Reklama

Pás cudnosti

ještě (Út, 12. 1. 2010 - 13:01)

Důležitá je vidina nejisté budoucí odměny v podobě orgasmu. Pokud muž ví, že orgasmus dostane, nemá důvod se snažit. Pokud naopak ví, že se ho nedočká, může i přes zákaz či dobrou vůli sklouznout k masturbaci. Naopak nejistota ho udržuje téměř neustále sexuálně napjatého a dává ženě prostor k prosazení a utužení její dominantní pozice.

Ženy, které už přijaly svoji dominantní pozici mohou využít i techniky "pokaženého orgasmu". Ta spočívá ve stimulaci muže až na hranici orgasmu. Ve chvíli, kdy je jasné, že muž bude ejakulovat, žena okamžitě ukončí jakékoliv dráždění a nechá sperma samovolně vytéct. Muž sice prožije orgasmus i s ejakulací, jeho požitek však ani zdaleka není srovnatelný s běžným orgasmem a ani jeho sexuální útlum není tak znatelný.

Při abstinenci se z muže stane poslušný pejsek, kterého vzruší partnerčina odhozená ponožka nebo dotek ruky. Bude jí doslova klečet u nohou a ochotně plnit její přání. Jakýkoliv její kontakt s penisem ho uvede do stavu, kdy je schopný myslet pouze na jednu věc. Stane se skutečně ovladatelným.

Zajímavej blog (Út, 12. 1. 2010 - 13:01)

Jedním z prvních kroků ve vztahu, kde dominuje žena, je převzetí kontroly nad mužovým orgasmem. Kdy, jak a jestli vůbec bude muži dovoleno vyvrcholit, musí být zcela v režii partnerky. Nepovolená masturbace je nepřípustná!

Nucená či dobrovolná sexuální abstinence má na mužskou psychiku zásadní vliv. Už po několika málo dnech bez orgasmu se muž stává přirozeně pozornějším, upřímně se zajímá o partnerku a cítí potřebu být jí nablízku. Po delší době (3 - 7 dní) začíná muž podvědomě i vědomě směřovat veškeré svoje chování k dosažení cíle - orgasmu. Začne být velmi milý k partnerce (tento stav se dá přirovnat k zamilovanosti), udělá téměř vše, co jí na očích uvidí, neustále má potřebu se jí dotýkat a být s ní v kontaktu. Delší období bez sexuálního uvolnění toto chování jenom umocňuje.

Zuzka (Út, 12. 1. 2010 - 13:01)

Bohužel praktickou zkušenost nemám ale výrobky CB pokládám za špičku ... kdybych toho svého náhodou přesvědčila, tak mu ho koupím.

Submise (Út, 12. 1. 2010 - 06:01)

je tady nekdo,kdo to mysli s...:-) předpokládám, že máš na mysli anglickou zkratku pro PC (chastity belt) CB. Trochu se to stále plete s výrobky CB-..... .

roman (Po, 11. 1. 2010 - 23:01)

je tady nekdo,kdo to mysli s CB vazne?nejradsi dominantni Zena,ale muze byt i muz.jsem velmi stydlivy a rad bych se s nekym sesel.dotycna(y) bude vedet.....napiste i ostatni,co si o tom myslite.rad bych trochu ozivil zdejsi diskusi.

Katka (Po, 11. 1. 2010 - 08:01)

asi na tom něco bude :-)

Radiani (So, 9. 1. 2010 - 12:01)

Katko, to že je někdo v sexu submisivní přece neznamená, ze je nějaká onuce v běžném životě. Důležité je jen aby se to líbilo oběma a nikoho to nepoškozovalo. Je samozřejmě mnohem jednodušší, když si partneři jsou schopni o takových záležitostech promluvit na rovinu. To jestli je Tvůj manžel prezident nebo závozník bych do toho nepletl, lidé si rádi hrají "napříč politickým spektrem" :-). Hodně štěstí a hezký den.

Zuzka (Pá, 8. 1. 2010 - 16:01)

Myslím že kdyby měl tolik odvahy a rozhodnosti jak píšeš tak už si s tebou o tom dávno narovinu promluvil

Aleš (Pá, 8. 1. 2010 - 14:01)

asi chce opravdu změnu, možná cítí stereotyp

Katka (Pá, 8. 1. 2010 - 13:01)

Ahoj Katko.
Myslím si že i...Jenomže já se s ním seznámila jako s mladým úspěšným mužem který začínal budovat svoji kariéru, za ty roky co jsme spolu získal respekt a uznání spoustu úspěšných lidí s
(náměstci primátora, hejtmana, starostové měst atd...), založil a vybudoval podnik se slušným obratem a i v krizi mu ten obrat roste, konkurenti se s ním snaží dohodnout, netroufnou si s ním jít do ostré soutěže. Nechová se jako nějaký subík co by se polazil po kolenou.

