Reklama

Pás cudnosti

straightjacket (Čt, 29. 4. 2010 - 06:04)

Pro XT: S tou vakuovkou je to celkem asi jedno od koho ji máš. Já ji mám od WOW fetish fashion. Je důležité, aby měla vzduchotěsný zip, s normálním je to o ničem. Nebo Eurocatsuit dělá jiný způsob, kdy se "vlez" dělá namotávací na trubku a těsní podtlakem. Když budeš mít hlavu uvnitř, tak může být problém s poškozením bubínku. Mně se nic takového nestalo, měl jsem dřív dýchání vyřešeno nafukovacím-dýchacím roubíkem. Pak jsem to zrušil a používám "těsnění" kolem krku (jako tričko). Je to větší sranda (dá se "hrát" s hlavou) a líp to těsní (nelze "připouštět" vzduch nosem). Jinak dík za vzkaz na stránkách, každý se jen dívá a nic nenapíše.

Ray (St, 28. 4. 2010 - 15:04)

ono není moc co. je toho tolik moc, že by se to sem nevešlo... jen kolik věcí je v bdsm...

XT (St, 28. 4. 2010 - 14:04)

pro Ray: to jsi toho moc nenapsal :o))

Ray (St, 28. 4. 2010 - 09:04)

Těžko psát. Jak jsem již napsal, moc toho za sebou nemám. Chci vyzkoušet všechno (skoro...) je toho moc:-D

XT (St, 28. 4. 2010 - 09:04)

pro Pavla: Pájo, ale o tom to přece je, vše se vším souvisí. jedno není bez druhého, ale hlavní předností této diskuze je především anonymita a možnost otevřeně si popovídat o možnostech jež asi těžko můžeš prodiskutovávat u piva. Opatrně člověk zjišťuje že je jiný a že okolí mu v jistých věcech nerozumí. Zde u této diskuze se prostě nasbírali lidé kteří jsou možná z celé ČR a máme společné jedno odlišně bohatší a otevřenější pohled na naší sexualitu. osobně sexualitu chápu asi jako snad poslední necenzurovanou svobodu v našem krásném státě. Nemyslím si že jsme nějací průkopnici, jak známo historie se opakuje, jen možnosti jsou větší, ale jak jsem se již nechal slyšet – vše souvisí se vším. A dokud jsme mladí a zdraví..tak vo co go??

XT (St, 28. 4. 2010 - 09:04)

pro Ray: Chápu, také nevydělávám pouze na pomůcky :o)) i když takové studio :o)... pokud máš rád všechno ujeté, tak se pochlap co všechno

Pavel (St, 28. 4. 2010 - 02:04)

Děkuji panu XT za zhodnocení situace:)žádný mindrák nemáma a žiju plnohonotným partnerským životem:) Na oplátku kritiky Vám vracím, že Váš přínos jsou informace o aktuální burzovní situaci a asi 20kg sexuálních pomůcek..

Ray (Út, 27. 4. 2010 - 14:04)

Nechci zase vydělávat jen kvůli hračkám... je to jen záliba... mám rád všechno ujetý:-D

XT (Út, 27. 4. 2010 - 13:04)

pro Ray: I to je jeden ze způsobů jak vydělat… osobně tomuhle sektoru nerozumím, takže tady plavu :o))

Ray (Út, 27. 4. 2010 - 13:04)

Dík za návod:-) ale do akcií já nepůjdu. Chci si otevřít Hard-Rock-Club...

XT (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

Pro Ray: Zdarec, je pravdou že na dobré hračky je potřeba mít prostředky - loňsky rok byl těžký jelikož jsem dostavoval dům a musel jsem ho celý vybavit a na úspory jsem nechtěl šahat. Tento rok začal slibně po všech stránkách tak opět vystrkuji růžky a rozvíjím chutě experimentovat :o)) jediné co ti mohu poradit je vyzkoušet akcie. Pro začátek koukni na: www.akcie.cz , pokud se rozhoupeš, tak stačí na počáteční vklad 2000.- a běž do SCP – středisko cenných papírů, na základě OP – občanský průkaz ti otevřou účet který je nezbytný na obchodování a poté již dle volných fin. Prostředků ve své bance ( česká spořitelna, obchodní banka, komerční banka ) kontaktuj v daném obchodním domě makléře, který ti buď poradí a bude řídit investice do jednotlivých titulů a nebo jej pověříš aby na základě tvého rozhodnutí nějaký titul zakoupil. Osobně se řídím těmito tituly: NWR, ČEZ, ERSTE, KOBA, O2 atd… nejdu do developerů a derivátu. Nyní jsou tituly před dividendou ( odměna za hospodaření za poslední období ) musíš však počítat že vhodná investice je cca na 6 měsíců – poté nemusíš platit 15 % daň z případného zisku a samozřejmě se může stát že můžeš prodělat. Já již takhle i hodně prodělal, hlavně díky své nedbalosti, kdy jsem byl mimo ČR a nesledoval jsem aktuální dění. Dneska to mám osobně uděláno tak, že osobě jež pracuje v bance na pozici makléře jsem dal volnou ruku investování a z každé vydělané koruny ji nabídl 0,17.-Kč vím, že má dobrou motivaci a tím že je v branži, tak má informace ke kterým bych se já jen tak rychle nedostal. Výhoda tohoto způsobu je ta, že peníze když opravdu potřebuješ tak je máš obratem k dispozici cca do 3 dnů od zadání pokynu prodeje a vyplacení z5 na tvůj BÚ – běžný účet. Takto se dá opravdu vydělat slušný peníz – osobně jsem tak vydělal na stavbu domu, nějakou tu dovolenou a nákupy pozemků. Vrtám v tom od svých patnácti let :o)) Rozhodně se vyvaruj jít do případných akvizic přes brokery a nebo přes páku – kdy ti nabídnou profinancování. Pokud budeš mít nějaké dotazy, klidně se ptej :o))

