Reklama

Meridia

Ráďa (Pá, 11. 4. 2008 - 19:04)

zelva3: Peti, beru meri od 9.3. a v pondělí jsem měla -6,5kg,ale přes boky jsem už asi -6cm a v pase myslím -4cm, teď ti to neřeknu přesně,vážím se a měřím jen v pondělí a nepíšu, ale asi začnu. Omlouvám se, že jsem tak zmizela,musela jsem do školky pro kluka a byli jsme s našima ratolestma na kolotočích.

simona (Pá, 11. 4. 2008 - 17:04)

Ahoj,nezbyla někomu prosím na prodej Meridia,
chtěla bych ji vyzkoušet. Pište prosím na mail nemcovasimca"seznam.cz. Díky

bobeš (Pá, 11. 4. 2008 - 16:04)

Jo to pomlouvání znám taky.Je mi taky 30 a před rokem jsem začala brát antikoncepci. Do té doby jsme důvěřovaly manželovi a zatím to vycházelo ale máme 3 děti a nechci nic riskovat.Ale vzala jsem si prášky za 900 na 3 měsíce abych nepřibrala.To bylo pomluvy že mám také drahé prášky že jsem hloupá tolik peněz,že nemám žrát když nechci přibrat atd..Tak se ani nechlubím že mám Meridku ví to jen manžel.A nemusím poslouchat ty kecy že je to na prd.Když shodím ty kg tak budou závidět.A já jim nic nepovím už se nato těším.

Pája (Pá, 11. 4. 2008 - 16:04)

ahoj..nemáte někdo na prodej Meridii..ráda bych ji vyzkoušela...pište na mail..
simonka420"seznam.cz...díky předem

Kajda (Pá, 11. 4. 2008 - 16:04)

ahojda.tak nechci to zakriknout,ale mam pocit,ze uz u me meridia po mesici konecne zacala ucinkovat.uz 2.den pocituju,ze nemam takovy hlad.Tak snad uz je to konecne taky.Jani,rekla bych,ze jsem na tom podobne jako ty.Pred 3 lety se mi podarilo zhubnout z 85 na 68 cvicenim a dodrzovanim jakehosi jidelnicku,ale pres tech 68 nemuzu vahu dostat.Obcas mi rupne v bedne a reknu si proc bych se mordovala kdyz je to k nicemu a zacnu zrat a priberu cca 7 kg,pak to zase pul roku sundavam dolu.Meridku jsem zacala brat v listopadu pri vaze 76 kg,za 3 mesice jsem zhubla na tech mych znamych 68,ale dal uz meridka nebyla.ted jsem si ji obstarala podruhe,ale nejak na me nepusobila,az ted,skoro po mesici,tak doufam,ze uz to pojede.taky od pondelka zacinam pravidelne behat,protoze pracuju ve statnich slozkach a blizi se termin prezkouseni z telocviku,tak me to aspon donuti.Gabi,ty jsi uuuuuuuuuzasna,mas nejaky fotky pred a po?:-)docela by me to zajimalo.Mihinko,zy bud v klidu,dam ruku do ohne za to,ze je to jenom zavist.Nevim,jestli o tom holky vite,ale kdyz zhubnete 30 kg,tak mate hrazeno od pojistovny jak ja tomu rikam "orezani speku" respektive te vytahane kuze co po nich zbyla.Moje znama na tom byla.Jinak meridia a tehotenstvi-ja rikam zasadne NEEEEEEEEE!Je to docela sit.Mam kamaraku,ktera nevedela,ze je tehotna a barala nejake prasky,tusim ze normalni antibiotika a dite se ji narodilo s rozstepem rtu a patra,udajne kvuli tem praskum.Ted jsem 2 dny nebyla doma,mela jsem takove "chlastaci" akcicky,tak nevim kolik vazim,ale dneska mi v praci rikali,ze me ten chlast svedci,ze vypadam nejak hubene a zcvkle.Joooooo,kdyby vedeli co za tim je.Nase tejamstvi,co?:-)))))Ja teda osobne se s tim,ze beru meridku nechlubim,vi to jen nezbytne minimum lidi v mem okoli,protoze,stejne jak se u kazalo u Mihinky,zavist je svina.A ja uz vidim ty kecy:ZENSKY,VIDELY JSTE JAK TA ..... ZHUBLA?ALE PROSIM TE,ONA ZERE NEJAKY PRASKY NA HUBNUTI!!!!!Takze vam odeprou vsechny zasluhy,takovy hloupy kravy nevi,ze je za tim spota driny a odrikani,hektolitry krve a potu:-)))))))Proto kdyz se me nekdo zepta,jak jsem tak zhubla,tak mu reknu,ze jim min a v podstate nelzu:-))))))

