Reklama

Meridia

Lenka (Út, 15. 11. 2005 - 15:11)

Dnes jsem si byla v lékárně vyzvednout lék Meridia (užívám již tři měsíce a jsem moc spokojená, zhubla jsem již 8 kg) a lékárnice mi nabídla Meridii za 800 Kč. To je super cena a bezva akce. Nejspíš jde o vánoční podporu pro lidi s nadváhou. Kdo o Meridii přemýšlel, ale váhal kvůli ceně, tak teď je pravý čas jít do toho. A z mý zkušenosti mohu říct, abzste se nebáli obrátit na doktora, protože ten můj doktor (praktik) mě v hubnutí podporuje. A je to super pocit, chodit se k němu vážit, kdzž kila jdou pozvolna dolů.

Hanka (Po, 14. 11. 2005 - 09:11)

Jméno a adresu ti zde bohužel nenapíši ale když mi zavoláš ráda ti ho dám ale pokud jsi nikdy nebrala Adipex ten ti pomůže taky a je 3x levnější balení je na 3 měsíce 1x denně a stojí na předpis 700,-

Klea (So, 12. 11. 2005 - 16:11)

Napište mi prosim kontakt na doktora, ktery Meridii předapíše. Přibrala jsem za 3 měsíce 12kg a nemůžu je dostat dolu (a to cvičím a dost!!). Potřebuji to jen nějak rozhýbyt. Dík moc.

Hanka (St, 9. 11. 2005 - 09:11)

Před 3 lety jsem brala Adipex a parádně funguje za necelé 2 měsíce jsem zhubla 20kg. Byl to můj největší úspěch. Měla jsem 65kg a célé 3 roky mi to vydrželo do té doby než jsem otěhotněla. V těhotenství jsem nabrala 30kg a dolů mi chybí ještě 15. Adipex už mi nezabírá. Je to látka, která je pro tělo šokem a zhubnete ale po dalším užívání už to s tělěm nic nedělá. Takže ten kdo Adipex ještě nikdy nebral po něm parádně zhubne.Dnes si jdu vyzvednout Meridii 15ml a jsem na to zvědavá. Až si příští měsíc půjdu pro další balení, dostanu jednu krabičku z darma. Vzhledem k tomu, že mi jí lékař napíše jsem ochotná jí někomu prodat. Celý život bojuji s váhou asi tak od 20 let se to semnou táhne.Cvičím ale asi jako ostatní toto je pohodlnější.Chápu Vás všechny poněvač i já se chci manželovi líbit. Tel: 607 545 924

Petr (Po, 7. 11. 2005 - 10:11)

Koupim Meridii 10MG. Díky za nabídku.

Olga (Po, 27. 6. 2005 - 17:06)

Jdi s tím Herbalifem už konečně k čertu, trapko!

Hela (Po, 27. 6. 2005 - 17:06)

Adipex zpusobuje rakovin. bujeni, jak dokazaly nejnovejsi studie. Doporucuju vycistit organismus od toxickych latek, jen tak se da zhubnout. Necpete do sebe dalsi chemicke latky, toho je v potravinach dost ! Pokud byste mely zajem pomoci si prirodni cestou a poradit, napiste mi na mail, nechodim sem casto.

Zuzka (Po, 27. 6. 2005 - 17:06)

Ahoj,shanim MERIDII za rozumnou cenu.Docela to specha.Dik moc

Martina (Pá, 24. 6. 2005 - 14:06)

Ahoj.Asi pred dvema lety jsem 4 mesice brala Meridii. Shodila jsem 5 kilo a vahu si s mensimy vykyvy drzim doted. Ani pred branim jsem nebyla "tlusta", mela jsem spis problemy s tim, ze jsem par dni nejedla skoro vubec, pak uz jsem to nemohla vydrzet a vyluxovala jsem lednicku.. S Meridii jsem se naucila pravidelne a malo jist, neprejidat se, samozrejme k tomu jsem i cvicila. Prvni tyden brani jsem se musela do jidla vylozene nutit, trochu me busilo srdicko a bolela me hlava, ale to po 14 dnech odeznelo. Myslim si, ze Meridia je fajn, ale jako kazda chemie i tohle ma vliv na nase zdravi.. Drzim palce s hubnutim:-)

anna (Po, 28. 3. 2005 - 21:03)

Nabídnete mi někdo Meridii za přijatelnou cenu? Urgentně.

