Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

robot (St, 15. 4. 2015 - 20:04)

good day,on you tube is old+new channel about..to youtube write in english name Olga Hepnar and u see ,,channel have czech name-Olga ''Hepnarová

rusáci jsou čur (St, 15. 4. 2015 - 19:04)

hele serou mě ty ruský jezdci Noční poluce , nemám rád rusáky, zajejich svobození děkuji ale jejich okupace, 40 let komunismu mě otrávilo, a teď kdž to chcu oslavit at tam jedou s věncem ale neopruzují na našem území, ksichti jedni

Stáňa z Jihlavy (St, 15. 4. 2015 - 16:04)

a hale me ho to je naš...zalez anonymko

Romik (St, 15. 4. 2015 - 14:04)

a hale me ho to je naš stáňa z jihlavy a říká si D,Nona,Robot,kaiserka,jenis,hercules a další

robot (St, 15. 4. 2015 - 09:04)

ahoj,tak jo,ale jinak super tenkrat ten kamaradsky pokec ve fonu a juj dlouhy hovor ,já ti ten hovor zaplatim jako odměnu žena volala robot stroji ale furt nevim jak vypadáš,foto?

Nona (St, 15. 4. 2015 - 06:04)

Robote,ty noční výkřiky jsem samozřejmě nepsala já.Na videa kouknu

kaiserka (St, 15. 4. 2015 - 03:04)

drogy

nana (St, 15. 4. 2015 - 03:04)

...D tak ty tu furt šaškuješ?

robot (St, 15. 4. 2015 - 03:04)

.ty si tu taky ?

nona (St, 15. 4. 2015 - 03:04)

...ahoj robote tak to je od tebe jo ty videa D: dobré! Měj se!

robot zdraví ni (St, 15. 4. 2015 - 02:04)

robot zdraví nick D zaznamník :) robot představuje své videa na svém youtube kanálu který se jmenuje Olga'Hepnarová ..youtube:olga hepnarová. RAPRAZENT COMMENT COMPLET :)

D (Po, 13. 4. 2015 - 21:04)

tak nám tu napiš, od kdy...Tvá slabomyslná otázka nijak nesouvisí s tím, co jsem tu napsal. Polib si p*del, idiote.

ty jeden namyšl (Po, 13. 4. 2015 - 21:04)

Nějak si nevybavuji, že...tak nám tu napiš, od kdy byl například legální homosexuální styk u nás od kdy např. v těch tvých milovaných spojených státech.-> že za komunistů nemohly LGBTQ osoby ani podávat seznamovací inseráty

D (Po, 13. 4. 2015 - 20:04)

Když už jste zmínil pana...Nějak si nevybavuji, že bych někdy příliš problematizoval specificky homosexualitu (či homosexuální aspekt sexuální osobnosti) OH.Jenom si myslím, že její sexuální život jako celek za mnoho nestál, a proto se též sama považovala za "sexuálního mrzáka neschopného navázat kloudný vztah".A domnívám se též, že tuto svoji konkrétní neschopnost, kterou si sama sobě přisuzovala, mohla vnímat jako vinu jiných lidí. Jednak si o této své - více či méně domnělé či reálné - neschopnosti mohla myslet, že je výsledkem jejího celoživotního týrání a ponižování ze strany jejího okolí, jednak mohla též vinit psychiatry, že ji této neschopnosti terapeuticky nezbavili.Jinak s vámi částečně souhlasím v tom, že OH trpěla specificky i tím, že si nebyla schopna najít dlouhodobější partnerku. Myslím si však - narozdíl od vás - že zrovna v tomhle sehrála menšinovost a negativní sociální percepce její sexuální orientace svoji nezanedbatelnou roli. Když už pro nic jiného, tak minimálně kvůli tomu, že za komunistů nemohly LGBTQ osoby ani podávat seznamovací inseráty, a tím méně pak se sdružovat v nějakých speciálních klubech či podnicích. Už tím byla možnost seznámení výrazně limitována i pro sociálně a komunikačně naprosto kompetentní příslušníky LGBTQ menšin.

Pokud (Po, 13. 4. 2015 - 20:04)

se někdo sám zabije,je to jeho volba,jeho rozhodnutí,ale vyšinutý je člověk,který vezme život i druhým.

Nona (Po, 13. 4. 2015 - 20:04)

naše sousedka, stará...takže ty si myslíš, spáchání sbevraždy je to samé, jako spáchání sebevraždy a zároveň zabití dalších stovek lidí? Možná na tom něco je. Jenže ta paní prostě neunesla tíhu života. Ten pilot ji neusnesl taky, ale zároveň došlo k selhání systemu. A to je zléI když uznávám, že to do diskuzi o O.H. nepatří

víš hovno, v ma (Po, 13. 4. 2015 - 20:04)

Co vede lidi k páchání... naše sousedka, stará paní se oběsila protože neunesla být sama. po smrti manžela ji bylo smutno asi ji chybělo mlácení a nadávky. To je taky důvod, zatímco ty tu šaškuješ ze svými teoriemi !

Není (Po, 13. 4. 2015 - 08:04)

Když už jste zmínil pana...na toho pilota toho už nějak moc? Byl možná homosexuál,měl duš.poruchu a spoustu jiných věcí co vyšlo na povrch.To už se mi nějak nezdá.

proč šaškuje? (Po, 13. 4. 2015 - 07:04)

+D : ty tu furt saskujes ? Určitě to má jako součást terapie od svého cvokaře. Protože na jednu stranu by na Rusy použil klidně jadernou zbraň a tady se nimrá v jedné pošahané bábě.

d: (Po, 13. 4. 2015 - 00:04)

+D : ty tu furt saskujes ?

Reklama

Přidat komentář