Reklama

Pás cudnosti

Submise (So, 2. 1. 2010 - 11:01)

Já jsem s manželkou tři roky...Tak to už je hustý. Myslím tím ten měsíc.Jak jsem psal výše, tak jsem vlastnil jen CB a tam je nošení déle jak týden, krajně nepříjemné. Bude to i konstrukcí. Jsou dělané ideálně na víkendové hrátky. Neosteel a spol jsou mnohem komfortnější na nošení a tím podle také umožňují delší nošení.
I tak je měsíc dost dlouho. Praktikuješ tedy milking ? Protože jinak si to i přes komfort nošení nedovedu představit.

David D. (Pá, 1. 1. 2010 - 12:01)

Já jsem s manželkou tři roky a tři roky předtím jsme spolu chodili. Pás cudnosti nosím pět let a manželka tak naprosto ovládá možnost dosáhnutí orgasmu. Nyní mám pás téměř 4 měsíce (zatím nejdéle, co mám zkušennost), což je teda utrpení, zvlášťe když mě partnerka škádlí nahotou, mazlením a každý den jí orálně uspokojuji. Utrpení z nedostatku uspokojení vybudovalo přímo posvátnou úctu k jejímu tělu a vůbec jí nezazlívam, že mě mnohdy trízní docela dost a po dlouhé období. O to je pak lepší, když mi dovolí prožít orgasmus. Doporučoval bych každému zkusit minimálně 14 dní, ale ideálně raději měsíc.

don (Ne, 21. 4. 2013 - 11:04)

:)

Ray (Ne, 21. 4. 2013 - 08:04)

haha, to je dobrý... já...co já bych za to dal mít prostředky jako ty:-) ale zajimalo by me, jak by si se citil v autentickym pasu ze stredoveku, kde se komfort neresil:-)

don (So, 20. 4. 2013 - 08:04)

toby mě zajímalo co ti tam mohli udělat špatně. mě sedí jako druhá kůže....i po několika týdnech....

XT (Pá, 19. 4. 2013 - 16:04)

tak se nám povedlo mimco.....haha, to je dobrý... já občas Neosteel, latowski je nepoužitelný - budu jej zasílat na opravu a případně se pokusím vykomunikovat vrácení s 50% účastí.

don (Pá, 19. 4. 2013 - 13:04)

tak se nám povedlo mimco.. už sme ve 4tem měsíci . cca měsíc bylo odemčeno a přes svatbu taky.. ted už zase zamčeno... naštval jsem ji že mi to dovolila udělat, a já si to pak udělal ještě jednou v koupelně. tak zase zamčeno a je naštvaná.:(

petr13 (Po, 15. 4. 2013 - 17:04)

Je to velice...Ivo, do jakého typu a jak dlouho jsi zamykaný? Já už mám více než 7leté zkušenosti s Neosteel a mám pocit, že sem někteří píší spíše s romantickými představami, než se skutečnými zkušenostmi... Případně se mi ozvi na mail [email protected].

Ivo (Po, 15. 4. 2013 - 11:04)

A jak často tě odmyká?Je to velice nepravidelné,ale samozřejmě když má potřebu a jsem připouštěn.

okipremi (Po, 15. 4. 2013 - 06:04)

Mě ho manželka sundává...A jak často tě odmyká?

Ivo (Čt, 11. 4. 2013 - 12:04)

hele nejaka p.ca tady...Mě ho manželka sundává jen na hygienu.Jinak ji napřed musím uspokojit ližbou a teprve potom mně odemkne a smím zasunout,když se opakovaně vysemením jsem po provedení hygieny opět uzamčen.

igelit-nylon-bo (St, 10. 4. 2013 - 11:04)

hele nejaka p.ca tady tapetuje!je to Yoss k.ava,nebo jina p.ca?
Nejlepsi pas cudnosti,ktery je 100%funkcni vve vsech smerech jsou bavlnene plinky a celoigelitove kalhotky!Pokud je bude mit muz na sobe,tak sice muze onanovat,ale bude se vyhybat situacim,kdy by se musel pred zenou(ktera o tom jeho pradelku zatim nic nevi)svlekat.A to same je u zeny,navic ji ty plenky a gumove kalhotky skoro 100%ochrani pred znasilnenim,ale i pred ostudou,kdyby se nahodou nekde na verejnosti pocurala.A o tom to je!

Anonymka (St, 10. 4. 2013 - 10:04)

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Anonymka (St, 10. 4. 2013 - 10:04)

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Anonymka (St, 10. 4. 2013 - 10:04)

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Anonymka (St, 10. 4. 2013 - 10:04)

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Anonymka (St, 10. 4. 2013 - 10:04)

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

XT (St, 10. 4. 2013 - 10:04)

Jeho první žena mu pás...A jaký druh pásu nosil?

eva (Út, 9. 4. 2013 - 09:04)

Evo, děkuji za tvůj...Jeho první žena mu pás nasadila prý již před svatbou.Takže ho nosil sedm let sundavala mu ho jen na provedení hygieny a vykonání soulože,která u nich nebývala často.

XT (Út, 9. 4. 2013 - 08:04)

Chtěl bych se zeptat na dvě...První týdny se penis snaží opravdu častěji stavět, ale při dlouhodobém nošení již erekce nejsou tak časté a chuť na sex se zmenší. je to dáno tím, že nedochází k pravidelnému uvolňování semene a tedy hormony nebouří, jako při pravidelném orgasmu. Škodlivost je individuální - jak dlouho trvá průměrná erekce? 1, 2, 5, 10 min z 24 hodin? Určitě není vhodné penis mít pod zámkem týdny, měsíce, roky, pak asi k jistým anomáliím dojít může.

Spíše bych se držel racionality, umírněnosti a zdravému úsudku.

Reklama

Přidat komentář