Reklama

Mary Kay

Verča (So, 20. 10. 2007 - 19:10)

tak jsem doma,bylo to zajímavý,přišlo nás asi 20,byla malá přednáška,pak ukázka sortimentu a pak praxe - vybraly vždy dvě zenský a něco jim zkoušely a dvě líčily.Mají moc krásný stíny,pěkně duhujou.No a žádný metody nepoužívaly,jedna paní si něco koupila,ale jinak nikdo nic a šlo se domů.Konečně jsem viděla to,o čem tady píšete,jak každýmu něco nutí a tak,nic takovýho tam nebylo.Máte o něco zájem?Ne?Tak děkujem a nashle,jsme rády,že jsme vás s kosmetikou seznámily.Byly to moc příjemný ženský.

Návštěvník (So, 20. 10. 2007 - 13:10)

pro muže co nemůže?

MARIA GEY (So, 20. 10. 2007 - 11:10)

NĚCO PRO MUŽE BY NEBYLO?

verča (So, 20. 10. 2007 - 11:10)

Já jdu dneska na posezení do cukrárny a budou tam ukazovat kosmetiku Mary Kay a líčit,jmenuje se to Dny krásy s Mary Kay.Majitelka cukrárny je moje kamarádka a pozvala si je,aby se jí v cukrárně zvedla návštěvnost.A taky byla nějaká akce v Kika nábytku,taky tam líčily MK.Co je na jejich metodách tak špatnýho?

Návštěvník (Pá, 19. 10. 2007 - 18:10)

Já jsem se s žádnou doted nesetkala....myslím s dealerkou MK,jak to je možný,že se mi vyhýbají?Ráda bych znala sortiment a kdybych mohla přijít někam,kde je všechno k vidění a ke zkoušení,možná by mě něco zaujalo,ne?

Petra (Čt, 18. 10. 2007 - 18:10)

Metody dealerek MK se mně vůbec nelíbí, ale jejich výrobky mají oproti Vichy jednu hodně velkou přednost - nejsou testované na zvířatech ! Ke složení - obojí je koktejl chemikálií, stačí se přečíst složení. Akorát že MK nemá potřebu tuhle směs kapat do očí králíkům a cpát jí sondou do žaludku psům ! Všechny složky (MK, Vichy i ostatní) kdysi na zvířatech testovány byly. Akorát, že L´Oreal a jeho "podznačky" to dělají znova a znova se vším, co znovu namíchají. Všem, kdo používají KOSMETIKU testovanou na zvířatech přeju, aby zažili o utrpení, kteé kvůli jejich "krásným očím" denně zažívají zvířata !

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2007 - 15:10)

na tehle reklame je nekale to, ze je neplacena, nevyzadana, spam, ci jak chces a nema tu co delat

Johana (Čt, 18. 10. 2007 - 11:10)

a navíc,co je na téhle reklamně nekalého?

Johana (Čt, 18. 10. 2007 - 11:10)

anonyme,jak jsem mohla vědět,že sem píšeš poprvé,když podobných napadajících příspěvků je tady víc a všechny jsou skoro stejně zlostné.Kdybys měla světýlko v srdíčku,nikdy bys nemohla moji poznámku pochopit tak,že se rozčiluju,já to ani neumím.Já to psala těm,co si myslí,že takovou práci může dělat kdo chce,opravdu nemůže,protože neuspěje.Dělat to může jen člověk se vztahem k lidem,mající rád tuto práci a musí mít talent,musí tomu rozumět.Jasně,že ji může začít,kdo chce,ale neuspěje a už vůbec neuspěje ten,kdo to jde dělat s vidinou zisku.To se musí dělat srdcem.
A jak ty víš,že její příspěvek byl příspěvkem poradkyně a opravdu ne spokojené zákaznice?Copak ji znáš?Je vidět,že tvé srdce ovládá zloba a podezíravost.

