Reklama

Pánská tanga

Normální muži t (Pá, 10. 8. 2012 - 09:08)

Jenomže tady nikdo nepíše...Většina mužů, kteří nosí tanga to vysvětluje tak, že muž na to musí mít postavu, musí mít pěknou prdel, měl by mít vyholené půlky. Otřes. Už to samotné, kdy posuzují, zda jim tanga sluší, představuje to, že na sebe vysktrkují řitní šňůrku do zrcadla. A pak spokojeně konstatují, jak jim to sluší. A to je buzerantské chování.

No, (Čt, 9. 8. 2012 - 18:08)

copak se Vám ještě nelíbí, vy kokoti. /plé kalhoty, růžové košile, rifle, velké sluneční brýle? Co se Vám nelíbí? Vy to musíte mít v životě složité, když Vás pořád něco sere. Dejte si rivotril!!!

Luboš (Čt, 9. 8. 2012 - 17:08)

KAŽDÝ muž,který...Jenomže tady nikdo nepíše že se nakrucuje.Myslíš si že ten kdo je skutečný gay se nikdy neprojeví?Ještě jsem neslyšel o sexuálně abstinujícím gayovi,který za normálních okolností nevyhledává partnery.Nikdo z nich nezůstává jenom u pocitů a nošení tang s tím absolutně nesouvisí.

Borisek (Čt, 9. 8. 2012 - 15:08)

jsou velmi vhodně prádlo...Já tangáčky nosím, protože příjemně lechtají v zadečku.

Pánská tanga (Čt, 9. 8. 2012 - 15:08)

jsou velmi vhodně prádlo pro přihřáté bukvičky.

tzv. psycholog (Čt, 9. 8. 2012 - 09:08)

doc. Nunvář ví o čem mluví. Nejspíš taky nosil tanga, možná máminy kalhotky. Pak ho vykleštili a teď to chce konat i ostatním. Určitě té vykleštěné svini(doc. Nunvář) zůstali násladky.

Sakra (Čt, 9. 8. 2012 - 02:08)

kdo je ten Luděk??Ať si tu diskuzi trochu hlídá.To je hrozný co se tu vyskytuje sprosťáren a urážlivých vyjádření,názor snad můžete vyjádřit i na úrovni,né snad????!!!!!

g. (Čt, 9. 8. 2012 - 02:08)

Chtěl bych podotknout že je...KAŽDÝ muž,který vychvaluje tanga,nebo toleruje jejich nošení na tvorem s gulama,je ,byť možná skrytý,idiot,každý muž,který je obleče a nakrucuje se se šňůrkou v řiti,je buzouš,který se možná nikdy ve svém životě takto neprojeví,ale skrytě nabízí svůj otvor a příjemně ho z toho mrazí.Tato diskuze je nemilosrdná.

Luboš (St, 8. 8. 2012 - 20:08)

Tebe by bylo také vhodné...Myslím že máš někde uvnitř sebe nějaký problém.Tahle narážka je naprosto irelevantní.Jsem člověk heterosexuální orientace s naprosto normálním viděním světa,proto zde vyjadřuji svůj názor.Každý přispěvatel může říct samozřejmě co myslí,avšak pouze v té rovině jestli s tím souhlasí nebo ne a proč.Pravděpodobně jsi se nevyrovnal se svou sexualitou,jinak by jsi nemohl psát takové bláboly hodné zaostalého člověka,"docente".

doc. Nunvář (St, 8. 8. 2012 - 19:08)

Chtěl bych podotknout že je...Tebe by bylo také vhodné vykleštit, jsi jistě skrytý teplouš s pedofilními sklony.

Luboš (St, 8. 8. 2012 - 16:08)

to není jedno. Pokud...Chtěl bych podotknout že je to zcela věc názoru a nijak to nesouvisí s tím zda je dotyčný idiot nebo gay.Proto spodní prádlo není měřítkem normálnosti a ani sexuální orientace.Kdo tohleto tvrdí tak ten podlehl velice pochybným názorům ostatních přispěvatelů v obavě,aby snad sám nebyl označen za gaye.Nikdy nikde totiž nebylo vědecky a ani jinde potvrzeno že muži co nosí tanga jsou jiné orientace.To je totiž názor těch kteří se chcou za každou cenu pořád vůči něčemu vymezovat a kritizovat

Rozhodně (St, 8. 8. 2012 - 14:08)

Nemá to cenu když se sejdou...to není jedno. Pokud nějaký muž obléká tanga a k tomu napíše, jak to je super prádlo, tak to je buď idiot nebo teplouš. Tomu každý člověk, muž nebo žena musí rozumět. Pokud nerozumí, je to právě onen tangatý teploušek.

pati (St, 8. 8. 2012 - 09:08)

ale zase těch docentů a doktorů, co tady je

pro blbce (St, 8. 8. 2012 - 09:08)

Nemá to cenu když se sejdou někdě idioti s blbci je jedno co si obékají.

Potom i kdysi dobrá diskuse je na nic.

A největčí (St, 8. 8. 2012 - 08:08)

Vždycky ti největčí...je největší... napsal to nějaký tangatý filozofický dement. Každý příspěvek od tangáčů je plný pravopisných i stylistických chyb. Buď jsou úchylní nebo mají sníženou inteligenci.

Doc. Jelínek (St, 8. 8. 2012 - 01:08)

Vždycky ti největčí...Ty filozofe, historie je s měkkým. Ty jsi ale máslo.

. (St, 8. 8. 2012 - 01:08)

Vždycky ti největčí...Nafackuj si a běž spát

Filozofiská úva (St, 8. 8. 2012 - 01:08)

Vždycky ti největčí moralisti praktikují to ptoti čemu káží, aby zakryli svoje strašné činy tím, že metají špínu na druhé.

Tak tomu v hystorii bylo je a bohužel asi bude!

Pro natvrdlé: to znamená, že když tu např. pan doc. Nunvář káže něco o zneůžívání vůbec bych se nedivil, kdyby to sám prováděl.

doc. Nunvář (Út, 7. 8. 2012 - 23:08)

Tanga jsem zkoušel a...Když se Ti tanga nelíbily, to Tě nikdo kastrovat nebude. Nechat vykleštit by se měli jenom buzíci, který nosí tanga a vzrušuje je to. Ti by totiž klidně mohli i zneužít dítě...

karel (Út, 7. 8. 2012 - 22:08)

Nějakej zmrd se tu za mě...Tanga jsem zkoušel a strašně mě škrtily koule a penis a opravdu se kastrovat nenechám, mám rád sex a bez koulí nevim nevim co by mi řekla moje holka.

Reklama

Přidat komentář