Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP8

Verča (Út, 10. 6. 2008 - 16:06)

AHoj,tak jsem přežila cestu busem z Prahy,v buse nedýchatelno,fuj.
Holky díky za uklidnění, že nejsem závislák,ale jen zamilovaná:-))
Fuj hadiii,já je nesnášim,a Evi tohle vidět, tak pádím takovou rychlostí,že bych vyhrála maraton:-)Lindo, mě někdo do bytu přinést hada,tak reaguju jak tvůj taťka.
Jdu si vás přečíst,zatím pa

helga (Út, 10. 6. 2008 - 16:06)

Pajko já jsem se snad zmínila,že císařák je nemoc,ne at čtu svuj přízpěvek jak čtu tak ne ,mam také 3děti a jsem štastná,že je mam ,ale bohužel muj zdravotní stav po tom lehkém císařském řezu byl takový,že jsem málem umřela a pul roku po ,jsem přišla o dělohu v 30letech,ale to je vlastně legrace,to nic neni to tě ani nepřijde ,že dítě které brečí od rána do rána,že řve to si přece jen já histerka na něm vybíjim nějaké své mindráky

Lea (Út, 10. 6. 2008 - 15:06)

Hanka 1 / ked mne sa nejako zvlast ziadne meno nepaci. Neviem vobec ako ho budeme volat...chcela by som nejake jednoduche pekne meno ale nie take ze kazde dieta na pieskovisku sa otoci ked na neho zavolam. Nemam rada modne vlny mien...fakt neviem...mozno Hugo len aby sa mi deti nesmiali...

Luc (Čt, 6. 11. 2008 - 13:11)

Evik,dostala jsi můj mail,někdy před týdnem?

Nelo večer ti odepíšu

Linda (Út, 10. 6. 2008 - 14:06)

Bože s hady.ČESKÝ JAZYK-5

Linda (Út, 10. 6. 2008 - 14:06)

Neplaš hada bosou nohou...Já z hady problém nemám a můj bývalý soused pěstuje snad všechno.No,zkrátím to.když jsem nechodila,občas k nám zašel.I s hady.Můj tat?ka,borec beze strachu se krčil v koutě a řval,že nás všechny vynese v zubech:)

Hanka 1 (Út, 10. 6. 2008 - 14:06)

Johanz,,,,,,,,,,,nestraš,ale pořád lepší had než myška jenom malá,lidi tady je vedro...........

Hanka 1 (Út, 10. 6. 2008 - 14:06)

Leo ,,,,,,,no tak vidíš super,tady je hic,,,,,,,,,,,,,z toho bude buřina,jo takhle kdybys mu povídala o fotbale a autech a až bude veliký jak si dá kus masa a pivčo,myslím,že by tě v bříšku šimral..........................
Leo neboj ,bude to kluk jak buk,a o babach ,to je dobré,na to se chytí i uplně malinký chlap a už má nějaké zatím tzv.pracovní jméno,moje třetí měla od 1 dne Nanynka,Naty a to jí zůstalo,já jsem jí vždy nahlas říkala,Naty tak nekopej,to bolí do žaludku,nebo nevrt se ,nemůžu spát apod.,rodina z toho měla srandu....................

JOHANZ (Út, 10. 6. 2008 - 14:06)

EVAKRK

PRY NEJVÍCE JEDOVATYCH HADU BYVA POD TŘEŠNĚMA U BAZENU...

Lea (Út, 10. 6. 2008 - 13:06)

Miss a vy este nebyvate na Jazere?

Lea (Út, 10. 6. 2008 - 13:06)

Miss / podla mna je najhorsiwe toto. Dnes som zistila ze ma uz nebavia veci ktore ma bavili. Neznasam necionnost / respektive znasam zle. Ked bude maly na svete a bude zdravy budem stastna. Mne sa este az tak horuco nezda a to som v centre. Miss to s tou tvojou chorobou je take zlate take smiesne / ale nie v zlom. Ale som sa zasmiala...
Hanka 1 + Miss / presne podla seba seba viem ze ked som mala pocit ze mam urcitu chorobu tak kym ma nevysetrili bola som na nervy. Ked dopadlo vysetrenie dobre bola som dva tri dni stastna ako blcha alepotom som si nasla zase nieco ine...
Hanka 1 malemu rozpravam o babach a o pive aby sa udrzal a tesil sa na svet...a este o voni leta ale na to mi kasle ako kazdy chlap...
Miss / ked ti je teraz horuco ako si znasala minuly rok ked bolo 40 stupnov?
Baby: dnes som sa sama presla po meste krok za krokom som sa vzdalovala od domu a bolo to v pohode...

