Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Karel (Út, 20. 4. 2010 - 10:04)

Ještě jsem se chtěla také...Lenko, velice hezké kombinézy najdeš na http://www.theparkashop.com./pages/onepiecesuits.html - ceny od 700 do 1000E (přibližně, nebo si ji objednej od Jardy - mail na Josefa je [email protected]. U nich si můžeš zvolit barvu. množství náplně, provedení i jiné detaily (kapsy a pod.). Je to všechno jen na zakázku, individuální výroba. Ceny jsou tak od 16000.-. Já jednu mám z loňska, stála 17500.-, je plněná 2kg peří. Je možné k ní přiobjednat perfektní palčáky ze stejného materiálu (tak 850.-) a péřové vložky do bot (600.-), ve kterých se dá chodit i ve stanu na chatě a pod. Letos jsem měl možnost všechno důkladně odzkoušet a je to opravdu perfekt. Na té adrese Pakashopu je jedna moc hezká bílá, japonská, ale to je tak na honění vody ve městě, do přírody bude asi nepraktická. No a Rakoncaj nabízí kombinézy ve třech barvách - červená, modrá a černá, ceny ke 20000.- Takže máš z čeho si vybrat.K.

Lenka (Út, 20. 4. 2010 - 08:04)

Ahoj Moniik22 kde se da ta...Ještě jsem se chtěla také zeptat na tu tvojí modrou kombinézu?,kde jsi jí koupila a kolik stála? Díky.

Lenka (Út, 20. 4. 2010 - 08:04)

Ahoj Lenko zkoušela jsi...Moniko k tvému dotazu,v kombinéze jsem zatím běhat ještě nebyla,ale dnes ráno jsem si v ní byla zajezdit na bruslích.Vzala jsem si pod ní elasťáky,mikinu a slabé šusťákové kalhoty a bundu,abych si kombinézu moc nepropotila,vlhkost zůstala pod kalhotama a bundou.Jinak jsem měla kulíška a šátek,ten jsem si dala na pusu a nos.Oproti oteplovačkám a bundě je v kombinéze o hodně větší teplo,takže po asi 10 km jsem toho měla docela dost.Při takovémhle prohřívání je potřeba hodně pít.Cestou jsem potkala pár lidí,ale neřeším to,jestli po mě čučí,je mi moc fajn.

Soňa (Po, 19. 4. 2010 - 21:04)

Ahoj Moniik22 kde se da ta tvá světle modrá Peřova Kombineza koupit a ma kapucu, me se ta Kombineza liby Soňa muj emil: [email protected]

Soňa (Po, 19. 4. 2010 - 21:04)

Ahoj Moniik22 kde se da ta tvá světle modrá Peřova Kombineza koupit a ma kapucu, me se ta Kombineza liby Soňa muj emil: [email protected]

Soňa (Po, 19. 4. 2010 - 21:04)

Ahoj Moniik22 kde se da ta tvá světle modrá Peřova Kombineza koupit a ma kapucu, me se ta Kombineza liby Soňa muj emil: [email protected]

Moniik22 (Po, 19. 4. 2010 - 15:04)

Ahoj Lenko zkoušela jsi někdy v péřové kombinéze běhat? A jak jsi sní spokojená co se týká tepelného komfortu? Také jsem se chtěla zeptat zda jí dáváš do čistírny a nebo si jí pereš sama?

Lenka (Po, 19. 4. 2010 - 08:04)

Ahoj Jano a Moniko,včera jsem si bylo opět zaběhat,vyrazila jsem hned poránu,když ještě bylo chladněji,opět jsem se pořádně nabalila,za prvé kvůli prohřátí a odtučňovačce a za druhé protože mě to vzrušuje a popohání k vyšším výkonům.Uvidím,jestli až se více oteplí vydržím v péřovce,nebo si vezmu na sebe teplejší rolák a slabší šusťákovou bundu.Zatím běhám i v kulichu.Jinak k dotazu: od moiry mám triko i elasťáky a také kuklu,tu většinou nosím na lyže pod helmu,nebo když je velká zima tak jako první vrstvu pod druhou flízovou kuklu.

K.M. (Ne, 18. 4. 2010 - 11:04)

Mi kritizovani kohokoli neprinasi vubec libe pocity, naopak, nekdy situace vyzaduje se ozvat. Vlastne ani "klub turistu co neumi s photoshopem" nekritizuji, nemam proc, jen nelze, nez se ozvat proti doocibijicim nesrovnalostem a zmatecnostem v prispevcich onoho cloveka, ktery za tim stoji a ktery se dokonce vydava i za Mudra :/Uz jen rada a jeji formulace "návštěvy nějaké finanční instituce, kde byste mohly být omylem považovány za zamaskovaného lupiče!!" zni jako od nejakeho duchodce co pise rady do zeny&zivot.

