Reklama

Pánská tanga

Klára (Pá, 24. 8. 2012 - 17:08)

Chlap v tangách vypadá...Nebudu tanga šmahem odsuzovat. Přítel má latexová tanga se zipem na přirození, ale používá to jen k našim sexuálním hrátkám. Prdelku má exkluzívní a ráda se mu na půlky v tangách koukám a vzrušuje mne to.
Ale na běžné nošení, to tedy nevím, nevím... přítel sám říká, že to je buzerantské. Ven je nikdy nenosí.

tangař (Pá, 24. 8. 2012 - 17:08)

ale většinou se předpokládá, že k mokrému prdu nedojde, a tak jejich nositeli hezky luftuje zadek, nemá upocenou prdel a ve vedru se určo cítí líp než nositel upnutých boxerek či zmachtlaných trenek. A ani nemá přitom šulina hozenýho prasácky naostro v kalhotech. Mimochodem, ty taky chodíš přes den jen tak bez spodního prádla??

Lidka (Pá, 24. 8. 2012 - 16:08)

Pokud ale dojde v josksech k...Ty se s tím nesereš:DDDDDDDDDDD

Denisa (Pá, 24. 8. 2012 - 15:08)

a co takhle jocksy?
Tam...Pokud ale dojde v josksech k vlhkému prdu, tak to má nositel rovnou v kalhtech!

Denisa (Pá, 24. 8. 2012 - 10:08)

je každopádně...Chlap v tangách vypadá teploušsky, na ostro je rozhodně přijatelnější. Připosraná tangatá šňůrka rovněž není nic hygienického!

Zdenka (Pá, 24. 8. 2012 - 02:08)

je každopádně...Tak pokud jde o tanga - dokud je nebude někdo vnucovat mě, je mi úplně jedno kdo a proč je nosí. Proč to odsuzovat? Ale také nechápu proč se to tak diskutuje...

a chodit naostr (Čt, 23. 8. 2012 - 22:08)

je každopádně nehygienické, to je jistý.
Pochybuji, že si někdo z vás propagátorů tohoto "nového trendu" pere denně nebo nejvýše obden kraťasy nebo kalhoty, PRASATA. A ty tangatý kundy vám to ještě žerou! No hrůza, kam to dnes už dospělo.

a chodit naostr (Čt, 23. 8. 2012 - 22:08)

je každopádně nehygienické, to je jistý.
Pochybuji, že si někdo z vás propagátorů tohoto "nového trendu" pere denně nebo nejvýše obden kraťasy nebo kalhoty, PRASATA. A ty tangatý kundy vám to ještě žerou! No hrůza, kam to dnes už dospělo.

Hynek (Čt, 23. 8. 2012 - 22:08)

Pokud to vezmu od základu,je...Je to tak, tangatci musí být zákonitě přiteplení.

M. (Čt, 23. 8. 2012 - 22:08)

To už je 100x omleté. Nikdo...Pokud to vezmu od základu,je mi nepochopitelné,jak se v tom chlap může cítit skvěle,pohodlně a nepřipitoměle.A neteple,vždyť to není možné,koukat se na mužskou prdel proťatou šňůrkou,fakt,musí to být buzouši,ti holt vidí očima jiného,než mužného,vzhledu.

Luboš (Čt, 23. 8. 2012 - 22:08)

To zdejší milovníci tang...Milá Báro!Než se k něčemu vyjádříš tak uvažuj nad tím jestli ta věc je či není opodstatněná.Dokazovat ti že nejsem nějaký přiteplenec je naprosto pod mou důstojnost.Pokud se ovšem něco nelíbí tak to dávej najevo jinak než nadávkami a nauč se rozlišovat.Díky za pochopení.

Daniela (Čt, 23. 8. 2012 - 19:08)

ale my to chápeme velice...To už je 100x omleté. Nikdo se o tvé prádlo nestará, ale pořád tu nesděluj, že ho nosíš. Nos si je, nech se plácat od přítelkyně po zadečku, ale nepropaguj je. To je všechno. Podle většiny lidí stejně budeš buzík. Ale pokud je budeš jen nosit a bude to vědět jen tvá partnerka, tak je do toho každému prd. Když to budeš strkat na veřejnou diskuzi, tak musíš počítat s nějakou reakcí.

Bára (Čt, 23. 8. 2012 - 14:08)

Muj pritel ma krasny zadek ,...To zdejší milovníci tang prostě nechápou, že to je nemužné. Sláveček, kel, Daneček, Luboš, všechno jedna banda přiteplenců.

dita (Čt, 23. 8. 2012 - 14:08)

Muj pritel ma krasny zadek , ale kdyby si oblekl tanga , tak se smichy pos...
Tanga proste nejsou muzne , na muzich jsou smesne .

Luboš (Čt, 23. 8. 2012 - 07:08)

Ale bisexuál asi budeš, co?Musím tě vyvést z omylu,ženatý člověk nemůže být bisexuál.Nehledě na to že údajná bisexuální orientace je naprostý výmysl.Nikdo z přirozenosti nemá potřebu se tak chovat.

tangař (St, 22. 8. 2012 - 23:08)

Ale bisexuál asi budeš, co?budeš se možná divit, ale nebudu.

tangař (St, 22. 8. 2012 - 23:08)

Jak víš že máš hezký...encyklopedie se píše s tvrdým "y"

Hynek (St, 22. 8. 2012 - 21:08)

jestli jste si nevšimli, tak...Ale bisexuál asi budeš, co?

tangař (St, 22. 8. 2012 - 21:08)

jestli jste si nevšimli, tak jsem sám svůj zadek nechválil, ale psal jsem o tom, že mě po něm manželka poplácá! Takže to prosím anonyme nepřekrucuj a čti příspěvky pořádně a zamysli se nad tím, co čteš! Diky.

tangař (St, 22. 8. 2012 - 20:08)

no je možný, že Danů tady už přispívalo za tu dobu několik, ale já sám jsem tady určitě 100 příspěvků nedal. Tak možná za tu dobu tak kolem 20-ti, ale je to šuma fuk. Já jsem rád, že mám tolerantní ženu, tanga jako prádlo si občas a střídavě oblíkám , a to hlavně v horku a jindy hlavně pod rifle, kde jsou ideální a vynikne v nich hezky zadek, nesvázaný další textilní vrstvou pod kalhotama či jeansema. A má drahá polovička to vidí a líbí se jí to, když mě poplácá po zadku, na kterým pod riflema už nic jiného není. No nic, pokud to někdo není stavu pochopit a mele si neustále pořád svou, tak mu to neberu, a hlavně je mi to celkem u prdele. Ahoj a hezký večer všem bez rozdílu.

Reklama

Přidat komentář