Lucik (Pá, 11. 4. 2008 - 16:04)

zelva3:Ahoj Peťo,já beru Meridii už čtrnáct dní,necelých a začínala jsem na podobné váze,měřím taky asi 170 a měla jsem 89 +-,a je mi 29 tak jsme na tom podobně.Taky jsem začínala s obavami,ale je to dobrý,myslím že nemusíš mít strach,určitě jdi do toho!Na každého to může působit jinak,mě za začátku bolela hlava a ještě občas pobolívá,první týden to sucho v puse,jinak v poho.Tak držím palečky a určitě tu s námi zůstaň,je to tu super,můžeš tu najít různé rady a hlavně podporu!

zelva3 (Pá, 11. 4. 2008 - 15:04)

Ráďa:ty beres meridii?kolik jsi uz schodila kg?pridala jsi k tomu i nejakej pohyb?

Ráďa (Pá, 11. 4. 2008 - 15:04)

zelva3:Peťo, já myslím, že pokud se človek nepřejídá, jí rozumně a hlavně pravidelně, tak by to nabrat zpátky neměl. Z Meridie samotné nezhobneš, jen ti to pomůže nemít takovej hlad, chce to trochu pravit jídelníček. Holky tady píšou plno receptů a jsou fakt dobrý, tak z nich nějaký zkus.

bobeš (Pá, 11. 4. 2008 - 15:04)

Jájo ty jídla co bych neměla a spoustu dalších mi poradila paní doktorka.Chtěla jsem po ní Meridii a vyslechla jsem si debatu co nejíst když chci shodit.Byla to debata na 15 min.a zjistila jsem že vlastně nesmím (nic ).Tak jsem jí řekla že to bych nemohla nic jíst a ona nato a co chcete když chcete hubnout.Tak jsem si jí nechala napsat u jiné doktorky.Ta už mluvila jinak.

zelva3 (Pá, 11. 4. 2008 - 14:04)

Ráďa:diky moc za podporu pak se prijdu pochlubit.jsem na to zvedava,zaroven se tesim ze konecne neco schodím ale snad to nenaberu zpet potom nejsem teda ten tip co se prejídá ale ji opravdu normalne a stridme tak snad se mi ta vaha trochu udrzí co myslís?

mihinka (Pá, 11. 4. 2008 - 14:04)

jájo moc díky jsi hodná.taky ted věřím že to dokážu.opravdu.mě z té nadváhy ještě zatím nic není a nebylo,ale je to asi tím že moje tělo je na to zvyklé opravdu od mala.a ani v těhotenství jsem neměla žádné problémy.teda jen trochu zvýšený tlak.no každopádně tomu ted dám zahulit,na to se spolehni.čím starší jsem,tím více mi to vadí.každý si myslí že bych se s tím prostě měla smířit,že už jiná nebudu.ale já jim ukážu že můžu.
to jsi stejně velká jako moje dcera 12 letá.já mám 170.naštěstí,jinak bych tehdá asi praskla

