Reklama

PEKARNA U ZLATE MAMY

Vinaří (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Musíš se pořádně vyspat, aby jsme měli ráno, co číst:-)

Vinaří (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Kuš do postele smdm:-))

Vinaří (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Je vidět kopi, že ti pracují dobře obě hemisféry:-) A spolupracují:-)
Vitamíny hop, skok a leť jsou ty nejdůležitější vitamíny:-)
To mi připomnělo, že dnes Sprinterka přejmenovala členy své rodiny na Šakota, Makota, Bakota a Kokota:-)

smdm (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

vitamín C - CINZANO,
vitamín B - becherovka
vitamín A - alpa
a podobné zneškodňují bacily,asi budu zkoušet,
dobrou....:-))

Vinaří (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

No to si teda nemyslim:-))
Jen máte společné jisté vykolejení:-)) Ale já mám dnes též 4 dcl retsiny místo dvou:-))
Aby se mi to tady lépe rozdejchávalo:-))
Ale hybaj již do peřin a sladké sny o mladém něžném krásném gynekologovi:-))

Kopřiva (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Vinaří:-)))já i kdybych nechtěla(což nehrozí)...tak musím zůstat.Mám to do půl noci...a do pelechu se dostanu až v jednu.
Koukám na růžovku..píšu na doktorku...a ještě hraju online hry:-)))no a asi si udělám kávu...nějak mě poslední dobou bolí kedlubna:-)asi to bude nedostatkem vitamínu hop:-)))

amazonka (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

počkej ty si myslíš vinaří že já a samík jsme jedna a tatáž osoba :)
to fakt nejsme :)

tak dobrou

Vinaří (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Hromadný útěk do peřin nepravděpodobných:-)) Doufám, že autentická Kopi zůstává:-)))

amazonka (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

já myslím že půjdu spát,jsem ještě taková rozkolejená....
,týjo zýtra a pozýtří další doktor mě čeká doufám že to bude něžnější..:)
hrubiány,holky umíte si přesdstavit mýt ginekologa mladého atraktivního-to bych se asik propadla do ze mě :)
..ještě že to mám za sebou,tak až za rok fuj :(

tak holky dobrou noc ....a zýtra krásný den všem...

smdm (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

holky dobrou noc ,ošetřujte si ďurky,Vinaří dej pozor na nachlazení a berušku,já jdu dát hlavu pod polštář....:-))

Vinaří (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Kopi samozřejmě, že jako lichotku:-))

Proč Am ty musíš mít i ty doktory takové hrubiány? proč nemáš nějakého krásného mladého něžného, co? Vysvětli mi to:-)

Kopřiva (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Na diskošce jsem byla naposledy před rokem,..ale chodí tam černý huby cikánský a ukrajinci agresivní.Tak jsme tam přestali chodit....
aůůůůůůůůůů mě tak bolí ďura...achjo.

Vinaří (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Am jen pocit pocit..nemyslím:-)

Kopřiva (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Vinaří:-))))jo tak to já jsem.:-)))sice nevím jak to mám brát...jako lichotku..nebo co????Jo jako,že jsem stařenka nad hrobečkem?Že bych si měla už doma nacvičovat skoky do rakve?
Am oni jsou doktoři praštěný..určitě v tom svém věku máš zapotřebí lhát o svém pravém stavu.:-))Je to ale krása v dnešní době:-))))

amazonka (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

samíku to by ses divila u nás na diskotéky choděj takoví staříci že se člověk diví a jak trsaj :) fakt :) toty si mladice
hlava bolí,heřmánkoví čaj si dej,uklidní to hlavu,nepřebolí ale uklidní...

smdm (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

za mého mládí se do panen i těhotných žen nelezlo.. aspoň si to nepamatuju

smdm (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Já to furt říkám ,že se mi po 50 roky odčítají....ted jsem si vzala Ibalgin tak budu ok,hlava mi křepčí....
jo za chvíli budem Am,chodit na diskošky,akurát tam budu chodit v masce,protože vzhledově mládnout nedokážu...:-)

amazonka (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

jak to myslíš vinaří že je nepravděpodobná am a nepravděpodobně mladá...? :) tomu nerozumim :)

jojo macháček a hymna u toho filmu sem se nařechtala :)u trojana taky ,ten má taky krásný filmy.
hovado,no já sem mu to říkala že sem ještě pana ale on mě řekl jo pana mrk na mě a řekl něco jako já vím jen před maminkou že jo to je mi jasný...a jak sem s myšlením pomalá tak nějak to hovado si asi myslí že nejsem......

amazonka (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

na nestydu jsem taky chctěla jít to by se mi líbilo,tak to mě hovínka štestí nepřináší jednou si pták višprkl mě do pusy a nepřineslo to štestí, no možná bylo štestí že jsem nedostala ptačí chřipku :)

černoši mě nebereou :) teda no asik možná trošku :) jen ti simpatičtí :)

no jo samíku ještě zjisit do kterého tipu ženy patříme vid :)

gynekologický hovado,no nevím všichni si ho chválí,ale jedno vím jistě že to bolí jako svina nevím třeba to souvisí trochu s tím že jsem ještě panna....

jaro jojo rozkvetlý stromy jojo ....

Kopřiva (Út, 4. 11. 2008 - 20:11)

Jé ahoj vinaří:-)))No jo Macháček:-)))toho miluji ....jak se mu líbila hymna jako dobrej hit:-))))bodoval i Trojan...ten je taky dobrej:-)Na toho nestydu se těším..prý super:-)
Am snad to hovado ví že jsi panna????
Jo hovínko:-)jakpak jsi ho z botky dostala???
Samíku kde ty na to chodíš?Běhny jsou dobrý:-)))

Reklama

Přidat komentář