Reklama

Pánská tanga

mrak (Po, 24. 9. 2012 - 21:09)

ja panska tanga nosim uz dlouho ale potaji mam strach ze se mi lidi budou smat

D. (Po, 24. 9. 2012 - 21:09)

Ty blboune, je vidět, že vůbec nevíš o čem meleš. Jsou střihy a materiály prádla, že vůbec nevíš, že máš nějaký na sobě. Jenže to ty a ostatní, kteří nevědí o co se jedná stejně nikdy nepochopí. Dál se budete věčně pařit v boxerách a trenkách, věčně narvané a zmachtlané kusy látky v kalhotech. To není o žádné šňůrce v prdeli, existují taky joksy, slingy a ostatní střihy, o kterých nemáš hošánku jak vidno ani páru, že něco takovýho vůbec existuje.

Pánská tanga (Po, 24. 9. 2012 - 20:09)

a jaký nebezpečí, ty...jsou úplná trotlovina. Normální muž nepotřebuje k ničemu šňůrku v prdeli.

tangař (Po, 24. 9. 2012 - 13:09)

a jaký nebezpečí, ty proktologu? Pokud nechodím po venku jen v prádle, tak se neobnažuju a nikdo nemusí vědět, jaký střih prádla mám pod kalhotama na sobě.

doc. Nunvář (Po, 24. 9. 2012 - 12:09)

Mně do toho je, doporučoval bych penektomii. Lenko, nelze nad tím zavírat oči ani u cizích mužů

Lenka (Po, 24. 9. 2012 - 11:09)

tak tak, ať si každý nosí...Přesně tak. U cizího chlapa mi do toho nic není. Ale bohužel u partnera bych to nesnesla.

Lenka (Po, 24. 9. 2012 - 10:09)

Pokud vidím muže při...Já bych řekla, že to je typické prádlo pro buzeranty. Ale ať si nosí každý, co chce. Pod kalhoty mu nemá kdo co koukat.

Žaneta (Ne, 23. 9. 2012 - 14:09)

má rádo pěkné prádélkoPokud vidím muže při prvním intimním kontaktu v pánských tangách, je nutno se zamyslet nad tím, jestli to není gay. Ale i metrouši je často nosí.

I teploušské ob (Ne, 23. 9. 2012 - 13:09)

nosí výhradně teplouši...má rádo pěkné prádélko

Pánská tanga (Ne, 23. 9. 2012 - 12:09)

v tangách nic nikde...nosí výhradně teplouši nebo bisexuálové, normální muž to na sebe nevezme.

tangař (Pá, 21. 9. 2012 - 19:09)

v tangách nic nikde nebimbá, koule zapařené nejsou - naopak! Když si koupíte tanga od manstore nebo olaf benz a podobně, jsou super vzdušné! Nikde nic netahá, nedře,neshrnuje se. A holkám, které mě tak viděly, mě buď povzbudily, že se jim to líbí, anebo to nekomentovaly. Jedinej kdo by to ASI komentoval, je ten magor antitangař,co tu píše pod 150 různými nicky, žvásty o úchylech a podobně.

tangař (Pá, 21. 9. 2012 - 15:09)

tak všeci tangáči do toho nenechme se urážet.V trenkách jim to tam bimbá a leze do nohavic a nám budou něco povídat!

kot (Pá, 21. 9. 2012 - 10:09)

Psát úchylka nebo plavky s...jestli mam chlupatou prdel tak tobje lezou chlupi vod kundy vohol se kravo

Ľubka (Čt, 20. 9. 2012 - 18:09)

Holky a ženy co si myslíte...jsou sexy

Fakta (Čt, 20. 9. 2012 - 18:09)

Tanga taky mohli rychle...jo převlíc tak to asi těžko ,takoví přepadoví komando by asi čekalo než se převlečou tak to jo to sem nevěděl ,a jinak dělají zátah většinou v noci takže je vidět co nosí a mají ty trencle takže je to jasní kdo nosí trencle, je pěstitel konopí nebo KAJÍNEK,a jiné násilnosti, takže posuzujme každého podle prádla ,jestli ono není lepší být za teplouše a nosit tanga nebo nosit trencle a být za teroristu.