Ráďa (Pá, 11. 4. 2008 - 13:04)

zelva3: Ahoj, vítám tě tu. Vedlejších účinků se neboj, já měla jen sucho v puse a studený ruky. Uvídíš, že to bude bez problémů :-)) Přeju hodně úspěchů a fuj kil dolů

zelva3 (Pá, 11. 4. 2008 - 13:04)

ahoj holky,jsem tu nová,mám brát od pristiho tydne Meridii,tak tu ctu a schanim ruzne přispevky.bude mi v lete 30let a moje vaha na 170cm je 91kg.nejak se mi nedari dat ty mizerny kila dolu.jen mam strach z tech vedlejsich ucinku.Písnete mi neco pozitivního at do toho jdu bez strachu,diky.petra

jája (Pá, 11. 4. 2008 - 13:04)

pro bobeš: z jakého důvodu nesmíš tyhle suroviny? Je to kvůli obezitě, nebo ze zdr. důvodů....

Káťa78 (Pá, 11. 4. 2008 - 13:04)

Ahojky, tak já ovoce jím a to i odpoledne, brambory taky jím a docela hodně, proto mi to hubnutí jde tak pomalu, ale kdybych to nejedla, tak mám strach, že až nebudu brát meri a dám si banán, že přiberu:-(

jája (Pá, 11. 4. 2008 - 13:04)

Mihinko, držím Ti strašně moc palečky, určitě to dokážeš. V takovém případě už nejde myslím ani o estetiku, ale dokonce už i o zdraví. Vím o čem mluvím a poznávám to už i sama na sobě. Vždycky jsem vážila okolo 60 +- a najednou takový bum 95kg-no ono to nebylo najednou, ale v průběhu asi 5ti let a můžu říct, že mě občas bolí klouby a rozlezla se mi lupenka, měla jsem ji v sobě už od malička, ale vždycky jsem ji držela tak nějak v útlumu-jeden brmbolec na koleni, ale teď už se na ni musím léčit a nevypadá to fakt moc hezky..boubelka a ještě rapatá no děs!!! Snad se mi taky za pomocí Meridie podaří zhubnout-nejsem náročná, stačilo by mi 20kg. Jo ještě jsem zapoměla dodat, že nejsem moc vysoká měřím 158cm, tak si to dovedeš asi představit!

bobeš (Pá, 11. 4. 2008 - 13:04)

Ahoj holky tak jsem se u paní doktorky dozvěděla že nemám jíst:brambory kvůli škrobu,knedlíky,tak nám zbejvá jen rýže,no ale jíst jí pořád no nevím.A dále ovoce je tam hodně cukru a samozřejmě sladký atd... no hrůza.Když jsem to tak poslouchala tak nesmíme jíst nic, myslím teda že o jídle to nebude.Že se může vše ale s mírou.Pa a držte se.Přeji hezký den a nějaké kg dolů.

Petra (Pá, 11. 4. 2008 - 13:04)

Ahojky holky v úterý jdu na kontrolu k doktorce, u které hubnu, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Držte pěsti :-)

Ráďa (Pá, 11. 4. 2008 - 13:04)

Mihinko, stát se to může každýmu,že nabere kila, ale přiznat si to a chtít s tím něco dělat, to chce kus odvahy a odhodlání. A ty ho mš, samo za všechno mluví už jen to, že jsi odolala koláčkům. A těch 20kg za 2 měsíce je také dost výmluvný.
Kubi11: děkujeme za receptíky,co jsem zatím zkoušela podle tvých rad,bylo mňam :-))

kubi11 (Pá, 11. 4. 2008 - 12:04)

Dášenčí: děkuji za dodání odvahy.Já určitě budu případ který nabírá po lécích ,ale nevzdám to, naučila jsem se jíst dietně, nevadí mi to a i docela chutná.

Dneska recept:

3ks prsní řízky
2ks bílá activia nebo jiný jogurt
sůl, pepř,kari, gril. koř., sojovka,česnek
bretaňská zelenina

Vše smíchat a dát do zapékačky, nemusí se vymazávat.

Péct přikryté asi 50-60min na 180°C-200°C.
Dobrou dietní chuť.

Reklama

Přidat komentář