Reklama

Lupenka

Návštěvník (So, 17. 3. 2001 - 12:03)

Ahoj lidi píšu jak jsem slíbil.Sehnal jsem toho hodně jména,adresy,telefony a jeden fax.Takže1 jméno je na člověka s obchodní činností a jmenuje se Helena Mandelíková-Adresa: 46801 Jablonec n N na svahu 292.Telefon 048 28302211.Přes tuto ženu seženete tuto mast.Dále vám tady dám přímo adresu na firmu která zabývá mastmy a farmaceutiky.Just cs spol s r oPruběžná 83Praha 10psč 100 00Fax: (02) 7813781Na obě tyto adresy se můžete obrátit s dotazy a poradit se s odborníky kteří vám poradí.Zatím se mějte krásně s pozdravem Martin

Návštěvník (Po, 12. 3. 2001 - 21:03)

Ahojte všichni,dnes jsem narazila na vaše povídání...Já ji mám od 15 let(je mi 25).A je to tak, jak píšete.Hlavně psychika...Martine, taky bych ráda zkusila tu mast!!!Zatím jsem zkoušela Scin Cap,vždycky zabral(nejlíp před létem a pak se slunit),Psorcutan, ted se mažu Lnicovou mastí(mám červené fleky, ani se neloupou).Do nemocnice by mě už nikdo nedostal...byla jsem tam 1x hned na začátkua zabitej měsíc...Jinak bych chtěla dodat odvahu těm bez partnera...tenkrát jsem měla hroznej strach, že si nikoho kvůli tomu nenajdu, že mě nikdo nebude chtít, bála jsem se vysvlíct, bála jsem se doteků a otázek...našli se lidi,kterým to vadilo, ale aspon jsem věděla, že to láska nebude...Ted mám za sebou 3 letý vztah a již rok mám nového partnera, který říká, že mě přece miluje takovou, jaká jsem...a já už si tu "lupenu "moc nezabírám...pište, je to fakt dobrý, pokecat si o tom s lidmama, kteří vědí o čem mluvím...

Návštěvník (Ne, 11. 3. 2001 - 20:03)

Ahoj lidi,jsem moc rád žě mi píšete ohledně té masti ,protožě jsem pracovně vytížen,nemohu stíhat moc věcí.Ale protože chci pomoct,zájemci ozvěte se zhruba za týden budu vědět více informací,ppokusím se sehnat masti když by to nevyšlo dám kontakt na osobu která s těmi mstmy pracuje zdraví Martin

Návštěvník (St, 7. 3. 2001 - 21:03)

Omlouvám se všem ,to dík patří Kláře.

Návštěvník (St, 7. 3. 2001 - 21:03)

dik

Návštěvník (St, 7. 3. 2001 - 20:03)

Ahoj SonoPromin žě píšu tak pozdě ale byl jsem ted mimo Liberec a tak sem se nedostal k Internetu,omlouvám se za to promin.Takže ta mast San'activ krauter creme je ze švícarska.Je asi firma Just.Na té masti je jméno asi výrobce Ulrich Justrich.Je tady na něj i telefon 071/8864242Pokusím se ale zjistit telefon na známého od mojí mámy,zkus mi napsat asi tak za 14dní-2týdny a já ti napíšu zpět jak jsem pochodil.Ale musím tě upozornit že ta mast stojí okolo 200-250KčA nebude to žádná sranda ji sehnat,protože je o ni velký zájem.Zatím čau Martin

Návštěvník (St, 7. 3. 2001 - 17:03)

Asi o tom docela víte. Ja bojuju s lupenkou teprve 2 mesice( je mi teprve 18), ale už mam vseho dost. Nemuzete mi napsat neco o te diete, nebo o necem co by alespon trochu fungovalo...Mam sanci to nejak zarazit jeste na zacatku?Diky mo cekam: petr.uhlik"centrum.cz

Návštěvník (Út, 6. 3. 2001 - 13:03)

Ahoj všichni !Jmenuji se Míla, jsem z Hlinska a jsem 10 let členem sdružení SPAE. Toto združení bylo založeno v roce 1990 v lázních Smrdáky na Slovensku, které jsou mimochodem na léčení lupenky jedinečné. Ve SPAE se aktivně podílím o mládež ač je mi 37 let, ale duševně a snad i fyzicky vypadám o mnoho mladší( věk pro mládež není přesně omezen - jak se kdo cítí ). SPAE organizuje společné pobyty dospělých k moři, v minulosti také pořádala léčebné přímořské pobyty pro děti a mládež. Na toto by jsem chtěl v příštím roce společně s dalšímy členy navázat. Velký dík za zásluhy patří naší prezidentce SPAE paní Břízové, která vše zastřešuje v Praze na centru SPAE. Já osobně mám lupenku od svých cca 8 let a věřte, že žádný "zázračný" lék na lupenku neekzistuje. Lze ale stav velmi ovlivnit a zlepšit pomocí životosprávy a duševní rovnováhy. I zde tolik opěvovaný SKIN CUP byl zakázán na základě upozornění SPAE, protože obsahuje kortikoidy, které nejsou v jeho obsahu deklarovány. A jeho dlouhodobým používáním si můžete více uškodit na úkor chvilkového zlepšení ! Já sám jsem díky lupence poznal spoustu senzačních lidí. Dodnes se setkáváme parta "dětí" z dětských ozdravných pobytů, na kterých jsem dělal jednoho z vedoucích. Pokud máte někdo zájem se k nám připojit do SPAE, kontaktní adresu na prezidentku spae jsem uvedl v minulé anonci, na mě je adresa : Míla Zavřel, Poličská 1035, 539 01 Hlinsko, tel. 0454/23 351, mobil 0607 904 347. na závěr musím dát Vám mnohým za pravdu, že lupenka i mě dokázala mnohokrát znepříjemnit život, a tak jsem dosud bez životního partnera, kterému by moje nemoc nevadila.

