Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

ropucha (St, 3. 7. 2013 - 19:07)

Ó jak jsi poetický!!! Celá nadšená ti nastavím!

Véna (St, 3. 7. 2013 - 19:07)

Nastavuj ropucho
nastav mi slimáka
narvu ho do tebe
narvu tam čůráka!!!!

fujtajksl (St, 3. 7. 2013 - 18:07)

Kundí smrad a kundí hlen
z holý kundy leze ven!!!!!!

Každému (St, 3. 7. 2013 - 17:07)

se líbí něco jiného.Zajímal by mě názor Milana XD,co si o tom myslí on.

pro Edu (St, 3. 7. 2013 - 16:07)

Holení považuju za...Slušnost? Ty máš teda dost Edo.
A to s hygienou je mýtus.
Naopak neholené jsou zdravější a odolnější.

hele (St, 3. 7. 2013 - 16:07)

Normální je neholit. Ten kdo tu pod několika jmény uráží normální ženy, je debil.

Gaolas (Út, 2. 7. 2013 - 22:07)

Vy neoholené výtokem zamrdané zatuchlé vaginy.

Vaneeskova (Út, 2. 7. 2013 - 22:07)

Eda je zkurvený zasraný smradlavý impotentní budižkničema.

Gupaplex (Út, 2. 7. 2013 - 22:07)

Neoholená ženská je zatuchlá plesnivá splstnatělá prašivá hnuska.

muž Kozoroh (Út, 2. 7. 2013 - 19:07)

Taky s vámi kluci...Edo, proč slizké?

Katka (Út, 2. 7. 2013 - 19:07)

At ti sama vzplane nahromaděným klestím

anonymko (Út, 2. 7. 2013 - 19:07)

to věc názoru.Dobře,pokud...Ty jsi fakt nenápadná jako kostra v baru....Samozřejmost je tady jenom to, že jsi blbka.

Honza (Út, 2. 7. 2013 - 18:07)

Máš pravdu Marku. Z holý ropuchy se každýmu slušnýmu chlapovi udělá blivno.

Marek (Út, 2. 7. 2013 - 14:07)

