Reklama

Pás cudnosti

XT (St, 21. 4. 2010 - 14:04)

pro Tribute: nemám z toho mindrák prostě sem vždy si plnil své sny :o)) někdo to bere jako příklad, jiní mají mindrák.. Tak před chvíli jsem odběhl z práce a zkoušel a zkoušel... mám jej docela slušně poštípaný od neustálého nasazování a sundávání... Partnerce jsem koupil nafukovací analní kolík a sobě CBX000 :o)) dneska to na ni vybalím..nejspíše bude remcat že jsem ji raději mohl šetřit na auto..ale stejně jsem ji říkal že si jej může koupit sama - mě jej také nikdo nekoupil :o))

Tribute (St, 21. 4. 2010 - 12:04)

FOR XT:
Na to ser, me konkretne to neprislo jako vychloubani. Treba z nekoho mluvi jen zavist. Partnerce to rekni, poloz ji to jako hru. Ta moje na to zareagovala v pohode. A kdyz jsme si o tom popovidali a precetla si od holek tady par vzkazu, tak shledala CB dobrym podpurnym produktem;-) taky se na nej tesim... tesime se oba:-)

XT (St, 21. 4. 2010 - 09:04)

Také bych chtěla nosit pás...a copak ti v tom brání??

XT (St, 21. 4. 2010 - 09:04)

Pro Pavla: Nechtěl jsem se vychloubat a rozhodně ne v této těžké době kdy máme všichni hlouběji do kapes, ale spíše získat další inspiraci nového a nepoznaného – nedokážu setrvat u jedné věci, potřebuji mít vidinu dalšího projektu a další cesty – to byla podstat proč jsem zde napsal. Nejspíše jsi profesionál ve své branži, kterého tento stupeň plně uspokojuje a neprahne po ničem dalším. Plně chápu jeli tomu opravdu tak. Ale každopádně, pokud máte někdo nějaký námět na inspiraci a rozvoj stávající pozice… SEM s NÍ :o))

Jirka (St, 21. 4. 2010 - 01:04)

No,tak jsem nechala přítele...Asi to má tak rád:) Jen mu neříkej parchant to si přečíst, že o mě moje partnerka řekla, tak rošlápnu ten kus plastu a jdu za jinou, protože se omezovat ještě být za nadrženýho kokota to už je fakt pro labužníky...

Pavel (St, 21. 4. 2010 - 00:04)

Jděte s tím šukáním do...Máš odvahu co? A dvě promile v krvi:) Tak se pochlub? Stará tě kopla do zadku, že seš na prd mrdák co?Hlavně si to tak neber...

Pavel (St, 21. 4. 2010 - 00:04)

Zdarec, již delší dobu...A to si nás tu chtěl ohromit?Tvůj kapitál na nákup hraček je celkem jedno ne? A tvé desítky tisíc značí, že jen hledáš a nenacházíš, ale v hračkách to není pás cudnosti můžeš mít i v hlavě jen to vydržet nehonit, protože partnerka chce..

čurák (St, 21. 4. 2010 - 00:04)

Jděte s tím šukáním do piči, mrdkopochcanci, hi hi

Katka (St, 21. 4. 2010 - 00:04)

nebýt tebe tak tahle diskuze...a nekazí ti radost myslet si, že to jsou smyšlenky?

snad (Út, 20. 4. 2010 - 19:04)

Také bych chtěla nosit pás cudnosti ale jsem žena...

XT (Út, 20. 4. 2010 - 16:04)

Zdarec, již delší dobu sleduji tuto diskuzi a začínám mít pocit že se dostávám do skupinky lidí, kteří mají alespoň něco společného na rozdíl od většiny kolem jdoucích. Pásy cudnosti okoukávám již delší dobu a samozřejmě neustále si kladu otázku jaká očekávání by měl PC splňovat – rozhodl jsem se na zkoušku si objednat PC CBX000 měl by zítra dorazit – přítelkyni jsem ještě nic neřekl – netvářila se jako většina lidí které jsem pozvolna na toto téma směřoval jako příznivec kterého by to jakkoliv zajímalo. Uvažoval jsem také o typu který popisuješ od NS, ale pokud pro to nenajdu nadšení partnerky, tak by to byli nejspíše vyhozené peníze, protože pokud na sex a nebo hru nejsou dva?? Sám pro sebe bych to považoval pouze jako fetiš a překážku při práci – příliš cestuji vozem i když sám a ne vždy třeba na Litvě se dá odběhnout do keříčku. V podstatě se dá říci, že jsem ve svém mrzkém věku odzkoušel různé pro ostatní lidi Magořiny – anální kolíky různých typů, latex, neoprén, pleny, cévkování – velice zajímavé, plynové masky, overaly, různé typy připoutání od profesionálních policejních pout ne oněch náhražek až po pasionálně vyráběné na zakázku. Posledním výstřelkem jež bych si přál je právě vyzkoušet PC – bohužel a nebo bohudík jsem do všech možných pocitů jež jsem si vysnil a v představách naplánoval jako vzrušivé investoval několik pořádných desítek tisíc a strávil všelijak a včem koliv stovky hodin – v podstatě se dá říci že jsem takovým fetiš turistou směřujícím k BDSM – nu uvidíme co mě ještě napadne, zatím se těším na zítřejší zásilku a především jak už to bývá ten první moment otevření a vyzkoušení. Pokud by jste měli kdokoliv zájem o jakoukoliv obšírnější diskuzi – nejsem proti ba naopak!!Možná právě díky diskuzi přijdu na nějaké novinky. Lákavá je třebas vakuová postel… tu jsem opravdu ještě nezkoušel…