Ray (Út, 27. 4. 2010 - 08:04)

Já zkušeností moc nemám. Jsem spíše jen pozorovatel. To však neznamená že s přítelkyní nemáme touhu zkoušet. Nemám však dostatek finančních prostředků na nákup hraček v takové míře co ty... Nic méně si hrajeme alespon s provázky. CB budem ted kupovat také:-)

patrik (Po, 26. 4. 2010 - 18:04)

Pro: MKP
Ahoj, rad bych se zeptal na par veci ohledne Neostellu, muzes se ozvat na [email protected]
Dekuji moc.

XT (Po, 26. 4. 2010 - 15:04)

Ray: napiš jaké máš ty zkušenosti, poznatky a nebo tipy co jsi ještě odzkoušel - tovíš. motivace je motivace :o))

Ray (Po, 26. 4. 2010 - 15:04)

pro Ray: Děkuji za snahu...A tak to má být. Komu se to nelíbí, tak ať sem nechodí a žije si svůj "nudnej" život...

XT (Po, 26. 4. 2010 - 11:04)

pro Ray: Děkuji za snahu chránit otevřenost diskuze. jsem také pro aby diskuze nebyla ochuzená jí nechat volnou bez snahy kohokoli ji brzdit!!

XT (Po, 26. 4. 2010 - 11:04)

pro Pavla: Zdarec Pavle, děkuji za komentáře, ale nejspíše bude pro obě strany přínosnější, pokud nebudeš v diskuzi na mé články reflektovat. Nejspíše jsi správně nepochopil o co se mi jednalo – vyzkoušet a najít hranice uspokojení ty jsme našel a nyní je čas hledat dál opět něco nového:o)) čekal jsem od tebe spíše nové náměty, ne zkostnatělou a nepříliš propracovanou rýpavičnou zdětinčtělou kritiku. Chápu, pokud má člověk mindrák tak jej řeší ale ve tvém případě se jedná nejspíš o recidivní stav kdy ztrácíš soudnost adekvátního přínosu v podobě příspěvku k tématu a přecházíš pouze do averze na všechno co je jen trochu jinak než by sis sám přál. Omlouvám se pokud jsem tě tímto vytočil, ale nedal si mi jinou šanci. Dříve než na můj názor budeš reagovat tak zvaž: 1, vystříhej se vulgarizmu 2, přečti si ještě jednou začátek mého příspěvku a věnuj prosím přepečlivělou pozornost především první větě. Samozřejmě přínosné a plodné poznatky uvítám, nevyvolávám konflikt, ale pouze adekvátně reaguji. Zdar XT

Ray (Po, 26. 4. 2010 - 08:04)

Ty seš fakt koumes...Velká...tak ho nech být, každý má své. Kraviny tu řešíš ty!

Pavel (Ne, 25. 4. 2010 - 00:04)

Zdar všem :o)) tak informuji...Ty seš fakt koumes...Velká novinka, že se uděláš po dráždění prostaty, ale nezašukáš si a proto ho máš zamčenýho, tak z toho nebuď tak na větvi..No a pak je vlastně směšný se zamykat, když se dojíš, ke všemu sám a navydržíš ani pár dní...Podle mě seš jen úchylně nadrženej a nemáš to kam vykropit tak řešíš nesmysly...

Pavel (Ne, 25. 4. 2010 - 00:04)

Pro Pavla a nejen pro něj:...To jsem se dostali trošku mimo ne? Proč bych měl proboha obchodovat na burze? A proč bych na to neměl? Vždyť to není ze zlata a nemusím mít doma arzenál pomůcek za sto litrů....

Reklama

Přidat komentář