Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Marcela (Ne, 20. 12. 2015 - 17:12)

Nejhezčí je kunda úplně...je mě 45 a chodím plavat s dcerou a vnočetem taky do bazénu.Nikdy jsem se o dceru nestarala ale jak si sundávala plavky ve sprše a byla úplně holá tak jsem se jí zeptala odpověděla mě že je to nutnost a jakýsi dnešní kodex zkusila jsem taky a manželje nadšenej.|Můžu řict že se cítím pohodlněji a na jaře si koupím tanga

pán (Ne, 20. 12. 2015 - 17:12)

chodímplavat do bazénu na...Nejhezčí je kunda úplně holá. A je hezký, že i starší ženy nad 50 na sebe dbají a kundy si holí.

pán (Ne, 20. 12. 2015 - 17:12)

holení kundy považuju za projev kulturnosti. Asi jak u muže holení tváře

Jitka (Ne, 20. 12. 2015 - 16:12)

chodímplavat do bazénu na vesnici nedaleko Brna a řeknu ai tak je mě 36 jsem vyholená úplně před tím jsem nosila proužek ochlupení nebo trojuhelníček byla jsemasi jediná ,ženský po 50 jsou tkaky upravený ale ty mladý jsou holý úplně.Připadala jsem si ve sprchách jak kdybych přišla někde z pravěku

lepší pán (Ne, 20. 12. 2015 - 16:12)

neholená kunda je hnusNeholená kunda je normální přirozená. Oholená je hnus.

T. (Ne, 20. 12. 2015 - 16:12)

Retro tak si zajdi na...Samsaro, ty jsi kráva blbá. Vůbec tomu nerozumíš. Zajdi si za gynekologem a on ti to vysvětlí, že holení hygině nepřidá.

pán (Ne, 20. 12. 2015 - 16:12)

neholená kunda je hnus

Lenka (Ne, 20. 12. 2015 - 15:12)

Primo lahudka...fuuuj

zacharias (So, 19. 12. 2015 - 19:12)

Primo lahudka :)))))
http://www.yummyhairypussy.com/galleries/2014/11/lima-strips-out-of-her-blue-lingerie-and-sexy-dress/lima-strips-out-of-her-blue-lingerie-and-sexy-dress-13.jpg

Fuj, jestli se takto hunata baba nekomu libi, no potes....

zacharias (So, 19. 12. 2015 - 19:12)

nechci byt nechutnej, ale pri oralnim sexu je vyholena pipina
na nezaplaceni :)))) nejaka zarostla, chlupy vsude brrrrrr
to bych psychicky neustal :))))

http://www.yummyhairypussy.com/galleries/2014/11/simona-strips-from-denim-jeans-to-relax/simona-strips-from-denim-jeans-to-relax-10.jpg

Je to hnus !!!!

Samsara (So, 19. 12. 2015 - 19:12)

ten kto tvrdi ze holenie je...Retro tak si zajdi na brazilskou depilaci! Chodi na ni uz i muzi a zadny vridky a pupinky po ni mit nebudes. Ale ty budes poserkin a nezvlad bys to. To ze kdyz se zena meje se nepotrebuje holit je boha pustej nesmysl. Kramy z zensky vyjdou zhruba 5 krat denne kdyz je ma. To jako ze bych v praci odbihala do sprchy jo? Hnus

xmifka (So, 19. 12. 2015 - 16:12)

Ahoj,je mi už 53 ,jsem z prahy a mám nevyholený klín. [email protected]

! (So, 19. 12. 2015 - 14:12)

No jo ale bobři jsou často taky škodliví a můžou i smrdět. Pak ať se nediví, že je někdo z domečku vyžene...

retro;) (So, 19. 12. 2015 - 13:12)

ten kto tvrdi ze holenie je hygienickejsie je uplny loupak.. ked sa umyvas pravidelne a nejsi spinavy kandusak take je uplne jedno ci sa holis alebo ne .. ja som dost cistotny neholim sa len skracujem kvoli priatelke mam citlivu pokozku tvoria sa mi stale vyrazky na to nemam nervy ani naladu a ked sa oholim len ma to skrabe s svrbi . priatelka sa hoki bohuzial ;( som zastanca zlom ziletku nehaj bobra zit.. sex je omnoho bujarejsi ako oholena 5 rocna .. ble chcem zenu nef DECKO! zlate 70,80 roky..

retro;) (So, 19. 12. 2015 - 13:12)

ten kto tvrdi ze holenie je hygienickejsie je uplny loupak.. ked sa umyvas pravidelne a nejsi spinavy kandusak take je uplne jedno ci sa holis alebo ne .. ja som dost cistotny neholim sa len skracujem kvoli priatelke mam citlivu pokozku tvoria sa mi stale vyrazky na to nemam nervy ani naladu a ked sa oholim len ma to skrabe s svrbi . priatelka sa hoki bohuzial ;( som zastanca zlom ziletku nehaj bobra zit.. sex je omnoho bujarejsi ako oholena 5 rocna .. ble chcem zenu nef DECKO! zlate 70,80 roky..

retro;) (So, 19. 12. 2015 - 13:12)

ten kto tvrdi ze holenie je hygienickejsie je uplny loupak.. ked sa umyvas pravidelne a nejsi spinavy kandusak take je uplne jedno ci sa holis alebo ne .. ja som dost cistotny neholim sa len skracujem kvoli priatelke mam citlivu pokozku tvoria sa mi stale vyrazky na to nemam nervy ani naladu a ked sa oholim len ma to skrabe s svrbi . priatelka sa hoki bohuzial ;( som zastanca zlom ziletku nehaj bobra zit.. sex je omnoho bujarejsi ako oholena 5 rocna .. ble chcem zenu nef DECKO! zlate 70,80 roky..

Big Lebowski (Pá, 18. 12. 2015 - 17:12)

Ja si neumim predstavit mit neoholenou Nicky Minaj. Jednak by partnerovy zustavaly chlupy v puse a jednak pri kramech to musi bejt zradlo. V noci nenosim tampony ale vlozky a asi bych se zblaznila,fuj. Ale pokud chlapa vzrusujou chlupy a zene to nevadi,tak proti gustu.Jde preci o jejich sexualni zivot,ne verejny!

lukas (Po, 14. 12. 2015 - 15:12)

Nebudu se už hodit. Je to nezdravé.

Chlap (Pá, 30. 10. 2015 - 12:10)

Kolik Ti je blbe, odhaduju...Aha, teď na to koukám, už je Ti skoro 30. :-)

Chlap (Pá, 30. 10. 2015 - 12:10)

To je tim,ze ty zeny se holi...Kolik Ti je blbe, odhaduju tak 16.

Reklama

Přidat komentář