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2007 - 09:10)

No a co? MK zase prodava kazdej, kdo chce a taky o tom vi prd. (nerikam, ze uplne kazda poradkyne, ale nektere ani nepoznaji rozdil mezi mastnou a suchou pleti )
A co se tyka nakupu v lekarnach, ja chodim do lekarny, kde maji primo dermatokosm. centrum, kde vetsinou byva pracovnice, ktera o tom opravdu vi hodne, ja vetsinou vim co chi, kupuju La Roche, ale videla jsem, ze opravdu umi poradit, daji zakaznici nekolik vzorku na vyzkouseni a rozohdne jim nic nenuti. Pravda ale je, ze v nekterych lekarnach nekteri pracovnici ani malem nevi, ze nejaka La Roche existuje a clovek aby je privedl az k regalu, kde to maji.....

Bobina (Čt, 18. 10. 2007 - 08:10)

K MK se nebudu vyjadřovat, ale popíšu Vám, jak probíhá prodej kosmetiky Vichy. Firma trvá na tom, že se bude prodávat jen v lékárnách, dobře to vypadá. Lékárnice jezdí na školení, kde se něco dozví o kosmetice, ale hlavně je tam raut a program. Pokud prodám krém Vichy, napíšu si čárku a ono se mi to projeví na výplatě 30 Kč částkou. Tak proč bych neprodávala :-) a nedoporučovala :-). Sama bych si Vichy nikdy nekoupila, stačí pohled trochu zdatného chemika na složení a zjistíte, že je to akorát chemickej koktejl včetně toho, že v hojné míře obsahuje parrafinum liquidum (odpadní látka při výrobě ropy, je velmi velmi laciná.
Všechno je jen byznys a Vichy má dobrou propagaci, ale to je tak všechno ...

Návštěvník (Čt, 18. 10. 2007 - 08:10)

johana, nevim proc bych mela mit zatemenej mozek.
Mě to spíš přijde,ža ten anonym tady občas provokuje schválně.....ja jsem psala na toto forum poprve, jeslti ti to nedochzi, tak snepodepsat se muze vice lidi

A c je na tom byt poradkyne? Nic, jen mi vadi, kdyz se tu nekdo vydava za spokojenou zakaznici a jeho prispevek je jak vystrizenej z reklamy, jak uz jsem psala.
Co delam, do toho ti nic neni, ale urcite nikomu nezavidim, tak se nerozciluj, nebo budes mit ze stresu hnusnou plet a nepomuze ti ani ta tva zazracna MK :-)
Vubec jsi nepochopila, co jsem tim chtela rict, tak jestli ten zabednenej mozek nemas spis ty. Ja jsem se nenavazela ani do MK (jeden nebo dva pripravky sama pouzivam - jen teda nesouhlasim s tou "zazracnosti"), ani do poradkyn obecne, jen do toho jak se tu nekdo snazi MK delat nekalou reklamu a porad ji vyzdvihovat, pokud je tak uzasna, tak toto nemate za potrebi, ne?!

Johana (St, 17. 10. 2007 - 22:10)

pro Boha lidi,copak máte zatemněnej mozek?Mě to spíš přijde,ža ten anonym tady občas provokuje schválně.Co je na tom,být poradkyně?A být dobrá poradkyně?A být dobře lidma oceněná poradkyně?Být vyhledávaná poradkyně?Vždyt je to nejlepší vizitka toho,že mě moje práce baví,že si ji nejdu jen odkroutit a otráveně civět na lidi kolem sebe! Anonyme,moc ráda bych věděla,co děláš,jak jsi spokojená se svou prací a jak tě lidi mají rádi?Můžeš nám to tady sdělit? Já jsem poradkyně MK,jsem moc spokojená s prací i penězma a nejvíc jsem spokojená,když je zákazník spokojenej.A to nejsou fráze,je to o světlu v duši,o životní radosti o kráse člověka vevnitř.Taky se mi pokaždé nedaří,jako všem,ale nevadí mi to,vím,že pozitiva a negativa k sobě patří,ale nadávat,pomlouvat a závidět,to mi je naprosto cizí.Kdyby nebylo poradkyn,kdo by líčil naše Missky?Kdo by spokojeným zákazníkům nabídl náš servis?Kdo by se o ně staral?NO zase nějaké jiné poradkyně...třeba.Prostě je to práce,jako každá jiná a nadává snad někdo účetní za to,že je účetní a sedí celej den nad číslama?Každej jsme si vybral to,co nás baví,někoho to baví mín,někoho víc,někdo nepracuje vůbec.Každýho volba.Já svou práci dělám proto,že jsem s ní nadmíru spokojená a denně vidím své výsledky - spokojené zákaznice.