Submise (Pá, 8. 1. 2010 - 13:01)

Všimla jsem si že manžel -...Ahoj Katko.
Myslím si že i když se manžel nechová jako submisivní, tak prostě je. Tvrdím to čistě ze subjektivního názoru a nejsem žádný fundovaný odborník na psychologii, nebo podobně. Tvrdím to protože jsem sám s manželkou, dnes s paní prožíval to samé.
Je ovšem otázkou jestli manžel není natolik masochisticky založený, že ho vzrušuje i bolest varlat při dlouhodobém odpírání orgasmu.
Když toto opominu, tak vzrušení z toho, že má někdo jiný kontrolu nad tak běžnou věcí, jakou je orgasmus, je pro sub jedince maximálně vzrušující. S manželkou jsme k tomuto spěli poměrně dlouho.
Jestli máš zájem tak klidně napiš, Není problém pokecat.
Jsem ve světě BDSM již několik let a jedno jsem se naučil. Nikdy, nikoho neodsuzuj.

¨Přeji ti aby jste vše vyřešili k oboustranné spokojenosti. Pamatuj. Když s tím souhlasí, oba tak to není nic špatného. Ať se jedná o cokoliv.

Aleš (Pá, 8. 1. 2010 - 12:01)

Všimla jsem si že manžel -...Buď je opravdu submisivní nebo cítí ve vašem vztahu stereotyp a chce prostě změnu

Káťa (Čt, 7. 1. 2010 - 13:01)

Tak to si, Davide, můžeš...Všimla jsem si že manžel - jinak se vůbec nechová jako subík, spíš naopak - neustále prochází stránky tématem CB, odpírání orgasmu apod. Dokonce se někde svěřuje že po tomhle touží. v minulosti mě požádal abych mu nějaký čas nedopřála orgasmus, ale bez PC, ze začátku se mi to líbilo, ale chtěl po mně abych mu aspoň kontrolovala "naplněnost" koulí - to už na mě ale bylo moc, tak jsem ho radši udělala (po 10 dnech). Už mě to nebavilo, a to mně pravidelně vzorně uspokojoval jazykem, prsty i pomůckami. Viděla jsem že ho to mrzí a mě to mrzí taky. Znovu už mě o to nepožádal, ale různě na internetu se různě dočítám že ho láká ozkoušet měsíc, že do 14 dnů je to o ničem... Poraďte. Káťa. Pokud nechcete veřejně, můžete na [email protected]

Pepe (Čt, 7. 1. 2010 - 07:01)

Ahoj,
rád ho vyměním za...Pošli adresu na [email protected]

Zuzka (St, 6. 1. 2010 - 15:01)

Tak to ta Davidova manželka...To je asi pravda ale stačilo napsat jednou :-)

Aleš (St, 6. 1. 2010 - 09:01)

Tak to si, Davide, můžeš...Tak to ta Davidova manželka je rafinovanější, po orálním uspokojení totiž David určitě cítí její vůni až do rána a zaručeně se budí obrovskou touhou...

Aleš (St, 6. 1. 2010 - 09:01)

Tak to si, Davide, můžeš...Tak to ta Davidova manželka je rafinovanější, po orálním uspokojení totiž David určitě cítí její vůni až do rána a zaručeně se budí obrovskou touhou...

Submise (Út, 5. 1. 2010 - 15:01)

A co hygiena vy čuňata.FOR KATKA : Jsi evidentně znalá. Jo ti co prd vědí, tak ty nejraději píšou.

Submise (Út, 5. 1. 2010 - 15:01)

Někde jsem zrovna nedávno...FOR Marika: No to je stará vesta. O to jestli to byla, nebo nebyla realita se vedou diskuze už dlouho.
Ale co je nám do středověku? Žijeme dnes :-)

Submise (Út, 5. 1. 2010 - 15:01)

Tak to si, Davide, můžeš...Hmmm že má kde kdo kliku na takovou ženu jako jsi ty. Jen já nic.

Reklama

Přidat komentář