Reklama

PEKARNA U ZLATE MAMY

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 18:11)

:-)))ty to meleš...:-)Obamo:-)
Dcera přijede za mnou do práce...ona Chosého nemusí...a já zase jsem ráda jen s ní...
Syn bydlí u babičky...u nás by mohl být akorát tak ve dřezu:-)))Představ si,že ani na mámu nemá čas...takže vím jen co vím od dcerky....Jo děti...to je sranda s nima....Máma počká až si na ni najde čas...

:-)))))já si dělám prdel když jdou kouřit..."Čeč čaj?Něbo maťo?Máť uť utětčíno ňa jetěnku?":-))))Oni čuměj jako péra a kluci se válejí po zemi smíchy:-)))

amazonka (St, 5. 11. 2008 - 18:11)

23 to je skoro stejně stará jako já ty jo :)
no utíká to utíká :)ikdyž pro mě za mě by mohlo i víc....takže bude oslava,sejde se celá rodina ,to bude hezký...stará raketa,taky bych tě praštila :) duchem si mladice víc než já :))
dort nedělej chutě :) a co sin jak to sním dopadlo,naposledy si říkala že měl problémy v práci že mu neoplatili sociální pojioštení nebo co a přítelkyně se sním kvůli tomu rozešla a on šel bydlet k vám tak doapdlo vše v pořádku doufám..
:)))já bych ani šikmáčoj nerozuměla kdyby si nenapsala co si mu na to řekla :)))

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 18:11)

Ty vogo:-)ty jsi makovina:-))
Dnes má moje dcerka 23let:-)Páni...když si vzpomenu na ten uzlík...s černýma vláskama...očima jako noc...a než se sešel rok..oči zmodraly...pak zašedomodraly...a vlasy zblonďatěly...pak zesvětlehněděly:-)))
A dnes je to slečna...pracující děvče.Soběstačné a skromné.I ten maturitní ples mi připadá jako by byl včera.....No a klukovi bude za osm dní 25...brrr to jsem už stará raketa:-)))
Ještě,že Džidži mi dodává mladou jiskru:-)))
Budu dělat pařížský dort...má ho ráda a tak si na něm nechám obzvlášť záležet:-)
Jo...včera přišel šikmáč...nezaklepal...vlítl do vnitř a říká.."žapnout....fubal..."...a já.."To víš že jo..padej makat..já se dívám na seriál"...no nenasral by vás?Drzej žlutej..prťavej šmudla.

amazonka (St, 5. 11. 2008 - 17:11)

kokota? holčinka má krásný slovník :)líbí se mi na dětech jak jsou impulsivní a pravdomluvné a takzvaně co na srdci to na jazyku ikdyž to mnohdy nedává smysl :)) lepší než děti co se nehýbou a nemluví :)) vinaří skvělou sprintošku :)

to víš než si dělat problémy tak to radši udělám,ona uklízečka je taková hosterická divná uplakaná stěžovatelka a vůbec tam jsou divní lidi,tak si radši pokud to jde dělám vše sama :)
to sem nechtěla :)tak si to tak neber :)

jo myslíš :)))

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 17:11)

Ahoj vinaří:-))no vidíš...a já je poslouchala od osmnácti...to už je taky nějaký to století zpět:-))))
Copak dělá kokota?:-)))
Am ty seš fakt...já bych tě praštila těma ručníkama po kebuli.To si neumíš dupnout?No to mě poser...taková tlamatina a ona si nechá na sobě dříví štípat!Ty až mi přijdeš pod ruku...počkej těch bude přes kaďák:-)))
No hotovo...ty jsi mi zase zvedla adrenalin!:-)))

Třeba by jsi se černouškovi líbila:-)

amazonka (St, 5. 11. 2008 - 17:11)

vid mám tě krásně prokoukoiu :)
a to je chyba že už jim nespíváš víš jak krásně by se jim chodilo do práce když by si jim pěla,s ůsměvem a radostí by se jim šlo do pracovní činosti :)

stále uklízím stále :) a stále to tak bude a dnes šéf sem ho zaskočila přišla uklízečka s ručníkama ,a já od nastoupení do práce tak ručníky nosím domu prát(zadarmo) :) a přišla uklízečka s výtleme ahoj tady máš dej mi čistý ručníky tak sem jí je dala a šéf s vykulenýma očima to musíte,tady je pračka,to nemusíte né a já že mě řekla že ta pračka je na hovno atak to nosím domu a on se usmál a pracoval dál nic neřekl :) tak to unás chodí :)))

na brigádu do amošky,copak uklízet do bíleho domu :))) proč né :) když na mě bduou mluvit česky :)))

