Reklama

Meridia

anna (Pá, 20. 8. 2004 - 10:08)

Meridii neznám. Xenical mi zvýšil tlak, natolik, že teď na něj beru léky a xenical mám, ale moc to nezabírá. Nejím totiž tučné, ale spíš sladké. Právě jsem se přihlásila do kurzu stob. Potřebuju hubnout s někým. Jo a fakt mě na začátku týhle diskuze dohnal článek od 164 cm vysoký a 62 kg vážící holky co má prej špeky! Shnání něco na zhubnutí, tak jestli to ještě potřebuje prodám jí ten můj xenikal a přidám zdarma radu, ať se objedná k psychiatrovi! čus a všem tlusťoškám jako já držím palce! :o)

Drhnus (So, 14. 8. 2004 - 18:08)

ten sajt uz davno nefunguje. V r. 2002 doslo ke zmene legislativy a tento postup je vlastne nelegalni.

lola (St, 21. 7. 2004 - 20:07)

Proč porád blbnete s tou Meridií?Bez doktora si koledujete o strašné zdravotní problémy,stojí to vubec za to?

han (Út, 20. 7. 2004 - 15:07)

Přečetla jsem si poprvé chat na téma hubnutí. Je fakt, že Xenical mi nahnal strach, i když původně jsem se pídila právě po něm. Ale ráda bych zkusila Meridii, jen nevím, kde tento lék sehnat bez lékaře. Poradí mi někdo? Není až takový problém si ho zaplatit. S obezitou bojuji již 45 let. Spíše s horšími výsledky. Jednou jsem 4 měsíce jedla jen rajčata a papriky. Zhubnula jsem 24 kila. Ale začaly mi blbnout ledviny, dostavily se vředy... Poradí mi někdo na e-mail? Dík.

maad (Út, 20. 7. 2004 - 13:07)

Stránky www.potrebujidoktora.cz nějak nefungujou, poraďte, kde jinde meridii sehnat, nebo někdo něco nabídněte, třeba i s trochu vyšší cenou!!!

Edita (Čt, 27. 5. 2004 - 11:05)

Já mám SMUTNÉ zkušenosti s Meridií, ale jsem ledvinářka. Škoda, že jsem na tyto stránky natrefila až ted. Měla jsem doba mnou nepostřebované a ZAPLACENé balení...2 plné krabičky.Prodala jsem je málem po roce se ztrátou, protože šla mezitím cena dolů.Vše, co píšou jako vedlejší příznaky se u mne ukázalo a i to, co prý dělala tato generace prášků předtím .JE TO HNUS, ničí vám to zdraví. U mne to vyvolalo předč.přechod, málem infarkt, křečové žíly, pocení jako kráva, nespavost, padání vlasů, modřiny na nohách v počtu každá 30 ks, praskání žílek i jenom z toho, že jsem nazdvihla tašku s nákupem a pod.Fuj-fuj-fuj. A to mne to obezitolog.poradny poslala má ledvinářka s tím, že at zhubnu, abych ve vyhla dialýze. Kardiolog pak vynadal, že je to něco jako droga.XENICAL fungoval, ale je třeba hlídat dávkování. A taky není levný.Raději budu tlustá, než ještě jednou "ochutnat" meridii. Nikde Vám ji nevemenou zpět-jenom zdarma. Ale co ty peníze ....Hubnete jinak.

Jitka (Pá, 9. 4. 2004 - 15:04)

Za 3 měsíce, co jsem brala meridii(musela jsem se hodně omezit v jídle na minimum), jsem zhubla 16 kg ,po vysazení jsem se musela moc hlídat, ale začala jsem znovu s meridií a teď, abych udržela váhu, beru meridii 15 mg. Prvních pár měsíců užívaní jsem skoro nespala, bolela mě hlava a pociťovala jsem strašnou únavu a nervozitu, vypadalo mi spoustu vlasů a zhoršila se mi plet. Po třech měsícíh se tyto problémy zlepšili o 100%. Takže mohu doporučit, ale je to věčný boj.

mirka (Ne, 18. 1. 2004 - 11:01)

Mám dotaz, jestli někdo má zkušenosti s Meridí i Adipexem. Vzhledem k tomu, že oba potlačují chuť k jídlu a mají podobné účinky, tak rozdíl v ceně je dost velký. Vyzkoušela jsem zatím jen Adipex s dobrými výsledky, až na ty vedlejší účinky (nespavost, nervozita,...)

