Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP8

Linda (Po, 9. 6. 2008 - 12:06)

Alkohol je bohužel tabu.Taky jsem před tím jako moravačka zbožn?ovala víno,ale s ADje to vyloučené:(A jak jsem to poznala?Dokázala jsem spolknout jídlo a vodu.Mohla jsem mluvit,neděsila mě sprcha,zvuky,neměla jsem měsíc za den,atd.Takže mě to víno trápí ze všeho nejmín?.

PETRA (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

A PIJEŠ NA TO ALKOHOL?SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT KDYŽ SE NĚKAM PŮJDEM BAVIT SI NEDAT.A PROSÍMTĚ JAK JSI POZNALA ŽE TO ZAČÍNÁ FUNGOVAT?

Linda (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

A neumím psát...Pet?ko,léků se neboj,podle názvu to bude zpětně vychytávat serotonin,který nám panikářům chybí.Vlastně tak fungují skoro všechny.Když to tělo neumí udělat samo,musí se mu pomoct.A závislost?Není to lék na týden nebo měsíc,ale po 3letech je mám vysazené a nejsem závislá.Ostatně-jak začne účinkovat,zkvalitní se ti život.Uvídíš.Hold místo Celaskonu lupneš to,co ti pomůže.

PETRA (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

DÍKY MOC ZA ODPOVĚD,TRPÍM ASI 12LET PANICKOU ÚZKOSTÍ/BUŠENÍ SRDCE,BOLEST NA HRUDI,STRACH ŽE MÁM INFARKT A TAKOVÝ TY HNUSNÝ STAVY/DOKTOR MI NAPSAL TEN SERTRALIN ALE MĚ SE DO TOHO VŮBEC NECHCE NECHCI BEJT ZÁVISLÁ NA PRÁŠKÁCH....SI I MYSLÍM POKUD BY SE TO PO ČASE VYSADILO ŽE TY STAVY BUDOU ZNOVA....CO MYSLÍŠ?

Linda (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

Dituš,to máš recht.Akorát ted?ma chudinka d8rek matky přírody,tak zdrháme před nápadníky...S?penát,mlask.I když já jsem schopná sníst i ledničku.Mě rybář donesl kapra,tak bude večer na česneku.Ale mám nové brambory a nějak nevím,jestli to bude dobrý.

Linda (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

Blani kaju se.Jsem tady staronový nováček a jak to tak pročítám,ještě se nevyznám:(

zuzka (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

LUCKO, neopovažuj se o sobě říkat, že jsi primitiv!!!! Přečti si zpětně nějaké svoje příspěvky, odmysli si, žes je psala ty a pak se zhodnoť! Snad nemyslíš, že inteligence se odvíjí od studia?! To akorát může rozšířit vědomosti. A navíc, já bych se s primitivem nekamarádila!!!!!!

Dituša (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

Nazdárek v pondělí.

Linduš:-),chlapi nebo holky,vono je to jedno.CO mysíš,že už dvě hodiny dělám?? uáá uáá hilfeeee...vedro od žehličky,fučím na sebe ventilátorem,pračka se točí,špenát už se těší do hrnce,brambory skučí,že se nechtějí nechat oloupat,vajíčko se ne a ne vylihnout,tak pofrčí do hrnce k tomu všemu.
Po neděli už mám chut na něco bezmasýho.
Vysavač na startovací čáře,pytlík vyměně,čili po dožehlení mu dám co pro to a vileda mop se poměje.
Sev.Morava-slunce žblunce,po blanjytném nebi mráčky neplují a Linda dělá mi tu kojííí.

Dobru chut k obědům...

Zuzko,vyfot trojku...nééé to bude ajns.

Ahoj Lucko,Pajko,Oli,Evi,...

PETRO---Setralin neznám osobně,beru paroxetinoá AD-Apo-parox,ale bude to podbné,jsou na bízi zpětného vychytávání serotoninu,takže už jen zbývá doufat-co tě trápí ,deprese,úzkosti,panika...hm.Achjo.
Tady máš aspon odkaz:
http://www.lekarna.cz/sertralin-teva-50mg-200x50mg-potahovane-tablety/

Lucie (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

Blanko tady jsou vítáni všichni fajn lidi
a kdo sem nepatří,vyfauluje se časem sám!!!!

Lucie (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

Peto mně pískává v uších od krční páteře,mám to prokázaný,tak neboj,nic to není!

Blanka (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

Tak jsem tady zase. Musela jsem si znovu přečíst Vaše dojmy, názory, a hlavně to,
JAK JSTE MĚ PŘIVÍTALI.
Hrozně mě to zahřálo u srdíčka.
Díky všem.

