Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Arctic (So, 5. 12. 2009 - 07:12)

Zkus Arctic v Praze kontakt...Mohu potvrdit, že tahle firma je skoro jediná, která šije péřovky, jak bundy, tak i spací pytle. Mají i slušný výběr a když si někdo nevybere, ušijí mu bundu podle přání a z materiálu, jaký si vybere. A ceny? Zhruba za polovinu co chce Rakoncaj nebo jiné firmy z ciziny. Takže mohu jen doporučit, je to opravdu solidní firma a tím, že je malá, odpadají ty různé byrokraticko-výrobní problémy.

pro K.M. (Pá, 4. 12. 2009 - 18:12)

Nevite nekdo, jestli a kde...Zkus Arctic v Praze kontakt máš v odpovědi "pro Pepíka"

pro Pepíka (Pá, 4. 12. 2009 - 18:12)

Sháním zimni kabát dlouhý ke...pokud bydlíš poblíž prahy, na Jungmanově náměstí je takový malý obchůdek Arctic - a tam si můžeš kabtát podle Tvého přání koupit nebo objednat na míru. Jsou tam denně od 10 asi do 18 - 19 h. Můžeš si zavolat na 224 922 687 nebo poslat mail arctic@arctic. cz, případně se podívat na web http://www.arctic.cz

K.M. (Čt, 3. 12. 2009 - 23:12)

Nevite nekdo, jestli a kde jde doplnit/vymenit do bundy peri, popr. dute vlakno?

Dalsi bundak (Po, 30. 11. 2009 - 16:11)

Ahoj lidickyLuxus. Tak jsem si ted precetl skoro celou diskuzi, od zacatku, par se nas tu seslo. ;-)Zaregistroval jsem zajem o "sdruzovani". Kolik lidi by melo zajem o vznik diskuzniho serveru s registrovanou (rozumej ne volnou) ucasti?Uz delsi dobu mi takove plany vrtaji v hlave. Ti kdo znate winter-fashion.info - jsem v kontaktu s puvodnim majitelem, kdyz se zadari, prevede na me cely server. Uz se o to nezvlada starat.Jinak na bundy a oteplovaky ala 80' je porad nejlepsi obchazet sekace...Jsem rad ze je tu i par zen, myslel jsem ze ani zadne podobne zamerene nikdy nepotkam... Tesi mne to. Zdravim damy... ;-)Venku zima, v sustakach teplo. Zdravim vsechny.Dalsi Bundak

Pepa (Po, 30. 11. 2009 - 00:11)

Sháním zimni kabát dlouhý ke kotníkum s kapuci. Kde ho seženu? Poraďte me dekuji

Jirka (St, 25. 11. 2009 - 15:11)

Zdravím všechny, jsem stejně jako Vy ujetej na laclový lesklý oteplováky, ale zatím se mi nedaří nikde žádné sehnat. Jinak vyměním fotky na tohle téma. Pokud má někdo nějaké oteplováky na prodej, nebo vymění fotky, ať se klidně ozve [email protected]

Moravec (Po, 23. 11. 2009 - 16:11)

Něco trochu mimo mísu ..... Náhodou jsem zabloudil na tyto stránky a nedá mi, nepřidat se tou "trochou do mlýna". Jak již zde někdo napsal, svoboda jednotlivce končí tam, kde omezuje svobodu druhého a naopak. Jsou rybáři, včelaři, sběratelé dýmek i krabiček od sirek, jsou nudisti, jsou puritáni, jsou gayové, jsou .... dalo by se pokračovat. Mně nevadí, že ten dělá to a ten zase tohle, mně vadí lidé, kteří si o sobě myslí, že jen oni jsou ti správní a ostatní by chtěli zařazovat do svých řad i násilím a pokud jim to nejde, pak mají pro ně veřejné pohrdání a posměch. Ptám se, co jim vadí? Jakým právem určují, co je a co není "normální"? Co jim vadí u člověka, vysedávajícího hodiny i vody nebo u druhého, který běhá v kombinéze po lese nebo se válí v péřovce v bahně? Je normální, vykonávat pohlavní styk potmě v posteli, cudně pod dekou, nebo za světla tělo na tělo nebo zabalení v péřových bundách? Kdo to určí? Ti, kteří jsou již nenormální svojí snahou vše druhým linkovat, nařizovat, usměrňovat, aniž by pořádně věděli proč? Prý je to "normální!"Proto, vážení, dělejte vše, co vás baví, co vás uspokojuje, co vás těší a nenechte se otrávit oněmi "normalizátory", kteří právě tou úchylkou vše uspořádávat podle jejich názoru patří možná tam, kam vás někdy posílají! Ale oni jsou vlastně taky normální, jenom střelení jiným směrem než vy neby my ostatní. Takže se nestyďte ukázat druhým, že jste tací, jací jste a že stejně tak, jako je vám lhostejné, jde-li někdo po ulici v cilindru, musí být být lhostejné i těm druhým, že jdete po ulici zahaleni až po oči. Pokud vám to dělá dobře, proč ne! Nebojte se klidně mezi sebou kontaktovat, pokud ten protějšek má stejnou zálibu, je to vlastně totéž, jako byste seděli s ním za šachovým stolkem. Jen ta záliba je jiná a proč by měla být špatná? Jeden moudrý kdysi řekl: "každý jsme nějak blázen"! Tak se toho držte. Vašek Moravec.

