Reklama

Pánská tanga

anonymka (Pá, 2. 11. 2012 - 08:11)

asi to bude tím, že chytrý...Ten kdo druhému vyhrožuje je chytrý?,tak tomu já zase říkám,že je spíš ubohý.

anonymka (Čt, 1. 11. 2012 - 19:11)

Kde ten nick...Nikomu nepiš,že jsem cáklá,to jsi akorát ty sama.Laskavě se neplet do něčeho,o čem sama nic nevíš.On vyhrožoval mě,ale na jiné diskuzi a zkouší to a dělá chytráka i tady.To je všechno,ty se do toho neplet,to není tvoje věc.

Normální muž (Čt, 1. 11. 2012 - 07:11)

Posuzovat a odsuzovat někoho...nenosí tanga, je to úchylnost. Je pravda, že je nenosí ani většina teploušů. Ale z heteráků prakticky nikdo. Pokud se převléká někde na šatně při sportu, tak by byl pro smích. A dostal by cejch buzeranta. Jo, prosím, pokud se to líbí tvé partnerce, tak to beru, ale tak bych je nosil před ní doma a nelezl bych v tom ven.

anonymka (Čt, 1. 11. 2012 - 07:11)

Ty sem jen koukneš...,...A co že jsem všude?,ale nikomu nevyhrožuji,narozdíl od tebe.Evko,nelíbilo by se mi to,ale tady jsou lidé,co dělají daleko horší věci.Nestarám se o cizí lidi,jen napíšu,co si myslím.

Luboš (St, 31. 10. 2012 - 21:10)

Posuzovat a odsuzovat někoho na základě toho jaké spodní prádlo nosí je docela ubohost.Nejenže to o ničem nevypovídá,ani o charakteru nebo schopnostech,ale ani o sexuální orientaci.Někde se uvádělo a myslím že to bylo dokonce z více zdrojů,že tanga nosí jenom menšina gayů.Ti ostatní mají prý spíše klasické prádlo.Tuším reakci nějakého "odborníka"který by typoval heterosexuálního chlapa svlečeného do tang na gaye,zatímco skutečného homosexuála(nevěděl by to o něm)svlečeného někde v šatně do trenek nebo boxerek by jistě odhadnul na "správného heteráka".Někteří lidé strašně rádi soudí někoho předem,ačkoliv ho třeba vůbec neznají.A nebo v jedné minutě si vytvoří názor na věc která je složitější a komplexnější a okamžitě vědí co je černé a co bílé.Přitom nezváží různé okolnosti které můžou být dost odlišné v jednotlivých případech.Já jsem naprosto heterosexuální člověk(žádný bi jak mě někdo tady označil)a nosím tanga protože se to líbí mé přítelkyni.A se sexuální orientací to nemá společného vůbec nic.

Pánská tanga (St, 31. 10. 2012 - 17:10)

může nosit jedině silně retardovaný přiteplenec

anonymka (St, 31. 10. 2012 - 15:10)

Spíš reaguji na to, že...Tak vidíš to,jen se sem kouknu a už tu zase někomu vyhrožuješ.Co pořád máš za problém?,jo,kdyby to bylo naopak že jo?,že bys koukal ty na ženský,to už by se ti líbilo,ale že to udělá ženská,tak hned by si někoho udával.

bleeee (St, 31. 10. 2012 - 08:10)

Spíš reaguji na to, že...Tobě zas hrabe, co? Zalez s těma kecama, ty odkaze a malére, ˇseš směšnej

Tolik? (St, 31. 10. 2012 - 02:10)

Tady má koukam ňákej tangař v kalhotech, aby nebyl zas natočenej...
Jinak 2 ze 160 mi přijde až moc, podle mě šlo o nějakej teplejší vzorek populace.

Eva (Út, 30. 10. 2012 - 23:10)

Koukat na opačné pohlaví...Pochybná je celá tahle nekončící diskuze. Nemine den, aby sem někdo něco neplácal. Jsem zvědavá, jestli někdy skončí. Ale k tématu, mně se muži v tangách rovněž nelíbí.

Martina (Út, 30. 10. 2012 - 23:10)

Koho myslíš těmi...Koukat na opačné pohlaví je celkem běžná. Muži, nosící tanga jsou pravděpodobně jedinci s homosexuálními sklony.

