Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

Romik (Čt, 14. 5. 2015 - 15:05)

Robote,Stáňu to nezajmá a nikdo jiny sem nechodí. A kdepak máme Stašu..kde blbneš?kde řádíš?

Robot 100videí (Čt, 14. 5. 2015 - 15:05)

youtube: Lizzie Borden A Woman Accused DocumentaryDOCUMENTRY SERIALS 7 535 zhlédnutí

Robot (St, 13. 5. 2015 - 23:05)

A ty seš k ní nějak rodině založená vzdálená příbuzná,nebo proč tě to o ni tak bere? Mě osobně se teda ta Olga nelíbí ani žádní vrazi,jen kolektuju data z novin na ix kanálů dokumentárních a taky jakekoli téma beru na svoji 'komenty'zálibu.Jo ten slang jak někdy přepne na Hardcore tak jo to mi na těch kanálu neva ani na tom art slangu,jen horror art slang či scary ytub kanály ale nemohl bych třeba to co novináři třeba na titulní straně někdo mrtvý nebo ty co dělaj filmy to pitvání z blízka jak jde vrah a začne pálit a blesky z pistole atd,to je moc už,nemocné.

Aneta Langerová (St, 13. 5. 2015 - 21:05)

'Nove cd se jmenuje 'na Radosti' to je jméno jednoho baru.

Romik (St, 13. 5. 2015 - 21:05)

Staša to neví tak na něj nečekej,ten je nekde uplne jinde-ted si říká Janet..

Robot (St, 13. 5. 2015 - 21:05)

Mám dojem že tu všichni vědějí o OH vše nastejno a to včetně mě,akorát Janet měla nejake noviny které třeba nekdo nevyděl a Robot má ytub kanál a top comments a anomaly informace o ní ale jen že dosbírával nové infa které by byly v kanálu výjimkou a našel a dost jich,končím z kompletování dat už z ní mam výjeb.

Robot re: to Ja (St, 13. 5. 2015 - 21:05)

...Tak se vyjadřují cizinci nebo roboti nebo jak? Ja nevim co si konkretně myslela.Tamto ještě,ano mam otce a bratra v.. Jsem takový UsEurope,díky za optání a tech vic symbolů tak to jsem si jen hrál z dotykačem fonem,tak se robotí nevyjadřují.Dál opravdu nejsi Janet?Když mi to dokážeš že jsi žena tak ti to info konečně dám/já myslel že jsi Stanik ten D nebo má i jiné jména tak bacha a určitě si mu už dala mail viď,chyba a ten mail otloukanek@ si radši taky delete.

Robot (St, 13. 5. 2015 - 21:05)

Možná tim jak jsem sprostý a surový,tak kuli tomu si mě Janet představuje jak ruskou bezdomovskou chudinku která má v ruce lahev a ani nema vyučak a kouří cigarety a má iq tak 120 a buh ví co ještě,to je v poho,jsi zařazena v programu 'top' a přeju hezký den.

Robot (St, 13. 5. 2015 - 20:05)

A nejlepší dislike comment pro Robota: Entita si rekl,tak mozna si mel chcipnout s ní. ********gratulujeme a tleskame jakoby tleskal cely sál*******

Robot (St, 13. 5. 2015 - 20:05)

Ale jestly nejsi standa tak ma janet sílu ze jsem stale piše.Budu ti rikat Janet..je to tak jednoduši nic ve zlem.

Nona+syn (St, 13. 5. 2015 - 20:05)

Fakt diky staniku teda janet,ted tam nedal nápovědu d:

Romik (St, 13. 5. 2015 - 19:05)

Standa to nevi tak neblbni robote.

Robot (St, 13. 5. 2015 - 19:05)

A mame tu kviz druhý a ze jste se nezucastnily a ze jediny ucastnik se nadrazoval tak tento kviz bude bez nápověd..hahaha..takze otazka zni : kde v knihovne pracovala Eva H? Tak se robot tesi na odpoved.

Romik (St, 13. 5. 2015 - 19:05)

Nevim proc ze sebe delas janet Stašo..

Romik (St, 13. 5. 2015 - 19:05)

Tak tady jste..Tak tady jsou..

Robot (St, 13. 5. 2015 - 19:05)

Tak takhle se vyjadřují cizinci a i Roboti.Dál ja jsem neřekl že mi ji pujčila ona,ja řekl z knihovny kde pracovala.A ty víš méně než ja o tom případě akorát to máš do detailu našprtané jak kašpar.A když jsi myslíš že víš než já tak schválně kde je ta knihovna..hm?..tak kde? Jinak z minuleho kvízu maš pravdu a je to za c)

Fuck you (St, 13. 5. 2015 - 19:05)

Fuck you.

Jeanette (St, 13. 5. 2015 - 14:05)

Mozna je to to za c) ..nejsem...Robote, nedávej otázky a kvízy. Možná vím o celém případu víc, než si můžeš myslet. Sestra Eva je v důchodu, ale máš pravdu, převážnou část života pracovala v knihovně. Maminky OH byla zubařka v Obloukové ulici ve Vršovicích..... a jsem opravdu Jeanette. Jsem na této diskuzi asi potřetí. Robote, proč tak divně píšeš? To je nějaká póza nebo jsi cizinec? Nebo se takhle vyjadřují roboti?

Robot (St, 13. 5. 2015 - 11:05)

Mozna je to to za c) ..nejsem si jist ted..poradí mi nekdo? ®

Robot (St, 13. 5. 2015 - 11:05)

Nemas rad kvízy?...kde řádíš ? Dal yay ysem se tu zasekl na duchodecke strane d: X- hahahahaahhhhhhh

Reklama

Přidat komentář