Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Soňa (Ne, 2. 5. 2010 - 21:05)

Me ty Plenkove kalhotky jednorázové vydrží celi den ja používám ty nejsilnější s největší savosti co existujou na ne si dám jeste gumové kalhotky

Śternberk (So, 1. 5. 2010 - 16:05)

No holky, tomuhle bych moc nefandil i když je to metoda známá od jockeyů. kteří takhle před dostihem shazují váhu o vypocenou vodu. Na druhou stranu mám známého, který si ve svém domku na Zbraslavi postavil ve sklepě jakousi obrlednici, prostě místnost tak 3x2m, někde sehnal mrazící aparát a dosáhl toho, že tam udělá mráz až -20°. K tomu má ještě dost silný ventilátor na dělání větru. Taky tam má rotoped aby se trochu zahřál, když už je mu moc zima. Má tam i televizi a video, kde si natočil několik cest po krajině. Video si pustí a jede na kole krajinou jako v lednu. Nebo tam jen tak nabalený sedí a čumí na bednu. V létě není zas to tak moc špatné tam vypít nějakou tu skleničku, ale pozor, když se vyleze ven, to tak těch 30° vedra vás praští jako kladivo. Prostě každý jsme nějak blázen, jak to tu už někdo pozamenal a nakonec proč ne, vždyť to může být dobrá zábava!

phdl32 (Pá, 30. 4. 2010 - 11:04)

To s tím dýcháním...Pod kombinézy společně s přítelkyní nosíme někdy plenkové kalhotky pro dospělé, jindy zase cévku se sáčkem. Plenkové kalhotky tehdy, pokud je možnost si je snadno aspoň dvakrát denně vyměnit, pokud cítíme, že už toho víc nepoberou. Cévku si bereme, pokud možnost výměny plenkových kalhotek není nebo s sebou netáhneme na víc dní celý balík. Zavádění nebolí a u tenčích průměrů není pak zavedená cévka skoro ani cítit. Ale je třeba cévku zavádět sterilním způsobem, pokud má být zavedena na delší dobu, třeba na několik dní. To venku zajistit nejde a cévku musíme mít už z domova.

Yvett (Čt, 29. 4. 2010 - 13:04)

Proto,abych vydržela...To s tím dýcháním kyslíku je zajímavé a co ta cévka? Nebolí? To si jí tam dáváš sama? Je to složité?

Lenka (Čt, 29. 4. 2010 - 08:04)

Proto,abych vydržela víc,delší dobu šlapat nabalená jsem si pořídila ten kyslík,hodně to pomáhá k lepším výkonům,není špatné si dát inhalaci i jen tak.Venku zatím běhám nebo jezdím v péř.vestě a oteplovačkách,doma jsem taky hezky nabalená a je mi fajn.I na váze to je pomalu vidět,i když...Jako Soňa jsem také někdy do kombinézy nosila plenkové kalhotky,ale pak jsem přešla kvůli pohodlí na zavedenou cévku s odtokem buď do sáčku,nebo jí mám nastavenou hadičkou se zátkou a vyvedenou do kapsy,takže zhruba po dvou až třech hodinách,aniž bych se musela svlékat jenom vyjmu konec hadičky,podržím v ruce,odzátkuji a vypustím se.Je to pohodlné a rychlé a nemusím mít mezi nohama vlhkej balík.

Soňa (St, 28. 4. 2010 - 09:04)

Ahoj Lenko a Jano Ja take se Nabalim se doma vezmu si Plenkove kalhotky jednorázové kdyby jse me chtělo curat obléknu oteplovacky světle modré, bundu červenou, na to kombinézu zelenomodrou a na to oteplovacky a bundu, palcové rukavice s koziskem, čepici s koziskem pres uši, šálu, na nohy sněhule s koziskem, je to prijemné až mam mokro v plence když slupu na rotopedu a jsem pěkně spocena

Jana (Út, 27. 4. 2010 - 16:04)

Tak jsem vyzkoušela kromně...Ahoj LenkoKdyž tady čtu co vyvádíš, jako by jsem četla o sobě.Taky moc ráda takhle dovádím a šíleně mne to vzrušuje.Šlapat na rotopedu jsem taky zkoušela a nádherně jsem se při tom zpotila.Nabalila jsem se co to šlo, jen aby jsem se mohla hýbat, nahoru oteplovačky (péřové nemám),dlouhý péřový kabát s kapucí a dlouhou šálu. A potom jsem šlapala dvacet minut předem urcěným tempem a jenom cítila jak se zmáčím a vadnu.A kdy´ž jsem to potom trochu vydýchala,a to zpocené se mi všude lepilo na tělo a bylo mi v tom šíleně nepříjemně, tak jsem se v rámci možností co nejvíce spoutala a šla takhle spát. Bylo to super.Napíšeš mi co jsi všechno na sebe navlékla?

Silonboy (Út, 27. 4. 2010 - 14:04)

Tak jsem vyzkoušela kromně...Lenko, kolik vrstev a čeho máš na sobě?

Lenka (Út, 27. 4. 2010 - 13:04)

Tak jsem vyzkoušela kromně toho,že nabalená chodím běhat,nebo jezdím na bruslích,oblíknout se co nejtepleji doma a šlapat půl hodiny na rotopedu a k tomu jsem si na radu kamarádky pořídila kyslík.Takže při nabalení a pohybu dýchám z masky čistý kyslík smíchaný se vzduchem,což je bezvadný.Jinak ráno jsem byla v péřové vestě a roláku na bruslích.

