Reklama

Pás cudnosti

XT (Čt, 6. 5. 2010 - 18:05)

Vážení, takže jsem se opět posunul dále a potvrzuji že CB 6000 se lze dostat. Záleží na velikosti kroužku od největšího až po střední se lze dostat pouze penisem, ze dvou nejmenších je vyproštění nemožné a nošení bolestivé. Zde je návod:je potřeba použít lubrikantu a nebo dětského olejíčku aby to tolik nebolelo. Kroužek stáhnout až na doraz k varlatům a poté penis za kůži pozvolna vytáhnout - opravdu to LZE :o)) zpět penis lze vrátit obyčejnou krátkou silonkou. vše chce um a cit - bohužel ti co mají verze s ozubenou kombinací budou mít nejspíše problém - s tím zkušenosti nemám. Takže hodně zdaru a vyplývá z toho pouze jedno - nechat si vyrobit verzi z oceli...

tom (Čt, 6. 5. 2010 - 17:05)

http://www.stream.cz/video//464176-plastika-prsou

petr (Čt, 6. 5. 2010 - 17:05)

Dobrý den, má tu někdo...pardon, zpřesňuji: v mé případě to bylo přímo přes zastoupení Neosteel v ČR...

petr (Čt, 6. 5. 2010 - 17:05)

Dobrý den, má tu někdo...ano, zkušenost mám. můžeš se mi ozvat na [email protected], abychom tady neobtěžovali technickými detaily, které moc vzrušující či zajímavé nejsou... ale trvá to dost dlouho, než přijde zásilka.

straightjacket (Čt, 6. 5. 2010 - 14:05)

I pro mne je možnost dostat se z CB nemožná. Brzy opět nastoupím k nošení (bez klíčů :-), ale to nebude ve dnech, ale v týdnech bez sundání. To jsou teprve zážitky.

michelleh (Čt, 6. 5. 2010 - 14:05)

pro XT: ó díky ti za kompliment :D :D

XT (Čt, 6. 5. 2010 - 13:05)

Dostat se s CB je tedy mém případě zcela nemožné, nechápu jak se Vám to může alespoň zdát jako reálné – jestliže se to někomu z Vás povede, tak prosím o komentář.

XT (Čt, 6. 5. 2010 - 13:05)

Pro Ray: Tak to gratuluji :o)) nejspíše překonáš můj dosavadní rekord :o)) Osobně co se týká nastavení tak také používám předposlední velikost kroužku a střední velikost závlačky – menší se dali vydržet, ale bylo to hodně nepříjemné na Varlata. Komplikace jsou především pokud máš rifle a nesedneš dobře, pak je to hodně nepříjemné. Určitě se poděl o své prožitky a případně až tě to opravdu pořádně přepadne, tak se snad pustíš do experimentování a dopřeješ si orgasmu :o)) Tvoje přítelkyně je ale číslo – pochopila podstatu hry :o)) ta moje se k tomu nemá protože v tom nic nevidí… Již jsem s ní na toto téma diskutoval a v podstatě řekla že ji je jedno jestli se uspokojuji sám a nebo chodím jinam :o)) i to má své výhody – ponouká to pohnutku k zamyšlení… :o))

michelleh (Čt, 6. 5. 2010 - 13:05)

Tak jsem zkousel a testoval a...V tom případě je to v pořádku ;) A dneska nakulíš zpátky klíček....

Ray (Čt, 6. 5. 2010 - 12:05)

Tak jsem zkousel a testoval a zkousel a konecne jsem nasel kombinaci komponentu a muzu rict ze se ted z CB prakticky nedostanu. Zkousel jsem to a slo to velice obtizne a tak bolestive, ze jsem to vzdal. V klidovém stavu je to v pohode. Pri stoporeni je to neprijemne, ale nedostanu se ven bez toho, aby ma klicnice chtela:-)

crash (Čt, 6. 5. 2010 - 10:05)

Možná by byl. Zakolik ho...prodám ho za 1000kč pořídili jsme cb6000 ten nýtek mi nedelal dobře ale na zkoušku dobrý

michelleh (St, 5. 5. 2010 - 19:05)

njn potvůrka i tady:-)a do budoucna snad i dobrá klíčnice :D

P. (St, 5. 5. 2010 - 15:05)

Dobrý den, má tu někdo zkušenosti s objednávkou Neosteelu přes cudnost.webpark.cz? Děkuji za odpovědi a přeji krásný den.

Ray (St, 5. 5. 2010 - 13:05)

njn potvůrka i tady:-)

michelleh (St, 5. 5. 2010 - 13:05)

No hele nebylo to tak zlý....To víš, jsem holt holka zvědavá, kor když tu zničehonic natrefím na diskuze týkající se mě :)

michelleh (St, 5. 5. 2010 - 13:05)

No hele nebylo to tak zlý....Takže plus minus dva týdny celibátu. Pěkný :) Ale že to byl tvůj nápad, tak se pak nediv, že jsem ti ty klíčky sebrala:) (lásko promiň)

Ray (St, 5. 5. 2010 - 12:05)

No hele nebylo to tak zlý. Parkrát za noc jsem se vzbudil bolestí, když si ten nezbeda usmyslel, že nebude jen tak v klidu ležet. Koupili jsme CB 3000, takže i zoubky udělaly své. Nic méně jsem čekal, že to bude horší. Horší je to že mi přítelkyně ráno sebrala všechny klíče a se slovy vidím, že je to v pohodě a navíc si s tim přišel sám odkráčela do práce. A to mě ještě večer potvůrka dráždila... Vzrušující pocit... Akorát ještě budem muset trochu zaexperimentovat s kroužky. Mám druhej největší. Ze začátku trochu škrtil. Teď už ne, ale mám pocit, že se z CB bez větších potíží dostanu. No pomalu si zvykám... Hlavně Přítelkyně dostala měsíčky a příští týden má odpolední, což znamená že se neuvidíme vubec... No mám pěkné vyhlídky...

michelleh (St, 5. 5. 2010 - 12:05)

Tak už je to tady, jsem...Další odvážný:) Mimochodem - jaká byla tvoje první noc ve společnosti CB??

petr (St, 5. 5. 2010 - 10:05)

Tak už je to tady, jsem...tak drzim palce a doufam,ze nam napises sve pocity..ja uzamceny od stredy...minule...

Ray (Út, 4. 5. 2010 - 12:05)

Tak už je to tady, jsem zamčený v CB, tak uvidim co to udělá...

Reklama

Přidat komentář