Reklama

Masturbace na WC

Radek (Čt, 23. 12. 2004 - 07:12)

Mastruboval jsem na WC několikrát,když nebylo kde.Vždy jsem u toho stál a sperma potom stříkal do mísy.

Hana (St, 22. 12. 2004 - 20:12)

nej je to na WC je to super a dobre vymysleny fakt super

Joeyy82 (St, 14. 7. 2004 - 15:07)

taky se hrozne rad honim na zachode je to uzasny poslouchat jak holky vlastne zeny curaji a treba doufam ze uslisim nekterou jak si to dela

Joeyy82 (St, 14. 7. 2004 - 15:07)

taky se hrozne rad honim na zachode je to uzasny poslouchat jak holky vlastne zeny curaji a treba doufam ze uslisim nekterou jak si to dela

Dan (Út, 20. 1. 2004 - 09:01)

ASPIMU se přihodilo to, že to dělal na WC a stál na míse a koukal do vedlejší kabinky a pak v zápalu akce neudržel rovnováhu a zřítil se s celou parádou přímo do hajzlu, přičemž tento rachot přilákal učitele, který mu pak dal prostě přes hubu.Tak se nedivte, že nám zde sděluje své zkušenosti.

Dan (Út, 20. 1. 2004 - 06:01)

Nevopruzuj a vypadni z tohoto diskuzního fóra, když tě to tak pohoršuje!

adela (Po, 19. 1. 2004 - 18:01)

jojo. me se to uz taky stalo. neni to vubec slozity, opravdu staci si sednout na kraj prkynka a je to...ja se tam dostala diky typkovi, kterej me silene vzrusoval pres icq a nemela sem jinou moznost...nez odejit na zachod a tam se udelat... (moje spolubydlici byla na pokoji a nemela se k odchodu :o))

August (Ne, 30. 11. 2003 - 23:11)

ahoj,ja si to delam na zachode docela casto. holky ve skole me vzdycky tak vzrusi, ze jdu na zachod. jdu na divci a zamknu se do kabinky, svliknu se uplne do naha a zacnu si ho honit. jak prijde nejaka vedle, tak stoupnu na misu a honim si ho a divam se na ni. je to uzasny. kdyby si se mnou nejaka holka o tom chtela psat, at mi napise maila...Tomas

ivka (St, 10. 9. 2003 - 14:09)

nádhera Jani, jsme spřízněné dušičky... jen při tom na WC nesedím na prkýnku, ale stojíj a mazlím si ho až se nádherně udělám... mám chuť si to udělat po přečtení tvého postřehu... je to moc hezounký

Jája (Po, 8. 9. 2003 - 11:09)

Taky to dělám na WC, v kanceláři. Sednu si na okraj prkýnka , roztáhnu a nekolikrát si to užiju. S chlapem je to samozřejmě lepší (nekdy), ale když to na mě příjde a nemůžu vydržet, tak i WC bodne....

ivka (Čt, 21. 8. 2003 - 14:08)

nádherná představa jak jedeš k vytouženému vyvrcholení... úplně se mi z toho ztopořil. umíš psát moc výstižně a přitom je to něžný.... na na WC onanuji jen vyjímečně... spíš v práci... vyjede mi ze slipů a já si ho lezce hladím a až už se to nedá vydržet... je to paráda. kdybych byl ve vedlejší kabince... a slyšel Tě, určitě bych se udělal s tebou. Ivan

Líba (Pá, 15. 8. 2003 - 09:08)

Mám čerstvé zkušenosti z masturbace na WC. Vrátila jsem se z dovolené, kde nebylo možné si najít soukromí jinde.Dokonce i sprchy byly společné Tak jsem každý večer před usnutím v kabince sedla na okraj prkýnka, roztáhla nožky a jela. Zalíbilo se mi to a dokonce jsem se na to těšila a celý den vymýšlela, co s tou moji pičkou večer budu provádět.

Jája (Út, 12. 8. 2003 - 09:08)

Nejlepsi je to primo v kanclu u pocitace nebo u telefonu, kdyz zavola pritel. Ale obcas je v kanclu plno jinyho lidu, takze pak prijde na radu ten zachod. Obcas sedim na kraji prkynka, obcas si sednu na zem a opru se o zed. Zachody mame ciste, takze je to v pohode.

??? (Po, 11. 8. 2003 - 15:08)

je preci propichla...musi se slepit

Ála (Po, 11. 8. 2003 - 14:08)

To je jako rozbitá, že má menstruaci? Nebo to nechápu!

Kamil (Po, 11. 8. 2003 - 13:08)

Ty máš manželku na baterky, že jí máš rozbitou?

Zbyšek (Po, 11. 8. 2003 - 13:08)

Moc hezké, skoro bych taky zašel na záchod, ale bohužel musím pracovat. Nechám si to na doma, kde přizvu manželku. Sice je teď rozbitá, ale to nám při masturbaci nevadí.

Zita (Po, 11. 8. 2003 - 11:08)

Byla jsem na koupáku v K....... Vyvalovala jsem se na dece a koukala kolem. Myšlenky se motaly čím dále tím více o sexu. Najednou se mi chtělo na WC. V plechových kabinkách jsem slyšela z vedlejí kabinky nějaký šramot, kteý byl provázen zrychleným dechem a šepotem. Nedalo se nepodívat do vyvrtané dírky, kterých tam bylo plno. Pár centimetrů od obličeje pomalu zajížděl penis do úplně mokré dírky nějaké holky. Bylo to v ten moment tak intenzivní, že jsem si musela šáhnout na svoji pičku a zapomněla jsem proč jsem přišla. Po chvíli prudkého dráždění jsem se udělala tak silně, že se mi až roztřásly nohy. Tak se mi to při masturbaci ještě nestalo.I to vyčůrání bylo potom součástí doznívajícího orgasmu. Při psaní těchto řádků a promítání příhody jsem znovu strašně vzrušená.

Karel (Pá, 13. 6. 2003 - 22:06)

ne gympl

Jiří Novotný (St, 11. 6. 2003 - 22:06)

Čtvrťáci - Základní škola? 8-))

Reklama

Přidat komentář