Od 17-teho do 21-22-heho roku svojho života som sa "tam dole" holil. Teraz mám 25, "tam dole" sa skracujem tak na 2 - 2,5cm. Pod pazuchami na nejakých 6-10mm...predtým som si podpazušie vyholoval...
A čo že som to takto zmenil ? LEBO ZBOŽŇUJEM CHLPY... Sú ozdobou ľudského tela.
Tí, čo nemáte radi ak sú chlpy na pohlaví, TAK "TAK CELKOM" NEMÁTE RADI POHLAVIE, LEBO CHLPY SÚ JEHO PRIRODZENOU SÚČASŤOU...
Tí, čo tu tvrdíte že chlpy spôsobujú "zápach intímnych miest", strčte sa niekde....;-).... Chlpy pomáhajú tomu, aby intímne miesta mali svoj PRIRODZENÝ PACH (nie zápach)... Pohlavie takto podľa mňa, a iných prirodzených ľudí vonia LEPŠIE, než bez chlpov, lebo vôňa NIE JE LEN MYDLO, KVETY, VOŇAVKA, LÚKA....Existuje ŽIVOČÍŠNA VôŇA ČLOVEKA... a ten, kto sa jej bojí, alebo sa jej štíti, prichádza O VEĽA, a jeho sexuálny život už v podstate vynecháva takmer úplne zmysel ĆUCH, ktorý je pre iných živočíchov TAK DôLEŽITÝ...
Pamätám sa, keď som sa "tam dole" vyhoľoval... Mohol som ísť hocikde na niekoľko hodín.... spotiť sa... a takmer som sa "tam dole" necítil.... Vyholil som sa ráno, bol som doma celé hodiny či už v lete, alebo v zime, a keď som sa večer vyzliekal zo slipov, skoro vôbec som necítil svoju prirodzenú vôňu intímnych partií.... Prišlo mi to ČUDNÉ.... Akoby som prestal mať svoj "pach"... Nevedel som sa "identifikovať" so svojou "(takmer) neexisutjúcou prirodzenou vôňou", vadilo mi, že sa necítim...
Od 20-tého veku života žijem sexuálne... Mal som asi 20 žien v posteli (nechválim sa, lebo to bolo zbytočne veľa na môj vkus).... Ktoré sa mi najlepšie lízali ? CHLPATUČKÉ.... Ktoré sa mi lízali najhoršie ? VYHOLENÉ.... Stvrdnutá koža z holenia.... ostré chlĺpky.... alebo dennéé holenie, aby chĺpky nepichali.... Žiadna "masáž" tváre prí lízaní vyholenej (akurát tak škrabanie, keď nie je vyholená spred pár hodín)... ŽIADEN PRIRODZENÝ PACH (živočíšna vôňa)....
Pohlavie vyholenej a čerstvo osprchovanej ženy je pre mňa MÁLO ATRAKTÍVNE......
Mal som milenku, ktorú som poprosil, nech sa pred erotikou neumyje.... A mala chĺpky (možno dvojcentimetrové).... To bolo VZRUŠUJÚCE.... Cítil som jej vonný kvet....jej pindulku.... nádherne voňala a chutila.... TOTO SI NENECHÁM VZIAŤ...... Na mojom orgazme (u mužov preceňovaná záležitosť - veď trvá 8 sekúnd, a príde po ňom útlm) mi záleží OMNOHO MENEJ než na tom, aby som mohol vnímať chuť a vôňu chlpatučkej, aspoň niekoľko hodín (ideálne pol dňa, deň) neumytej ZDRAVEJ (opakujem - ZDRAVEJ) pindulky......
Je to niečo nádherné prenádherné pre mňa - PRIRODZENÉHO MUŽA.
Nezaujímajú ma názory "sterilných "moderných" žien", ktoré mi povedia, že som úchyl......Prípadne mužov, ktorým ide len o orgazmus, a so ženským pohlavím sa nevedia identifikovať "tvárou k nemu - prirodzenému chlpatému ženskému pohlaviu s jeho prirodzenou vôňou"....
Som FAJNŠMEKER........ Som v tom presne taký, ako Boh (či Bohyňa?) zamýšľal....... Zbožňujem ženu takú, akú ju Boh (Bohyňa) stvoril.....
Keby bolo na mne, je mi FUK, kde všade má chĺpky - môže ich mať aj na nôžkach, aj pod pazuškami, a všade v intímnych partiách....... Mne osobne by žena voňala AJ BEZ DEODORANTU.............. :-)
A teraz sa do mňa "obujte", že aký som úchyl...
Ale ja vám poviem jedno. Ak je tu niekto úchyl, TAK TEN, kto si to myslí o mne... Prečo ???
Lebo to JA tu beriem ženu takú, akú ju STVORILA PRÍRODA........Vy všetci ostatní chcete SEBA a DRUHÉHO T.U.N.I.N.G.O.V.A.Ť, lebo sa vám proste nepáči PRIRODZENÝ..........
Pre mňa je najkrajšia vôňa a najkrajšia chuť niečoho, čo nekonzumujem, ŽENSKÉ TELO, prírodzené, ZDRAVÉ, ale kľudne aj deň neumyté a chlpatučké.... AK JE ZDRAVÉ, je totálne vzrušujúce..... Ale ak má žena problémy, a má pindulku v neporiadku, tak nevonia a nechutí dobre, ani keď je čerstvo umytá a vyholená. Aj takú som zažil.... A zažil som aj 47 ročnú peknú chlpatučkú ženu, ktorej som povedal, nech sa deň pred erotikou neumyje.... BOLA ZDRAVÁ, voňala a chutila úžasne.... Ale - mal som aj 33 ročnú vyholenú a pred chvíľou (pred erotikou) osprchovanú ženu.... Nemala v poriadku pindulku (to človek cíti...).... Prvý a posledný krát teda...
Teraz už ale milenectvá neriešim, v dohľadnej dobe si nájdem priateľku. A ako ? Samozrejme TIEŽ PRIRODZENE, a bez toho, aby mi niekto dopomáhal.... Oslovím si slečnu z môjho sídliska kde bývam - sám, bez dopomoci kamarátov, známych. A ak to nevyjde u prvej (dohodnúť prechádzku, rande), tak u piatej určite áno...;-)
Majte sa...

PS : Moja nočná mora ? Vyholená, čerstvo osprchovaná, NAKRÉMOVANÁ...... Ďakujem, neprosím... To je ako voňať umelú ružu. Ruža má svoju vôňu, pindulka SVOJU... Keď si žena zmyje všetok svoj identifikačný pach, a vyholí sa, a ešte nadžabe na pindulku nejaké telové mlieko, JE TO JASNÝ ZNAK TOHO, ŽE NEMÁ RADA SVOJ PRIRODZENÝ PACH (vôňu)....A TAKÁ ŽENA MA NEZAUJÍMA, s ňou erotika nebude o bezzábranovosti.... Ale o "sterilite".... Neprosím.

souhlas (Po, 1. 7. 2013 - 14:07)

Holá pinda je likvidace...Blbost oholených nezná mezí a to co předváděj v posteli, je dost katastrofa. Kdepak, není nad pořádnou nezprzněnou ženu.

(Po, 1. 7. 2013 - 12:07)

Alane, já myslím že ti záviděli. Vyholenejch atrap je všude dost, ale krásných přirozených žen je dnes jako šafránu.

Alan (Po, 1. 7. 2013 - 12:07)

možná jí koukali mezi...No možná přímo nezáviděli, ale pohoršení se nekonalo.Nevím, co více říci, nám oboum to vyhovuje.A když je v partě na tohle téma debata a někdo se přímo zeptá, řeknu mu že nemám na blbosti čas.

ano a (Po, 1. 7. 2013 - 11:07)

čím víc pindu holíte, tím víc pindě škodíte!!!!!!

Pavel (Po, 1. 7. 2013 - 11:07)

Holá pinda je likvidace ženství. A ukazuje to na inteligenci majitelky. V zásadě platí přímá úměrnost čím míň chlupů na pindě, tím míň aktivních mozkových závitů.

špindíra jsi ty (Po, 1. 7. 2013 - 00:07)

a navíc blbá...fuj holej slimák:::::::

Reklama

Přidat komentář