Reklama

Pás cudnosti

synonym (Čt, 1. 4. 2010 - 09:04)

No jo, asi jo. :-) Ale je to...Co by tvuj partner rekl na to, ze bys ho odemkla, uzila si s nim ale on by nesmel dosahnout vrcholu, a pak bys ho zase zamkla? To by ti dopralo temer kompletni zazitek "obycejneho" sexu, bez ohledu na to jak kratce nebo dlouho partnerovi odepiras orgasmus.

A jako chlap ktereho tyhle praktiky bavi muzu rict, ze usinat neukojeny, ovsem po fantastickem sexu a s dokonale uspokojenou parnerkou v naruci, a tesit se ze priste mi treba, az se bude blizit k vyvrcholeni, rekne at se k ni pridam, je v podstate stejne uzasny a uspokojujici zazitek jako kdyby mi ten orgasmus doprala.

Adam (Čt, 1. 4. 2010 - 08:04)

_tak klíče máš Ty :-)

Katka (Čt, 1. 4. 2010 - 02:04)

A přítele to baví?Da...No jo, asi jo. :-) Ale je to sranda. Ale ne, teď vážně. Jemu se to líbí. Je to vždy riskantní záležitost. Musíš odhadnout, co chce tvůj submisivní partner. Pokud bych byla moc mírná, tak nebude spokojený. Pokud budu moc tvrdá, taky nebude moc spokojený. Zatím prostě experimentuju. I když musím přiznat, že dva měsíce je fakt hodně i pro mě, protože partnerský vztah nemám proto, abych žila v celibátu (pokud to tak můžu nazvat, orálního sexu a jiných zástupných praktik mám dost).

Pafka (Čt, 1. 4. 2010 - 00:04)

Jo, ten můj už je pěkně...A přítele to baví?Da měsíce?To už spíš začíná být nemoc, ale ne jeho ale Tvoje ne?

Radek (Čt, 1. 4. 2010 - 00:04)

Je to součást rozvoje...Nevím jak to bereš Ty.., ale je to fakt dělat zesebe hromádku semene?Proč?Vždyť ženský nadělají kolem sexu tolik keců, že už to občas stačí?Orgasmus za uklid?Za to že nepůjdu s kamarády na pivo?No tak to bych brzo změnil klíčnici..

Adam (Út, 30. 3. 2010 - 08:03)

Aha, takže to je spíše...Zákaz orgasmu sám od sebe už je extrém, mně připadá o moc víc vzrušující když o něčem takovém rozhoduje partnerka. :-)

kaleidoskop (Út, 30. 3. 2010 - 07:03)

Na pásu cudnosti je zřejmě skvělé, že muž veškerou svou sexuální energii věnuje pouze jedné ženě, klíčnici, ale jinak mi to taky přijde trochu přehnané a nepřirozené. Z chlapa je pak kus plastelíny, jak tu kdosi kdysi psal.

P. (Út, 30. 3. 2010 - 00:03)

Je to součást rozvoje osobnosti směrem od fyzického k duchovnímu :-)

Myslel jsem si, že i pás by k tomu nějako mohl pomoct, ale poslední dobou nevím, jestli by účinek nebyl právě opačný... je to dost nepřirozené, k čemu je člověk v abstinenci ochotný :-)

Katka (Út, 30. 3. 2010 - 00:03)

K tomu zákazu "sám pro...Aha, takže to je spíše otázka disciplíny než sexuální praktika?

P. (Po, 29. 3. 2010 - 23:03)

K tomu zákazu "sám pro sebe". Je to prostě zkouška a trénink silné vůle. A silná vůle se pak sejde při jiných příležitostech.

"Umím být trpělivý a postit se"

To je tedy jakýsi cíl.

Katka (Po, 29. 3. 2010 - 23:03)

Jo, ten můj už je pěkně zoufalej. Už je pod zámkem fakt hodně dlouho (nevím přesně, nemám tu kalendář) - přes dva měsíce určitě. Včera jsem mu ho sundala a dělala, že se budeme milovat. Pak ho zamčela. Ale už mu chystám dáreček ve formě velmi erotické noci. Už se nemůžu dočkat. Samotné mi to teď na jaře chybí. Asi ho pak nechám nějakou dobu odemčeného. Možná. Uvidíme.

Katka (Po, 29. 3. 2010 - 22:03)

Kdysi tady někdo psal něco v tom smyslu, že si orgasmus zakázal sám. Tak mám dotaz, zda je něco takového vůbec k něčemu? 1) pokud si orgasmus zakáže člověk sám, pak nepředává moc nad svým orgasmem, pořád ho má ve své moci a tím je dle mého prožitek celkem nijaký, prostě ten člověk ví, že když půjde do tuhého, tak se může kdykoliv pohonit nebo se s nějakou dívčinou vyspat. 2) předpokládám, že něco takového dělá muž když je sám,protože pokud by měl holku, tak by požádal jí a kdyby nechtěla a on si zakázal orgasmus (přesto, že jí to nic neříka), tak by velice rychle pocítila sexuální deprivaci, což by vztahu moc neprospělo. Pokud tedy nemá holku, tak u něj není nikdo, kdo by ho dráždil a neustále vzbuzoval touhu, čím se vlastně prožitek absence orgasmu umocňuje.

Adam (Ne, 28. 3. 2010 - 20:03)

Domčo, to bych věřil:-)....No já po takovym čase jsem sice rychle udělaný ale hned připravený na "další kolo"...

kaleidoskop (Ne, 28. 3. 2010 - 08:03)

Domčo, to bych věřil:-). Ale na druhou stranu není pak Tvůj partner hned udělaný, když je předtím čtrnáct dní zamčený?

to né (So, 27. 3. 2010 - 20:03)

jsou jen nemocní.............

jirka (So, 27. 3. 2010 - 19:03)

jste magoři

Orchis (So, 27. 3. 2010 - 19:03)

Dneska svýho kluka po 14...Mě to možná čeká zítra.Nadrženej jsem pořádně je to už 13 dní takže už mě pěkně tlačí varlata:)

Domča (So, 27. 3. 2010 - 19:03)

Dneska svýho kluka po 14 dnech odemkla.To byste nevěřili jak byl nadržený.Hned jsem se nechala jeho penisem několikrát uspokojit.

Orchis (Pá, 26. 3. 2010 - 02:03)

Eliško, tohle se podle mě...Nechci se Tě doktnout, ale nemslím si že co píšeš je pravda. Proč by pás cudnosti neměl sedět?Mám zkušenost s CB6000 a nevidím důvod čemu by to vadilo??Jasně jestli seš nad průměr tak možná, ale jinak je to průměrně velký pouzdro co obstará co má:) Chápu jestli to už děláš delší dobu, že máš třeba něco důkladnějšího, ale v podstatě stačí CBxy s plastu aspoň pro nás amatéry

Eliška (Pá, 26. 3. 2010 - 00:03)

tak gratuluju k odvaze :-)Proč? Vždyť to je pěkné.

Reklama

Přidat komentář