut i vstup do prirodnich lazni,kde krome tzv. "Solaria" (moznost opalovani bez plavek - oddelene opalovani pro muze a zeny) a plaze jsou tez sirne bazeny a bazen se sladkou vodou.V ubytovacich kapacitach je k dispozici veskere zakladni kuchynske vybaveni.Potraviny se daji nakoupit v mistnim obchudku.Ceny cca jako v Z Evrope, ovoce a zelenina velmi levne.Cena pocitam ubytovani i s letenkou max cca 25 tisic na tri tydny + samozrejme utrata za potraviny a pripadne vylety. Kdo by se chtel pridat? Budu se tesit.Byla jsem v Izraeli jiz 8x a nyni se sem budu vracet p 5ti letech.Petra

pavla (Ne, 24. 6. 2007 - 10:06)

Ahoj Martine,mně vymizela lupenkana některých místech po užití zelené řasy z řady FIN-CLUBu. A nejsem sama s tímto úspěchem. Je to očistná přírodní kůra.Ozdravilo se mi i místo, kde jsem měla nález již 27 let. Pokud budeš mít úspěch, napiš .'

Ivana (St, 30. 5. 2007 - 14:05)

Mám lupenku a také zánět v těle.Doktoři říkají,že to patří k lupence.Napište my jaké jsou rozdíly mezi artritidou,artrozou a artropatií.Děkuji'

Návštěvník (Po, 16. 4. 2007 - 09:04)

Jsem Vlasta taky z Plzně. Mně pomohlo Chorvatsko, ale pouze jih, tzn. pod Dubrovníkem, nebo Korčula. Jinak všude jinde u moře jen horší. Čau.'

Návštěvník (Ne, 15. 4. 2007 - 07:04)

cau ja sem martin z plzne a sem z toho zase vyrizenej.. pred měsicem sem přisel z nemocnice a zase se mi to dela na rukouch což je uplne v pr.... nevim uz co s tim i kdyz to mažu atd. stejnak je to na hov.. cauky :-)) :-(('

d (Po, 27. 11. 2006 - 14:11)

hlavní diskuze je tadyhttp://diskuse.doktorka.cz/lupenka/archiv/3480/'

Radka (Ne, 5. 11. 2006 - 20:11)

co to je za chaos, kam se poděly naše příspěvky?!!!'

Ahoooooj,Dana (Po, 9. 10. 2006 - 14:10)

Poslala jsem tucet příspěvků a kde nic tu nic. Podívejte se na www.lupenka.cz a www. rychlehojeni.cz, je tam fůra zajímavého'

Miluska (So, 16. 9. 2006 - 04:09)

Ahooooojky:o) zdravím'

Návštěvník (Čt, 14. 9. 2006 - 11:09)

Ahoj všem kde mámé zbylé příspěvky ????Jsou zde jen 2????'

Marta (St, 13. 9. 2006 - 14:09)

www.psoriasis-cure.eu

robert (So, 31. 7. 2004 - 19:07)

ahoj, vítám tady všechny lupenkářky a těším se na seznámení. :-)já jsem Robert a je mi 21.'

Reklama

Přidat komentář