K.M. (Pá, 23. 4. 2010 - 22:04)

Ahoj Lenko byla jsem na...Cus, jak to cistis a od ceho? Od propoceni zevnitr, nebo bordelu zvenci?

Moniik22 (Čt, 22. 4. 2010 - 14:04)

Ahoj Lenko byla jsem na bruslích,ale vzala jsem si ještě Wind Face a bylo v ní už nepřijemné vedro při zpáteční cestě jsem už skoro nemohla a k tomu všemu mi ještě u nového mostu praslo kolečko na brusli to se mi stalo poprvé.Po bruslení jsem pak byla půl hodiny ve sprše a propotila jsem si kompletně spodní prádlo a tak kombinézu už vyčistím a schovám i když hlásejí po ráno ještě přízemní mrazíky tak uvidíme.

moncler (Čt, 22. 4. 2010 - 09:04)

ahojte kolegovia, za riekou Moravou. konecne som sa tu opät po dlhsom case nakukol a vidim, ze tu diskusia pekne pokracuje. zacalo to sice perovymi bundami, ale uz sa tu riesia aj kombinezy!!! super! a kde su vyznavaci perovych bund??? a nenajde sa tu aj niekto z nasho maleho Slovenska?

Lenka (Čt, 22. 4. 2010 - 08:04)

Ahoj Lenko jezdíž v te...Péřové oteplovačky seženeš celkem snadno na internetu-stačí zadat do vyhledávání,já mám od schvarzkopf a jsou suprové,vyrábí je firma v Sušici,nebo pak jsou i dražší od Rakoncaje nebo warmpeace.Na kole v nich nejezdím,protože jsou dost silné a nohavice by se mohla poničit od řetězu.Nosíš taky něco přes pusu?

Soňa (Čt, 22. 4. 2010 - 07:04)

Ahoj Lenko jezdíž v te kombinéze na kole? Ja jezdím v oteplovačkach a mam dvoje a bundě. Kde se dají koupit Peřove oteplovacky ? Soňa

Lenka (St, 21. 4. 2010 - 18:04)

Ahoj Lenko ta modrá...Ahoj,ta modrá kombinéza je moc pěkná a také drahá,bylo by škoda jí zničit na bruslích.Myslela jsem,že bychom si dneska daly sraz v Poděbradech u soutoku,ale musela jsem od 7 h.do práce,protože kolegyně je nemocná,ale určitě se dohodneme na nějakým jiným setkání.A byla jsi si ráno zabruslit v kombinéze? Ráno bylo docela chladno,tak ti asi bylo dobře.Já většinou chodím jezdit od mostu směrem na Nymburk po pravé straně /V.Zboží/ i když nejlepší by bylo si dát kolečko do Nymburka a po druhé straně zpět,ale zatím tak daleko dojet nevydržím.To jedu občas na kole.

Morfeus (St, 21. 4. 2010 - 12:04)

Zdarec, doháním absenci - bylo příliš práce!! Moniko a Lenko, možná by vás mohla zajímat tao stránka kde mají fajn věci a za docela solidní peníz:www.zentai-cz.cz přeji hezké pokoukání :o))

SNB (St, 21. 4. 2010 - 08:04)

Omlouvám se, zapoměla jsem...To je asi tím vstáváním po ránu - chci to opravit a zapomenu na Picasaweb! Tedy do třeticehttp://picasaweb.com/SNB.zimoteď už to snad bude správně - holt nejsem žádná webová čarodějnice....Míša

SNB (St, 21. 4. 2010 - 08:04)

Protože jsme dostaly...Omlouvám se, zapoměla jsem adrese napsat com za picasasprávně to je tedy http://picasa.com/SNB.Zimo

SNB (St, 21. 4. 2010 - 08:04)

Protože jsme dostaly stížnosti na složitost adresy naší fotogalerie, změnily jsme ji nahttp://picasaweb/SNB.zimo Bude se to alespoň líp pamatovat.Ahoj Míša

Moniik22 (Út, 20. 4. 2010 - 16:04)

Ahoj Lenko ta modrá kombinéza je od firmy Bergans je to norská firma má odepínací rukávy je plněná extra draným husím peřím prošitá do komor a je to starší model rok 2007. Nenosím ji na sport je spíš na procházky a chodím v ní i do města a jako doplněk se mi k ní hodí péřová kukla od Rakoncaje na tu kuklu si dávám ještě kapucu at nejsem tak "nápadná".Stála mně 1000eur.Jsem u babičky v Poděbradech a ještě zítra tam budu tak jestli se chceš setkat klidně můžem se někde sejít.Na bruslích jezdím také,kde jezdíš radši na kovanické nebo velkozbožské straně?Zítra ráno vyrážim na bruslích kolem golfu do Libice nechceš se přidat já si tu modrou kombinézu klidně vezmu jestli chceš vidět jak vypadá ale musím jet hodně opatrně abych v ní nespadla a neodřela si jí chránič totiž přes ní nedostanu a péřovou kuklu si brát nechci vemu si jen kuklu od Sensora a samozřejmě i helmu zatím ahoj.

Reklama

Přidat komentář