Reklama

PEKARNA U ZLATE MAMY

amazonka (Pá, 7. 11. 2008 - 18:11)

ten púařížskej dort by se ted šikl :) zabalit se do cukru a ochutnat tu pařížskou mlsku :)

vinaří no jo vlastně už si to jednou říkala o vánocích jo no jo už sem si to pro jistotu napsala do kalendáře :) jo tak vánoce a vůbec hádky o svátcích e nejen taky znám...ale ted si to vianahrazuješ hory koně sáně jéééé a jen leháro a atarej te se :)) lázně no lepší dárek si člověk nemůže přát...ty jsi vlastně takový ježíšek andělskej vid když ses narodila o vánocích :)

udělala sem si čajík na pozbuzení....

on nábytek co jsem koukala sám o sobě dost drahej ,a oni ho dělají na zakázku to musí být palba..

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 18:11)

kopí,je to drahé.... dělá se to i ručně,bys neřekla,že se dá i dřevo ohýbat,,,, oni to máčejí a polyst taky ručně,já to viděla na videu,
dcera má pod seboustoly a židle,objednáva se tam většinou ve velkém,třeba kdo začíná podnikat v pohostinství nebo tak... i jednotlivě. My to máme většinou ve slevě,nevím jak to dělá...

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

Samíku to jsou ale věci:-)))jak děti stárnou viď:-)))
Hele Pájo já mám bodovou dietu:-)co vidím to zbodnu:-))))

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

Tak teď jsi mi vinaří potvrdila,že "Jsi pěkný dáreček:-))))"
Moc ti přeji aby jsi měla takové narozeniny a svátky jaké sama chceš.A tchýně ať si vleze:-))))
Hory a jaké hory?Moje Krkonoše?Nebo,že by Alpy?:-)Pošli příbuzné sem do Pce...tady z nich uděláme semtex:-)
Osudu neutečeš am.-)))já mu taky neutekla:-)))
Juj život je krásná svině:-)))ale já ho miluju:-))
Sam...hele...a japak je to u tý Tonky v Tonu drahý?:-)

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

:-)))jéééé,škoda,já si už našla Margitovu dietu...:-))))

Pája (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTI, ALE PREDEVSIM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Vinaří (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

No vidíš, já budu mít také kulatiny:-)))
Líto mi to bylo až na vejšce, když se všichni spolužáci a kamarádi vždy rozjeli domů. No plno jich brzo opět prchalo na koleje, kde jsme se sešli a zapařili:-)

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

:-))) VINAŘÍ ,dcra bude mít 23.12 ..35 let
Doufám, že ti to nebylo jako dítěti líto,teda,žes měla o to více dárečků....-)

Vinaří (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

Am je to tvoje intuice...takže by si jí měla poslouchat, ale ne jen tu část o čekání , ale i tu akčnější část:-)) Když to povede k něčemu, co nebudo úplně podle tvých představ, tak si nemyslím, že by to mělo znamenat, že nemáš kvalitní intuici...prostě tvá duše a osud si žádá takový zážitek:-)

Jinak já poprvé měla zlomené srdíčko ve školce, když Tomášek Žídek na vyznání lásky, což jsem mu vyznávaly společně s kamarádkou vždy reagoval tím, že nás chytí a nabančí nám...co já jsem se po večerech kvůli němu nabrečela...a pak ve čtvrté třídě, v osmé, na gymplu, vejšce...ale jak říká kopi: "pěkně mě to poučilo...ale zase jsem pak šla si nabít rypec v něčem jiném:-)))jo jo to je život:-))"...Kopi je příkladem spontánní divoženky:-))

Jo, mám narozky přímo na štědrý den a úplně nejkrásnější je, pokud vypadneme někam do klidu...takže nějaká hromadná oslava nehrozí. Navíc mám v dobré paměti všechy ty vánoce v kruhu rodinném, kdy se rodiče vždy chytli úplně kvůli nějaké kravině a sváteční atmosféra byla ta tam. Takže hory, sníh, sauna, obrovský strom s prskavkama, hořící krb, projížďka zimní krajinou v saních tažených koňmi a usměvavý lidé kolem to je má představa. S příbuznými pak vždy slavíme jednotlivě, protože dohromady to je velmi výbušná směs.

