Reklama

Pánská tanga

Majka (Út, 9. 10. 2012 - 21:10)

komu se to libi tak at si to...Ano, ať si to nosí a nebudí pohoršení psaním na veřejnou diskuzi. K sebekrásnější pánské prdelce se tanga prostě nehodí.

mrak (Út, 9. 10. 2012 - 20:10)

komu se to libi tak at si to nosi je demokracie

Nejlepší řešení (Po, 8. 10. 2012 - 09:10)

pánská tanga nejlepší...pro teplouše

Karel (Ne, 7. 10. 2012 - 22:10)

pánská tanga nejlepší řešení .

Pánská tanga a (So, 6. 10. 2012 - 04:10)

typických teploušů

Pro magora (Pá, 5. 10. 2012 - 21:10)

Mě tohle přijde že se...To je hezký a zajímavý, jak tady holka a žena v půl šestý ráno (asi nemůže dospat) věnuje čas této smysluplné diskuzi. Opravdu.
Pokud by to byla pravda, tak mě jí je upřímně líto. To, že se normální ženská může z pánských tang poblejt nebo pochcat smíchy a nebo jí je to vyjímečně šuma fuk, to jo, ale nepoleze sem takhle ráno.
Vždyť ty jsi magore zralej na lečení.

Luboš (Pá, 5. 10. 2012 - 07:10)

Bohužel se rozmáhají...Tak to mě těší,konečně nějaká holka které se to líbí.Je pravda že na bazénu to vypadá netradičně ale s tím si nebudeme lámat hlavu.Ale jinak musím dát Danovi za pravdu že ty koupací šortky jsou příšerné a sopalováním někde u přehrady to není nijak jednoduché protože společnost bývá často pokrytecká a předsudkům se nevyhneme.A co se týká mě tak se taky velice rád dívám na dívčí pozadí v tangách a myslím si že by holky u nás měly být trochu odvážnější ve střihu plavek.

Dan (Pá, 5. 10. 2012 - 06:10)

Bohužel se rozmáhají...Jo to je fakt hrůza, ten rozmach tzv. pánských koupacích šortek. A vypadá to, že čím delší-tím lepší. Kterej blboun tohleto vymyslel? Nejenže je to při plavání nepohodlný, když se to nacucá vodou, ale to si člověk nemůže vzít pak ani kraťasy nad kolena, aby s těma neopálenýma bílýma nohama nevypadal venku jak blbec. Takže si z toho vyvozuju úsudkem, že pokud chci být slunkem opálený celý, nezbývá v dnešní době , než se zavřít někde na zahradu a opalovat se pouze v soukromí. Do solárka jako chlap taky nepůjdu (jednak je to škodlivé a taky to vypadá divně, že?) Oh - jaká krásná a moudrá je lidská společnost.

Viky (Pá, 5. 10. 2012 - 05:10)

Jo a ještě bych chtěl...Bohužel se rozmáhají dneska i v bazénech pánské plavky, ve kterých chlap vynese půl bazénu. Jak když se vrací středověk. Ještě před 10 lety chlapi nosili slipové plavky a to i starší ročníky. Tanga jako plavky mi sice u muže přijdou divná, ale musím přiznat, že na holé pánské půlky se divám ráda, takže mne by to nijak nepohoršilo.

Luboš (Pá, 5. 10. 2012 - 03:10)

Jo a ještě bych chtěl dodat že na bazénu jsou všichni polonazí,jestli ti to nedošlo.V kožichu ani ve svetru jsem tam nikoho neviděl.Opravdu žádný takový zákaz nošení jakýchkoliv plavek neexistuje.Vyjímkou je samozřejmě úplná nahota.

Luboš (Pá, 5. 10. 2012 - 03:10)

V některých bazénech je...Nevím o žádných takových bazénech kde by toto prádlo bylo zapovězené.Pokud to tak chceš brát tak polonahý chlap je i ve slipových plavkách.Na druhé straně by ti zřejmě nevadilo pokud by tam tak byla žena v tangách,že?A že jich je takhle spousta oblečená si můžeš být fakt jistý anikomu to nevadí.Osobně jsem viděl na koupališti holky v tangách,nahoře bez a bylo tam samozřejmě dost dětí a nikdo to neřešil.Proč by to mělo vadit u chlapa?A pokud se to někomu nelíbí tak to není z žádných morálních důvodů,ale protože je dotyčný přesvědčený že musí mít vždy navrch.Takže nic není špatně,je to pouze o odvaze a úhlu pohledu na věc.

Zdejší teploušc (Pá, 5. 10. 2012 - 01:10)

V některých bazénech je...si pochvalují, že jim tanga hezky sluší na zadečkách! A oni to pořád někomu musí předvádět. Kdyby byli normální, tak o tom tady nebudou donekočna psát. Když už by si vzal heterák tanga pod kalhoty, tak by o tom nepsal do zblbnutí na veřejnou diskuzi.

Neletěl jako dr (Čt, 4. 10. 2012 - 12:10)

Nechápu jak může někdo...To se ti zdálo. Nikdo nikam neletěl. Taky jsem byl v akvaparku v tangách a nikam jsem neletěl. Jen se pár zvědavců podívalo- což je pochopitelné. Pokud mě obviníš z exhibicionismu, tak snad, ale z teploušství ne, to teda sorry.

Odpovídač (St, 3. 10. 2012 - 19:10)

Kolik procent mužů si...4%

marian (St, 3. 10. 2012 - 16:10)

to isté... o ničom !

tangař (Út, 2. 10. 2012 - 19:10)

pánská tanga jsou pohodlné prádlo a mnoho mužů si toto prádlo oblíbilo stejně jako ženy,samosebou se najdou i odpůrci kteří pak mlží a nadávají do teploušů nebo leseb .

50 (Po, 1. 10. 2012 - 18:10)

záleží hlavně na...papapa, Janinko, pa

jiternice (Po, 1. 10. 2012 - 18:10)

muj starej je pořadne vyžratej, více nežli sousedovíc svine a čakám, kdy ho konečne klepne pepka, muj milenec, to je krásnéj chlap, ma též na sobe tangá když chce na mne vylézt.

jana (Po, 1. 10. 2012 - 12:10)

záleží hlavně na tom,jakou má váš partner postavu.můj partner má postavu modela a jemu hrozně slušej.miluju jeho krásné tělo, ale někteří co to odsuzují mě vůbec nezajímají.je to jejich názor.ale jak jsem už říkala,hlavně záleží na postavě toho muže.pa Janinka

Jouda (Ne, 30. 9. 2012 - 22:09)

Zase sem se sem po delší době juknul, ale co dovedou splodit některá individua a kolik času tomu věnují, je naprosto nepochopitelné a neuvěřitelné. Tanga jo a jo a jo a tanga ne a ne a ne a pořád dokola. Asi by bylo nejrozumější tuhle rádoby diskuzi co nejdříve skoncovat (odstranit), nebo se nám z toho dotyční zblázní. I když podle jejich reakcí už se zbláznili.

Reklama

Přidat komentář