fotky (Pá, 20. 11. 2009 - 12:11)

Dejte sem odkaz na fotky těch...Protože se jedná o chráněný vzor, budou fotky až v katalogu výrobce, což bude někdy po Vánocích. Do té doby nelze bohužel, zveřejňovat fotky z důvodu možného nelegálního kopírování výrobku.Jarda

Red (Pá, 20. 11. 2009 - 07:11)

Dejte sem odkaz na fotky těch kombinéz.Díky.

informace pro v (Pá, 20. 11. 2009 - 07:11)

Ahoj holky, musím se vám s něčím, co vím, svěřit. Není to tak dlouho, co mne zaujala kombinéza, co ji popisuje Jarda. Přestože mám již jednu od sir Joseph, nedalo mi a s Jardou jsem se spojila a navšívila ho. Oba, jak Jarda, tak i Bobina mne přijali velice přátelsky a mile, jsou to prima lidi! Přestože patří již mezi ty "dříve narozené", jsou až neskutečně vitální a dovedou vyprávět o svých toulkách po Kanadě, Aljašce, mexických a arizonských pouštích i Tibetu nebo Skandinávii tak, až tají se dech a člověk by je poslouchal třeba celou noc.Bobina se mi pochlubila s její novou kombinézou (v příštích dnech odlétala do Finska) a já měla možnost si ji vyzkoušet. Bohužel jen doma, venku bylo jak na jaře. Mohu říci ovšem jen jedno: FANTAZIE!!! Bez problémů se obléká a svléká. Díky rozparku v kalhotové části, který se rozrepíná na zip od předu až dozadu, není problém jít i na záchod. Má vysoký (až přes uši) stoják, který se dá spojit s předním laclem a tak schovat třeba celý obličej nebo, spolu s kapucí, se zakuklit tak, že koukají jen oči. Nikde na obličej nic netlačí ani neškrábe. Rolák se dá i ohrnout a tak vytvořit pěkný buřtík kolem krku. Kombinéza je nádherně naducaná, Bobina ji má udělanou v takové šedokhaki barvě, prostě senzace! Neváhala jsem a hned jsem objednala dvě, jednu pro mne a druhou pro mého přítele. Navíc ta cena! Skoro o třetinu levnější než od Rakoncaje! Jenom to má jednu chybu, Jarda má už spoustu objednávek a protože taky mizí na sever, kombinézy s pořádně užijeme až asi příští zimu. Tak, holky i kluci, neváhejte, ty kombinézy stojí za to a i ve městě budou budit senzaci i závist. Renata.

pro CEPI (Čt, 19. 11. 2009 - 21:11)

Již nějakou dobu sleduju Vaší...Viděl jsem před pár dny u Jardy kombinézu jeho ženy Bobiny a to, jak to chce dělat teď, je fantazie. Pokud máš opravdu zájem o perfektní kombinézu, ještě s lepším zapínáním než chceš, tak ho zavolej, začínají je dělat a jak mi říkal, má už asi 20 nebo snad i víc zájemců. Tak neváhej, možná už jich bude vážně víc. Má telefon 723 839 208. Mně ji bude dělat taky. Roman

Si môj človek (Čt, 19. 11. 2009 - 16:11)

Zdravím vás všechny co máte...Ahoj Lenka, milujem zimné a teplé obliekanie a vrstvenie, pekne od hlavy po päty, tiež ma to vzrušuje. Rád si s tebou o tom pokecám, napíš mi na [email protected]!

Jarda Mirce (Čt, 19. 11. 2009 - 07:11)

Ctěla bych se zeptat,jestli...U nás se to dělat nebude, ale takovéhle kalhoty umí firma Renk v Praze-Vinohrady, ul. bří. Čapků, tel. 2727 38 268 nebo 603 415 349.

