Reklama

HA+Norethisteron

Kamča (Út, 10. 7. 2007 - 21:07)

Mužu uživat současně Norethisteron a Ercefuryl ? Odjíždím do Egypta při střevních obtížích musím užívat Ercefuril . Norethisteron mam na oddálení menstruace.

Kamča (Út, 10. 7. 2007 - 21:07)

Mužu uživat současně Norethisteron a Ercefuryl ? Odjíždím do Egypta při střevních obtížích musím užívat Ercefuril . Norethisteron mam na oddálení menstruace.

radkajsme (So, 7. 7. 2007 - 07:07)

jsem po gynetáži.hned další cyklus opět silně krvácím.doktor předepsal norethisteron.mám ale chronicky virus na játrech.můžu jej brát?lékaři jsem to zdělila,mám ho brát dvakrát děnně.je mi 43 tak si myslím,že se blížím ke konci.poradte.

Milan (St, 27. 6. 2007 - 16:06)

Dobrý den, můžete mi prosím poradit ? Jsme pár já 45 a partnerka 40 let.Partnerka brala 11 dní norethisteron a čtyři dny po tom co přestala brát prášky má pozitivní těhotenský test. Jaká existují rizika pro plod ? Názor jejího pana gynekologa je asi ve smyslu, že se tolik nestalo a nic se neděje. Předem děkuji za odpověď. Milan.

ARTEPA (St, 27. 6. 2007 - 11:06)

DOBRY DEN.Brala jsem 3krat denně po dobu 5dní Norethisteron.Nevím za jak dlouho ted dostanu menstruaci.

Andrea (Čt, 21. 6. 2007 - 11:06)

Dobrý den oaní doktorko, potřebuji poradit.
Je mi 26 let a 5 let jsem brala antikoncepci. Vysadila jsem ji v lednu 2007. Od té doby se s manželem snažíme o miminko. Menstruaci jsem dostala jen jednou a to 13.dubna. Od te doby ne. Byla jsem u svého gynekoloka 14.6. a dostala jsem od něj léky, které budu brát následovně:
Clostilbegyt 5. - 9. den cyklu vždy ráno a večer.
Norethisteron 18. - 25. den od obdržení cyklu také ráno a večer 1. Mazi tím 10 - 17 den se máme snažit o miminko. Nejsem si jistá, zda tento postup je správný. Neboť po přečtení info letáku o prášcí norethisteronu jsem dostala značné pohyby. Píši v něm : Indikace : časté krvácení odsun menstruace, apod. ale vždyť já menstruaci chci abych mohla otěhotnět. Tak taky nežádoucí účinky : poruchy pohlavního vývoje plodu.... Opravdu nevím zda můj lékař jedná správně. Prosím o Vaši radu. Děkuji mnohokrát za odpověď.

Návštěvník (St, 20. 6. 2007 - 22:06)

za 2-5 dní

CORINA (St, 20. 6. 2007 - 22:06)

Dobry den.Chi se zeptat za jak dlouho dostanu menstruaci po vysazení NORETHISTERON ?

pavlina (Ne, 17. 6. 2007 - 09:06)

dobry den, je mozny kdyz beru norethisteron abych zacla pribirat? za 3 dny 3 kg takze to docela neni normalni

Dorinka (Pá, 8. 6. 2007 - 16:06)

Dobrý den...úplně náhodou jsem se dostala na tyto stránky, tak taky poprosím o radu...Brala jsem 15 dní NORETHISTERON kvůli posunutí menstruace a už osm dní jej neberu a menstruace se ještě nedostavila. Dnes jsem si dělala těhotenský test a vyšel pozitivní. Chtěla bych se zeptat, jestli to nemohly ovlivnit ty prášky...HAK neberu, takže je možné, že bych otěhotněla normální cestou, ale tomu nedávám moc velkou pravděpodobnost. Moc děkuji....

Jana 2 (St, 23. 5. 2007 - 19:05)

Měla by ses zároveň chránit, někde jsem četla, že je to nebezpečné a plod může být ohrožen...

Jana (St, 23. 5. 2007 - 13:05)

paní doktorko ,jedu v červnu na doolenou a na oddálení menses budu brát Nothisteron ,co když přes braní těchto prášků otěhotním,jsou rizika poškození plodu?dekuji

Zuzka (Ne, 29. 4. 2007 - 08:04)

Mně je 13 a potřebuju oddálit menstruaci na šk. výlet. Už to mám přes rok. Můžu si vzít norethistreon? A kdy si ho mám vzít? Může mi ho napsat dětský lékař a nebo ho dá gynekolog mamce? Moc děkuju za odpověď a odpovězte prosím co nejdřív.

lenka (Ne, 1. 4. 2007 - 18:04)

chtěla bych se zeptat, musela jsem přesta
brát Norethisteron, protože jsem začala tloustnou, lékař mi ho vyměnil za orgametril,
beru 1 denně, je šetrnější než norethisteron?

Mei (So, 31. 3. 2007 - 19:03)

Já vím že jsem ho měla a brala jsem HA a můj problem byl že jsem krvácela slabě i mimo cyklus ale mám za to že až 15 den ale je lepší si zavolat svému lékaři.

John (So, 6. 1. 2007 - 23:01)

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.
NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.
(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)
Motto :

pája (St, 16. 8. 2006 - 08:08)

mě pomáhá HA + orgametril ... bohužel to beru pořád, protože po 9 pilulce z platíčka začínám špinit a právě když přidám orgametril 1x nebo 2x den( ze začátku, jakmile začnu špinit ) tak za 3 dny to zabere a mám klídek

Jiřina (Po, 14. 8. 2006 - 07:08)

Norathisteron na 100% neni jako HA.Dávej pozor a přečti si příb.letáček.

žaneta (Ne, 13. 8. 2006 - 22:08)

Mám možná trochu hlopý dotaz, ale .. je mi 17 a beru Noret. na oddálení menstruace. a chtěla jsem se zeptat, jestli Norethisteron působí podobně jako antikoncepce, nebo můžu otěhotnět i při jeho užívání? pokud to budete někdo vědět určitě děkuju moc za odpověd.

Lenča (Čt, 2. 6. 2005 - 18:06)

Tak děkuji aspoň Vám za rady. I když už s tím nic neudělám, zítra jedu a stále špiním. I tak díky.

Reklama

Přidat komentář