Pozorovatel (Út, 30. 10. 2012 - 23:10)

Koho myslíš těmi...Podivná individua jsou muži, nosící tanga. Zajímavé je, že se jich tak vehementně zastáváš. Holky na to nemívají až tak vyhraněný názor.

Právník (Út, 30. 10. 2012 - 23:10)

Jako právník víš, že...To je jistě pravda, ale znovu opakuju, že za prvé by musela tyto záběry zveřejnit. A druhou otázkou je, jestli je to vůbec pravda a za další by se musel zmíněný soubor najít a prokázat, kdo ho pořídil. Věřím, že v USA by se tím někdo zabýval. Ale o žádném takovém případě z našeho právního systému nevím. Ani jinde v Evropě. Mohlo by mi to ujít, ale o takovém případě by se hovořilo. Záběry by se musely zveřejnit pro potřeby soudu a nedovedu si představit, že by do toho u nás někdo šel.

Martina (Út, 30. 10. 2012 - 23:10)

Trestně stíhané by mohly...To máš, právníku, pravdu, třeba na zmíněném eroprofilu je celá série mužů natočených na veřejném WC. Je to zveřejněné a pochybuji, že je za to někdo stíhaný. A pro Petru, která se až podezřele zastává podivných individuí v tangách, musím konstatovat, že z těch několika desítek mužů neměl tanga ani jeden. A na rozdíl od Veroničina souboru se toto dá exaktně ověřit. Pokud si tedy někdo udělá čas a bude sledovat muže při konání potřeby, což pro útlocitné povahy nebude nijak chutná záležitost. Potvrzuje to jen jedno. Pánská tanga jsou naprosto out.

Právník (Út, 30. 10. 2012 - 22:10)

Myslím, že je vše...Trestně stíhané by mohly být jedině tehdy, kdyby to zveřejnily. A i to jenom teoreticky. Na Eroprofile jsou podobných blbostí hromady. To by se napřed musel někdo poznat. A pokud si to natočily jen pro vlastní potřebu, tak je to prakticky nenapadnutelné. A že by to někdo zjistil? Taky málo pravděpodobné, kamery mají minimální rozměry a jako toaletní pracovnice jistě věděla, kam to umístit.

Dan (Út, 30. 10. 2012 - 22:10)

Stejně, myslete si kdo co chcete. Já je občas (v létě častěji než v zimě) taky pod džínama nosím ( a je to příjemnější než boxery s ohrnutýma nohavičkama), navíc ženě se to líbí, že střihy prádla střídám stejně jako ona. Takže si polemizujte jak kdo chcete, každej je jinej a jiná osobnost. Je to možná lepší, než kdyby byli všichni názorově a většinově stejní. Zdar.

p.jojo (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

Vždy se tady diskutuje o...Veroniko (no typl bych te na hosexuala chlapa) pokud te pritahuji "sraci" pak ver ze osud ti nejakeho prihraje.

Láďa (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

Vždy se tady diskutuje o...To snad není možný, vy jste ale čuňata:)

chacha, (Út, 30. 10. 2012 - 19:10)

Vždy se tady diskutuje o...dobrá statistika, jenomže tohle je bohužel trestné.
Jinak tanga jsou hnusná, ale ať si je klidně nosí kdo chce, jen hygiena jejich nositelům asi nic neříká.

Veronika (Út, 30. 10. 2012 - 19:10)

Vždy se tady diskutuje o tom, kolik kluků nosí tanga. Jejich příznivci tvrdí, že jich je hromada. Není tomu tak. My jsme s holkama umístili nedávno skrytou kameru na pánských WC u jedné čerpací stanice, kde dělá kámoška hajzlbábu. Tedy na 2 kabiny. Nechali jsme to tam 2 dny. To vám je sranda pozorovat kluky, jak kadí, když si myslí, že je nikdo nevidí. Ale to sem nepatří. Za ty 2 dny se tam vystřídalo 160 chlapů, většina z nich tak do 35. Je to zvláštní, staříci asi víc trpí zácpou. Ze 160 chlapů měli tanga jenom 2. Jeden černý a jeden bílý. Čili velmi vzácný. Zato se 11 kluků při té příležitosti vyhonilo. Fakt sranda, ale tangáči jsou druh ohrožený vyhubením.

Reklama

Přidat komentář