MUDr Jaroš (Ne, 18. 4. 2010 - 07:04)

Nazdar Moniko, Jano, Lenko a další. Již delší dobu sleduji vaše i jiné příspěvky v této rubrice.Chtěl bych jen několik slov říci k tomu, co lze z vašich příspěvků vydedukovat. To, co děláte nebo co se vám líbí není vůbec nic špatného, jde z hlediska psychologického o přirozenost člověka - totiž pocit určitého uspokojení až vzrušení z toho, že je předmětem zájmu. Tím stoupá hladina adrenalinu v krvi stejně, jako třeba u úspěšného sportovce, herce a pod. proto ty libé pocity z toho, že - jako třeba Lenka či Jana nebo Monika - vzbuzuji u jiných lidí zájem svým oblečením. Je to stejný pocit, jaký má i výstředně oblečená žena nebo muž ve společnosti. Sami jste asi zjistili, že pokud se takto oblečete doma a jste sami bez "okolních pozorovatelů", pocit uspokojení je mnohem nižší, než když takto vyjdete mezi lidi ven. Ovšem jiná situace nastane, pokud si vyjdete mezi ostatní „atypicky oblečeni“. Pak už jen pocit, že jste předmětem pozornosti, může způsobit i orgasmus! Samozřejmě je to možno utlumit a to jak vlastním přičiněním (vlastně jakousi autosugescí), nebo návštěvou psychologa. Otázkou je ovšem, proč? U vás to vzbuzuje pocit libosti až vzrušení a druhým to vadit nikterak nemůže. (Možná jen třeba v případě návštěvy nějaké finanční instituce nebo obchodu, kde byste mohly být omylem považovány za zamaskovaného lupiče!!). Moje rada zní – pokud vám to dělá dobře tak, jak to děláte, klidně pokračujte! Násilné potlačování jednání, které přináší příjemné pocity, je i psychicky nebezpečné. Klidně o tom i pište, klidně zveřejňujte fotky, klidně se i setkávejte nebo spolu komunikujte, to vše vám prospěje a přinese pocit uspokojení.U K.M. a lidí podobných je to vlastně také stejné, jen pohnutky jsou jiné - on si libuje v pozorování vás či podle jeho vkusu oblečených druhých, ale jeho hlavní libý pocit vzniká při kritizování jiných. To je ovšem jiná kapitola. Toto jsou postřehy psychologa, tedy nijak nemíním někoho napadat nebo urážet. Také není možno zde napsat vše.

taky pro K.M. (So, 17. 4. 2010 - 08:04)

Nemusi byt obcanske spolky...Přečti si zákon 40/1964sb. v platném znění, Hlava 16, §§ 829 - 841. Přestaň konečně už pindat o něčem, čenu nerozumíš a napiš něco o sobě, co bude mít souvislost s tématikou v této rubrice.

pro k.m. (So, 17. 4. 2010 - 07:04)

Nemusi byt obcanske spolky...Nemusí, registrace je jen dobrovolná

K.M. (Pá, 16. 4. 2010 - 19:04)

Nemusi byt obcanske spolky zaregistrovany a neni jejich seznam dostupny na webu MVCR? :)

Moniik22 (Pá, 16. 4. 2010 - 16:04)

Ahoj Lenko bydlím kousek od tebe v Lysé v Pdy mám babičku. Jestli se ti bude chtít tak se můžem někdy setkat záleží na domluvě.Kombinézu máme asi stejnou vlastním Wind Face už 2roky a jsem s ní maximálně spokojená! Naposledy jsem v ní byla venku předevčírem v tom dešti na prochazce se psem u Labe. Také jí ještě někdy na sebe vezmeš? Jaké máš zkušenosti se sportovním prádlem-Moira,Sensor,Devold,atd?

Jana (Pá, 16. 4. 2010 - 16:04)

Dnes navečer jsem se...Ahoj Lenkopřiznám se, že ti závidím tu odvahu takhle vyběhnout mezi lidi. Já taky ráda běhám, a občas se taky pořádně navlíknu a většinou i trošku víc, už jsem zde dřív psala, ale ve městě, nebo tam, kde mne lidi znají, jsem si takhle prostě netroufla.Tam kde mne neznají si to dovolím, a pohledy lidí mne dokáží vzrušovat podobně jako samotné nabalení. Jen, bohužel mi pokračující nemoc ve všech těchto činnostech brání čím dál víc.Měj se a užívej si to. Ahoj Jana.

SNB (Pá, 16. 4. 2010 - 09:04)

Prohlášení SNB.V poslední době se zde na těchto stránkách množí různé kritiky a pochybnosti o činnosti našeho spolku, o tom, zde není tento spolek virtuální nebo dokonce i tvrzení o tom, že je výmyslem jednoho muže.Proto bychom chtěly uvést věci na pravou míru a prohlašujeme, že:1) SNB je občanským zájmovým sdružením, které má vlastní stanovy, členství je výběrové. Fotostránky spolku jsou jeho interní záležitostí, členky či spolupracovnice svá fota či jiné materiály poskytují dobrovolně a jen na nich záleží, zda některé z nich budou prezentovány jako veřejně přístupné.2) Spolek nemá naprosto nic společného s webovými stránkami serveru „Doktorka.cz“, pokud došlo v minulosti k nějakým příspěvkům či informacím, pak to byly příspěvky pouze informační a k jednotlivým jiným příspěvkům se nikdy nikdo ze spolku nevyjadřoval.3) Proto nesouhlasíme s tím, aby se o spolku na uvedených stránkách jakkoli diskutovalo.4) Vážné zájemkyně o kontakt, spolupráci nebo členství se mohou obracet přímo na e-mailovou adresu [email protected]. Na požadavky o kontakt prostřednictvím webu „Doktorka.cz“ nebude reagováno.