Lucie (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

ještě spec. pozdrav naší Duchmery,foto ti hned pošlu a přeju hodně sil,at je ti zase dobře..určitě máš jenom přechodnou krizi v souvislosti s maminkou..ahoj a piš víc!!

chystám se v nejbližší době na velký vzpomínkový výlet,právě s mámou,myslím,že z krajiny svýho dětství a jejího mládí budu vzhledem k šílícím hormonům víc rozhozená já...ale myslím,že ona po tom touží,i když nic neříká..trochu se bojí,já to znám,když člověk ty důvěrně zmámý místa skoro nepozná!!!!ale tentokrát jí chci dotlačit i do milovanech lesů a polních cest..vždycky tam tak nádherně zpívali skřivani...úplně to slyšíte :-) ?

Peta (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás trpí neustálým pískáním/zvoněním v uších? Asi před měsícem se mi pořád motala hlava, pak se přidalo to pískání...Závratě odezněli, ale to pískání ne, jsem z toho zoufalá :( Panickou poruchu mám asi 7 let, léky neberu..

Linda (Po, 9. 6. 2008 - 11:06)

Tak jsem o 4 zkumavky lehčí a mimi je tam,kde má být.Ted?jestě to čekání na výsledky...Tak bych to tady ted?mohla odbordelizovat:)Ale stejně...2 chlapi a pes-mít vyuklízeno hraničí se sci-fi.A já sci-fi nemusím,takže to prádlo počká:)

Lucie (Po, 9. 6. 2008 - 10:06)

Jo ještě Evko,ta vaše Ajda mě strašně dojímá,je šíleně smutná,to se nevidí takovej výraz,tak jí pořádně pohlad,i za mě!

Lucie (Po, 9. 6. 2008 - 10:06)

oprava ...mně primitivovi

Lucie (Po, 9. 6. 2008 - 10:06)

ahooj při pondělku
včera jsem byla pomáhat manž.,vrátili jsme se až v noci,tak Zuzko,teprve odpovím...
Oli,ahoj,já vím,že má Zuzka krásnej úsměv,ona se vůbec nemaluje,tak se na ní trochu chystám ale až ze sebe schodí ten stres ze zkoušek,jasně,že jsem jí řekla at mi domů :-) přinese už konečně trojku,bylo by to pro ní lepší a mě primitivovi by se ještě víc tak nějak přiblížila:-) !
heč... Zuzko a já jsem chodila vždycky na start Závodu míru k hotelu Internacionál,
kde jsme bydleli a jednou jsem já a Vlasta Hořáková držely závodníkům z NDR kola,protože oni se podepisovali:-)))) a líbil se mi náš Smolík,ty jo to jsme baby starý,vždyt on už myslím ani nežije!!! (to bylo tak kolem 1965)Jo ty tvoje víčka samozřejmě půjdou pryč,je škoda,že nejsou úplně vidět krásný,velký tmavý oči,už jsem ti přece našla pana Dr.,tak na podzim jdeš,vid?
A neboj se,zítra budeš zas v pohodě,těším se s tebou!!!
EviK to tam má moc hezký,úplně tě vidím,jak se na zahrádce rochníš, akorát nevím jak po tom chodníku lezete přes ty květináče :-))),synek se povedl,sympaták!!
Taky si povídám pro sebe,s kočkou,s kytkama,s babičkou +
Lindo držím palce,at je vše v pohodě.
zdravím Blanku,Pajku a Johanze
a všechny ostatní
Dášendo,ty píšeš tak hezky...
Lenko?

petra (Po, 9. 6. 2008 - 10:06)

AHOJ VŠICHNI CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI SE SERTRALINEM?TRPÍM PANICKOU ATAKOU A LÉKAŘ MI JE PŘEDEPSAL.DÍKY MOC ZA ODPOVĚD

JOHANZ (Po, 9. 6. 2008 - 09:06)

EVAKRK

A LEPŠÍ UŽ TO NEBUDE:-)

evakrk (Po, 9. 6. 2008 - 09:06)

Ahoj z hor.
Tak tu máme zase pondělí, venku tak nějak divně, sluníčko žádný, mraky nízko, v noci jsem se pořád budila, jsem protivná.
Blanko, jdeš si povídat s kytičkama? Já už se někdy musím smát sama sobě, protože třeba jdu po zahradě a potkám nějaký nářadí a tak říkám třeba krumpáči. No kdopak tebe tu zapoměl? Tak pojď, já tě uklidím. Jsem cvok. Manžel je zvyklej, ale když přijede kluk, tak se mě pořád ptá. Mamko, co říkáš? A já, že nic. Že to říkám koši, kterej vynáším, ledničce, kam jsem šla a zapoměla jsem pro co. Tak na mě kouká, nic neříká a asi si myslí, že s tou mámou to jde teda z kopce.
Zdravím všechny, naše študentky obzvlášť, protože je obdivuju. Já už bych se nenaučila asi nic.
Tak ahoj a mějte pěkný den.

Reklama

Přidat komentář