Mirka (St, 18. 11. 2009 - 18:11)

Ctěla bych se zeptat,jestli také budete mít v nabídce kalhoty,chtěla bych aby vypadaly jako péřové-prošité,ale s dutým vláknem.Vrch.materiál nějaký zevnitř prodyšný šusťák.Kalhoty bych si představovala do pasu a zadní část by mohla být vyšší s kšandama.Díky.

CEPI (St, 18. 11. 2009 - 12:11)

Další čerstvé...Již nějakou dobu sleduju Vaší diskuzi o výrobě péřových Kombinéz. Hlasím se pokud mi může někdo poslat nějaké shrnuté informace na můj mail [email protected] tak mám zájem si takovou kombinézu nechat vyrobit. Líbila by se mi kombinéza s kapucou na pevno, bez otvírání zadní části. Raději bych měl prodloužený zip na jedné nohavici nebo dva nezávislé zipy každý od krku po kolena.

Jan (Út, 17. 11. 2009 - 12:11)

Výrobce, který pro nás bude...Před nějakým časem jsem komunikoval s Irskou firmou, pro kterou Rakoncaj ty masky vyraběl. Řekli mi, že momentálně žádné na prodej nemají, a hledají někoho, kdo by je pro ně udělal. Tak by možná stálo za to, zkusit předat kontakt na ně té naší firmě. Možná ti Irové mají vzorek, nebo i střih, podle kterého se to vyrábělo a sami by nakoupili nějaké hotové kusy. Jejich email je [email protected] , web http://adventureequipment.net/ .

marek (Po, 16. 11. 2009 - 16:11)

Roman niekde to tu už bolo hodene davnejšie asi tak okolo septembra tohto roku alebo skorej už neviem a tak skus si to preložiť v www.jazyk.sk a klikni tam na to prve horne a tam to nakopiruj do tej kolonky

všem zájemcům o (Po, 16. 11. 2009 - 13:11)

Ještě stále hledáš kombinézu...Další čerstvé informace:Kombinézy budou vyráběny na zakázku a na míru. Ve vrchních materiálech je možno vybírat lehké a měkké vrchní látky, s vodoodpudivou impregnací (hodí se pro pro denní nošení) nebo materiály Porotex (obdoba Goretexu) větruodolné a voděnepropustné - tyto materiály jsou poněkud silnější a tím i odolnější proti poškození. Výběr barev je značně velký, od černé přes modrou, khaki, šedou, světle červenou, odstíny do zelena, případně možno i stříbrnou a zlatou. V materiálech Porotex je výběr poněkud menší, prakticky černá, sv. modrá, khaki, případně i jiné dle nabídky velkoobchodu. Jsou možné i kombinace barev třeba na ramenou jinou a silnější než na těle, podložené rukávy černou a pod. Náplň ligth - do -15st., vhodná k nošení do města a pod, medium - do -25st., univerzální použití nebo full - do - 40st. Odolnost je uvažována při uvedené teplotě a při větru cca 25 - 30 km/. Kombinézy jsou dostatečně volné, takže je možno přidávat spodní vrstvy podle potřeby. Dodávky prakticky od února 2010 podle pořadí došlých objednávek. Ceny: kombinéza Ligt, peří 50/50 (50% prachové) 10950.-, medium 11950.-, full 12950.-. Přípatek na Porotex 1000.-, příplatek na peří 90/90 (90%9rachového peří) kč 1000.-. Uzavírání kombinézy je řešeno již zde popsaným systémem, pratkicky unikátním na světě. Na přání specielní uzávěr rozkroku skrytým zipem umožní jit na stranu i v lese a to i dívkám. Předběžné objednávky SMS 723 839 202, pak se s vámi spojí výrobce a upřesníte barvy i materiály i dodací možnosti. Ti, kdo nemají do Prahy příliš daleko, mohou si vybírat (po předchozí domluvě) osobně provedení, materiály a pod. Dodávky hotového výrobku buď osobním odběrem v Praze nebo zasláním na dobírku. Při zaplacení zálohy 50% při objednání bude poskytnuta 5% sleva z ceny. Ke kombinéze je možno přiobjednat i palcové péřové rukavice s otvorem pro vystrčrní ruky v případě potřeby, bez nutnosti rukavice odkládat.

Jarda Soně (Ne, 15. 11. 2009 - 15:11)

ahoj ja tet sedim u pocitacu...Ještě stále hledáš kombinézu v růžové barvě?Možná, že by se u našeho nového výrobce kombinéz takový materiál našel- Nehledě k tomu, že střih a provedení u našich kombinéz Tě nebude nutit k nošení plínek a podobně, prostě Tě to v ničem nebude omzovat, ani v čůrání.... Takže se klidně ozvi.

Reklama

Přidat komentář