Lenka (Čt, 15. 4. 2010 - 12:04)

Lenko Můžeš me tu...Soňo,bohužel zatím nemám žádnou fotku v kombinéze,ale abys viděla jak vypadá,podívej se na stránky www.sirjoseph.cz,nebo www.theparkashop.com.Mám červenou.Na parkashopu je teď k vidění taky péřová kukla s oválným otvorem pro oči.

k.m. (Čt, 15. 4. 2010 - 11:04)

wetlook a močení jsou okrajové aktivity minima lidí. zbavení ostychu z nabalení?kdo se stydí v zimě chodit do lesa nabalený?ze by nekdo dobrovolně mrzl?ale no tak... spis si většina vezme ohavný,ale praktický goretex a softshell.úsilí je treba namířit úplně jinde-jdi se v zimě podivat na staromák na skupinky cizích turistů-každá má jednu krásnou bundu vedle druhé.a pak to porovnej s turistkami českými-jako na lyze nebo everest.hnus goretexovy :(

Soňa (Čt, 15. 4. 2010 - 09:04)

Lenko Můžeš me tu kombinézu ukázat fotkou jak vypada nafotit na muj emil: [email protected]

Josef (Čt, 15. 4. 2010 - 08:04)

Z toho "zapisniku klubu...Milý K.M. pokud bys se podíval na úvodní příspěvek Lenky, tak se tam dával popud k diskusi o oblékání či navlékání, zabalování se a pod. s tím, zda to dotyčným poskytuje určité uspokojení či - možná - i sexuelní vzrušení. Ukázalo se, že takových lidí je více, než bylo možno předpokládat. Že se pak k tomu přidali různí, jinak zaměření lidé, kterých záliby již byly poněkud jinde, je věcí jinou. Další, s původní myšlenkou související problém, spočíval v určitém ostychu se takto nabaleni před druhými ukazovat, ne doslova, ale spíše s obavou, co na to ti druzí budou říkat. Myslím si, že to je vlastně hlavní poslání této diskuse, zbavit ty, které baví např. chodit v zimě navlečeni či zakukleni, ostychu před ostatní veřejností. V důsledku toho se objevili další přispivatelé, Jarda, Bobina, Monika, Sylva, Lucka, i Jirka či Zdeněk a další, kteří dokazovali, že vlastně je to pro ně zcela běžné a že vlastně po tom nikomu nic není a že tím nikomu ani nemohou vadit. Občas to bylo doloženo nějakou tou fotkou (Monika, Sylva, Jirka, Jarda, Ivan, Karel či další v albu Pradomodelu či jinde,) zcela autentickou, žádnou montáží. Že podobné aktivity se převážně provozují na výletech či při pobytech v přírodě za nevlídných podmínek, je nasnadě. Pokud to těm ostýchajícím se psychicky pomohlo se tohoto ostychu zbavit, je jen dobře. Škoda, že je mnoho těch, kteří sice mluví či píší o tom, jací jsou nebojsové, ale fotek pošlou či zveřejní pramálo. Ostatně, pokud jsou některé fotky ne zcela „košer“, věci samé to u většiny nijak nevadí i když uznávám, že opravdu autentické fotky by mohly být věci větší podporou /alespoň u někoho/. Pokud někomu pomůže upravená fotka (všimni si, že jde spíše o „vylepšené“ fotky žen, které více dbají na to, aby vypadaly dobře), celé věci to může jen prospět, pokud to někomu vadí, pak se na to dívat nemusí. Někdy je to vedeno i obavou z možné identifikace místa focení a následného otravování různými pobudy, kteří by podobné informace mohli zneužívat. Myslím si, že by se nemělo dotyčné „zlepšovatele“ shazovat a kritizovat, protože i oni pomáhají dobré věci. No a ještě něco – fotky zimních krajin či jiné záběry z výletů apod. sem do této rubriky patří určitě víc, než popisování toho, jak je vzrušující se v péřovce válet v blátě či se pomočovat do oteplovaček. Tyto a jim podobné aktivity by měly mít určitě svoji vlastní rubriku, protože to, co zajímá ty prvotní přispívatele do diskuse, je někde jinde, než co zajímá ty vpředu zmíněné. Je to jen konstatování, já jsem člověk velice tolerantní a to, co jiného na rozdíl ode mne baví, apriorně nezatracuji.Myslím si, že na toto téma již bylo řečeno dost a že další by bylo jen nošením dříví do lesa.Ahoj Josef.

Reklama

Přidat komentář