Pepe (Út, 20. 4. 2010 - 13:04)

Ahoj, prosim vas jsme docela...Pri nasadzovaní klietky použi lubrikant na bázi silikónu na penis a aj zvnútra klietky.Ľahšie Ti tam vkĺzne a nebude sa ti "krčiť" predkožka a samozrejme nesmieš ho mať stoporený.

hoop (Út, 20. 4. 2010 - 09:04)

Ahoj, prosim vas jsme docela uz zoufalej. Jak spravne nasazujete CB? me se nikdy nepodari vevnitr zcela pretahnout predkozku, nebo to nemusi byt? S pritelkyni jsem byl zamkly 2 noci a najednou silena bolest a celej mi otekl v oblasti predkozky prave :( Prosim poradte

Petr (Po, 19. 4. 2010 - 14:04)

Vy kdo nosíte CBx000, musíte si kupovat i větší velikost spodního prádla? Od té doby co jsem zamčený mi slipy přijdou těsnější než dřív.

víš (Po, 19. 4. 2010 - 10:04)

No,tak jsem nechala přítele...nebýt tebe tak tahle diskuze není tak zábavná.......krásně se čtou ty tvé zkazky-vždy se na ně těším,rád totiž vyhledávám podobné smyšlené příběhy na netu-a věř mi ty tvé jsou i docela sexy!

Katka (Po, 19. 4. 2010 - 01:04)

No,tak jsem nechala přítele přes týden bez pásu. Ale poslední dobou se nějak rozjel, dokonce jsem ho načapala, jak si ho honí. No tak už je zase pod zámkem. Já mu dám, parchatovi. :-) Nějak si i říkám, že se snad nechal nachytat schválně, protože můj názor, že chlap by měl - jak bych to řekla? - svou "potenci" věnovat jen své partnerce. Když onanie, tak v rámci partnerských her. Mám ho pod zámkem necelé dva dny a už škemrá. Ale nic nevyškemrá.

mona (Ne, 18. 4. 2010 - 10:04)

Před časem se mi do ruky dostala zajímavá knížka s názvem Historie celibátu. Spousta zajímavého čtení o postavení žen i mužů a jejich přístupu k sexualitě a celibátu v různých dobách kulturách a náboženstvích. Některé pasáže jsou sice nezáživné, ale za přečtení určitě stojí. Je tam i kapitola o pásech cudnosti.

MKP (So, 17. 4. 2010 - 22:04)

Tohle už je na mě...Nikdo z mých kolegů či kamarádů nemá absolutně tušení, že něco takového nosívám. Jasně, musím si dávat trochu více pozor a některé činnosti nejdou dělat v Pásu tak jednoduše jako bez něj. A když mohu v kapse tahat mobil, proč ne nějakou pomůcku k udržení hygieny? Navíc myslím že řada nositelů Pásů potvrdí, že být nucen uvažovat o svých fiziologických potřebách dopředu je také zajímavý aspekt této hry. Kdo to nezažil, asi nepochopí - najednou nejde jen tak zaběhnout za keříček. A jestli jsme či nejsme čuňata? No, musím konstatovat, že drtivá většina "těch úchylných, co je baví BDSM hrátky" jsou daleko více tolerantní, než řada těch "normálních hetero". Vidím to i v práci. Ale vedle některých nápadů mých "normálních" kolegů, odsuzujícíh BDSM, je nošení Pásu výkřikem čistoty a mravnosti. Normální není nikdo, všichni jsme nějak postižení, každý si rád nějak zpestřuje nudnou šeď života.

Adam (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

Co asi vede člověka k tomu,...Katko, to ignoruj, spíš se pochlub, ještě pořád máš přítele odemčeného? Já už mám orgasmus povolený moc dlouho (víc než 2 týdny) a už mě to přestává bavit.

Katka (Pá, 16. 4. 2010 - 05:04)

vy jste tu ale kundy...Co asi vede člověka k tomu, aby vlezl do diskuse a toto napsal? Fakt nechápu.

Reklama

Přidat komentář