Dituša (Út, 10. 6. 2008 - 12:06)

Ahoj všem.

Miss čáu, teda dnes taky vedro,od rána jsem ještě víc slabá,unavená než včera.Aspon doted to trvá.Hned jsem si vzpomněla na Hanku:-)a napadlo mě,zda nemám něco skrytýho,přestože tento typ únavy přeci znám.A tak jsem vyfoukala a natočila palici na natáčky,vysála a umyla podlahy,Lindě udělala polívčičku,uložila ji a ted dojedla já špenát od včerejška a asi si po delší době zkusím zdřímnout,protože nemám důvod se přemáhat.Exém mě zas víc zlobí,už se natírám snad vším možným,ale prd.
Miss,čo mandle?

Holky,co zvažujete mimi první či druhé,chápu vás,že jste plny obav,ale na straně druhé,když to nerisknete,nedočkaly byste se potomků asi nikdy,s těmi našimi obavami.Taky jsem krátce před lety přemýšlela-ano či ne a pak tomu dala volný průběh,co má být,at se stane.A mám dvě,sice je pořád co dělat,někdy jsem jak chcíplotinka,ale bez nich by to nebylo ono.At se vám daří a dobře se rozhodnete-čím dřív,tím líp.:-)Mně psychiatrička řekla tehdy,že si mám rozmyslet to druhé,kdy načasovat,když mám muže pořád pryč a k dětem a pomoci v domácnosti se vůbec nemá,že dvě děti jsou záhul,at jsou sebehodnější,prostě je to krom radostí i starost,obavy-hlídání bezpečnosti,k tomu vše kolem domácnosti,ale já se rozhodla po vysazení AD tenkrát bez váhání a do dvou měsíců ne zcela plánovaně byla v jináči.Holčičku mám naštěstí zdravou a hodnou,čipernou zatím méně než tu první,ale to přijde.A pevný nervy,ty teda do vínku mi dány moc nebyly,čili o tom vím své.Ale neměnila bych.

Evi,fuuuuuj bojíííím...háááád.

Návštěvník (Út, 10. 6. 2008 - 12:06)

Konečně super IQ test ke kterému dostanete i certifikát, záruka kvalitního výsledku. Vyzkoušejte http://cz.iq-test.eu/?d=12534

evakrk (Út, 10. 6. 2008 - 12:06)

Ahoj z hor.
Jé, tak je teď živo, to je dobře.
Musím vám říct, že včera jsem přežila vlastní smrt. Šly jsme s kamarádkou na kola a nejdřív se musí vyjet takový kopec a pak už jezdíme po rovině. Včera teda v tom vedru jsme kola tlačily a najednou kouknu n zem a tam jeden had a o kus dál druhý. Teda prý to byli slepýši, ale já mám z hadů úplnou panickou hrůzu, kam se hrabe pepka s agorou, a tohle bylo prostě šílený. V tu chvíli jsem měla zimnici, husí kůži po celým těle, srdce jsem cítila až v krku.Hned jsme obrátily a takhle rychle jsme nikdy doma nebyly.
A zařekla jsem se, že do mrazu nevytáhnu paty nikam do polí.
Jinak novýho nic, je tu taky vedro, ale má se ochladit a ještě budem vzpomínat na sluníčko a teplíčko, uvidíte.
Verčo, já na vás taky myslím, hlavně když se čvachtám v bazénu, nebo se povaluju pod třešní ve stínu a vy jste ve městech v těch vedrech. Až budeš na horách, tak se ozvi.
Přeju všem hezký den, Hujerkám úspěšný zkoušky a ahooooooooooooooj.