Lenka (Po, 14. 3. 2005 - 09:03)

Koupim pripravek Meridia. Nabidky prosim zasilejte e-mailemDiky L

Viktor (Ne, 6. 3. 2005 - 16:03)

prodam Meridia, 26 tab., 2500 Kc

Viktor (Ne, 6. 3. 2005 - 11:03)

Prodám MERIDIA, 26 tablet, 15 mg. Cena: 2500 Kc. Tel: 608 065 233. Praha.

alena (Ne, 20. 2. 2005 - 11:02)

Ahoj holky, zkoušela jsem kde co, ale na začátek potřebuju nějakou podporu, doktor mi meridii nenapsal, tak to zkouším tady, ozve se někdo kdo má možnost jí odprodat, klidně i nějaké menší balení. Dík

lenka (Čt, 17. 2. 2005 - 20:02)

Ahoj holky!Jsem před rozhodnutím, zda Meridii ano či ne.Mám 11O kg a 170 cm,jsem fakt na dně a stojím před rozhodnutím,zda obětovat nežádoucí účinky nebo zdraví.Vím,že má jíst málo ap.,ale nedokážu to to.POTŘEBUJI nastartovat, začít a to chci s Meridii..napiště mi pro ano a proč ne...nemáte někdo pár zbylejch tablet,že bych je zkusila..

Martina Nýčová (Po, 14. 2. 2005 - 17:02)

Dobrý den, jsem diabetik typu I. Chtěla jsem napsat Meridii, ale paní doktorka mi řekla, že nesplňuji typ diabetika, kterému by to hradila pojišťovna, tak nevím. Měřim 165 cm a mam 82 kg. Mám pevnou postavu, změnila jsem i jídelníček, nejím tučné, plavu a jezdím na spiningovém kole, tak už nevím. Poradíte mi prosím?

Martina Nýčová (Po, 14. 2. 2005 - 17:02)

Dobrý den, jsem diabetik typu I. Chtěla jsem napsat Meridii, ale paní doktorka mi řekla, že nesplňuji typ diabetika, kterému by to hradila pojišťovna, tak nevím. Měřim 165 cm a mam 82 kg. Mám pevnou postavu, změnila jsem i jídelníček, nejím tučné, plavu a jezdím na spiningovém kole, tak už nevím. Poradíte mi prosím?

marie hrudková (Po, 14. 2. 2005 - 09:02)

Meridia je lék určený pro snižování hmotnosti a je součástí tzv. komplexní léčby. Poruchy přijmu potravy, mezi které bulimie patří, jsou kontraindikací Meridie.Meridii může předepsat pouze lékař (bez rozdílu specializace), který zná její indikace i kontraindikace.

marie hrudková (Po, 14. 2. 2005 - 09:02)

Milá Heleno,zvolila jsi rozumný způsob. Aby tvá snaha byla korunována dlouhodobým efektem, snaž se během doby, kdy užíváž podpůrnou farmakoterapii Meridií upravit jídelníček co do složení i množství. Pokud máš zájem o radu, podívej se na www.merrylinka.cz nebo si zavolej na 800 116 116, kde ti zdarma poradí. Pokud bys nezměnila své návyky, vystavuješ se jo-jo efektu.

Lenik (So, 29. 1. 2005 - 15:01)

Heleno, díky za příspěvek. Myslím, že opravdu není problém, aby obvodní lékař nebo přímo dietolog Meridii napsal (neudělá to ale, pokud má pacient psychické potíže). Jak dlouho Meridii užíváš, jak často a kolik jsi už zhubla? Působí to na psychiku tak špatně, jak se říká?

Reklama

Přidat komentář