Vinaří (St, 5. 11. 2008 - 17:11)

Jé holky vy pouštíte písničky, které jsem poslouchala v patnácti:-))...pak přišlo techno, house, trans a hip-hop:-)))

Amo a nechceš si zajet na brigádu do Amošky?:-) Že se ptám, co?:-)

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 16:11)

Am:-))))ahoj holka:-)
No ty jsi to tak krásně napsala:-)jako živý to je:-)
A jak v práci?Uklízíš stále?
Nezpívám..když jsou tu lidi:-)to bylo dřív když jsem dělala ještě s nima na hale:-)Já jim tam pěla jako pěnice:-)
Tady už je zase tma...rozsvítila jsem světla aby pracující lid našel fabriku.:-)

Říká se kdo dostane do ruky žezlo...šeredně se změní.Tak snad Obama...černoch bude "světlá"vyjímka:-)

amazonka (St, 5. 11. 2008 - 16:11)

ahoj holky .) piza jé sami tak to přeju dobrou chut ,taky bych si dala i bez piva :) já radši bylinky :) jen si to s kámoškou užííí

kopi zase v práci,zpíváš si na celou fabriku,krásně se to na chodbě rozhlíhá a destaři s tebe omdlívaj jak by tě chtěli,chosé za rohem kouká žárlí,ale na povrch hraje hrdinu jako že nic :)a přitom už se těší domů na tebe až si tě dá večer jako zákusek :))

říká se že obama dopadne jako kenedy...že je dobrý ,hodný a pod. a ty velké hlavy státu to neunesou jako u kenedyho ještě navíc když je to černoch..nevím nevím,doufám že obama konečně udělá pořádek po tom bušovi v amošce....

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 16:11)

Já ti dám Wabiho:-)))Robert Křesťan :Panenka:-)))
Tohle je Wabi:Tak jako jazyk stále naráží
na vylomený zub.
Tak já se vracím
k svýmu nádraží
abych šel zas dál.
Přede mnou
stíny se plouží
a nad krajinou krouží
podivnej pták,
pták nebo mrak.

Tak do toho šlápni
ať vidíš kousek světa.
Vzít do dlaní dálku
zase jednou zkus.
Telegrafní dráty
hrajou ti už léta
to nekonečně dlouhý
monotónní blues.
Je ráno, je ráno.
Nohama stíráš rosu na kolejích
Nohama stíráš rosu na kolejích

Pajda dobře hlídá pocestní
co se nocí toulaj.
Co si radši počkaj až se stmí
a pak šlapou dál.
Po kolejích táhnou bosí
a na špagátu nosí
celej svůj dům - deku a rum.

Tak do toho šlápni
ať vidíš kousek světa.
Vzít do dlaní dálku
zase jednou zkus.
Telegrafní dráty
hrajou ti už léta
to nekonečně dlouhý
monotónní blues.
Je ráno, je ráno.
Nohama stíráš rosu na kolejích
Nohama stíráš rosu na kolejích
Tak si to užij brouku s kamarádkou:-)))Moc to s tím pivem nepřežeň:-)))pak budeš chodit scát.-))

smdm (St, 5. 11. 2008 - 16:11)

WABI DANĚK to zpívá KOPÍ ? TAky moc hezká....-))

smdm (St, 5. 11. 2008 - 16:11)

kdo je bez viny ať hodí kamenem.... Hudka je ještě větší svi?ák....
Jarkovy písničky se líbí stejně pořád....
Včera jsem měla depku jak hrom.... teď čekám kamarádku,jdeme na picu a pivo, prozatím pá pekařky...:-)))

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 16:11)

No samíku...ten Jarek tě ale uhranul:-)))Taky jsem ho pslouchala.Jezdili jsme s ex na svojšický slunovrat a tam byla vždy samá elita.
Tuhle miluju já:-)))

