Reklama

Nevšední rozhovor,Cher a rehabilitace bárbínek:-)

cher (Pá, 30. 7. 2010 - 22:07)

cherrie - třešeň

(Pá, 30. 7. 2010 - 20:07)

CHER je prostě skvělá....a kdo je to ta cher?

0192sarka (Pá, 30. 7. 2010 - 20:07)

CHER je prostě skvělá. Nechápu že na ni někdo nadává že má tolik plastik je to každýho věc co se sebou udělá a CHER to sluší pořád :)

Cherished (Po, 1. 2. 2010 - 04:02)

BURLESQUE - tesim sa, ked sa bude o Cher opat rozpravat. tato zena este spravi comeback....aj do radii, aj do kin

dvid (Čt, 25. 5. 2006 - 13:05)

taky se mi líbí Cher,asi proto že se nesnaží nikoho napodobit je originální,svá má obrovské charizma a nedá se napodobit.A ty plastiky jsou vlastně proto aby zůstala stále sejná narozdíl od Pamley co se vlastně nechala úplně předělat v nějakou pseudokrásku.

hanka (Čt, 25. 5. 2006 - 13:05)

Cher se mi moc líbí, je krásná hlavně proto, že je chytrá, inteligentní, ale i vzhledově se mi líbí daleko víc než Pamela. Nádherně zpívá, souhlasím, tyhle dvě se nedají srovnávat.

mr.big (Čt, 25. 5. 2006 - 12:05)

že jo?jako že Cher je kočka!umělohmotně vypadající Pamela je hrozná,ale musím říct, že Cher má charisma a je okouzlující i ve zralém věku,takže souhlasím s Hani i s já

Hani (Čt, 25. 5. 2006 - 10:05)

Je velice zajímavé, že třebaže nesnáším jakékoli "umělotiny", tak CHER je mi nevím proč strašně sympatická, je krásná, považuju ji za skvělou herečku i zpěvačku, asi s tím má i co dělat nesmírné kouzlo osobnosti, které z ní vyzařuje. Pamela Andersonová může mít milion plastických operací a pořád bude hnusná, ale Cher je prostě úžasná.

(Čt, 25. 5. 2006 - 00:05)

Musím se s váma podělit o zajímavý rozhovor, píšu to hlavně pro ty, co tvrdí, že se chtějí odreagovat:-) Dneska jsem si šel koupit zmrzlinu a jak tak stojím v řadě, najednou se tam objevila fakt úžasně atraktivní a nádherná holka se skvělou figurou, dlouhými vlasy, strašlivě vysokými podpatky a nevšedním oblečením v doprovodu neméně atraktivního mládence - prostě Barbie a Ken:-D no a jak tak stojí za mnou, najednou slyším, jak mládenec povídá: hele, co je to za psa, tohleto, támhle je, vidíš ho?!To je snad potkan křížený s kdovíčím, tak hnusně natáhlý a divný,fuj!!! a barbie mu nakvašeně odpověděla: "nech už ty zvířata na pokoji, já nevím, musíš je pořád kritizovat?! věčně máš na ty psy poznámky, to je snad úplně jedno,jak vypadá,může mít dobré srdce a kdyby náš pes vypadal,jako on a byl takový,jaký je,tak by ti to snad nevadilo a měl bys ho taky rád,ne?! a mladík tomu svému projevu dodal korunu: JENOMŽE MůJ PES JE PO SVÉM PÁNOVI!!! (čímž nepochybně myslel sebe, protože se sebevědomě usmál). Tak mi řekněte, proč nejsou terčem vtipů i pánové metrosexuálové, když jejich IQ je často u bodu mrazu?!:-D Vtipy jsou většinou na blondýnky (a tahle byla) a přitom v tomto dialogu podala věcné argumenty:-))) Jo a jinak trošku mimo dosavadní téma: kdo si myslíte, že Cher je krásná a zajímavá? Já rozhodně jo - koukám na film, kde hraje a tam nemá chybu...dobře udělaná plastika je fakt něco...tohle je skoro dokonalá krása...

Reklama

Přidat komentář