Reklama

Pás cudnosti

ano ano (Út, 23. 2. 2010 - 14:02)

chlapečku davídku s pásem cudnosti.Jen ať ti nefušuje do tvé dcery a najde si jinou,ta tvoje je jen pro tebe viď? tak né abys ji nějakému vometákovy půjčoval............sejra z tvýho ráfku s čerstvým pečivem smí mít jenom tvoje rodina a tuhle ňaminu si opravdu ale opravdu nenech od nikoho brát......ještě tak milkink lešenovou trubkou,ale tohle?!?tak a hezky se nám zamkni davídku a pokud jsi plný nervozity tak řekni falkonovi ať si dá do pusinky tvůj horký úd a........však vy gayové už si poradíte..........

synonym (Po, 22. 2. 2010 - 18:02)

Neboj, nejhorší je první...To ja bych rekl prvni tri tydny... :-)

Falcon (Po, 22. 2. 2010 - 17:02)

No, tak to teda pěkně děkuju....Neboj, nejhorší je první týden, pak už je to klidnější.... :-)

Falcon (Po, 22. 2. 2010 - 17:02)

Mate niekto skusenosti s...Díval jsem se na doplňkový pás CBx000 a neumím si představit k čemu by mohl být dobrý. Snad nějaký pocit.

David D. (Po, 22. 2. 2010 - 12:02)

Ma tady nekdo zkusenost s...Klíčnici pod 15 let si raději ihned rozmysli. Děti do takovýchto věcí netahej. Kdybys na něco podobného nalákal mojí dceru a já to zjistil, asi bych tě vykuchal za živa. Jen doufám, že se nikdo zkušený tady neobjeví. Zůstaň raději u snů a nenič psychiku nějakého dítěte.

zamčený chudák (Po, 22. 2. 2010 - 12:02)

Já tedy nikdy nic neslyšel o...No, tak to teda pěkně děkuju. Má žena si přečetla to s těma kuličkama a rozhodla se to praktikovat i u mě. Vzhledem k tomu, že pás mám týden a už se cítím jako v pekle. Nemohu vůbec spát a myslím pouze na ženu vedle mě. A při mém štěstí jsem minimálně rok bez orgasmu.

CBx000 Security (Ne, 21. 2. 2010 - 14:02)

Mate niekto skusenosti s tymto doplnkom pre cb6000?
http://www.lockedinsteel.com/?Cat=63&CatName=CBx000%20Security%20Belt
Rad by som skusil pasovy typ pasu cudnosti ale taky Neosteel alebo MySteel je pre mna zatial pridrahy. Teraz nosim CB6000s a pokial ide o "bezpecnost" tak je vynikajuca. Penis z klietky vytiahnut nedokazem a o masturbovani mozem len snivat. Takze tento doplnok v podobe CBx000 Security Belt by bola pre mna dobra alternativa.
Mohli by ste sa podelit o vas nazor alebo pripadne skusenosti?

Roman (So, 20. 2. 2010 - 19:02)

Také bych chtěl požádat o emailový kontakt, předem velice děkuji. [email protected]

ML (So, 20. 2. 2010 - 19:02)

Aby z diskuz nebyl nakonec jen seznam emailů.. :-(

Včelka (So, 20. 2. 2010 - 18:02)

ok, můžeš na...připojuji se - [email protected]

¨ML (So, 20. 2. 2010 - 14:02)

For milka: ale to se klidně...S tím souhlasím. Fandové jsme tady skoro všichni.

a_h (Pá, 19. 2. 2010 - 20:02)

můžu, ale na mail. sem bych...ok, můžeš na [email protected]

Submise (Pá, 19. 2. 2010 - 19:02)

můžu, ale na mail. sem bych...For milka: ale to se klidně rozepiš. Pochybuji že tu bude někdo kom,u by to vadilo :-)

milka (Čt, 18. 2. 2010 - 18:02)

můžu, ale na mail. sem bych to rozepisovala hodně dlouho...

Submise (St, 17. 2. 2010 - 18:02)

Mám zkušenost s umělým...Jo tak to si dovedu živě představit.

Submise (St, 17. 2. 2010 - 18:02)

kolik z vás je tu vlastně...je to jsem vždycky šťastný když se ozve někdo kdo má všeobecný přehled. Ví o všem všechno. A hlavně má za všech okolností vždycky pravdu. Skoro jako Baron Prášil. ;-) klidně piš dál. Člověka potěší vědomí že tupost a omezenost stále ze světa nevyčpěla a pravděpodobně se jen tak brzy nestane.

jejky (St, 17. 2. 2010 - 15:02)

kolik z vás je tu vlastně telpoušků? chápu sice že vaše deviantní ůchylka vám napomáhá mít jakž-takž orgasmus,ale nebylo by lepší si najít ženskou?co máte z toho že ty vaše scvrklý umrněný žížalky ještě zamykáte?

Pepe (St, 17. 2. 2010 - 13:02)

Pozná niekto výrobky Steelwerksextreme ?

petr (Út, 16. 2. 2010 - 14:02)

Petře,nechápu proč to...Martino, jednou jsme to zkoušeli, jak to bude působit. Tenkrát jsem měl také "naordinované" nepřetržité nošení asi týden. Bylo to na začátku, kdy si pás teprve sedal podle těla...

_ (Út, 16. 2. 2010 - 13:02)

Petře,nechápu proč to...pravděpodobně proto že mu to partnerka normálně nedovolí, většina co nás sem píše na tom buď tak je stále, občas nebo po tom alespoň touží. Dříve sem často psávaly i ženy - klíčnice, teď je jich ale už málo (občas je tu někdo urážel)

Reklama

Přidat komentář