Hanka 1 (Út, 10. 6. 2008 - 12:06)

Ivetko........při prvních dvou dětech jsem to neřešila nic mi nebylo,ta nehoda a ty problémy nastaly až ,když dcerce byly 2 roky.A při třetím mi také nic nebylo to měla agora zase pauzu,takže jsem těhotenství s psychiatrem neřešila,ale co se týká psychiky mi bylo při všech třech těhotenstvích dobře.
Leo,,,,,,,,,,,představ si ,že ti ten špuntík říká ,hele ty velkej člověče neblbni,bud v klidu,mně to tu moc šplouchá,pust si ten film.....................................
Miss...........konec nic nečtu,nic neřeším,raději jsem se dala do šití,i tady vedro asi se nám vaří mozek,,,,,,,,,,,,,,,,,
takže dost,zítra skočím ještě na internu,a dost,,,,,,,,,,,,,,,,,,,moje kamarádka pronesla ,že můj hlavní problém je v hlavě a ne v břiše ,má pravdu......................
Takže jsme obě zdravé,já tedy uplně ne,ale na smrt to snad není,ty uplně ,jen v těch hlavinkách nám to šrotuje Hanka

Miss (Út, 10. 6. 2008 - 11:06)

Bry den, ako s amate? u nas hrozne horuco od rana, ja nevyspata, triaska divne stavy, maly nechce spat, od rana len vymysla a ja musim robit policajta :(((( niekedy ma to fakt nebavi :(

Lea - ahoj, uzivaj si tehu, lebo potom to bude uz len horsie :))) taak by som si pospala uz zacinam byt chronicky nevyspata, stale ma boli hlava a aj cinknutie mince mi v hlave duní :( do toho ta horucava asi maleho švacnem do bazenika a ja sa vycapim na lehatko. Panika dietatu neublizi, ja som mala cele tehotenstvo vkuse som mala paniku a malemu sa nestalo nic ani nema ziadne naznaky niecoho, zdrave az velmi zive a usmiate díte.

Dita - aj u nas je horuco, 2 dni po sebe som bola celý den vonku az do 19tej aby som nemusela byt u svokry, ale dnes som uz vyzmykana neviem ci vyleziem do tej horucavy, co mas na plane dnes?

Hanka - ako? ja robim to iste co Ty hladam na nete choroby najnovsie som si nasla jednu ale Ti ani nenapisem ktoru, lebo myslim, ze by si sa v nej nasla, tiez ma bolia a tlacia vsetky organy v bruchu nemozem nic zjest :(

iveta (Út, 10. 6. 2008 - 11:06)

Ahoj Hanko už nějakou dobu plánujem 2 dítě, ale taky se bojím otěhotnět aby to malé bylo v pořádku a jestli to zvládnu.Mohla bys mi prosím napsat co ti na to řekl psychiatr děkuji

Lea (Út, 10. 6. 2008 - 11:06)

Hanka 1 - chapes ja chcem mat vsetko na haku, svet gombicka, nejak bolo nejak bude...kde sa to da naucit? "Pane vy jste flegmatik!" - "A mne je to jednooo"

Linda (Út, 10. 6. 2008 - 11:06)

Ivetko,moc ti přeju změnu k lepšímu.A ta určitě bude!Leo,mamino,já mívám taky strach,holky,já si myslela že mám větry a kamarádka mi sdělila,že jsem blbá jak konev kytu.Že se mrn?ous hlásí.Otázka,jestli to mimi zdědí,tu jsem vyřešila následovně.NE!A navíc,jakmile by se nějaká úzkost objevila,poznáme a začnem řešit.Kdyby jsme my hned věděli,co nám je,bývalo by to lepší...Pajka mi taky přijde jak rozená mamina.Johanzi,jdu si hned udělat led.čaj.Zavonělo tady moře a jahody a dětské zásypy a období zkoušek-všechno na dlani...

Hanka 1 (Út, 10. 6. 2008 - 11:06)

Ahoj všem.........................
Leo,,,,,,,miminko je rádo,že tě má a uvidíš bude vám dobře,moje všechna 3 těhotenství byla bez pp,atak,a to poslední jsem ti popisovala,a protože jste dva ,tak toho zvládnete za dva,neboj,souhlasím s tebou ,že je to hnusná nevyspytatelná choroba,viděla jsi film Kdopak to mluví?Tak si představ co si asi ten člobrdík říká.....................
Johanz,,,,,,,,,,,,ty máš nějakou supr náladu,tak to jsou hned tyhle stránky veselejší
Leo a pp není doslova dědičná,už jsem tu o tom psala ,co mi řekl psychiatr,,,,,,,,,,,,,,
Verčo,,,,to není závislost,ale láska,prostě k sobě patříte
Zuzko,Evokrk,Pajko,Oli a další všem hezký den Hanka

Reklama

Přidat komentář