Co skrýváš za víčky
a plameny svíčky
snad houf bílých holubic nebo jen žal
Tak skončil ten prvý
den zmáčený krví
ani popuťovou panenku nezanechal

Otevři oči ty uspěchaná
dámo uplakaná
otevři oči
ta hloupá noc končí
a mír je mezi náma

Už si oblékni šaty
a řetízek zlatý
a umyj se půjdeme na karneval
A na bílou kůži
ti napíšu tuší
že dámou jsi byla a zůstáváš dál

Otevři oči ty uspěchaná
dámo uplakaná
otevři oči
ta hloupá noc končí
a mír je mezi náma

Tu si zpívám...i když už s tím astmatem to tolik neudejchám...ale ještě to vytáhnu do výšek:-)))
Jarka mám ráda,ale dost mě překvapilo co o něm hlásá Hutka....

smdm (St, 5. 11. 2008 - 05:11)

dobré ráno národe :-)
trochu mé oblíbené,trochu mé emoce..:-)

JAREK NOHAVICA - KOMETA

Spatřil jsem kometu oblohou letěla
chtěl jsem ji zazpívat ,ona mi zmizela.

Zmizela jako laň u lesa v remízku,
v očích zbylo jen pár žlutých penízků.

Penízky schoval jsem do hlíny pod dubem,
až příště přiletí my už tu nebudem.

My už tu nebudem,ach pýcho marnivá,
spatřil jsem kometu chtěl jsem ji zazpívat.

O vodě,o trávě, o lese
o smrti se kterou smířit nelze se,
o lásce, o zradě,o světě
a o všech lidech,co kdy žili na této planetě.

Ales Bares (St, 5. 11. 2008 - 00:11)

.....Rachel volila dnes rano Obamu, ja nevolil.....

Emoce jez vkladam do basnicek Vam nekdy vysvetlim, alespon cast.....:-))))

.....noc

Kopřiva (Út, 4. 11. 2008 - 22:11)

Tak se měj moc moc krásně...pusinku tvojí nově pojmenované sprintérce:-))Však já už také vyrazím za pár:-)))
Přeji ti brzké znovunalezení:-)))

Vinaří (Út, 4. 11. 2008 - 22:11)

Tak Kopi Kopi i já tě tu asi zanechám napospas divočině. Si velká holka...si poradíš:-) Bojím se, že za dvě hoďky začne první vstvání...v pět pak druhé definitivní:-)
Navíc to stále ještě nejsem já:-)T
Tak šťastnou jízdu do peřin, nikoliv do příkopu:-)

Kopřiva (Út, 4. 11. 2008 - 21:11)

:-)))))))))))))))to je moje krevní skupina ta tvoje divoženka:-)))bože...úplně ji vidím lumpačisko:-)))
Hra na mentála je velice oblíbená...byla i u mých dětí...hodně jsem se styděla:-))))
Sam nešpízuj:-))a chrupej:-))

Vinaří (Út, 4. 11. 2008 - 21:11)

No tak pojmenovala sama sebe:-) Je to hodná holčička:-) A psina s ní je veliká a náročná. Je chytrá jak liška, ale největší srandu má, když ze sebe dělá mentála:-)

Pak má nyní též exkrementální období. V tom kláštěře například stále otvírala dveře od našeho pokoje a na celou rozlehlou chodbu křičela: "Dobrý den, můžeme se jít vyčůrat?!" A při večeři v klášterní jídelně pronášela vážným hlasem: "Letí bába na koštěti a spadne do hovna"...
...já slušná, něžná dušička z ní mám neustále pěkné šoky:-)))

Kopřiva (Út, 4. 11. 2008 - 21:11)

:-)))A kdo je ta kokota???:-))))jé ta holubinka malá...s ní musí být psina:-)Kouká se na Akvabelu?:-)))
Jinak tady je mlha a začlo tu pěkně namrzat...v noci pojedu po chodníku...aby mě nesrazil nějaký fitipaldi:-))
Am hezky chrupej a zahraj si na hadí ženu a foukej si na pulinku:-))
Sam Ten vitamín A je dobrý na kostce cukru....Tak se nožer:-)))aby jsi nebyla převitamínovaná:-)

Reklama

Přidat komentář