Reklama

Pás cudnosti

noname (Út, 6. 4. 2010 - 21:04)

Linda, prosim napisej mi na mail [email protected]

Petr (Út, 6. 4. 2010 - 19:04)

Mně by se Lindina nabídka taky celkem zamlouvala, ale při mojí smůle je určitě z Prahy nebo západních Čech. Já bych si právě přál aby mě zamykala cizí žena. Při zamykání přítelkyní hrozí že by občas ke styku došlo, ale takhle bych mohl být bez orgasmu měsíce, což si přeji. I ty kalhotky zní lákavě...

Adam (Út, 6. 4. 2010 - 07:04)

Ahoj, předem se omlouvám,...tak zaprvé - nejsem bez partnerky - ale přesto napíšu názor jako kdybaych byl

představa klíčnice, partnerky - to pro mě může být představa Paní přísné ale zároveň občas laskavé, každopádně někoho koho miluju, koho si vážím a komu důvěřuju a proto se jí můži "svěřit". Taky někoho, s kým jsem v minulosti sex pravidelně míval, a věřit že - třeba po týdnech - zas mít budu. Tohle by mě třeba mohlo krátkodobě vzrušit ale nic víc.

Orchis (Út, 6. 4. 2010 - 06:04)

Nabídka je to férová, ale jen pro ubožáka co mu stačí číchnout a nechat upadnout...Pánové jestli jste ubožáci.. Vás bude klícka stát peníze a co z toho??Není lepší vlastní paní co chce i věci jako sex a Váš orgasmus?Myslím si, že je to věc pro páry a né nadržený honiče co podlehnou vyhoňěném snům o o XXX ženě

jj (Po, 5. 4. 2010 - 18:04)

Ahoj, předem se omlouvám,...mě by se to líbilo..........napiš mi podrobnosti na [email protected] určitě se domluvíme-cena je skvělá.........

linda (Po, 5. 4. 2010 - 17:04)

Ahoj, předem se omlouvám, jestli někoho pohorším, ale zajímal by mě názor zde přítomných pánů bez partnerky...

Pracuji v oboru pohostinství a po večerech (4x týdně) si přivydělávám jako striptérka. Napadlo mě, zdali by třeba pro nějakého pána bylo atraktivní, kdybych se stala jeho stálou klíčnicí :-) Byl bys permanentně zamčený a vždy 1x týdně bys zašel do baru, kde tančím, a díval se na mě. Potom bychom spolu odjeli k tobě, po vystoupení bývám unavená - takže bys mi připravil kafíčko a udělal mi třeba masáž chodidel, možná bych se nechala někdy i orálně uspokojit. Podle své nálady bych tě pak někdy odemkla a dovolila ti se udělat, někdy ne a musel bys čekat znovu celý další týden... Ale nechala bych ti na ten týden alespoň svoje kalhotky či něco jiného :-)

Velmi by se mi líbilo mít takovouto mužskou "hračku na dálku". Ale na sex se mnou zapomeň, ten nepřichází v úvahu. Pokud bys byl opravdu hodně hodný, možná bych tě výjimečně udělala rukou. Za pravidelný měsíční poplatek 4000 Kč bychom se vídali pravidelně 1x týdně. Líbilo by se to přítomným mužům?

Karel (Po, 5. 4. 2010 - 01:04)

nejsi, tohle je asi...A kdybys nebyl zamčenej tak bys to nedal??Zas bych sílu pásu a potence nespojoval..Někdo může pořád a někdo zase ne..

Jarda (Ne, 4. 4. 2010 - 12:04)

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak jsou na tom kvalitou pasy cudnosti z obchodu mysex.cz? (ty kozene vazne nemyslim)

Adam (So, 3. 4. 2010 - 20:04)

Tak dneska měl ten můj den...nejsi, tohle je asi nejlepší jak sina zítra zajistit super sex :-)
teď ho to trošku fyzicky bolí, "natlakované" koule se zmenšují (to znám)

kaleidoskop (So, 3. 4. 2010 - 19:04)

Tak pak tedy ano, ale stejně pořád nerozumím tomu, jak může toto trápení někomu něco přinést...

Katka (So, 3. 4. 2010 - 12:04)

Katko,
tak to už opravdu...To by nebylo nutné. Kdyby nechtěl sám, tak mi rozbije držku a mám po ptákách. Nezapomeň, že je to vždy mužskej, kdo je ten silnější (žádná ženská nestojí o slabocha). To trápení mu přináší něco, za co je ochoten tuto cenu platit. Krom toho, já s tím začala na jeho popud. Před pěti lety by mě toto ani nenapadlo. A já zástávám názor, že když už něco dělám, tak pořádně. :-)

P. (So, 3. 4. 2010 - 11:04)

Katko, vy jste Bohyně! :-)))

petr (So, 3. 4. 2010 - 08:04)

Katko,to je uzasny,take se mi to jednou stalo a pokud je partner submisivni a Ty vydrzis,strasne si to uzije.I kdyz rika,ze je to hrozne ale uvnitr si prozije vse.
drzim palce k dalsim uspechum a napadum!

kaleidoskop (So, 3. 4. 2010 - 08:04)

Katko,
tak to už opravdu přeháníš!!! Toto je trápení muže! Mělo by se to nahlásit jako domácí násilí...

Katka (Pá, 2. 4. 2010 - 23:04)

Tak dneska měl ten můj den D. Zkusila jsem to tak, jak tu kdosi kdysi radil - nechat sperma jen volně vytéct, aby ten pocit orgasmu nebyl tak silný. Stačilo sundat, trochu promasírovat a párkrát políbít a bylo to. Hned pak jsem ho zamknula. Když jsem to takto udělala, tak vypadal tak zoufale, že se mě ho málem zželelo. Každopádně si stejně užije pořádně zítra, kdy mám více volna a čas. Ale proč ho zatím ještě trošičku nepotrápit, že? Tak nic. Jdu spát a pěkně se k němu svým nahým tělem přitulit. Snad se moc nevyspí (já vím, že jsem zlomyslná). :-)

Katka (Pá, 2. 4. 2010 - 23:04)

S tím mám praktickou...No, ten můj jen nadrženej hned. :-)

Adam (Pá, 2. 4. 2010 - 13:04)

Jo, to by se mi líbilo. Ale...S tím mám praktickou zkušenost a je to super, nejlepší je tím dobu "abstinování" začít. Pocit nadrženosti pak přichází hned od začátku a ne až po čase. Po delší době odpírání už je to ale nepoužitelné.

Adam (Pá, 2. 4. 2010 - 07:04)

Jo, to by se mi líbilo. Ale...no ono tohle chce asi spíš "v začátcích" v prvních dnech po zamčení

Katka (Pá, 2. 4. 2010 - 01:04)

Co by tvuj partner rekl na...Jo, to by se mi líbilo. Ale je to spíše z oblasti sci-fi. Po tak dlouhém odpírání by byl po minutě hotovej a já neuspokojená - a nejspíše bychom oba měli blbou náladu. Fakt si myslím, že by to nevydržel.

Adam (Čt, 1. 4. 2010 - 13:04)

Co by tvuj partner rekl na...Skoro myslim že teď synonym uhodil "hlavičkou o hřebíček"...

Reklama

Přidat komentář