Reklama

Pánská tanga

Audi (St, 15. 8. 2012 - 20:08)

My totiž máme na tanga...Co to je za blbost? Jakou postavu na nošení tang? Myslíš jako prdel, ne? To je ale divný, když se muž zabývá svou vlastní prdelí!

Dan (St, 15. 8. 2012 - 20:08)

A pane doktora, co vede...My totiž máme na tanga postavu, což většina mužů nemá.

Audi (St, 15. 8. 2012 - 20:08)

A jak jinak by to asi laická...A pane doktora, co vede heteráky jako je Luboš nebo Dan k tomu, že nosí tanga a ještě je tady propagují? Nechápu, co heterosexuálního muže přitahuje na prdelním provázku!

Audi (St, 15. 8. 2012 - 19:08)

A co tak udělat modní...Kluci a pak, že teplouši nenosí tanga. Na tom gay-festivalu v Praze jsem viděl plno buzíků v tangách. Nosí to ve velkém!

Dan (Út, 14. 8. 2012 - 22:08)

Tak nevím co máš na mysli...to je tak, když už neví, jak by zaprudil,a těžko se mu hledá na tvůj věcný příspěvek do fóra jeho adekvátně stupidní reakce, tak musí zareagovat aspoň takto.

Luboš (Út, 14. 8. 2012 - 21:08)

Proč se nepodepíšeš pod...Tak nevím co máš na mysli tím podepsat se pod pravým nickem,"Pozorovateli".Schválně mi řekni co se ti na tom nezdá?

???? (Út, 14. 8. 2012 - 05:08)

Doc. Nunvář a ostatní...Proč se nepodepíšeš pod pravým nickem? Pozorovatel!

Luboš (Út, 14. 8. 2012 - 05:08)

Doc. Nunvář a ostatní "odborníci"by se asi měli zdržet stupidních komentářů.Tahle diskuze je o pánských tangách a ne o tom jestli je někdo gay či ne.Zřejmě by jsme se divili co mají tihle "normální přispěvatelé"ve svém soukromí.Tohle mi zrovna nepřijde jako názory lidí kteří mají zdravé uvažování,ale spíše jako vyšinutých labilních karikatur.A pokud někdo schválně napíše že ho vzrušuje nošení pánských tang,tak toho se ptám jak to může vědět když údajně tanga nenosí?Píše to schválně proto aby udělal gaye z jejich nositelů.Kromě toho nevím kde k tomu dotyčný přišel,asi je sám gay když mu to dělá dobře a nechce se přiznat.A co se týká tancování u tyče tak tam si můžu vzít třeba bomby po kolena a bude to vypadat stějně divně.Takže necpěte pořád všude ty tanga když vaše argumenty postrádají smysl.

Pokud někdo nos (Po, 13. 8. 2012 - 18:08)

Nás poctili vykastrovaný s...jako spodní prádlo, nic do toho samozřejmě nikomu není. Ale jako to tu někdo pořád propaguje, to mi přijde úchylný. NOSTE SI CO CHCETE, ALE NECPĚTE TO NIKOMU POD NOS. Zakladatel této diskuze nebyl žádný tangomil, jen zauvažoval zdali je to vhodné spodní prádlo pro muže. A ptal se holek, nikoliv tangatých přiteplenců!

a znovu (Ne, 12. 8. 2012 - 22:08)

Nás poctili vykastrovaný s hrabačem řití. Co máte ještě chytrého ve svých dutých hlavách?

Urolog (Ne, 12. 8. 2012 - 03:08)

Ano, názor, že tanga nosí přiteplenci, chcete-li buzničky, je pravdivý.

doc. Nunvář (Ne, 12. 8. 2012 - 00:08)

A hlavně pane kolego též...Pravdu díte, pane kolego! Osoby nosící pánská tanga často trpí hepatitidou všech typů, přenášejí kapavku, lues i HIV a spoustu dalších chorob. Při provádění kastrace je třeba zachovávat nejpřísnější hygienická opatření.

Pavla (So, 11. 8. 2012 - 17:08)

Tanga asi nééé:)

nn (So, 11. 8. 2012 - 15:08)

muš nosý tremlý precy

nn (So, 11. 8. 2012 - 15:08)

Uš 9 let wám tady porat wisvetluju že tanga nosí jen bukwice, bukuhád, šukuhád a bukewki

doc. Nunvář (So, 11. 8. 2012 - 15:08)

Pokud o nějakém "muži" víte, že nosí tanga, nikdy s ním nenechávejte samotné dítě, ani se k něku neobracejte zády. Takový buzík dítě oprcá jedna dvě. Proto je kastrace spojená s penektomií nejlepším řešením.

Borisek (Pá, 10. 8. 2012 - 20:08)

To máš, Luboši, pravdu, tanga nosí tak čtvrtina našinců. Ale z normálních hteráků asi tak jeden ze 100. Takže u homosexuální komunity jsou mnohem častější.
Nošení tang není až tak příjemné, já je nosím proto, že hezky dráždí prdelku. Že by byly pohodlné, tak to ani náhodou.
Proč je nosí heteráci, to je mi záhadou. Asi mají někteří také citlivé řiti a líbí se jim to. Četl jsem taky, že si nechávají od holek šťourat prstem v zadnici. Zřejmě i hterák může mít citlivou řiť a vyžadovat řitní aktivity.
Dráždí tě, Luboši, partnerka v zadku? Prstem nebo robertkem?

Lubošku (Pá, 10. 8. 2012 - 18:08)

No,záleží co si pod tím...můžeš mi dát nějakej odkaz na ten tvůj průzkum?

Luboš (Pá, 10. 8. 2012 - 17:08)

Musíš brát v úvahu, že...No,záleží co si pod tím představuješ.Myslím že to není tím jestli má někdo otce nebo ne.Jisté je že otec může dávat pozitivní příklad a předávat zkušenosti,jako třeba u mě.Ale jinak jestli nosit tanga nebo ne je názor vždy každého člověka.Vůbec to nemá nic společného s tím jestli někdo vyrůstal s otcem nebo bez něj.Zřejmě by jsi asi neschválila pokud by něčí rodič byl alkoholik,což evidentně není dobrý vzor pro děti.A takových případů je celkem dost.Jinak ohledně nošení tang lze samozřejmě připustit že některý gay je určitě nosí.Podle průzkumu ovšem valná většina s nich nosí klasické prádlo.Kdyby si to o něm nevěděla a vysvlékl se někde takový gay třeba v boxerkách určitě by jsi typovala na "normálního člověka "že?Jestliže například já nosím takové prádlo znamená to že se to líbí mé přítelkyni,nic víc a nic méně.Jsem heterák a nemám potřebu žádného homosexuálního chování.Pokud dokolečka někdo tvrdí že je to známka nějakého gay chování,tak by měl začít doopravdy přemýšlet a ne jen tupě papouškovat příspěvky lidí kteří se sami nevyrovnali se svou sexualitou.

Muži v tangách (Pá, 10. 8. 2012 - 13:08)

Většina mužů, kteří...jsou buď paka nebo teplouši. Neznám chlapa, který by takový nesmysl, zalézající do řiti, nosil.

Reklama

Přidat komentář