Reklama

Pánská tanga

Luboš (Ne, 30. 9. 2012 - 18:09)

Tak stydet se nemusite...Tak konečně názor holky která je přinejmenším tak toletantní,že řekne že je to naše věc.To že se vyjádřila že se ji to nelíbí je její názor který má právo vyjádřit.U holek je zajímavá ta věc,že maximálně řeknou že se jim to nelíbí,což dokážu pochopit.Avšak nenadávají,jako někteří magoři tady,druhým do teploušů.

... (So, 29. 9. 2012 - 10:09)

Holky a ženy co si myslíte...Tak stydet se nemusite urcite. je to vase vec. Mne osobne se tanga na chlapovi nelibi ani trosku. Hnusi se mi. Prijde mi jak prihratej...hlavne ver mi...ta latka zarizla vpulkach neni zrovna moc prijemna. :D

Na jiné diskusi (Pá, 28. 9. 2012 - 22:09)

Pánská tanga jsou již dnes velmi oblíbené spodní prádlo ,při hlasování na jiné diskusi jako je tato ,tak vedou právě pánská tanga a to o mnoho hlasů,o proti boxerkám nebo trenkám,takže to odpovídá samo za sebe.

Pánská tanga (Pá, 28. 9. 2012 - 16:09)

jsou buzerantské kalhotky. Normální muž to na sebe nevezme.

Dan (Čt, 27. 9. 2012 - 22:09)

Ano pod kalhoty a každému...Ano, jedině pod kalhoty a každému je po tom HOVNO, co mám zrovna ten den za prádlo.

Luboš (Čt, 27. 9. 2012 - 22:09)

Nevim proč určitá skupina...Jenže já do žádné takové skupiny nepatřím,tak je fakt nesmyslné tyhle dvě věci plést dohromady.

Luboš (Čt, 27. 9. 2012 - 21:09)

významně vypovídá o svém...Co prosím tě vypovídá o svém nositeli?Pokud je někdo teplý tak je jím i bez tang.Nevím proč bych měl chodit do marketu v tangách,to je naprosto irelevantní.Stejně jako ve slipech či trenkách,od toho je to taky spodní prádlo že není vidět na potkání.Na druhé straně to co nosí holka pod oblečením taky nic nevypovídá o její sexuální orientaci nebo o to jaká je.Může mít na sobě konzervativní kalhotky nebo string tanga a přitom ani jedno nevypovídá o žádných jejich vlastnostech ani kvalitách.Stejně je to u muže,jenom s tím malým rozdílem že z nějakého neznámého důvodu je některými lidmi odsuzován a označován za gaye.A myslím si že gayové existují odjakživa a byli u nás i tehdy kdy o nějakých tangách nebylo ani potuchy.A pokud to z nějaké příčiny část z nich nosí,tak to je věc kterou vůbec neovlivním a ani mě nezajímá.

50 (Čt, 27. 9. 2012 - 19:09)

tebe zajímá, jak má kdo chlupatou prdel?

Mně by zajímalo (Čt, 27. 9. 2012 - 18:09)

mne by moc zajímala tvá...chlupaté prdele. Asi mají a taková šňůrka v zadku mezi chlupatýma půlkama, to je skutečně velmi estetický zážitek. A pokud si řitě holí, tak jsou to echt buzeranti.

trencle (Čt, 27. 9. 2012 - 18:09)

já jen, že v obchoďáku těžko poznáš, co má kdo pod kalhotama

Spodní prádlo (Čt, 27. 9. 2012 - 18:09)

významně vypovídá o svém nositeli. Například nosiči pánských tang jsou z valné většiny přiteplení.

trencle (Čt, 27. 9. 2012 - 18:09)

ty chodíš v trenclích do obchoďáku, že to tak srovnáváš?

Danoušku (Čt, 27. 9. 2012 - 17:09)

Co tím chceš říct, že...mne by moc zajímala tvá prdelka!

Dan (Čt, 27. 9. 2012 - 16:09)

Vem je na sebe a vyraž...Co tím chceš říct, že uvidí?
Bude je mít jako prádlo pod riflema a kromě svého vlastního dobrého pocitu to nikdo jiný nebude vidět ani vědět. (snad krom úchýlných šmíráků, koukajících po prdelích ostatních).

