Reklama

Pánská tanga

MIREK (Ne, 16. 9. 2012 - 08:09)

JA KDYBYCH NEMNEL PRDEL JAK KAPOTA V3Sky, KLIDNE SI TAGáčE VEMU.
BRRRRRRRRRRRRRR, DNESKA SE UZ TEZKO ROZEZNA, ZDALI JE KLUK KLUKEM POKUD MU NESUNDAS NOHAVICI AJ TO NALEZNES ZE MA DIVCI SPODARI...

Petr (So, 15. 9. 2012 - 21:09)

Souhlasím tanga jsou NEJ!Myslím tím že tanga jsou pro ženy i muže a Ti co je nosí se nemají za co stydět píše se rok 2012

petr (So, 15. 9. 2012 - 21:09)

tanga nej, prádlo pro ženy...Souhlasím tanga jsou NEJ!

Dáša (So, 15. 9. 2012 - 18:09)

tanga nej, prádlo pro ženy i muže.

tangař (So, 15. 9. 2012 - 07:09)

lidi, snad si nemyslíte, že to napsal Luděk, co založil tuhle diskusi. Nějaký trouba jen okopíroval příspěvek před ním a podepsal se jako Luděk. Tele jedno blbé. Je to do očí bijící a průměrně inteligentní člověk to hned pozná.

Luděk (Pá, 14. 9. 2012 - 21:09)

Luděk sem už dávno...Už sem dávno nechodím, asi po půl roce jsem přišel na to, že pánská tanga jsou gay-prádélko a nejsou pro muže vhodné spodní prádlo. Dnes už ani nevím, že jsem nějakou diskuzi skoro před 10 lety založil. Tangům se obloukem vyhýbám, ty původní jsem prodal na Aukru za 90 kaček jako použité nějakém gayovi, který si je koupil jako čichací fetiš.

Bela (Pá, 14. 9. 2012 - 09:09)

Myslím,že by bylo...Luděk sem už dávno nechodí, asi po půl roce přišel na to, že pánská tanga jsou gay-prádélko a nejsou pro muže vhodné spodní prádlo. Dnes už ani neví, že nějakou diskuzi skoro před 10 lety založil. Tangům se obloukem vyhýbá, ty původní prodal na Aukru za 90 kaček jako použité nějakém gayovi, který si je koupil jako čichací fetiš.

T. (Čt, 13. 9. 2012 - 21:09)

Myslím,že by bylo nejrozumější,kdyby se tu objevil Luděk,aspoň občas,a zjednal si tu trochu pořádek,nicméně já osobně mám stejný názor-s mužem,který oblékne pánská tanga,není něco v pořádku,neměla bych na něj chuť.

Luboš (Út, 11. 9. 2012 - 20:09)

z nejznémějších...Tak tomu se říká předpojatost,to je předpokládání neověřené věci a víra v její pravdivost.Na straně druhé je to neochota k diskusi o věcných argumentech.

Luboši, ty jsi (Út, 11. 9. 2012 - 19:09)

Asi už nic lepšího...z nejznémějších teploušů, o tom je zbytečné diskutovat.

Luboš (Út, 11. 9. 2012 - 19:09)

je nositel pánských...Asi už nic lepšího vymyslet nejde než dokolečka pořád opakovat že nositel pánských tang je teplouš,že?Jenže já například gay nejsem a nosím je.To ještě neznamená že když to nosí někteří z gay-komunity že je třeba se vyjadřovat o všech nositelích jako o homosexuálech.Vezměte si takový příklad:Po ulici půjde muž s vlasy vystříhanými do hola,myslíte že by normální člověk mohl jistojistě usoudit že se jedná určitě o skinheada pokud je bez vlasů?Trošku trapné,ne?Do hola ostříhaný může jít kdokoliv a od skina může mít pěkně daleko.Kdo to nechce nebo nemůže pochopit měl by navštívit léčebnu pro dementy.

Z jakéhokoliv ú (Út, 11. 9. 2012 - 18:09)

Když jsme připravovali...je nositel pánských tangáčů vždy "teplouš"

Matka Tereza (Út, 11. 9. 2012 - 18:09)

Lidičky, trochu nadhledu a...Když jsme připravovali vydání čísla našeho časopisu tentokrát zaměřený na homosexualitu, uvědomila jsem si, jak strašně jednoduché je označit někoho nálepkou „teplouš“ a ignorovat, že také on je obrazem Božím. "Nesuďte, abyste nebyli souzeni. Neboť podle toho, jak soudíte, budete sami souzeni, a jakou mírou měříte, takovou se naměří vám“ (Mt 7,1-2). Ježíš mluví víc než jasně. Naše soudy odsuzují nás samotné. Sami sobě se tak stáváme nejpřísnějšími soudci – a máme se sebou spoustu práce.