Návštěvník (St, 17. 10. 2007 - 17:10)

jeste neco Heleno, kdyby sis aspon dala praci a napsala to trochu prirozeneji, tak by se mozna nekdo chytil a uveril ti, ale tvuj prispevek je jak vystrizenej z teleshopingu!

Návštěvník (St, 17. 10. 2007 - 17:10)

ha, ha, ha a zazvonil zvonec a pohadky byl konec
pry..tohle vám jiná firma nenabídne .... ty jsi me fakt pobavila...dealerka jak vysita
a delat to rozhodne muze kazdy, kdo chce, nebo snad existuji vyberova rizeni, kde se vyberou jen ti vhodni pro tuto "praci"? neexistuji - pseudoporadkyne jsou naopak rady, ze ulovily dalsi dusicku do sveho hejna

Helena (Út, 16. 10. 2007 - 17:10)

Měla jsem velké problémy s pletí, deset let jsem chodila na dermatologii a nic. Problemy s pletí přetrvávaly a kolik peněz jsem do toho investovala! Poznala jsem velmi příjimnou kosmetickou poradkyni Mary Kay a pod jijím dohledem se mi během pul roku začala plet zlepšovat. Dnes po roce a půl mám pleť zdravou a zářivou. Jsem velmi šťastná, že jsem ji poznala. Co se týče toho, že ji může prodávat úplně každej není pravda.Od své kosmetické poradkyně jsem dostala mnoho informací a užitečných rad, které mi moc pomohly. A taky mě naučila jak se líčit, tohle vám jiná firma nenabídne a to věřte zkoušela jsem vše.

Majka (Po, 10. 9. 2007 - 13:09)

jak tak čtu,nestíham se divit.každý má jinou plet tak neni možny vyhovět všem každý z nás si musí vybrat co mu vyhovuje.neni třeba hanit firmy.....

Návštěvník (Čt, 6. 9. 2007 - 12:09)

ach

ivínek (Čt, 6. 9. 2007 - 10:09)

a o tom Mary Kay je,ne o tom prodat za každou cenu,ale pomoct ženě s problémy s pletí,vyzkoušet a naučit a pak je spokojená.Tady právě prodejem péče o klienta teprve začíná,u většiny kosmetik prodejem zájem o klientku končí.A tady záleží,na jakou kosm.poradkyni narazite,tu správnou poznáte po pár minutách.

OLI (Čt, 6. 9. 2007 - 09:09)

Sleduji příspěvky na MK. Musím podotknout, že jsem dlouhá léta hledala kosmetiku, která by mi vyhovovala, ted nemyslím Avon a ORif. Jako každá z nás jsem utratila nemalé peníze za toto zkoušení. Myslím , že to je o tom jak komu která kosmetika sedne. Zkusila jsem MK, a po měsíci používání na mém obličeji proběhla taková změna, že je viditelná nejen pro mne , ale hlavně pro mé okolí. Je pravda, že jsem ale naprosto změnila své návyky co se týče péče o plet, v podstatě ráno i večer se své pleti věnuji, ted už i ráda, protože vím, že výsledek je zaručený. Každý si musíme najít svou cestu a svou kosmetiku. Ale já jsem rozhodně pro Mary Kay

Reklama

Přidat komentář