Láďa (Čt, 27. 9. 2012 - 13:09)

Ano to máš pravdu,že k...Luboši, asi se s tím těžkou smiřuješ - proto tak obsáhlé obhajoby, ale velmi pravděpodobně jsi přihřátý.

Luboš (Čt, 27. 9. 2012 - 04:09)

K ženě tanga patří jako...Ano to máš pravdu,že k ženě patří tanga jako erotické prádlo.Kdo však řekl nebo určil že by to měla být pouze doména žen?Na vině je jednostranný pohled který toleruje nošení tang ženami,nikoliv ale muži.Je to podle mého názoru nesmysl protože je to jenom předpoklad a něco co tvrdí z mě neznámého důvodu spoustu lidí.Nemám na mysli pochody gayů a podobné ptákoviny ale nošení tohoto prádla heterosexuálními muži.Proč by tedy takový muž měl být teplý?Jenom snad proto že to někdo tvrdí?To by Bylo ještě chabé.Například já mám věčně ostříhané vlasy na hodně krátko a nikdo mě neoznačuje za skinheada nebo člena nějaké pravicové skupiny,to by musel být totální idiot.Stejné je to s tangama,ten chlap co je nosí musí být gay?To ani náhodou takže nevím proč si to někteří lidé pořád pletou a dokolečka to vykládají.Určitě některé lesby nosí tanga,to ale ještě neznamená že každá co je nosí je lesba,to by bylo úplně směšné.A poměrně dost holek to nosí.Vidím že zdejší přispěvatelé sem vkládají názory silně ovlivněné mýty a zkresleným viděním věcí.Jinak to nazvat nejde,ovšem mýtus a pravda jsou dvě rozdílné věci ale někteří mají problém z rozlišováním nebo se schválně přidružují k názoru zdejších "odborníků"v obavě aby snad sami nebyli označeni za gaye.

Franta (St, 26. 9. 2012 - 17:09)

Heterosexální tangáči to...Zdeno, malý dotaz. Jako ženská nosíš
tanga?
Pokud ano, proč odepíráš tuto možnost
mužům? Pro někoho holt není pohodlné
celý den mít v riflích narvané trencle nebo
upnuté boxerky na tělo s ohrnutýma
nohavičkama. Tolerantní člověk tohle
normálně pochopí. Netolerantní a
konzervativní lidi ne, a neustále prosazují
vizi- hlavně se neodlišovat od většiny,
jinak je to úchylné, buzerantské a nevím
co všechno ještě. Takže chlapi šup do
trenek, obleků, kravat a kabátů. Přece tak
to musí být! Jsou to muži, tak ať vypadají
a oblíkají se všichni stejně nebo velmi
podobně! Běda vybočit z "řady"! Hned seš
homosexuál, deviant, buzerant a úchyl. A
taky je nejlepší neříkat veřejně ani svůj
názor, ať náhodou nejseš za černou ovci
nepoplatnou aktuální době a momentální
situaci, hodící se většině zrovna "do
krámu".

Vzhledem (St, 26. 9. 2012 - 17:09)

No jistě. Když si muž...k připosranosti tohoto národa je to celkem jedno, jestli do tang nebo do boxerek. Hovno smrdí furt stejně

Normální muž (St, 26. 9. 2012 - 17:09)

Bude v nich nejšpíš zima a...No jistě. Když si muž pořádně prdne, může jít o vlhký prd. Řádné boxerky tuto malou nehodu perfektně zadrží, ale chtěl bych vidět ty tangáče typu Danečka a Luboška. Co pak dělají se zařízlou připosranou šňůrečkou?

Zdena (St, 26. 9. 2012 - 09:09)

Zdeno, malý dotaz. Jako...Heterosexální tangáči to nemají v hlavě v pořádku, protože se tyto kalhotky k mužům vůbec nehodí. Ke gayům ano, proč ne, chtějí se zkrátka něčím odlišit. Např. mého přítele by nikdy nenapadlo brát si kalhotky, které mohutně zavánějí gayema.

Reklama

Přidat komentář