Reklama

Pánská tanga

Mariánek (Út, 25. 9. 2012 - 23:09)

Heterosexuální tangáči...Jak to máš rád v zadečku?:P tvrdě nebo něžňounce?:P

jirka (Út, 25. 9. 2012 - 21:09)

Heterosexální tangáči to...Tanga mě pořidila manželka v létě pod rifle a nemůžu si stěžovat ,ale bohužel mezi nama jsou stále paka ,kteří vás hned nazvou buzrantem a úchylem.\\\\lbá doba

Igor Hnízdo (Út, 25. 9. 2012 - 21:09)

Bylo léto bylo hezky a v tangách se chodilo hezky,a však zima zimička už se blíží s celička, kam se ptáčku ted schováš ?,schovám já se do slipů a tam zimu překlepu.

Franta (Út, 25. 9. 2012 - 16:09)

Zdeno, malý dotaz. Jako ženská nosíš tanga?
Pokud ano, proč odepíráš tuto možnost mužům? Pro někoho holt není pohodlné celý den mít v riflích narvané trencle nebo upnuté boxerky na tělo s ohrnutýma nohavičkama. Tolerantní člověk tohle normálně pochopí. Netolerantní a konzervativní lidi ne, a neustále prosazují vizi- hlavně se neodlišovat od většiny, jinak je to úchylné, buzerantské a nevím co všechno ještě. Takže chlapi šup do trenek, obleků, kravat a kabátů. Přece tak to musí být! Jsou to muži, tak ať vypadají a oblíkají se všichni stejně nebo velmi podobně! Běda vybočit z "řady"! Hned seš homosexuál, deviant, buzerant a úchyl. A taky je nejlepší neříkat veřejně ani svůj názor, ať náhodou nejseš za černou ovci nepoplatnou aktuální době a momentální situaci, hodící se většině zrovna "do krámu".

Zdena (Út, 25. 9. 2012 - 06:09)

Heterosexuální tangáči...Heterosexální tangáči to nemají v hlavě v pořádku, protože se tyto kalhotky k mužům vůbec nehodí. Ke gayům ano, proč ne, chtějí se zkrátka něčím odlišit. Např. mého přítele by nikdy nenapadlo brát si kalhotky, které mohutně zavánějí gayema.

Luboš (Út, 25. 9. 2012 - 05:09)

ten debil se uklep, nic...Heterosexuální tangáči jsou úplně normální lidé jako každý jiný.Ale já mám pocit že Doc.Nunvář a ostatní kriplíci jeho typu řeší nějakou svoji hlubokou vnitřní krizi a pouze se ohraničují kritikou pánských tang protože už nevědí kudy kam.A že jsou tanga poznávacím znakem gayů?Nejdříve rozšiřte svoje obzory vzděláním a pak se teprve vyjadřujte.Víte co je poznávacím znakem zarytých dementů?No přece jejich ujeté příspěvky které tu prezentují.Velice jsme se poučili jejich "hodnotnými" antitangařskými názory.Divím se že Docent vůbec vyšel základní školu,takovému chudákovi bych nesvěřil ani kastraci býků.Je to zamindrákovaný člověk se spousty komplexů a narušenou sexualitou včetně pokřiveného vidění světa.Chci požádat také Proktologa toho vděčounského příprdka aby se přestal schovávat za masku lékaře a přestal psát stupidní příspěvky.

Mariánek (Út, 25. 9. 2012 - 00:09)

I když takové kalhotky z mikrovlákna taky nejsou špatný:P

Mariánek (Út, 25. 9. 2012 - 00:09)

Tangátka jsou nejlepšííííííííííí:P

Pánská tanga (Po, 24. 9. 2012 - 23:09)

jsou typickým poznávacím znakem přihřátých hošánků

Doc. Nunvář (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

ten debil se uklep, nic...Přemýšlím, jak se legálně dostat k IP-adresám těch tangatých zvrhlíků. Pravděpodobně to budu muset navlíknout na urážku osobnosti.
Já vám ukážu, že žádné penektomie se u nás nedělají! Uvidíte pořádné ústavy s dobře vybavenými sály!

50 (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

Koho mě ten docent připomíná

Borisku (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

Může mi některý ze...ten debil se uklep, nic jiného! Žádné slingy nejsou. Heterosexuální tangáči jsou největší debilové na světě. A ještě urážejí renomovaného pana docenta!

Borisek (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

Může mi některý ze zdejších tangařů vysvětlit, co to jsou slingy? Fakt neznám. A to si myslím, že v otázkách spodního prádla jsem dostatečně honěný. Doslova.

Penektomie (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

Žádnej sál jsi nikdy...je běžný lékařský zákrok, ničemu nerozumíš, a to bez ohledu na to, jestli Nunvář má nějaký sály nebo ne.
Když dostaneš rakovinu pyje, co myslíš, že ti udělají? Penektomii. Nebo chcípneš, tangáči! A pak se dělají ze sexuálních příčin. Relativně dobrovolně. Může to umožnit předčasné propuštění z výkonu trestu. Jako třeba v případě Straka.

T. (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

Lino, je naprosto zbytečné...Žádnej sál jsi nikdy neměl, nemáš, ani mít nebudeš, ubožáku se sadistickejma sklonama. Penektomii u nás žádný normální zdravotnický zařízení ani neprovádí, a když už, tak jedině ze závažných zdravotních důvodů. A ne kvůli nošení spodního prádla. Je mi tě upřímně líto. Asi seš sám vnitřně velmi nevyrovnaný, když takto reaguješ. Blbec holt blbcem vždy zůstane.

Ano (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

tady se jak vidim taky nic...Máš pravdu, nic se nezměnilo, teplouši zde stále propagují svou buzi-šňůrečku.

Viky (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

Ty musíš být tedy...Žádný "slingy" neexistují. To se akorát tomu teploušovi zařízla prdelní šňůrka do mozku.

50 (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

Lino, je naprosto zbytečné...tady se jak vidim taky nic nezměnilo ha!!!

doc. Nunvář (Po, 24. 9. 2012 - 22:09)

Lino, je naprosto zbytečné s těmito zdejšími tangatými teplouš hovořiti. Oni ještě nemají ani správný náhled na věc. Stále tvrdí, že nejsou teplouši, nejsou teplouš atd. Jen až mi přijdou na sál. Provedu jim penektomii a pak už je žádné buzerantské prádlo nebude zajímat.

Lina (Po, 24. 9. 2012 - 21:09)

Ty blboune, je vidět, že...Ty musíš být tedy kvalitní gay, když se tak vztekáš. Je mi líto, tanga jsou především o šňůrce v prdeli, to má pisatel pravdu. Joksy, to je ober-buzi prádélko se zcela obnaženou prdýlkou. A slingy? To fakt nevím, co to je za střih... asi něco po čem gay-hošíci slintají.

Reklama

Přidat komentář