Návštěvník (Út, 6. 3. 2001 - 12:03)

Existuje občanské sdružení lidí nemocných lupenkou a atopickým ekzemem - SPAE ( Společnost psoriatiků a atopických ekzematiků ). SPAE vydává vlastní zpravodaj s množstvím informací o nemoci a jejím léčení. V různých regionech ČR zakládá SPAE své kluby, kde se její členové scházejí a pořádají různé společné akce.SPAE prosazuje zájmy a nároky pacientů. Kontaktní adresa : Jana Břízová, Struhařovská 2941, 141 00 Praha 4. Informaci podává Míla Zavřel, tel. 0607 904 347, 0454/23 351

Návštěvník (Po, 5. 3. 2001 - 20:03)

pro Michala ***Lecba TOMESOU, jak jsem o ni psala nekolik prispevku vepredu, je skutecne skoro zazrak. Musi se ale opakovat kazdym rokem, pripadne prokladat lecbou u more.Preju Ti v leceni hodne uspechu a hlavne neutuchajici vydrz.

Návštěvník (Po, 5. 3. 2001 - 13:03)

Ahoj Martine! Jak jsi psal ohledně té masti ze Švýcarska - San´Activ-Kräuter creme, prosímtě napiš, která firma je výrobcem této masti. Já jsem se snažila ji dnes sehnat, ale naprosto bezúspěšně. Byla jsem v 6 lékárnách v centru Ostravy, ale všude se dívali, že tento název slyší prvně v životě. Bylo me pouze řečeno, že pokud budu znát výrobce, tak by se snad dala objednat. Předem díky Soňa

Návštěvník (Ne, 4. 3. 2001 - 12:03)

Tak jsem rozsiril rady lupenkaru.Navstevuji PRO SANUM,ŠTĚPÁNSKÁ 24 PRAHA.Na lecbu koupele "TOMESA" teprve cekam.Nejblizsi termin je na podzim.Zatim se mazu cim se da.A chodim na ozarovani UVA zarenim.Muj nazor je ,ze se tak potlacuji pouze projevy teto nemoci.Zjistil jsem pri kontrole krve velke zhorseni jaternich testu.Ted cekam na druhy test krve,aby nedoslo k omylu.Dostala se mi do ruky kniha "Zdravi z bozi lekarny".(Clovek se chyta kazde moznosti)Lecba je zalozena na jaterni diete a piti cajove smesi z ruznych bylin.Pokud nekdo chce info o te knize:ICQ 84190451 nebo mail: blacksheep"atlas.cz

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2001 - 14:03)

Před pěti lety se mi narodila dvojčata a ve stejnou dobu mou tehdy tříletou dceru postihla lupenka. Bojujeme denně. Absolvujeme léčbu TOMESA v sanatoriu Dr. Novotného (8%roztok), loni báječně pomohla, všechno zmizelo asi na 5 měsíců, letos to tedy není žádný zázrak. u dětí je to o to horší, že nejsou schopny se samy mazat, když jsou mimo domov, třeba na POVINNÉ škole v přírodě. Přži odjezdu vypadá dobře, vrací se v hrozném stavu.Je fajn číst řádky Vás všech, člověk se v tom utrpení necítí sám a dozví se i něco nového. V nejhorších chvílích vždy myslím na děti, které jsou postižené mnohem více, třeba po mozkové obrně, ale pro osmiletou slečnu je to docela slabá útěcha. Slyšela jsem o případech, kdy lupenka v pubertě zmizela, znáte někdo někoho takového?Petra

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2001 - 14:03)