Byli jste někdy u soudního přelíčení? Viděli jste někdy, jak se chová soudce při procesu? Nejprve velmi pozorně vyslechne obžalobu a obhajobu. Potom, protože zná legislativu, prostuduje případ z hlediska platných zákonů. Některé soudy vyžadují dokonce větší množství soudců. Když je proces ukončen, odsouzený se může odvolat a rozsudek může také být zrušen. Tak zhruba probíhá soudní proces v demokratické společnosti. A jak to probíhá u nás? Většinou se považujeme za znalce, kteří mohou poskytnout posudek, i když vůbec neznají složku – tedy minulost a život obžalovaného! A zároveň se považujeme také za soudce, ačkoliv platné zákony života také zrovna moc neznáme...

Jak jsme slepí… „Vyndej nejprve ze svého oka trám, a teprve potom budeš dobře vidět, abys mohl vyndat třísku z oka svého bratra“ (Mt 7,4). Některé debaty, které člověk slýchává, jsou velmi smutné. Jako bychom byli lepší než ostatní – takový nesmysl! Když se o sobě domníváme, že jsme lepší než naši bližní, necháváme se chytit do pasti duchovní pýchy. Pokud jsme zažili Kristovu lásku, měli bychom se naopak radovat z vědomí, že ji takto může zakusit kdokoliv.

tom (Po, 10. 9. 2012 - 09:09)

Lidičky, trochu nadhledu a smyslu pro humor. Nikdo neřeší vaše spoďáry, možná pár s komplexy na anonymních diskuzích. Jsem hetero a nosím skoro všechny druhy prádla, podle chuti a počasí. Do kalhot mi nikdo nevidí, tak co řešíte. Lemů od prádla si pod kalhotama málokdo všimne. K vodě nosím klasické plavky, boxerky nebo tanga, vše v pohodě, opět podle chuti. Nikoho to nezajímá, pokud mám tanga občas se někdo koukne a tím to hasne, opravdu nikdo nebude neustále řešit poloholé zadky. Důvod proč je nosím? Nejlepší je plavání naostro, pokud to nejde, tanga jsou dobrý kompromis a nemáte pak bílou prdel. Poslední dovolená byla v tangách, nikdo nic neřešil, předposladní v klasických. Prostě noste na co máte chuť.

Dan (Po, 10. 9. 2012 - 07:09)

Všem tangařům! Tato...Ano, máš pravdu Adélo (pokud se tak opravdu jmenuješ), v tom, že tahle diskuse byla založena jistým Luďkem, aby se ženy a dívky vyjádřily, zda se jim tanga na chlapovi líbí, či nelíbí. A ne, jestli jsou pro muže vhodné či nevhodné. V tom je dost velký rozdíl. Právě pokud se týká té vhodnosti nebo nevhodnosti, tak tě ubezpečuju, že z hygienického a zdravotního hlediska jsou tanga pro muže vhodnější než pro ženu, a to zejména kvůli možnému vstupu infekcí a bakterií do ženina lůna a k močovému ústrojí.

V současné době (Ne, 9. 9. 2012 - 20:09)

jsou zde největšími tangatými buzíky Lubošek, Daneček a Mariánek.
Sláveček, Kelíček a Aislínek už naštěstí zmizeli po několika letech pruzení.

doc. Nunvář (Ne, 9. 9. 2012 - 20:09)

Všem tangařům! Tato...Adélo, že se s nima bavíte!!!! Oni to stejně nepochopí, muž, který chodí v tangách, je homosexuál a s vysokou pravděpodobností sexuální deviant. Dosud jsem se ve své praxi nesetkal s normálním mužem, který by nosil tanga. Tudíž z logiky věci vyplývá, že muž v tangách normální není.

Adéla (Ne, 9. 9. 2012 - 20:09)

Všem tangařům! Tato diskuze byla založena proto, že se holky měly vyjádřit, zda jsou tanga vhodné spodní prádlo pro muže. Nebyla založena proto, aby různí gayové nebo pologayové vychvalovali tanga. Tak to laskavě respektujte.

Dan (Ne, 9. 9. 2012 - 15:09)

jsou zde největšími...A kdy zmizíš a přestaneš prudit Ty, když to tak usilovně sleduješ, kdo a kdy sem chodí a nechodí, případně přestal přispívat.?

Honza (So, 8. 9. 2012 - 21:09)

na zpruzení jsou dělaní boxerky vy chytráci.Co nosím tanga tak nevím co je to vlk a mám pokoj. Boxerky nechci ani vidět ,to už jsou lepší volné trencle ale pod rifle jsou taky na nic tanga jsou tanga nejlepší pod kalhoty i kratasi a myslete si co chcete je to praxe zkusit se má vše.

Reklama

Přidat komentář