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

Holky sereme na chlapy:-)))nebudem se tu rozčilovat:-))))
Ty neznáš am pařížskou šlehačku???Tak to teda zkus si koupit a uvidíš co je to za mňamku..já si ji teda dělám sama ale i kupovaný dortík nemá chybu:-)
Sami....taky nám mámy radily..przč a my si srejně ty čumáky musely vymáchat:-)a vůbec nám to neuškodilo..aspoň mě ne...pěkně mě to poučilo...ale zase jsem pak šla si nabít rypec v něčem jiném:-)))jo jo to je život:-))
Vinaří...ty jsi zimáček:-))narozená o svátcích?:-))))

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 16:11)

holky ,podle mne je už zklamaná osudovým a další bych ji fakt nepřála...
Am,jsi chytrá holka a představ si ,že já jsem ještě taky toho pravého nepotkala,takového co by nás spojila duše,víš....
Takže jsem na tom jak ty,dalo by se říct...

amazonka (Pá, 7. 11. 2008 - 16:11)

vianří neber to tak že se řídím radám co mi kdo kdy řekne to né jen slyším názory...má vnitřní intuice mi říká utíkej od ženáče bež za osudovím řekni mu jak ho miluješ sraz ho k zemi spoutej a zacpi mu hubu hadrem a znásilni....intuice říká čekej čekej na osudovího to je ten ten pravý muž.....o ženáčovi mě intuioce říká že pokud existuje bůh tak mi postavil do cesty proto abych nezahodila a lásku k osdovímu.......:)asi nemám moc kvalitní intuici...

jé tchíně,koukám trochu prudké povahy,jak není po jejím tak vijekne...to je jak moje ségra,jojo....a žádný kloudný a rozumný slovo na ně neplatí jak pojdmě se dohodnout na termínu který se bude hodit všem....ale nedej se...

ale stejnak je krásný že si bez okolků můžem postěžovat že jo holky....

hele kopi prdel si stoho dělej....

a vinaří kdypak máš narozky budeš dělat pořádnou oslavu,těšíš s tak si to nenech skazit a pořádně si je užij holka však si je udělaje podle sebe a řekni tchíni ten a ten den pozvi ji a když necche tak nechtěj :) ale lehce se radí...

Vinaří (Pá, 7. 11. 2008 - 16:11)

Kopi...teď už s ním určitě nikam nehupne...poté, co se to tu rozebralo ze všech stran...cítím, že to už by byl fakt jen průser...

amazonka (Pá, 7. 11. 2008 - 16:11)

jo chlapyi jsou mizerové...
já vím dvacet let,ale....vždycky když má někdo štestí musí k tomu doprovázet smůla smutek bolest a trápení....
nevěřím v to že na každýho čeká ten pravý,už podle toho jak lidi uvažují na srdce nikdo v téhle době nehledí,proto ve mě tkví uvnitř ýže prostě tohle je jedný takhle jak život vedu jak sem tak budu....
ale určitě neskončím v posteli jen tak s někým,ikdybych byla sebevíc na dně tak na tohle nemám abych to udělala...

samíku kdepak debilní,já sem ti ted poslal ůsměv jak vipadá debilní tvůj byl krásný :))

už kupuješ dárčiky ,kopi,já vubec nevím co budu kupovat a taky za co :)
tak stříbro jé to budou mít holky radost,to vždy potěší lesklý věci..
jé dort a čkoládový já ho chci :)pařížský krém neznám ale zní to lahodně :))

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 16:11)

:-))Jen si postěžuj na tchýni:-)))baba jedna...a co když tam teda nepojedete vůbec??To by čuměla co?
Am...tak to tu neokecávej..hupsni s ním na chatu a ať ti ukáže sedmý div světa:-))))Hlavně ať má kondom:-)))víš co to je?:-)))))))

Vinaří (Pá, 7. 11. 2008 - 16:11)

Tak to zase budu všechno vidět jinak než vy:-))
Já jsem pro životní spontánnost...a k ní patří i to natlučení si huby a zlomenné srdíčko. Myslím, že všichni jsme to zažili a když jsme to přežili, tak nás to posílilo. Tím nechci říct, aby se Am hnala onomu amantovi do náruče. Chci říct jen to, že by měla poslouchat pouze svou vnitřní intuici a ne nějaké rady na internetu, i když je chce slyšet:-)) Protože žádné naše rady jí nikdy nemohou ubránit před možným zklamáním, ani když nám zde bude popisovat zlatého chlapíka bez jediné zjevné chybičky a my jí budem radit"Jdi do toho, ten je ten pravý!".

Jinak v Praze mrholí a mne to na náladě nepřidává. Opět mne lehce vytočila tchýně. Pozvala nás 25.12. na vánoce. Když jsme řekli, že to budeme na horách a že bychom mohli přijet 26.12 (pojedeme kolem) či někdy jindy, tak řekla ať nejezdíme vůbec, když tak až někdy v příštím roce. Štve mne, že jsme jediní v naší rodině, kdo pracuje a kdo má dovolenou jenom 3 týdny v roce, ale vždy se musíme se všemi termíny přizpůsobovat my.
Navíc mne to mrzí i kvůli tomu, že mám narozeniny, ale mne se nikdo nezeptá, kdy by se mi hodila oslava. To samé bylo, když měl narozky manžel, též jsme museli pro rodinnou oslavu uspůsobit termín dle ostatních.