Kristi (Út, 6. 1. 2004 - 14:01)

Na www.potrebujidoktora.cz Ale 10 tbl Vam tam neprodaji, navic po 10ti dnech tezko neceho dosahnete.

jane (Pá, 5. 12. 2003 - 17:12)

Taky bych za rozumnou cenu koupila cca 10tbl Meridie.Díky

S. (Čt, 4. 12. 2003 - 09:12)

Nemůžete mi prosím někdo podrobněji poradit , jak přes internet získat Meridii???Před 3 roky jsem zhubla 10 kilo, pak jsem 3 přibrala a teď potřebuji ještě tak 7 kg dolů, ale ač jím docela málo, tak to nechce dolů. Prostě potřebovala bych to zase nastartovat. Každou radu ocením. Díky moc

star (Čt, 4. 12. 2003 - 04:12)

Také nemám ihned na celé balení, ale ráda bych Meridii vyzkoušela. Takže pokud máte něco kolem deseti kusů tablet "desítky" či "patnáctky" za nepřemrštěnou cenu, ozvěte se mi prosím na e-mail. Díky moc.

Lenka (St, 12. 11. 2003 - 14:11)

ahojky Peti, mam na tebe prosbu, mohla by jsi mi napsat, kde se da presne sehnat meridia. diky

katka (Pá, 1. 8. 2003 - 10:08)

Ahoj, jelikož nemám najednou 2600 na celé balení Meridie, tak koupím cca 10 tbl po 100 kč. Díky Katka

wetwicka (So, 26. 7. 2003 - 20:07)

Ja osobne som Meridiu vyskusala so skvelymi vysledkami. No, pat kil, ktore som pocas mesiaca schudla sice nie su az take uzasne velke mnozstvo, ale kedze som predtym uz niekolko mesiacov chudla vlastnymi silami :o) a vaha sa mi zastavila, potrebovala som nieco, co by ju opat "nakoplo". Samozrejme, ze sa to neda aplikovat na kazdeho, ale ja som ziadne vedlajsie ucinky nepozorovala (no, mozno spociatku sucho v ustach, ale to sa da zvladnut v pohode). Ziadna nespavost, ani ked som si ho dala o tretej poobede. Vsetko bolo uplne v pohode. A pravdou je, ze som vacsinou necitila hlad a ak ano, tak to nebol ten vlci a neovladatelny, takze som si mohla ustriehnut, co zjem.

Jitka (Po, 30. 6. 2003 - 22:06)

Brala jsem Meridii na předpis od léka-ře,není pravda,že nemá vedlejší účin -ky.Snad jedině,kdo je 100% zdravý můžeji brát bez problémů.V každém případě i po Meridii přijde jojo efekt,pokud se neudržíš a začneš se znovu cpát,vý-sledek máš zaručen.Zhubla jsem 12 kiloa 7 měsíců poté mám nabráno 14.Takže zvažte,jestli to za to stojí.Já myslím,že je lepší se ukáznit v jídle,víc sehýbat a nevyhazovat peníze za zaručenéprostředky na hubnutí.Všechno je to jenom tahání peněz z hlupáků.

Jitka (Po, 30. 6. 2003 - 22:06)

Brala jsem Meridii na předpis od léka-ře,není pravda,že nemá vedlejší účin -ky.Snad jedině,kdo je 100% zdravý můžeji brát bez problémů.V každém případě i po Meridii přijde jojo efekt,pokud se neudržíš a začneš se znovu cpát,vý-sledek máš zaručen.Zhubla jsem 12 kiloa 7 měsíců poté mám nabráno 14.Takže zvažte,jestli to za to stojí.Já myslím,že je lepší se ukáznit v jídle,víc sehýbat a nevyhazovat peníze za zaručenéprostředky na hubnutí.Všechno je to jenom tahání peněz z hlupáků.

Lianne (St, 18. 6. 2003 - 18:06)

Myslela jsem, že Xenical a Adipex jsou na předpis. Víš něco bližšího?

Kristi (St, 14. 5. 2003 - 22:05)

Všechny uvedené léky se dají skutečně sehnat bez předpisu na www.potrebujidoktora.cz. Jsem toho názoru, že každý je za své zdraví zodpovědný sám, a má-li dostatek informací (a to na těchto stránkách má) může se svobodně rozhodnout o tom, jaký bude, nebo nebude brát lék, pokud si ho sám platí a jakékoli omezování vede jen k černému trhu.

Petra (Út, 13. 5. 2003 - 00:05)

Me se osvedcila kombinace Adipex proti chuti a Xenikal, kdyz se neovladnu. Navic ted je v akci 3 za cenu dvou. Ja bych mohla delat dealrku :-)))

Reklama

Přidat komentář