Ahojte všichni "Lupenkáři"! Taky jsem náhodně objevila tento web, když jsem hledala nějaké další informace o lupence. Dokáže to povzbudit, když jsi člověk může přečíst i další názory a rady k tomuto problému. Já osobně už lupénkou trpím taky nějaký ten rok, ale nemám v úmyslu s ní žít nadosmrti. Stále pevně věřím,že se konečně stane ten "zázrak" a ... V současné době se léčím asi 2 měsíce koupelemi ze soli z Mrtvého moře a mastí Solnea (taky s přídavkem soli z Mrtého moře)a taky každý den piju Lososový olej. Zatím žádné zázraky, ale o něco lepší to je (paradoxně se mi lupenka hodně vyrazila v Řecku u moře před 2 lety a od té doby se mě řádně drží jako klíště). Přeji nám všem úspěch v boji. Soňa

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2001 - 14:03)

také jsme byli s dcerou u Dr. Nestora, její stav se jeho léčením bohužel jen zhoršil.Petra

Návštěvník (St, 28. 2. 2001 - 18:02)

pro PAVLA z Prostejova nevim, v jakem stadiu je Vase lupenka, ale rada byc Vam doporucila sanatoriun PRO SANUM p.prof.Novotneho v Praze, Stepanske 24, kde se lupenka uspesne leci tzv. FOTO-BALNEOLOGICKOU metodou.Leceni probiha ambulantne , je bezplatne a absolvuji ho pacienti z cele republiky.Pokud vim, mela se otevirat dalsi pobocka sanatoria , snad nekde u Vas na MOrave, presne nevim, ale myslim, ze za poptani by Vam to rozhodne stalo. Nemusite se bat, ze by slo o nejake sarlatanske metody, prof, Novotny je v oboru dermatologie a lecby lupenky svetozname uznavanou kapacitou.Staci tedy pouze zvednout telefon a objednat se ke kteremukoliv lekari sanatoria na vstupni prohlidku.S pozdravemKlara P.S > nejsem zamestnancem ani placenym agentem sanatoria:- )), chci pouze pomoci .

Návštěvník (Po, 26. 2. 2001 - 22:02)

Cau lidičky,oběvil jsem docela dost dobrou mast,která pomáhá.Je ze Svícarska a jmenuje se San´Activ-Kra¨uter creme.Je to bez receptu a dostanete to v každé lékarně.je to mast z bylin a sole z mrtvého morě.Má bezbarvou barvu a opravdu špičkově pomáhá,100%lepší účinek než nejaké léky atd... zatím se mějte Martin

Návštěvník (So, 24. 2. 2001 - 18:02)

Ahoj vsichni, moje nemoc zacala pred vanoci, kdy jsem mela po sobe dve hnisave anginy - osypala jsem se uplne cela. Jistotu o lupence jsem mela temer okamzite, protoze moje matka touto chorobou take trpi. Zacala jsem se mazat mlekem z Mrtv. more, koupet se v soli, zasla jsem k homeopatovi a snazim se dodrzovat alespon zakl. dietu - bez kavy, cokolady, masa, brambor atd. Musim priznat, ze se vse rapidne zlepsilo, ale podle toho, co tady ctu nechci jasat predcasne. Uvazuji o Mrtvem mori - jak lekari doporucuji: narazove dvakrat za sebou. Jenze mam pocit, ze zajezdy jsou hrozne drahe. (Ne, ze by mleko a sůl byly levne...) Nebudu si stezovat na nizkou vysi mych financnich prostredku - jsem studentka dvou vysokych skol, takze studji 4. rokem a jeste 5 let studovat budu :-) Zkratka se chci zeptat, kdo ma zkusenost s Mrt. morem, napiste mi, jak jste tam jeli, s kym (s nejakou cestovkou?), prip. za kolik... Dekuji mockrat.

Návštěvník (Čt, 22. 2. 2001 - 21:02)

U Mrtvého moře jsem byl dvakrát a mohu říci,že pomohlo vždy.Pak samozřejmě po příjezdu domů záleží na plno okolnostech ,jak dlouho se tento stav udrží,respektive kdy začne lupenka opět vystrkovat rohy.Je ale velmi důležité,jet tam předléčený alespoň v tom,že budou snížené vrstvy šupin.Pokud tam jede člověk s vysokými vrstvami šupin,tak jsou to vyhozené peníze.Třítýdenní pobyt nedokáže tyto vrstvy snížit a ještě opálit kůži tak jako by tam lupenka v životě nebyla.

Návštěvník (St, 21. 2. 2001 - 23:02)

Ahoj všichni!!! Dneska jsem vás objevila a jsem moc ráda. Mam pro zmenu taky lupenku. Z počátku jsem to nevěděla, ale když jsem šla k doktorce a ona mi to řekla tak jsem měla docela krizi. Byla hrozně milá, protože mi dala článek o lupence, kde stálo, že lupenka se nedá vyléčit. Bylo to dobré povzbuzení!!! Ted jsem se, ale rozhodla, že lupenku už nechci, a tak stále hledám materiály o lupence. Byla jsem u pár lečitelů, ale nic. Chtěla jsem se zeptat jak vám pomohlo Mrtvé moře? Zatím se mějte všichni hezky a hlavu vzhůru!!! */*

Reklama

Přidat komentář