No tak jsem si taky jednou postěžovala:-))

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 16:11)

ááááááááá.... já tu pěním Ami ..:-)))
jediné co tě v životě čeká?
takhle uvažovat ve dvaceti.....já se picnu....
vykecej se a hlavně odolávej,některé věci nejdou vrátit...a moc by tě to bolelo...

Můj úsměv je debilní,poslala jsem to pro pobavení....:-))

Kopřiva (Pá, 7. 11. 2008 - 16:11)

Zdravím:-)...včera se to sviňa seklo a ne a ne se napojit.
Vinaří?..jak tam u vás?Smogovo???Doufám,že jste vypadli na chaloupku...
Am...chlapi jsou mrzáci:-)))jen tvé tělo chtějí...na srdéčko nehledí:-)))
Samiku:-))Pravdu pravdoucí jsi napsala.Doufám,že té naší holce ten kocour neublíží víc než je zdrávo....jinak mu ho pojedu ufiknout:-))udělám z něho babu:-))
Dnes jsem koupila holkám stříbro...Džidži k vánocům dvoje kruhy do uší..pěkné--ona si je přeje...a starší...prsteny...jeden k narozeninám druhý hezčí k ježuchovi:-)Promazala jsem si dort a polila čokoládou a zítra ráno než půjdu do práce ho nazbobím pařížzkým krémem.Ježiši je tak dobrý...já tak šikovná:-)))mňamky...
Jinak lidí v Pce jak nasr...úplně mě lezli na nervy.Zlatý Da...:-)

amazonka (Pá, 7. 11. 2008 - 15:11)

ahoj lidičky já vás tak ráda vidím...

děkuju aleškovi.....
už proto že sem málem podlehla,začala sem uvažovat jak na tom sem a o co jde vždyt to je jen sex jak tvrdí všichni na co čekat však ho milovat nemusím,stejnak nemůžu zapomenout na osudovýho a tak sem přemýšlela aspon si užiješ....
a ted jak si mi předal vzkaz od aleška tak mi došlo že to ani nechci....
je pravda že se ženáč nedá jen tak odbít at sem muříkala cokoliv ,odmítala ho,říkala sem mu svoje mínusi :),tak furt jak by mě chtěl a jak mě miluje a jak to se mnou myslí vážně,že na mě nebude tlačit když TO nebudu chtít že chce být se mnou že mě miluje :) jo to je hezký ale něchápal mí stálé to nejde...nakoonec vnoci mi psal zas básničky a já neodepisovala a ráno že se pro mě staví no viužila sem toho že nemusím pěšky do práce :)...ale jel mi ukázat chatu a jak jí předělává,tma jak v prdeli já neviděla anio nakrok chytl mě za ruku a vedl...kecali sme ...a pak mě líbal...no pak když mě vezl do práce tak řekl tak co mi dva a já asik byla v divný efourii né takoví jako že by se mi to líbilo víc ale prostě tak nějak že sem si říkala co mi říkaj mladčí holkky ,pane bože si užívej nééé žiješ jen jednou.,,já ani nevím co sem si mylslela,asise mi líbilo že se někomu tak líbím a že o mě někdo tak stojí ....jedno je jisté :) neumí líbat nebo já nevím...no vzhledem k tomu že osudoví a já sme byly jak matička se šroubkem prostě magnetická přitažlivost a šlo nám to skvělě ,tak zas sem si uvědomila že to s tím ženáčem není správný ani dobrý,ale zase mě něco říkalo třeba ti jen osud nepřeje štestí třeba tohle je jediné cio tě v životě čeká......

mám divné myšlenky asik ale vikecat jsem se potřebovala :) tak se omlouvám,ale tak nějak nemám komu se svěřit a vypovídat se...

samíku ty máš nádherný ůsměv holka :) fakt smajlinka,jééé s těch fotek ,jééé já bych chtěla léto teplo krásný barevný kytky jéé :)

ahoj vinaří jak je u vás v praze

Vinaří (Pá, 7. 11. 2008 - 11:11)

K čertu, o jaké soutěži je řeč...:-)))

Jo angličtina...to je nekonečný příběh, který má v čechách stále jen reprízy. Premiéry se konají pouze za hranicemi:-)
Italština je nové vášnivé drama:-))

..Najít někoho, kdo Tě bude mít rád takovou jaká jsi...to se málo kdy podaří napoprvé..

Reklama

Přidat komentář