Fakta (St, 19. 9. 2012 - 15:09)

takže sečteno podtrženo ,kdo nosí trencle tak je úchil ,jelikož ad se koukneme na TV správy nebo někam jinam tak všicky ty devianti vždy měli na sobě trenky né tanga.Podle prádla jistě každého zařadíme do nějaké té skupiny teď už tomu věřím .

marian (St, 19. 9. 2012 - 11:09)

Nohavičky mají ženy a...Veľmi zaujímavé a podnetné zistenie...

nosič různých s (Út, 18. 9. 2012 - 23:09)

Tak jestli dovolíte, tak taky dám vespolek svůj názor, přestože nejsem žena, kterým byla tato diskuse určena původně, než sem začali přispívat lidi typu sadistické povahy Doc. Nunváře atd.
Jsem ženat již asi 17 let. Naprosto hetero. A světe div se, pánská tanga taky občas obléknu! Samo výhradně jako spodní prádlo. Jako plavky bych se s tím na veřejnosti neukázal. Prádlo mi kupuje žena, a prý mám na tanga hezkou prdel, tak teda nevím. Každopádně nejsem žádnej buuík. ani latentní, jak tu někteří furt omýlají. Prostě mojí babě se to na mě líbí a hotovo. Tak je občas na sebe vezmu a už sem si i zvyk, že mám pohodu v kalhotech, a ne žádné zamčkané nohavičky boxerek. (Ale ty nosím samo taky).

Ľubica (Út, 18. 9. 2012 - 21:09)

Tato diskuze už svým názvem přitahuje různé osobnosti,některé tu vyplivnou narážky,jiní zde vychvalují přednosti,možná je za tím skrytá osobní vášeň,jiní si dělají legraci,ale berte ohled na ty upřímné duše,které zde vyjádří názor z nitra svého já.Nashledanou.

Daniela (Út, 18. 9. 2012 - 17:09)

Já myslím, že diskuze mezi Limbesem, Joudou a Bartolomějem byla jedna z mála podnětných, protože většinou jsou tu jen výkřiky typu "tanga, tanga a nic než tanga" nebo naopak "jsou to teplouši". Tady aspoň se něco věcného napsalo. A bohužel sem přicházejí lidi, kteří přečtou jen prvních a posledních 10 příspěvků a tím končím, proto to sem čas od času dám, aby si každý udělal obrázek sám.

Limbes
Ano, to je v naší...

Danouši, to je otázka, jestli vůbec by holce na takovou otázku pravdivě odpověděl. Vztah mezi homosexualitou a pánskýma tangama je všeobecně známý. Já závodně plavu a při tréninku pravidelně na šatně vidím prádlo svých "kolegů". A tanga nikdo z nich nenosí. Vy, tangáči, se tady pořád snažíte vzbudit dojem, že pánská tanga jsou běžné prádlo. A to nejsou. Možno je nosí jeden ze sta heteráků a jak psala Martina, zřejmě kteří ani nesportují a vůbec se nesvlékají. Při kolektivních sportech při převlékání spoďáry neutajíš a jak by se na to dívali ostatní, to ti je asi jasné. A není to problém jenom Česka. Nedávno jsem viděl nějakou béčkovou americkou komedii pro teenagery a vystupoval tam též chlapec v tangách, kterému někdo nakecal, že holka, o kterou má zájem, má ráda kluky v tangách. Byl to ovšem kanadský žertík a hoch byl před kolektivem zcela knokautován. Takže ani v Americe se nejedná o normální prádlo.

reagovat
Bartoloměj
To je zbytečná námaha těmto teploušům něco vysvětlovat. Při předklonu většině kluků vylezou zpod džínů spoďáry a nikdy jsem neviděl nikoho v tangách. Kdyby to byla běžná věc, tak bych denně minimálně jednoho musel vidět.
Jeno pako tady zas tvrdí, že v cizině jsou zcela běžná pánská tangaplavky. Že za to může zaostalá česká kotlina. Opět blud. Pár jich za pobytu u moře vidím, ale je to třeba jeden z tisíce. A ještě jde většinou o homoušské párečky. Buď tenhle mentál do ciziny vůbec nejezdí a nebo vědomě lže.

reagovat
Jouda
Danouši, to je otázka,...

To opravdu trávíš drahocenej čas sledováním takovejch nesmyslů. Ty musíš bejt tedy vypatlanec. Stejně tak jako Bartoloměj (omlouvalo by ho jedině že by snad byl Kotlár), kterej zase sleduje kluky v předkolonu, co jim leze za spoďáry. To je úroveň. Jeden větší úchyl než druhej.

reagovat
Bartoloměj
To opravdu trávíš...

Zde nejde o úchylnost, jde jen o to, dokázat, že pánská tanga nejsou normální prádlo pro muže. Pokud někdo nosí tanga, většina mužů ti řekne, že jsou to teplouši. Jenom tady pár mentálů dokolečka opakuje, že to je moderní pánské prádlo. Asi žijou někde mimo realitu.
Joudo, ty musíš nosit kalhoty někde pod pupkem a asi se na žádný sport nepřevlíkáš, páč jinak bys byl v jakémkoliv kolektivu naprosto out. Tak nevím, kde to vaše buznoprádélko můžete, vy tangáči, nosit.

Reklama

Přidat komentář