Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

špindíra jsi ty (Po, 1. 7. 2013 - 00:07)

a navíc blbá...fuj holej slimák:::::::

myslím že (Ne, 30. 6. 2013 - 18:06)

každá ženská, která za něco stojí tam má aspoň nějaké chlupy, i kdyby to měla být jenom tenká čárka. Ty co tam nemaj nic, stojej za houby, nemaj fantazii, jsou nudný a sex s nima stojí taky za pendrek.

pepku vyskoč (Ne, 20. 12. 2015 - 23:12)

Normální je neholit....normální je se nemejt, nečistit si zuby, neholit se, nestříhat si nehty a nechodit k holiči

ha ha (Ne, 20. 12. 2015 - 23:12)

Normální je neholit. Stejně jako nekouřit, nedávat si piercing, nebarvit si hlavu na modro.
Ale pitomci si nechají klidně vymýt mozky reklamou.

pán (Ne, 20. 12. 2015 - 21:12)

ještě jsem chtěla říct...Ano, vnímal jsem trošku rozpaky. Ale v rodinách či párech se mnohdy tak mluví, aspoň mezi sebou. Nevěřila byste, jak i ženy vysokoškolsky vzdělané a učitelky dokážou být docela sprosté. Ale slovo pička nebo píča je taky hezký výraz. Být Váš partner, tak samozřejmě bych se taky přizpůsobil.

Přijde mi divné, když třeba muž chce po partnerce masturbaci, aby jí říkal, pojď mi stimulovat penis a nebo pojď mě masturbovat. Spíš řekne pojď mi ho vyhonit či tak nějak. Tak jsem tu volil neformální, lidový (vulgární) jazyk.

Petr (Ne, 20. 12. 2015 - 21:12)

holit

Marcela (Ne, 20. 12. 2015 - 21:12)

chápu, že některý ženy...ještě jsem chtěla říct můj manžel neříká kunda ale třeba nastav pičku roztáhni pičku kunda se mě nelíbí.Dcera ,ale také říká že má kundičku

MUDr. Chocholou (Ne, 20. 12. 2015 - 21:12)

chápu, že některý ženy...Milý pane "páne", doufám že Vy i paní Marcela nás brzy navštívíte v naší ordinaci.

Marcela (Ne, 20. 12. 2015 - 21:12)

chápu, že některý ženy...mám doktorku a ta mě pochválila docela ji to šoklo u mě ,ale taky říkala že má radši vyholené při kontrole ,ale mohla to říct jen tak chodím k ní 7 roků

pán (Ne, 20. 12. 2015 - 20:12)

chápu, že některý ženy to mají těžší u doktora. Pokud je nevyholená, tak některý je mrzutý. Horší je případ, kdy nějaké padesátileté paní doktor její vyholení komentoval slovy, že se díví, že v jejím věku má tohle zapotřebí. Takové gynekology bohužel taky máme. Tohle by si nikdy doktor nesměl dovolit. Komentáře leda pokud budou ve spojení se zdravotním stavem. Pokud bude podráždění kůže z holení, tak může leda doporučit jinou formu depilace. Pokud by tam byly nějaké bradavice, které by se mohly holením seříznout, tak na to upozornit. Jinak ale mi jakýkoli komentář i od lékaře přijde zcela nepřijatelný.

Marcela (Ne, 20. 12. 2015 - 20:12)

nikdo nikomu nic nenutí....připojila jsem se po asi hodině a půl na diskusi a koukám jak je živo.Jen jsem řekla svůj názor a ohen je na streše .Děkuji vám za podporu a hlavně Od paní Hany ta to nemá asi v hlavě v pořadku má strašné názory.To je jak kdybych mé dceři dnes řekla budeš nosit mrkváče za mě byli moderní.Prostě je to dobou oblékáním ,podívejte se na plavky dnes a před 25 lety .Dřív bych si oblékla plavky a celé ochlupení bylo zakryto maximalně se člověk oholil kolem stehen dnes pokud člověk koupí značkovější jsou to vyoce sníženeé bokovky a seříznutý trojuhelníček co má ta ženká potom dělat ještě pokud je po porodu jedině se vyholit.Nebo je varianta koupis si uni plavky od vednamců za 150 a je to ok

pán (Ne, 20. 12. 2015 - 20:12)

Dnes již snad máme na...nikdo nikomu nic nenutí. jiná věc je, že o zarostlou by většina mužů neměla zájem, v lepším případě by ji požádali, aby se holila. Je čistě na ní, jestli se přizpůsobí, nikdo jí přece nenutí, může ho poslat k vodě.

sardanapal* (Ne, 20. 12. 2015 - 19:12)

Dnes již snad máme na výběr vícero možností ...
Záleží na "vkusu a chuti každého soudruha" ( soudružky nevyjímaje ) :-)

Patrik (Ne, 20. 12. 2015 - 19:12)

Nejvíce vyrýsovaná kunda je pán.

Jistě na nudu a (Ne, 20. 12. 2015 - 19:12)

dobrý pro partnerku a nebo i...A nebo seš magor co bere bobra jako další díl plavek...

pán (Ne, 20. 12. 2015 - 19:12)

A podobnou branži :-)
dobrý pro partnerku a nebo i na nudapláž.

pán (Ne, 20. 12. 2015 - 19:12)

bohužel je to pavda někdy...holá kunda je krásná, dobře děláte

Jo dobrý pro po (Ne, 20. 12. 2015 - 19:12)

bohužel je to pavda někdy...A podobnou branži :-)

Jana (Ne, 20. 12. 2015 - 18:12)

Vyholené ženské mají...bohužel je to pavda někdy ty holky opravdu vypadají nepěkně nojo asilevnější žiletka apěna a dílo je vykonáno.Já mám rvalou epilaciv uvozovkách je to tak na 2 až roky pak se msí znovu

pán (Ne, 20. 12. 2015 - 18:12)

náhodou my jsme v tělocviku...Nám učitelka normálně šla do sprch, když nám bylo 13. Opačně by si asi holky a rodiče stěžovaly.

Reklama

Přidat komentář