Reklama

plané neštovice

petra 11 (Ne, 4. 12. 2016 - 14:12)

Dobrý den,mám dotaz jsou zaschlé neštovice ještě infekční? Od přítele sestřenka má klučinu a ten má neštovice ale už zaschlé tak sme byli i v kontaktu chtěla bych aby je holky dostaly.Děkuji

Lucie (St, 6. 7. 2016 - 09:07)

Dobrý den mám plané neštovice. A mám 6 měsíční dcerku,už nekojim jsme na UM,tak mám strach aby je nechytla,často se mě dotýká..A kdyby je chytla,bylo by to vážný? Děkuji za odpověď

Iva (Čt, 14. 4. 2016 - 16:04)

Dobrý den, jak dlouho po neštovicich ( po 14 dnech doma ) může syn na fotbalový trénink? Průběh měl mírný. Děkuji Iva

Radka (St, 1. 7. 2015 - 17:07)

Dobrý den, mám dotaz. Když má bratr (23 let) plané neštovice mohu pracovat v potravinářství, když s ním bydlím v jedné domácnosti? Děkuji

janka (So, 7. 2. 2015 - 18:02)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat. Já a dva synové máme neštovice. Po jaké době můžeme ze sebe umýt pudr. Až půjdem na kontrolu,tak se můžem umýt nebo máme jít tak jak jsme. Děkuji

lola (St, 12. 6. 2013 - 12:06)

Dobrý den chtěla bych se zeptat .Minulou středu jsem dostala plané neštovice byla jsem s tím i u doktora . A na obličeji mám jednu divnou vůbec nevím jestli to je vůbec neštovice ze začátku to vypadalo jako trošku červená boule mak to začalo svědět a časem sem si i dávala na to mastičku co mi předepsala doktorka. Jenomže teď se mi to nák strhlo a vytékal mi z toho ňákej kniz jako kdyby ste si vymáčkla pupínek. Prosím o radu .. může to být opravdu ta neštovice která hnisá ?? nebo to může být jenom ňáký beďar ?? Děkuji předem za odpověď :)

Eníí (St, 12. 6. 2013 - 12:06)

Můj syn dostal neštovice a...Ne syna rozhodně nekoupejte neštovice totiž nesnášejí vodu .

Jo (Út, 28. 12. 2010 - 17:12)

je mi 23 let a dostala jsem...Alí asi těžko... měla ses nechat dát očkovat. Vakcína je u nád dostupná přes 10 let

Alena (Út, 28. 12. 2010 - 11:12)

je mi 23 let a dostala jsem neštovice, je mi opravdu hrozně, nemůžu vstát z postele a pupínky mám doslova všude, tekutý pudr mi vůbec nepomáhá a horečky už mám týden. prosím znáte nějaký nový způsob, jak se toho co nejdříve zbavit?

Kaccii (So, 24. 7. 2010 - 09:07)

Nám paní doktorka zakázala...Mám 4 leteho syna a pravě má neštovice,doktorka doporucila obcasné sprchováni tekuty pudr a nebo fialku takže pudr je stále funkční

Monika (Ne, 27. 6. 2010 - 21:06)

Dobrý den,
dcera pět let má od minulého pátku neštovice, měla čtyři dny vysoké teploty a velký výsev pupínků včetně pusy a krku, pro jistotu nám dr. napsala Ospen - antibiotika, protože se jí nelíbily mandle, že by mohlo jít o angínu k tomu, teploty už dávno slezly, ale dnes se k tomu objevil ještě kašel, zítra budu volat k lékaři, ale mám strach, zda nejde o nějakou vážnější komplikaci, má někdo podobnou zkušenost?

Marek (So, 6. 2. 2010 - 10:02)

Zdravim,
chtel bych se zeptat, jak vypadaji jednotlive faze a jejich priblizny casovy odstup ve vyvoji toho pupinku.
Moc dekuju Marek

Lukáš (Pá, 5. 2. 2010 - 22:02)

Dobrý den,
mám neštovice a zajímalo by mě, zda je možné přenést nakazu na jineho cloveka prostrednictvim nejakeho predmetu? Dam konkretni pripad. S kamarady chystame zaznam z jedne show kterou jsme organizovali a mame ji vypalovat na DVD a pak rozdavat ucinkujicim. DVD mi prisli a potreboval bych zkontrolovat jestli nejsou poskozene krabicky apod... trosku se ale obavam ze bych mohl vir pres tyto predmety dorucit az pozdejsim zajemcum o DVD. Mozna je to uplna blbost, ale radsi se zeptam.
Diky

Lucie (Ne, 24. 1. 2010 - 13:01)

Dobrý den paní doktorko,chtěla bych se zeptat syn 4roky prodělává od pátku neštovice  jeden den měl měl akorát horečku jinak vše bez problémů ale co mě zaráží že má za ušima boule které bolí ani šáhnout na ně nemůžu jestli jsou to uzliny jak léčit, či jestli to patří k neštovicím děkuji moc a přeji pěkný den...bendáková HK

Blbla..... (St, 27. 3. 2013 - 14:03)

Dnes jsem dostala od lékaře doporučení abych si koupila "!tekutý pudr!!" ....Zatím nevim jestli to pomůže...ale snad jo:))

Karin (Pá, 21. 8. 2009 - 21:08)

Dobrý večer, mám dotaz, syn 5LET má neštovice 6den, ale má u toho vys. teploty už 4den. Ráno přes 38, večer přes 39. Střídám mu v tří hod intervalech paralen a nurofen. Je obsypaný opravdu všude. Před neštovicema měl angínu.Je to normální? Děsí mě ty teploty. Moc děkuji

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2009 - 23:08)

Veroniko, na to, že je ti 1,5 roku se umíš velmi dobře písemně vyjadřovat. Ještě k tomu množnému číslu jsi jedno ze siamských dvojčat nebo máš psychický problém?

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2009 - 21:08)

kamarád z práce je ted dostal od svý dcery-je mu 35let,nikdy je sám neměl-doktorka mu chtěla za 3tisíce píchnout nějakou injekci,ale on chtěl ušetřit a ted-dostal horečky jako prase a vypadá jako kdyby měl lepru! má jich snad stovky............

Veronika (Pá, 14. 8. 2009 - 21:08)

Dobrý den prodělali jsme neštovice, teď je to již třetí týden (věk 1,5) .Měli jsme to hodně hlavně na obličeji a v hlavě, na hlavě máme ještě stroupky, ale na obličeji mámě hodně fleků.Chci se zeptat, zmizí jí to nebo jí zůstanou vyrážky.A je nějaký krém na rychlejší regeneraci

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

Reklama

Přidat komentář