Reklama

Meridia

Renata (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

Opravdu Meridii předepíše doktor každýmu, kdo si o ní řekne?

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2006 - 15:08)

Prodám Meridii 15 98 ks.Nemohu ji užívat ze zdravotních důvodů.Cena 2275kč.Má někdo zájem pošlu dobírkou.

Návštěvník (Pá, 21. 7. 2006 - 07:07)

Proč se Meridia nesmí užívat při současné léčbě psychofarmaky?

Anthea (St, 19. 7. 2006 - 23:07)

Radko, já jsem na těch stránkách nic o Lindaxe nenašla, ale možná se tam jenom dobře neorientuju. Můžeš mě prosím nějak nasměrovat? Potřebovala bych se taky s panem doktorem trochu poradit - přes mail, nevíš? Díky moc.

radka (St, 19. 7. 2006 - 09:07)

Ahojky, tak jsem přečetla všechny možné diskuze na webu a nakonec jsem si objednala Lindaxu. je to český výrobek, koukněte a objednejte více na : MUDr.Petr Huvar

GSM 604 459974
GSM 724 232550
FAX 556 852219
p.huvar"tiscali.cz
www.zhubnout.cz

Jiřina (Ne, 16. 7. 2006 - 19:07)

Moniko těch 2275 stojí 15 mg ale jak jsem psala do konce července dostaneš 96 zdarma,mají akci. Já je beru měsíc a mám 2,5 kg dole.Podle jídelníčku nejedu jídlo jsem omezila na sladké chut nemám a jím naposled v 5 hodin.

Monika (Ne, 16. 7. 2006 - 09:07)

Ahoj, a těch 2275 Kč stojí které balení?? V příbalovém letáku je na výběr z 10mg a 15 mg s různým počtem tobolek. Já si nechala předepsat od lékařky 15mg X 96 tobolek, tak by mě tajímalo kolik mě to bude stát. . .

Jiřina (So, 15. 7. 2006 - 10:07)

Meridii ti předepíše i praktický lékař,balení stojí 2275 kč a dokonce července akce jedno balení zdarma.

Ivana (Pá, 14. 7. 2006 - 19:07)

Ahoj holky, ráda bych věděla jak se k vám
Meridia dostala, zda na předpiss od dietologa či jiným způsobem. Díky za odpověď

Ivana, Benátky (Pá, 14. 7. 2006 - 19:07)

Ahoj holky, ráda bych věděla jak se k vám
eridia dostala, zda na předpiss od dietologa či jiným způsobem. Díky za odpověď

radga (Čt, 13. 7. 2006 - 11:07)

JA jedla adipex mesic a pak se objevila lindaxa. Vzhledem k vedlejsim ucinkum adipexu si myslim, ze meridia i lindaxa jsou pohlazeni.

Lenka (Po, 10. 7. 2006 - 13:07)

Ahoj, mě Meridia taky vyhovuje. Sice se nějaký ten vedlejší účinek najde, ale je to OK. U mě paradoxně došlo ke snížení tlaku, pak k tachykardii- což mě nijak neomezuje a nevadí, jen občas se mi zatočí hlava. Nepříjemná je zácpa, ale tu řeším sušenými švestkami a jablíčky po ránu nalačno, pomáhají. Taky mě leták vyděsil, ale to každý příbalový leták...
Spíš nezapomínej jíst, ten pocit "nehladu" je super, ale chce to rozumně uvažovat a dodržovat zásady redukčního jídelníčku, jako by Meridia nebyla.
Tak hodně štěstí v hubnutí!!!

Petra (Út, 4. 7. 2006 - 15:07)

Ahoj Sylvo,
mám s Meridií dobré zkušenosti. Jediný vedlejší účinek, který jsem na sobě zaznamenala bylo sucho v ústech a tím pádem velká žízeň. Ale více tekutin určitě není na škodu. Občas mě ještě bolele trochu hlava, ale většinou to brzy přešlo. A úbytek 25 kg/rok a po 2 letech se stále držím na - 22 kg.

sylva (Pá, 30. 6. 2006 - 08:06)

Ahoj holky,
dnes jsem si vzala 1. tabletu Meridii 15, dost mě však vylekal příbalový leták (je fakt, že nežádoucí účinky jsou u všech chem. léků). Můžete některá napsat, jestli jste měly nějaké nežádoucí reakce, případně zdravotní problémy? Díky.

Marki (Čt, 29. 6. 2006 - 11:06)

NEŽÁDOUCÍ ÚČNKY - STAŽENO Z WWW.LINDAXA.CZ

Kardiovaskulární systém (viz. detailní informace pod tabulkou)
častý: tachykardie, palpitace, zvýšení krevního tlaku/hypertenze, vasodilatace (návaly).

Gastrointestinální systém
velmi častý: zácpa, sucho v ústech; častý: pocit na zvracení, zhoršení hemoroidů.

Centrální nervový systém
velmi častý: insomnie; častý: závratě, parestesie, bolest hlavy, úzkost.

Kůže a podkoží
častý: pocení.

Senzorické funkce
častý: změna chuti.

Kardiovaskulární systém
Bylo pozorováno zvýšení průměrné hodnoty systolického a diastolického tlaku o 2-3 mmHg a srdeční frekvence o 3-7 tepů za minutu. Vyšší zvýšení krevního tlaku a srdeční frekvence nelze v ojedinělých případech vyloučit.

Klinicky signifikantní zvýšení krevního tlaku a srdeční frekvence se většinou objevuje při zahájení léčby (během prvních 4-12 týdnů). V těchto případech musí být terapie přerušena (viz bod 4.4.).

Informace o užití přípravku LINDAXA u pacientů s hypertenzí viz body 4.3. a 4.4.

Níže uvedené klinicky signifikantní nežádoucí účinky se vyskytly během klinických studií a po zavedení přípravků s obsahem sibutraminu v běžné lékařské praxi:

Poruchy krve a lymfatického systému:
trombocytopenie, Henochova-Schönleinova purpura.

Poruchy kardiovaskulárního systému:
fibrilace síní, paroxysmální supraventrikulární tachykardie.

Poruchy imunitního systému:
vyskytly se projevy přecitlivělosti v rozsahu od mírných kožních vyrážek a kopřivky až po angioedém a anafylaktický záchvat.

Psychiatrické poruchy:
agitovanost, deprese u pacientů, u kterých se již dříve deprese vyskytla, ale i u pacientů bez deprese v anamnéze (viz bod 4.4.).

Poruchy nervového systému:
epileptické záchvaty (vzácně), serotoninový syndrom, ke kterému dochází při současném podávání s léky ovlivňujícími uvolňování serotoninu (viz bod 4.5.)

Oční poruchy:
zastřené vidění.

Gastrointestinální poruchy:
průjem, zvracení (často).

Poruchy kůže a podkoží:
exantém (rash) a kopřivka (často), alopecie.

Poruchy ledvin a močových cest:
akutní intersticiální nefritida, mesangiokapilární glomerulonefritida, retence moče.

Poruchy reprodukčního systému a choroby prsů:
abnormální ejakulace/orgasmus, impotence, poruchy menstruačního cyklu, metroragie.

Abnormální klinické a laboratorní nálezy nezařazené jinde:
reverzibilní vzestup jaterních enzymů (často).

Ostatní:
Po vynechání léku byly velmi zřídka pozorovány bolesti hlavy a zvýšená chuť k jídlu.

Novotná Jana (Čt, 22. 6. 2006 - 09:06)

Prosím: užívám přášky "Sulpirol" a
"Remeron". Chtěla bych vědět, když budu
užívat přášky na hubnutí "meridia" jestli
to nebude mít nějaký vedlejší účinek. Zda
společné užívání se nebude niktekrat bít.

Hezký večer, (St, 21. 6. 2006 - 23:06)

se zájmem jsem si přečetl celou diskuzi o Meridii nebo o tom novém léku od Zentivy-Lindaxu.Potřeboval bych také "ubrat" na váze,nemá někdo možnost poslat mi recept?Náš obvoďák je hrozně "akurátní" a dělá kolem všeho hrozné problémy a jiného neznám.Díval jsem se na ceny mimo recepty,bohužel je to pro mne coby študáka moc drahé.Určitě se dohodneme na rozumné ceně,potřebuji shodit tak 15-20 kg.Předem děkuji.Pište,prosím,na :pegas04"seznam.cz

Kateřina (Út, 20. 6. 2006 - 18:06)

beru meridii něco přes měsíc a už jsem shodila 6kg,vedlejší účinky kromě sucha v ústech jsem nezaznamenala

Alena (Po, 5. 6. 2006 - 10:06)

můžeš mi napsat co ti odpověděla
díky

Dana (Po, 29. 5. 2006 - 10:05)

Ahoj, sháním Meridia 15mg, nezbylo Vám?
Dadulka"centrum.cz

DÍKY!

Reklama

Přidat komentář